Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saatuse mõjutajad
#1
KEi oskand pealkirja pealkirjastada hästi, aga küsimus oleks selline pikk ja huvitav: Kuidas on keegi teie elu muutnud, olete te talle tänulik või vastupidi, mida olete selleks ise teinud ja kui nii poleks olnud siis kes sa siis oleksid ja millisena end ette kujutaksid? Too välja tähtsamad tänu kellele millele said midagi head või halba. Mina teen näiteks nii...

Halb: Tänu oma sugulasele hakkasin tarvitama alkoholi ja tubakatooteid, ja pakun et kui ma ei tarvitaks neid tänu temale oleks mul teised sõbrad hetkel, saaksin isaga paremini läbi jne.

Hea: Seekord tänan vanemaid kes saatsid mu gümnaasiumisse kuhu ma minna ei tahtnud, iva on selles et kooliskäimise himu on tagasi (strange) õppimine pole just kuigiparem...aga peaaegu igal hommikul ei ole mul masekas et pean kooli minema. Ise olen mõelnud et kopitaksin hetkel kuskil kaugel koolis kuskil magalas ja mõtleks igavuse käes et oli mul seda vaja et autoluksepaks või kokaks saada.Laugh

Muudetud: 16-3-05 kell 18:53:06 Mordor
Vasta
#2
pane pealkirjaks saatuse mõjutajad


igatahes... isiklik arvamus on et kõik hinged on omavahel seotud. enne sündi nö. lepitakse kokku kes keda aitab kes kellega kokku saab.

see määrab ära enam vähem su saatusetee... ise tead kuidas sel teel käid.
Vasta
#3
Inimestel on igal sammul elus valikud, iga valik määrab isemoodi tee. Õigeid, või siis valesid, valikuid tehes määrad ise oma saatuse. Või siis määravad teised sinu eest, see kah võimalus. Kontrollist saatuse üle teisel tasemel hetkel ei julge spekuleerida, uurin asja veel...{stu
Vasta
#4
ootoot... mismoodi teisel tasemel? millisel siis?
Vasta
#5
See postisus sobib ainult väga hägusalt para foorumisse, tegemist on lihtsate valikutega mida inimene peab tegema oma elu, teda võidakse mõjutada, kui teed valiku, siis sa otsustad millegi kasuks ning millegi kahjuks, seeläbi mõjutab see su järgnevaid otsuseid.
Toon siis välja midagi.

Halb: treeningkaaslased , panid mind vahepeal arvama, et maailm ongi jobusid täis ja, et ma oma elu nendega koos raisata võiks.

Hea: Toredad inimesed teistest tutvusringkondadest tänu kellelle sain aru, et kõik pole jobud ja aitasid mul mõnest ennasthävitavast harjumusest lahti saada, näiteks mu tüdruk.

Kõige rohkem ma arvan on minu elu siiski mu vanemad mõjutanud

Palun, muutsin postituse teema algataja näpunäidetele vastavaks Ehk siis vastasin tema küsimusele!!!

Muudetud: 18-3-05 kell 16:31:41 Sputnik
Vasta
#6
minu arust sobib sputniku viimane postitus väga häguselt siia teemasse.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat