Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vägivald ja viha
#1
Mis on inimese vägivaldsuse põhjuseks? Mõtlema pani see hiljuti isikliku kokkupuute tõttu, kus kahjuks sigines kaudselt tutvusringkonda persoon, kes ärritub kergesti ja seejärel rusikad käiku laseb. Mingid vihaprobleemid, mis paisatakse väljapoole, teiste peale. Purjuspäi eriti. Mind paneb imestama, et nõnda elada suudetakse ja maailma läbi sellise pilgu vaadatakse. Ehk siis probleemide või arusaamatuste läbi vägivalla lahendamise. On siin tegu ehk inimese endalemeeldimise probleemidega või mis?
Vasta
#2
Huvitav teema. Vägivald ning viha valivad endale, ja hindavad seda oma keskonda, milles parajasti viibivad.
On märkimisväärne, et mainitud tüüp.. mm.. liik vägivalda ei armasta üldsegi keskonda, milles on juba ees kerge
taustviha. Kerge selline.. põgus.
Vasta
#3
(16-11-2012, 19:20 )põlduba Kirjutas: Mis on inimese vägivaldsuse põhjuseks? Mõtlema pani see hiljuti isikliku kokkupuute tõttu, kus kahjuks sigines kaudselt tutvusringkonda persoon, kes ärritub kergesti ja seejärel rusikad käiku laseb. Mingid vihaprobleemid, mis paisatakse väljapoole, teiste peale. Purjuspäi eriti. Mind paneb imestama, et nõnda elada suudetakse ja maailma läbi sellise pilgu vaadatakse. Ehk siis probleemide või arusaamatuste läbi vägivalla lahendamise. On siin tegu ehk inimese endalemeeldimise probleemidega või mis?

Hiljuti lugesin, et inimese vägivaldsus on geneetiline ja pärilik. See artikkel oli kokku pandud raskeid kuritegusid toime pannud kurjategijate põhjal. Ehk et, siis on olemas justkui kurjuse geen.
Psühholoogid ja psühhiaatrid on ammu selle vihapursete ja eriti psühhotroopsete ainete mõjul tekkiva agressiivsuse sidunud füüsiliste ja vaimsete ning ka ühiksondlike osade kokkulangevuseks. Erinevatel puhkudel on põhjused erinevad, kuid neid saab grupeerida.

Lihtsas keeles on agressiivne inimene eelkõige ebakindel ja pidevas kaitseasendis. Nagu haavatud loom, kes on valmis igale ühele kallale kargama, kui see vähimagi ohustava liigutuse teeb. Kuna inimene on koguaeg ärritunud olekus, siis ta suudabki probleeme lahendada ainult läbi agressiivsuse. Ega nad enamik isegi ei tunnista iialgi, et nad agressiivsed on. Kui ka midagi füüsilist juhtub, siis on põhjendus, et teine pool ajas ta nii närvi, et teisiti ei saanud.
Nende mõttemaailmast aru saada ja neisse süvenemiseks, et aru saada, miks nad nii käituvad, peaks olema kogemustega psühhiaater. Muudel puhkudel on see üsna lootusetu üritus. Sa võid endale teadvustada, et ta on selline aga teda mõista või temast aru saada, see eeldab süvaanalüüsi.

Parim mida sa teha saad, on temast eemale hoida. Vastasel juhul pead koguaeg nagu köietantsija olema. Kunagi ei tea mis hetkel tal närvid alt veavad.
Vasta
#4
Inimesel on tõepoolest alkoholiprobleemid ja ilmselt mingi kompleks (kui mõni tüüp teda silmitsema jääb, läheb juurde ja küsib kas ta on "pede" või muud ja jääb niikaua sõnelema, kuni saab ettekäände lüüa). Iseenesest olengi vältinud ja üle poole aasta polnud üldse asjale mõelnudki. Inimene ise veetis natuke peksmise eest vangimajas ja seda kuuldes ütlesin, tuttavale, et ongi normaalne kui sellise asja eest ju kinni pannakse. See jõudis tolle inimese kõrvu ja siiamaani peetakse viha. Ei oska nagu otseselt ju "kaitsta" sellise närvilise inimese eest. Ainus variant, mis meeles mõlkus, oli teha politseile avaldus ja anda inimesele mõista, et mul ta suhtes ju mingit viha pole, mind tema elu ei huvita ja sooviks, et ka minu rahule jätaks. Samas ei tea mida teha, kui inimene ei suuda kuulata mõistuse häält või probleeme sõnade abil lahendada. Lihtsalt puhas agressiivsus.
Vasta
#5
Palun, viha : link

Viha on psühholoogiline tõlgendus. Põhimõtteliselt ego saab põntsu.
Vasta
#6
Öeldi, et ega see inimene enne õpi, kui satub endast kõvema mehe otsa kes siis keretäie annab ja kui ta on lõpuks tappasaaja rollis, näeb asja teist külge. Samas tundub, et ta oleks üllatunud ja solvunud, kuna teda lüüakse. Kiusajate kompleks vist. Aga ma ei tea, kas tuleb siis lihtsalt oodata kuni saab kelleltki omad vitsad ja niikaua käib kuri inimene ringi?
Vasta
#7
Ken. Ma isiklikult ühte tean ja tal on veel lisaks suht tugev sõnavägi ka, nii, et liha üksi ei tee kedagi kurjaks ega taimetoit ei tee ka kedagi leebemaks.
Ma siiski kaldun arvama, et see millised me oleme tuleb millestki muust. Laste näide on hea. On lapsi, kes kõike lõhuvad ja juba üsna väiksest peale ja on lapsi, kes iial midagi lõhkuma ei hakka.
See agresiivsus, millest teema alguse sai on aga ajaga süvenenud. See inimene vihkab juba kõike valimatult, nii et tema toitumisstiil ei muuda midagi.
Vasta
#8
Vaadake kasvõi kaslaste käitumist. Kui miski ei meeldi või keegi on "vales kohas" saab kohe üle turja nii, et mühiseb. Inimeste puhul mängib suurt rolli empaatiavõime. Mida vähem osatakse tajuda teiste tundeid, seda lihtsam on virutada.
Inimestevahelistes suhetes on moraalne eelkõige inimese võime sisse elada teiste olukordadesse, osata teisele meeldivaid asju pidada samaväärseks enda omadega. Sisseelamisvõime puudumine on samas ka moraali puudus. Väärtuste ja moraali alus on enesehinnangus. Hävitamise soov, eelarvamused ja rassism on sageli oma väärtusetuse tunnuseks. Enesehinnangut üritatakse tõsta negatiivsete meetodite, vägivalla ja teiste halvustamisega.
Vasta
#9
Mis te pullite... liha teeb vihaseks, alkohol teeb vihaseks? Sellist jama pole juba ammu kuulnud. Liha ei tee vihaseks. Vihaseks teeb vihaenergia kuhjumine inimeses. Liha aitab viha lahustada, muuta uuesti energiaks, sest liha seedumisel on organism suuremas stressis, seega tarvitab ka rohkem energiat seedimiseks. Vihaenergia on seisev energia, selleks, et viha lahustada, on tarvis see seisev energia uuesti tööle saada, aktiviseerida. Näiteks teha süüa - suunad oma vihaenergia toidutegemisse, siis sööd selle toidu ära ja energia on taas ringluses.

Alkohol väljastab viha, laseb inimesel kõrvale heita võltsvagaduse ja kõik sotsiaalsed filtrid ning kogu see seisev vihaenergia paisatakse valimatult enesest välja. Ilma alkoholita on need inimesed vagatsevad ja kõikidele imalalt meeldida üritavad pugejad, kelle eneseuhkus on niivõrd kõrge, et nad lihtsalt peavad olema kõigist ja kõigest paremad. Sest muud moodi nad ei oska.

Mis puudutab geene, siis see on vaid pool lahendusest. Geneetika ei oma erilist tähtsust, kui eluaeg kellelegi korrutatakse, et kui su vanemad olid joodikud, siis ega käbi kuku kännust kaugele. See on enesehüpnoos, mitte geneetika. Soodumus alkoholismile võib olla pigem seotud geneetiliselt sellega, kui palju keegi alkoholi kannatab või seda vajab, et enda taju suretada, ent kohe kindlasti ei mõjuta see meid astuma esimest sammu selles suunas, kuidas enesesse koguneva vihaenergiaga tegeleda. Vihaenergia on meis kõigis ja me kõik elame seda välja erinevalt...
Vasta
#10
Ma arvan, et agressiivsus on mõnel juhul geneetiline. Ja asi ei ole ainult vihas ja temperamendis, vaid ka empaatia puudumises, ehk siis võimetuses end ohvri rolli panna. Viha on võimalik valitseda, raske see ju on, aga siiski võimalik. Võimalik on oma agressiivsust suunata. Aga kui tegu on ka empaatiavõimetu iskuga, kes on madala intelligentsitasemega, alles siis läheb asi füüsilise vägivallani. Kui just pole otsest vajadust olla sellise isiku läheduses (nt juhtub su lähisugulane olema), siis on parem eemale hoida, sest risk, et satud tänu temale mingisse jamasse (kas ise ohvrina või satud näiteks kriminaaljuurdlusesse kui võimalik kaasosaline kambast, kes kellelegi peksa andis) on ikka väga kõrge.

Ma olen sellist inimest üsna lähedalt näinud, aga õnneks olin ma alati tema "heas nimekirjas". Niisugused inimesed hakkavad mingil hetkel oma viha üles kütma, nö muudkui keeravad ja keeravad, kuni saabub tipp ja vallandub torm. Pärast on jälle heas tujus, võib-olla isegi ülevoolavalt heas, et on saanud kõik teised värisema ja paika panna ning ennast kunnina tõestada. Kuni järgmise korrani. Ja kui midagi nagu poolikuks jääb, siis peavad nad põmst lõputult viha, ehk siis, kui avaneb võimalus kätte maksta, teevad nad seda kõhklematult.

(16-11-2012, 20:48 )Ken Kirjutas: Mulle meeldib ikka see ütlus,et"liha teeb vihaseks".Ja mis ma hiljuti kuulsin,et viie kuuse imiku liigset kaalulangemist vältida, soovitas tal perearst liha anda!Täiesti mõistmatu,kuhu me jõudnud oleme?
Jälgige natuke teise pilguga neid liha õgardeid.Ja teate mõnda taimetoitlast,kellel oleksid probleemid viha ohjeldamisega?

Ken, minu meelest ajad sa siin segi põhjuse ja tagajärje. Tavaliselt on see isik, kes otsustab hakata taimetoitlaseks, juba iseenesest empaatiline. Ta ei taha ju isegi olla loomade tapmises osaline, mis siis veel inimeste vastu suunatud vägivallast rääkida. Seega, väga empaatilised inimesed hakkavad taimetoitlasteks, mitte taimetoitlased ei muutu äkki väga empaatilisteks ja rahumeelseteks.
Iseasi, kas sellel määral empaatilisus pole mitte ennast kahjustav ohvrimeelsus...

Mhmm, ja muidugi on veel teine grupp taimetoitlasi, kes on minu meelest hakanud taimetoitlasteks vaid selleks et ülejäänutele näidata kui palju erilisemad ja paremad nad ikka teistest on. Nad pole üldse eriti empaatilised ja see paistab välja juba sellest kuidas nad omnivooridest inimesi oma tõekspidamistega ründavad. Neis on lihtsalt agessiivus suunatud mingi idee toetamiseks. Ehk siis tavalised fanaatikud.
Vasta
#11
Köögiviljad kah nutavad, ent sööma peab. Mis nüüd teha? Lähme kõik praanatoidule üle?
Vasta
#12
Oleks suht ebareaalne, kui terve inimene mitte üldse ei ärrituks ega muutuks agressiivseks. See oleks sisuliselt sama, et inimene mitte kunagi näiteks ei tunneks hirmu ega kurvastaks. Agressiivsust vallandav viha on otseselt seotud alateadliku emotsionaalsuse ja ähvardava rahulolematusega millegi olemasoleva suhtes. Vahest on rahulolematus rohkem põhjendatud, vahest vähem. Mida arenematum ego, seda kergemini kalduvad emotsioonid kontrollimatult alalõpmata väljapaiskuma. Üldiselt pole olulist vahet, kas inimene kaldub eufooriliselt rõõmustama, või rahulolematusest vihastuma, sisuliselt ühed vajalikud emotsioonid mõlemad. Paraku üleliigne emotsionaalsus ja tundelisus varjutab ka mõistuse, sundides liigselt igale tühisele mõttetusele reageerima.
Vasta
#13
(16-11-2012, 22:32 )Celtic Kirjutas: Vihaenergia on seisev energia, selleks, et viha lahustada, on tarvis see seisev energia uuesti tööle saada, aktiviseerida. Näiteks teha süüa - suunad oma vihaenergia toidutegemisse, siis sööd selle toidu ära ja energia on taas ringluses.
"Suitsiidi-retsepti" ehk suitsiidikäitumise täiendus. Suunake vihaenergia toidutegemisse ja sealt läheb tema edasi toitu ja kindlasti veel käratage toidule peale "et sa krt kärvaks!" Bleh Ja vihaenergia on taas ringluses sest varem või hiljem lahkute te ise ka niikuinii bioloogilisse aineringi.
Vasta
#14
(17-11-2012, 13:57 )Ken Kirjutas: [quote='Celtic' pid='166453' dateline='1353097950']
Mis te pullite... liha teeb vihaseks, alkohol teeb vihaseks? Sellist jama pole juba ammu kuulnud. Liha ei tee vihaseks. Vihaseks teeb vihaenergia kuhjumine inimeses. Liha aitab viha lahustada, muuta uuesti energiaks, sest liha seedumisel on organism suuremas stressis, seega tarvitab ka rohkem energiat seedimiseks. Vihaenergia on seisev energia, selleks, et viha lahustada, on tarvis see seisev energia uuesti tööle saada, aktiviseerida. Näiteks teha süüa - suunad oma vihaenergia toidutegemisse, siis sööd selle toidu ära ja energia on taas ringluses.


Täiesti mõistetav jutt aga mina näen seda veel natuke teise nurga alt.Liha süües me tarbime kellegi hingest jäetud emotsioone.Ja kui head need saavad olla loomas,kes on läbi käinud tapamajast(loomad lausa nutavad seal).
Me ei erine sugugi neist olenditest,kes naudivad meie emotsioone,mida me nii ohtralt toodame.Eriline delikatess on neile veel väikese lapse hirmud.
Miks ma näen turul käies inimesi,kes pendliga mõõdavad lambanaha stressi olemust?
Miks kammitakse söögiks mõeldud loomi ja võimaldatakse neil igati hästi tunda,et hiljem öelda,vot see on maailma parim sink?
Miks me ei saa tappa söögiks mõeldud looma,kes on võetud lemmikloomaks?
Liiga palju võõraid emotsioone,mida sisse ammutame.Me oleme nagu väikesed lapsed,kes kõike,mis ette andakse suhu kohe topime.
Ei ole ise taimetoitlane aga püüan piirata seda liha tarbimist.

Kas taimed, mida sa toiduks tarbid on elutud tombud, ega kanna endas midagi?

Vasta
#15
(17-11-2012, 15:04 )Eithea Kirjutas: "Suitsiidi-retsepti" ehk suitsiidikäitumise täiendus. Suunake vihaenergia toidutegemisse ja sealt läheb tema edasi toitu ja kindlasti veel käratage toidule peale "et sa krt kärvaks!" Bleh Ja vihaenergia on taas ringluses sest varem või hiljem lahkute te ise ka niikuinii bioloogilisse aineringi.
Kui tegutsemise analoogiks võtta näiteks elektrimootor kus elektrienergia muundatakse mootoris teisteks energiateks, siis kas vihaenergia kasutamine energiaallikana ja selle tõttu töö tegemine söögitegemise näol ei või vihaenergiat muundada ja toidu sisse jõuab hoopis mingi muu energia või ei jõua midagi kuna vihaenergia kulutatakse töö tegemiseks ära?
Vasta
#16
Eithea naeruväärsed kommentaarid minu ütlemistele muutuvad iga korraga üha naeruväärsemateks. Ilmselgelt pole miskit tarka kosta, seega keeratakse ja väänatakse sõnu, kuis juhtub. Milleks üldse asja sisulist külge näha, kui saab ka niisama oma menopausi välja elada.
Vasta
#17
(17-11-2012, 15:47 )kage Kirjutas:
(17-11-2012, 15:04 )Eithea Kirjutas: "Suitsiidi-retsepti" ehk suitsiidikäitumise täiendus. Suunake vihaenergia toidutegemisse ja sealt läheb tema edasi toitu ja kindlasti veel käratage toidule peale "et sa krt kärvaks!" Bleh Ja vihaenergia on taas ringluses sest varem või hiljem lahkute te ise ka niikuinii bioloogilisse aineringi.
Kui tegutsemise analoogiks võtta näiteks elektrimootor kus elektrienergia muundatakse mootoris teisteks energiateks, siis kas vihaenergia kasutamine energiaallikana ja selle tõttu töö tegemine söögitegemise näol ei või vihaenergiat muundada ja toidu sisse jõuab hoopis mingi muu energia või ei jõua midagi kuna vihaenergia kulutatakse töö tegemiseks ära?
Tavaline inimene enamasti ei tee vahet ja ei kanaliseeri vihaenergiat ainult toidutegemiseks/valmistamiseks (kindlasti satub seda vihaenergiat ka toitu), lihtsalt ta ei oska seda teha, kuid kindlasti suudab selliselt toitu valmistada menopausi vaba meesinimene alljärgnevas.Bleh


(17-11-2012, 16:00 )Celtic Kirjutas: Eithea naeruväärsed kommentaarid minu ütlemistele muutuvad iga korraga üha naeruväärsemateks. Ilmselgelt pole miskit tarka kosta, seega keeratakse ja väänatakse sõnu, kuis juhtub. Milleks üldse asja sisulist külge näha, kui saab ka niisama oma menopausi välja elada.
Vasta
#18
Ma ütlesin, et see on üks võimalikest variantidest ja tõin juurde ka põhjenduse, kuidas asi energeetilisel tasemel välja näeb. Milline asi sind nüüd nii väga siis puudutas, et pidasid vajalikuks lõugu laksutada? Energia aktiveerimiseks on väga palju erinevaid vahendeid, vihaenergia välja elamisest selle enese kasuks tööle panemiseni välja. Kui ei taha näha oma probleemide taga reaalsust, siis on see sinu enda probleem, hoia oma nähvitsad lihtsalt endale. Või on see sinu viis endasse kuhjunut välja elada, et ehk õnnestub mõnele pähe määrida?
Vasta
#19
(17-11-2012, 16:25 )Celtic Kirjutas: Ma ütlesin, et see on üks võimalikest variantidest ja tõin juurde ka põhjenduse, kuidas asi energeetilisel tasemel välja näeb.

Üllatavalt kena põhjendus.
(17-11-2012, 16:25 )Celtic Kirjutas: Milline asi sind nüüd nii väga siis puudutas, et pidasid vajalikuks lõugu laksutada? Energia aktiveerimiseks on väga palju erinevaid vahendeid, vihaenergia välja elamisest selle enese kasuks tööle panemiseni välja. Kui ei taha näha oma probleemide taga reaalsust, siis on see sinu enda probleem, hoia oma nähvitsad lihtsalt endale. Või on see sinu viis endasse kuhjunut välja elada, et ehk õnnestub mõnele pähe määrida?
Ei ole vaja isiklikuks minna, aga mind tõesti alati ehmatab ja hämmastab , kui sa seda nn ausat ja enesemeelest äkilist "tõde" teatad, millegipärast ei näe ma sõnu, tuleb selline "haukuva kurjakoera pilt" Shock ette ja kaugemale ei saagi. Ma vist isegi tean, kust selline käitumine sul pärit on. Jam stiilinäide_
(21-11-2012, 10:49 )Celtic Kirjutas:
(21-11-2012, 09:34 )Tulnukinimene Kirjutas: Seal palju asju mida olen "näinud" viimase kümne aasta jooksul, maakaardi muutust, vett, nihkes reaalsust, õhk on "paksem" kui inimene, on võimalik õhku astuda, enam me ei hinga nagu preagu jne. jne....kui midagi ei juhtu, tunnistan, et mul viimased 10 a.-t luulud olnud.Smile
Seega on sind lihtne petta. Kirjutan jutukese sellest, kuidas õhk on närvilisem, maakaardid muutuvad, reaalsus on nihkes, inimesed muutuvad kannatamatuks, valitsused teevad lollusi, Kreekat tabab mingi rahajama jne ja siis lõppu lisan, et kõige selle tulemusena kasvab inimesele kolmas käsi selja peale ja m**n keset nägu. Sinu jaoks on see suhteliselt tõenäoline, sest kõik eelnenud sümptomid on ju ise kogetud, järelikult 21.12.12 kasvabki sulle m**n keset lõusta.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6246&page=13

Üldiselt tahaks rahulikku ja argumenteeritut teksti lugeda, koos praktiliste põhjendustega, sa unustad, et enamasti inimesed ei ole korüfeed sellistes asjades ja veelgi enam ei olla seda teoorias. Seega kui juba ütlesid A ( asusid õpetama ) ütle ka B ehk kuidas seda teha (viha kanaliseerida) konkreetselt toiduvalmistamise näites ja millised oleksid need erinevad vahendid jne...
Tsitaat:"Energia aktiveerimiseks on väga palju erinevaid vahendeid, vihaenergia välja elamisest selle enese kasuks tööle panemiseni välja".


Vasta
#20
(17-11-2012, 16:19 )Eithea Kirjutas: Tavaline inimene enamasti ei tee vahet ja ei kanaliseeri vihaenergiat ainult toidutegemiseks/valmistamiseks (kindlasti satub seda vihaenergiat ka toitu), lihtsalt ta ei oska seda teha
Kui tavaline inimene ei tee vahet, ei oska kasutada ja ei tea ega tunneta kas vihaenergiat satub toitu, siis milleks on vaja tavalist inimest hakata õpetama kuidas kellegi arvates on õige mittenähtavat ja mittetajutavat energiat kuhugi suunata? Minu avates piisab põhjendatud ja argumenteeritud seletusest kuidas keegi seda näeb ja mis Celticu poolt ka tuli (nägemus/arvamus/..., mitte õpetus) samas kui sinu poolt on kahjuks lugeda ainult seda kui halvasti sa Celticu arvamusest arvad.

Sooviks ka rahulikku ja argumenteeritud teksti lugeda.
Vasta
#21
(17-11-2012, 17:12 )kage Kirjutas:
(17-11-2012, 16:19 )Eithea Kirjutas: Tavaline inimene enamasti ei tee vahet ja ei kanaliseeri vihaenergiat ainult toidutegemiseks/valmistamiseks (kindlasti satub seda vihaenergiat ka toitu), lihtsalt ta ei oska seda teha
Kui tavaline inimene ei tee vahet, ei oska kasutada ja ei tea ega tunneta kas vihaenergiat satub toitu, siis milleks on vaja tavalist inimest hakata õpetama kuidas kellegi arvates on õige mittenähtavat ja mittetajutavat energiat kuhugi suunata? Minu avates piisab põhjendatud ja argumenteeritud seletusest kuidas keegi seda näeb ja mis Celticu poolt ka tuli (nägemus/arvamus/..., mitte õpetus) samas kui sinu poolt on kahjuks lugeda ainult seda kui halvasti sa Celticu arvamusest arvad.

Sooviks ka rahulikku ja argumenteeritud teksti lugeda.

Väga vale järeldus Kage, ma ei arva Celdicust üldse halvasti ja ta teab seda ise ka väga hästi. Mis aga tema "kurjaks olemise" mainesse puutub siis, eks ta on ise ikka seda hoole ja armastusega kujundanud.
Muide Sa oled palju asjalikum, kui ei tegele pidevalt Celticu kaitsmisega.
Vasta
#22
(17-11-2012, 17:21 )Eithea Kirjutas: Muide Sa oled palju asjalikum, kui ei tegele pidevalt Celticu kaitsmisega.
Ma ei tegele Celticu kaitsmisega vaid ütlen mida mina näen. Ja ma ütlesin, kui halvasti sa Celticu arvamusest arvad, mitte kui halvasti sa Celticust arvad.
Vasta
#23
(17-11-2012, 17:32 )kage Kirjutas:
(17-11-2012, 17:21 )Eithea Kirjutas: Muide Sa oled palju asjalikum, kui ei tegele pidevalt Celticu kaitsmisega.
Ma ei tegele Celticu kaitsmisega vaid ütlen mida mina näen. Ja ma ütlesin, kui halvasti sa Celticu arvamusest arvad, mitte kui halvasti sa Celticust arvad.
Ah ära keeruta, Celtic on ise öelnud siin kusagil, et ei ole (amööbil )teil siin kõike vaja teada, seega jätab ta alati midagi ütlemata või räägib poolikut tõde.

Stiilinäide, kage Celticu kaitseingel.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6246&page=14
(21-11-2012, 10:49 )Celtic Kirjutas:
(21-11-2012, 09:34 )Tulnukinimene Kirjutas: Seal palju asju mida olen "näinud" viimase kümne aasta jooksul, maakaardi muutust, vett, nihkes reaalsust, õhk on "paksem" kui inimene, on võimalik õhku astuda, enam me ei hinga nagu preagu jne. jne....kui midagi ei juhtu, tunnistan, et mul viimased 10 a.-t luulud olnud.Smile
/-/ inimesele kolmas käsi selja peale ja m**n keset nägu. Sinu jaoks on see suhteliselt tõenäoline, sest kõik eelnenud sümptomid on ju ise kogetud, järelikult 21.12.12 kasvabki sulle m**n keset lõusta.
(21-11-2012, 09:34 )Tulnukinimene Kirjutas: Kummalised järeldused, kas see on nüüd selle foorumi toon? Et ma peaks vastama, et sul omal kärbub midagi ära?
(22-11-2012, 09:41 )kage Kirjutas: Mis on selles, ja ainukeses, järelduses kummalist, et sind võib olla lihtne petta? Kui sa pöörad tähelepanu mingile organile seal tekstis ja ignoreerid Celticu eeldust, et sa oled kergeusklik, siis võikski eeldada, et sa oled seda või pead väljamõeldud juttu organitest tähtsamaks kui sinu kergeusklikuks pidamist. Aga muidu - kas sul on näidata, et sinu "nähtud" asjad kehtivad Maa ja kõigi inimeste jaoks ning on otsesed viited mingile suurele lähenevale sündmusele?

(25-02-2012, 01:38 )Celtic Kirjutas: Sinu eeskujul analoogiat kasutades võiks ehk öelda, et oled kui pisike amööb, kes enda mõõdus hernepüssi valmis meisterdab ning sellega hüpergigant tähte laskma tõttab (http://en.wikipedia.org/wiki/VY_Canis_Majoris)...

http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid146767
Kagele veel uurimiseks.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5764&page=2

(02-12-2011, 08:27 )Celtic Kirjutas: Ja kui päris aus olla, siis jah - mina näen asja nii, et EI OLE VÕIMALIK selline massiline avalikustamine, lihtsalt ei ole. See on tühi peaga vastu seina jooksmine ning nullib hetkega kõik selle, mida eelnevad põlved on aastatuhandetega saavutanud.
Vasta
#24
Eithea, poolik lugemine ja lahmimine on ju nunnu. Sealsamas teemas kirjutasin ka ju nii:

Tsitaat:Üleüldse võiks inimesed rohkem mõttegu lugeda ja arutleda, mitte aga emotsionaalselt lahmida.
Selle asemel, et panna tähele olulist, st. amööb vs. suurim objekt meie universumis, pannakse tähele hoopis selle võrdluse emotsionaalset poolt - alavääristamine, ego haavumine jne. Ja sellised inimesed üritavad süsteeme muuta?
Vasta
#25
Mis see põhjus ikka on, inimesed on need tekitanud oma eluviisidega.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat