•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
#76
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
ok keegi siin väidab et astraalkeha eraldus ja nägi kõike mis toimus,ma teeks väikse katse mille salvestaks ,siis on näha kas ta nägi seda kõike unes või tõesti kirjeldab asju mis voodi kõrval reaalselt aset juhtuvad ,siiamaani on need uneks jäänud


vabatahtlikuid on````? 1000kr
Kus asud ja kas transpordi ka kinni maksad?
PS. Mida sina sellest katsest saaksid? Mina saaksin ehk sellest 1000 krooni, sina aga saaksid näha kuidas mina "magama" lähen ja ehk saad ka teada, mis su voodi taga olla võib.
Vasta
#77
maksan transpordi ka kinni(loodan et sa aafrikas ei resideeru Smile),ja olen nõus

et mis ma sellest saan - -.saan seda milleks ma siia tulin ,vastuseid
ma arvan et ka sina Metavo ei ole siin foorumis lihtsalt niisama
vestlusest koorub teinekord iva
Vasta
#78
Sa võiks isegi aru saada, et keegi ei hakka sulle siin midagi tõestama.
Mine sinna www.gnosticweb.com, kutsu sealt keegi, seal kõik tegelevad sellega. Sa eeldad, et kõik siin on asraalrändajad ja kui keegi 1000 krooni peale välja ei ilmus, siis see on mingi näitaja ?
Vasta
#79
ma pean ära mainima et varem ma ei teadnud et seda asja kutsutakse lucid dreaminguks!!

aga kunagi mingi 9 aastaselt[nüüd siis olen 15], tekki mul mingi imelikhuvi onju seksi vastu.. ja siis kui ma unes nägin et ma nn. panin kedagi siis ma tahtsin koguaeg näha ja kunagi mingi 10 aastaselt hakkasin ma nii juba ringi käima et ma u. teadsin et see oli unenägu ja ma sain end kontrollida ja ma hüppasin igalt püoolt alla ja tegin igast asju mida muidu teha ei saaks.
inimesed räägivad et lucid dreaming on veits raske aga pärast seda 6 aastat ma ei tea vb. kutsuks ma seda mingiks treenimiseks millest ma ise teadlik polnud.
aga iga mu unenägu on nn. lucid dream sest et ükskõik kuna ma magama ka ei lähe siis ma tean et ma läksin magama ja see nüüd on unenägu jne.. igastahes ma saan teha kõike mida ma tahan iga kord kui magama lähen!


aga ka selline kahtlane asi on pool aastat juhtunud et mind nagu tiritakse unenägudest välja....

see on nagu selline asi et ma suudan igat oma unenägu kontrollida, ma nagu tean et see pole unenägu.
siis kui ma nagu magama, ja kui ma midagi korda saadan noh möllan niisama ringi ja noh niisama, mingi väga väikest aega saan olla unenäos ning siis lihtsalt miski või keegi tiriks mind välja unenäost....

see on maru kahtlane, ma alles jäin magama ja siis hakkab unenägu kaduma, hääbub ära nagu ning ärgates olen ma väga väsind ja ma ei puhka end välja.. viimasel ajal ma olen üritand tõrjuda seda välja tirimist aga see läheb aina tugevamaks ja lõpus muutubki see nagu tõsiseks tirimiseks ja sakutamiseks ja nädala aega tagasi oli asi väga hull et selle välja tirimise ajal ma olin nii kindel et see kord ma ei lähe ja ma aina tõrjusin vastu aga lõpuks lõppes see tirimineja ma arvasin et jess et ongi kõik ja ma kuidagi nagu lõõgastusin ja siis tuli selline imelik järsk tõmme ja ma ärkasin vabustusega voodis..

kas on võimalik et miski mu sees ei taha et ma unenäod oma kasuks pööran???!!
kas on võimalik et ta on tark???!!
kas on võimalik et ta on vihane mu peale et ma ignoreerin vb. õigesti sõnastades tema reegleid ning ta on vihane mu peale ning ma kannatan veel??

edit: liitsin postitused

Muudetud: 18-11-06 kell 21:34:17 Metavo
Vasta
#80
seda nimetatakse une halvatuseks ,ma võin ka eksida sinu juhtumi korral,kuid seda juhtub peaaegu kõigi
inimestega vähemalt
korra elus ,Tegemist on unehäirega kus inimene ärkab üles ,tema
keha läbib surin või undamine ,pahatihti on ka liikumisvõime kadunud,ehk
oled ärkvel ,kuuled,näed aga liigutada ei saa.Tavaliselt juhtub seda noormate
inimestega ,harvemal juhul ka vanematega.Sageduselt korra elus või
isegi mitu korda öösel ja see võib kesta aastaid.Tavaliselt kui üles voodist ärgatakse tekib
paanika hoog ,päris tihti inimesed alateadlikult on kujutanud endale ette,et
neid on ufod röövinud,on oma kehast väljunud või tehtud katseid jne... aga tegu on lihtsalt veidi
hirmunud ja väsinud psüühikaga ja unehäirega.Vanasti kutsuti seda luupainajaks.
Kui see on sinuga juhtunud siis
mõtle kainelt oma hirmud ja brobleemid selgeks,tee sooja piima meega ja proovi rahuneda .
Vasta
#81
ma arvan et sa ei saa aru..
ma olen nagu unes ja ma tunnen et keegi tahab mind sealt välja tõmmata!!
Vasta
#82
Need probleemid kattuvad mingis mõttes.
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=556&page=1
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas: rha
Kuigi ma unanägusid ei mäleta, on mul sageli selliseid olukordi, kus ma tunnen magamise ajal valu. Näen unes vist, et ma saan haiget (kukun, tulistatakse vms.) Ja ärkan võpatades üles. Selline tunne nagu mingi veider hüpe oleks (pikali magades(selili) järsku nagu kukuks 20 cm kõrguselt allapoole. Ärkamis moment on nagu selline väike ehmatav kukkumine kogu kehaga) Selline veider asi siis minuga.



Mul on täpselt samamoodi. Ma ükskord nägin unes kui ma sõitsin rulaga verti ja siis kukkusin seal ja ülesse ärgates nagu kukkusin kah kuidagi või nii.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: magnify
ma arvan et sa ei saa aru..
ma olen nagu unes ja ma tunnen et keegi tahab mind sealt välja tõmmata!!

lase korra siis tõmmata,miks vastu puigelda?
äkki see keegi või miski tirib sind kuhugi eriti uudsesse süsteemi, äkki saad pärast seda mingiks unenägude kontrollimise meistriks vms.
Vasta
#85
Probleem millest reaalne kostis on mul ka juhtnud.
Algus ehmatasin päris ära.Liigutada ei saanud,lihtsalt olin halvatud!
Siis ma panin tule põlema ning vaatasin toas ringi mis värk on kuni väsisin ära ja läksin uuesti magama.

Muudetud: 2-1-07 kell 20:48:21 Apocalypse
Vasta
#86
See lucid dreaming on võimalik. Sellin une ja astraali vahepealne vms. minuarust.
See on ainult vähem levinud jms.
Ja see ei ole halvatus ega juhtu niisama igaühega jne.

Endal on sarnaseid usest ülesajamis kogmusi. Üks oli selline kui nägin und ja siis järsku uni muutus kuidagi rahutuks. Unenägu kadus ja pilt oli eest must ja enam und ei näinud. Siis hakkas väga ebamugav ja järjest rohkem tulin teadvusele. Algul püüdsin kuidagi vabaneda sellest. Proovisin liigutada igat moodi aga ei õnnestunud. Kui juba täisesti ärkvel olin hakkasin kätega vehklema ja tegin silmad lahti. Seal ma siis ,,seda'' nägin enda voodi kõrval ja tiris katsus või mis iganes tegi ,et mul väga vastik oli.
No see mida/keda ma nägin ei saa sõnadesse hästi panna kuna see ei olnud materiaalne ega see mida ma harjunud nägema oleme. On olukordi kus ,,nemad'' on mulle appi tulnud ja ka olukordi kus on minu abi vaja olnud.

magnify sa peaksid uurima ka ehk miks nii just juhtub ehk on põhjus ka olemas.
Vasta
#87
ot: encore arvas läbi une mu õe nime ära! Väga tähelepanuväärne juhtum!
Vasta
#88
Titanl?
Kes need "nemad" on?
Kuigi minuarvates on mingi seos Magnifyl Titanliga.Keegi tõmbab lihtsalt unest välja.
Vasta
#89
Kuidas on lugu stressi ja astraali saavutamisega? Ise olen järjepidevalt iga õhtu harjutanud, kuid ei saa pead tühjaks ja mõtteid vaigistada. Trügivad jälle kõrvu igasugused mõtted.
Kardan, et põhjustajaks stress, mis tingitud pingelisest koolist. Suvel oli võimalik ligi 20sec lebada niisama, ilma mõteteta. Isegi suutsin saavutada selle värinate taseme, kuid ehmatuse tõttu sellega mu kogemus piirduski. Ideed on kah juba suht otsas. Tuleb jälle suve oodata?
Vasta
#90
Need nemad on olnud nii eelmiste elude sõbrad, surnud lähedane ja ka neid keda ma ei ole teada saanud kes need on olnud.

Muidu kui saa harjutad siis ei tasu panna rõhku minumeelest kohe tulemuste saavutmaisele. See ei ole tavaliselt ühe korraga harjutamine ja kogemused tulevadki ise harjutades. Soovin edu sulle zepac. Selleks ongi meditatsioonid , mis aitavad sellest üle saada ja oma peas paremini kõik ,,seada''. Ise ma kahjuks astraali kogenud ei ole.
Vasta
#91
Noh, ma olen isegi kannatlik.Juba aasta aega tegelenSmile
Vasta
#92
Ohsaa, kohe juba nii pikalt aga sa pole mõelnud kuskilt/kelleltki abi,juhendust vms. saada?(kui pole veel) Ise ma sellel ala eriti aidata ei oska aga kas Eestis on sellel alal üldse oskajaid kes võiksid aidada , juhendada või muul moel aidata?
Vasta
#93
Eks vast ikka ole, kuid ega neid lihtne leida pole.

Oskad ehk soovitada meditatsioonilisi harjutusi. Pole üldse sellega kokku puutunud. Mingi imelik eelarvamus on.
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: titanl
Ohsaa, kohe juba nii pikalt aga sa pole mõelnud kuskilt/kelleltki abi,juhendust vms. saada?(kui pole veel) Ise ma sellel ala eriti aidata ei oska aga kas Eestis on sellel alal üldse oskajaid kes võiksid aidada , juhendada või muul moel aidata?
Mõned, kes tegelevad Astraaliga tõsisemalt, on looduslikult andekad, ja ega neilt suuremat abi ei pruugi olla. Kõik milles nad saaksid sind aidata, on õpetused stiilis, et selle tüübiga kaasa ära mine seal või sind täitsa surnuks ehmatada kui peaaegu tuleb välja ja kuuled enda kõrvalt häält "Jah, vot...just nii..."
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Eks vast ikka ole, kuid ega neid lihtne leida pole.

Oskad ehk soovitada meditatsioonilisi harjutusi. Pole üldse sellega kokku puutunud. Mingi imelik eelarvamus on.

Ma soovitaks raamatud nagu: ..Kuidas mediteerida'' David Fontana
Seal on ka muud infot mitte ainult mediteerimisest ja kuidas ise tunned nii otsusta.
Kohustuslik see ei ole ju Laugh . Aga pilgu võid peale visata ja edasi otsustad sina.
Kui raamatuid on tahtmine lugeda siis siit võid ka otsida.
Seal räägitakse ka maditatsioonist:
Siin Merkaba meditatatsioon

Siin foorumis sellest veel kirjutatu:
1 2


Kui netis ringi käia siis ehk leiad midagi sobivat kindlasti veel.---

Kahjuks ei tule paar head kohta enam meelde kus veel minuteada sellest juttu. Loodan ehk saad abi...wink
Vasta
#96
Tänan väga. Asun kindlasti asja uurimaSmile

Tegelt jah, nagu Metavo ütles, käib osadel inimestel astraali saavutamine hetkega. Osadel on see loomulik oskus, teistel pika ja järjepidava harjutamise vili.
Vasta
#97
mina panin hommikul 500kr lauale ja unes nägin et viisin selle köögi sahtlisse ja hommikul 500krri oli kadunud ja tuletasin meelde et unes tegin sellega midagi ja oligi köögi sahtlis ja kui unes seda vedasin siis veel nägin ka ennast magamas
Vasta
#98
ma olen astraaliga tegelenud vähe ja katkendlikult, aga kaks korda olen mingisuguse tasandi saavutanud.
viimati oli aga veider kogemus. Kas see on võimalik et nn unenäomaailmaga "ei saa ühendust"??? see võis muidugi ka lihtsalt (isegi minu jaoks) veider unenägu olla.
igatahes, ühel õhtul vaatasin üksi telekat. Siis mõtlesin et tukun natuke. Algul ei tulnud üldse und. siis kuulsin äkitselt enda kõrval mingit mehehäält(ei mäleta mis ta ütles) ja üsna varsti peale seda kuulsin ühe minu endise õpetaja häält, mis kordas umbes "ikka rahulikult edasi, ikka rahulikult" siis ma mõtlesin et wow, ma olen sellest lugenud! Natuke jube hakkas ka. Siis läks veidi aega mööda ja kuulsin väga kõvasti ja selgesti laste naermist ja kilkamist. nagu lasteaias. ja siis käis läbi keha nagu elektripinge. see ei olnud ebameeldiv, pigem "enneolematult huvitav". ja siis tundsin kuidas tasakesi diivani pealt tõusma hakkan. jõudsin veel mõelda, et see siis ongi magamajäämise hetk. siis läksin lõdvaks ja kukkusin tagasi diivanile. ja ma ei saanud aru miks ma magama ei jäänud. siis algas kõik uuesti. ja lõppes jälle paari sekundi järel. ja nii umbes 6-7 korda. mulle hakas see hõljumise tunne päris meeldima aga siis tuli meelde kui jube oli kuulda neid hääli ja et need võivad iga hetk uuesti tulla. selle peale mõtlesin et tühja kah, kui magama jääda ei saa siis pole midagi. ja üritasin liigutama hakata. algul oli raske aga siis läks äkitselt kõik selgeks ja ma sain üles tõusta. see oli täpselt selline tunne et viimasel hetkel enne magama jäämist tuleb mingi takistus ette.
ma ei tea, äkki on see algajatel tavaline asi?

Muudetud: 2-2-07 kell 22:45:00 tribalangel
Vasta
#99
aga miks on näiteks nii, et mõnda unenägu näed sa hästi tihti? näiteks ma olen suht palju näinud seda, et ma olen vanaema juures mustamäel ja kukul kolmanda korruse köögiaknast alla ja siis poole kukkumise tee peal ärkan ülesse ja selline tunne nagu oleksingi hakanud alla kukkuma?!
ja siis see ka, et mu ema rääkis kui tema väike oli, siis ta elas raudtee juures ja nägi vägatihti unes et kõndis raudtee juures ja siis kuskilt tuli heli: sina oled selles süüdi.. et miks osad unenäod on koguaeg?!
Vasta
mul oli nii et ma nägin unes et ma olin enda toas arvuti taga ja siis hetkega suurestoas arvutidaga siis mõtlesin et midagi on väga viltu nii reaalselt ei saa asi toimuda siis tahtsin üles ärgata uni jooksis ka totaalselt kokku jäin nägu ühe koha peale. hakkasin siis vägisi ärkama raske oli sain juba silmad lahti siis hakkas jälle tagasi vajuma võitlesin ja siis hakaks nägu aju ragisema igast imelikud helid ,nägu elektroonilised hääled hakkasid pihta ja endas tapeedil olevaid objekte nägin helendavalt siis käis niuke sähvatus nägu oleks minu siise midagi tagasi tulnud. ja siis nägin mingit musta tundmatut objekti mida jälgides kadus see tegelt oli see vari aga siis tundus see suurem ja tumedam..pea hakkas ka valutama pärat seda natuke ..see juhtum alati siis minuga kui tulen töölt ja jään praltiliselt kohe magama ja mägan mõne tunnikese ja ärkan üles ja hiljem öösel jään uuesti magama aga ei taha kuidagi jääda sest magasin juba ennem ja siis kui jäängi magama siis juhtub see...on juhtund juba teist korda Laugh

Muudetud: 3-3-07 kell 11:42:51 tsurka

Muudetud: 3-3-07 kell 11:43:31 tsurka
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat