Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

08-11-2010 12:28
Postitus: #176

Sethy - mis on "õige" astraalrännak - mille alusel sa seda määratled?

Teiseks - inimese igasugused rännakud saavad alguse käbinäärmest mis toodab samu keemilisi
ühendeid mida me saame kanepist. Seega - keemiline "lüliti" on ju sama!

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sethy
Tavaliige

08-11-2010 13:22
Postitus: #177

Olen tundnud seda Rohelise mõju, kui ka mina "kosmoses lendasin", kuid olen ka midagi astraalset kogenud, ning võin väita, et minu arvates olid need ikkagi kaks erinevat asja.
Võimalik, et kanepis on see "lüliti", kuid ma arvan, et tulemused on erinevad, sest kanepis on ju ka palju muid aineid, mis võivad selle astraalse kogemuse tunnetust muuta ning sellepärast tundusidki need nii erinevad.

Sain jälle targemaks. Smile

Seistes näoga Päikese poole, jäävad varjud seljataha.
Kristo16
Uustulnukas

08-11-2010 17:07
Postitus: #178

Mul kõige hullem :
Mulle lasti kuu pähe, kõik oli valge, endamisi : Kas see ongi siis kõik? Nägin end ülevalt.
Tundus ülireaalne.
Wallhalla
Uustulnukas

08-11-2010 18:30
Postitus: #179

jajah!
kui kanepist rääkida siis oli mul ka täpselt aasta peale selle tõmbamist mingi hirmus kogemus deemoniga! nägin midagi sellist, et oli punane telliskivi sein millele oli kirjutatud mingi väga imelik koha nimi. seejärel nägin ja tundsin ennast laua külge kinni seotuna. laual lebasin kõhuli ja kuulsin kuidas deemon ütles mulle mingis enne olematus keeles mingi pika lause samal ajal käega mu kukalt silitades. kui lause oli öeldud löödi mul kirkaga kolbast läbi, see oli eriti värdjalik ja lõikav tunne! mingil hetkel nägin seal ka rohelisi põõsaid mille alt oli muld nagu läbi kaevatud ja sealt vasakul seisis laudadest tahvel nelja vene tütarlapse nimega. aastaid hiljem nägin sarjas kriminaalne venemaa mingit üsna sarnast lugu sarimõrvarist.....vastik meenutada seda kogemust. kindlasti polnud see uni!!!!!
Taksonoomik
Tavaliige

08-11-2010 23:33
Postitus: #180

Nähvaks igaks juhuks ühe meditsiinilise fakti vahele, et teismelise eas käbikeha närbub ja täiskasvanuna ei oma enam mitte mingisugust funktsiooni. Aga nojah, see ju meditsiiniline seisukoht, mis siis kindlalt vale, mitte inimeste, kes on ainult pildilt näinud ja raamatust lugenud selle organi kohta, kuid teavad väidetavalt kõike.
levis
Veteran

15-11-2010 07:01
Postitus: #181

Kurjad keeled räägivad, et Thomas Edison kasutas sellist tehnikat (body asleep and mind awake technique): : istus toolil ning hoidis peos kivi ning kui magama hakkas jääma, siis kivi kukkus ämbrisse ning äratas ta ülesse. Sedasi ta pendeldas une ning ärkveloleku piiril, kuniks keha jäi magama, aga ise rändas mõtetes oma leiutiste juurde probleeme lahendama ning uusi ideid looma.

Tsitaat:Algselt postitas Taksonoomik
Nähvaks igaks juhuks ühe meditsiinilise fakti vahele, et teismelise eas käbikeha närbub...........
Täiskasvanu eas toodab käbinääre melatoniini edasi, teataval määral toimub atrofeerumine ja lubjastumine.
(selle postituse viimane muutmine: 02-10-2013 18:02 Nielander.)

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

15-11-2010 08:34
Postitus: #182

Tsitaat:Algselt postitas Taksonoomik
Nähvaks igaks juhuks ühe meditsiinilise fakti vahele, et teismelise eas käbikeha närbub ja täiskasvanuna ei oma enam mitte mingisugust funktsiooni. Aga nojah, see ju meditsiiniline seisukoht, mis siis kindlalt vale, mitte inimeste, kes on ainult pildilt näinud ja raamatust lugenud selle organi kohta, kuid teavad väidetavalt kõike.

Lakkekrantside, narkomaanidel ja muudel sellistel kärbub AJU tervikuna - need on aga nende "meditsiinitöötajate" peamised "kliendid" aju uurimisel - lisaks üksikutele surmasaanutele. Õrna "organina" hakkab käbinääre "kärbuma" esimesena. Aga tundub, et selle näärme "kärbumine" noorukieas on eriliselt salajane fakt meditsiini töötajate hulgas, et sellele pole keegi kes ainult "pildilt vaadanud ja raamatuid lugenud" tähelepanu pööranud ja need meditsiini töötajad kes selle ja kanepiga katseid teinud pole ka asjale pihta saanud. Müstika onju...

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Wallhalla
Uustulnukas

17-11-2010 23:54
Postitus: #183

Mul on üks tuttav satanist kes räägib, et lendab öösel toas ringi ja näeb oma keha voodis lebamas! Vennal ja õel pidid samad sümptomid esinemaSmile
(selle postituse viimane muutmine: 02-10-2013 18:02 Nielander.)
mrkull
Uustulnukas

03-11-2016 03:23
Postitus: #184
RE: Kehast välja minek - astraallennundus
Millised on teie arvates kõige paremad kehastväljumise (astraalrännule minemise) meetodid ?

Näiteks.
Hinga sügavalt sisse välja hingates sule silmad. Ära mõtle mittemillegile . Lihtsalt tunneta oma keha . Lase see nii lõdvaks kui tunned et sa vajuksid nt läbi voodi . Tunned keha nii kerge ja värskena ja nagu mingit sisemist rahu mida ma ei oska seletada.
Alati kas ma jäen magama nii et ise arugi ei saa või keegi helistab või tekkib mingi dibiilne mõtte mis ei anna rahu . ühesõnaga algus on nagu käes sest see tunne on nii hea aga ..........................................................

Alati on mingi Aga
togli
Vana kala

03-11-2016 10:26
Postitus: #185
Ega vist sellist universaalset moodust olegi. Nii nagu oleme me kõik erinevad, nii läheb ka "rändama" igaüks talle omaselt. Näiteks ise olen korduvalt "kolamas" käinud peale lõunasööki leiba luusse lastes. Lihtsalt tuleb mõnus rammestus, silm vajub kinni ja vististi poolunes (ümbritsevad helid jäävad taustal kostma) rännatud-lennatud saabki.

Arvan, et see tahtlikult "rändama" minek on lihtsam "luuseri" loomuga tegelasel, sellisel kes end soovi korral ümbritsevast välja lülitada oskab (uuseesti keeles - kõigest pohhui).

Magama jäämine on täiesti normaalne. Järelikult organism vajab puhkust. Kunagi, kui aega on, siis maga, vedele ning unele ja küll siis need rännakud ise enesestki tulevad. Pärast on neid rännakuid juba lihtne ette võtta, tead mis sinu jaoks sobilik on.

Ja veel - närveldes ja pinges olekuga ei saavuta midagi. Lihtsalt mõttes väike soov ja lased asjadel rahulikult minna. Ja kui soovitu ei rahulda, siis ära südamesse võta. Järgmine kord proovid uuesti. Algus on need rännakud üsna juhitamatud, mingi aja pärast kolad juba nii nagu ise soovid. Peab ütlema et üsna huvitav kogemus.
Nofretete
Veteran

03-11-2016 11:39
Postitus: #186
(03-11-2016 03:23 )mrkull Kirjutas:  Millised on teie arvates kõige paremad kehastväljumise (astraalrännule minemise) meetodid?
Siin üks pikem teema - Astraalrännaku sooritamine. Üle 300 postituse.
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6130
levis
Veteran

03-11-2016 13:10
Postitus: #187
(03-11-2016 03:23 )mrkull Kirjutas:  Millised on teie arvates kõige paremad kehastväljumise (astraalrännule minemise) meetodid ?
..............
Üldjuhul on ülimalt raske jõuda selleni, et saavutada OBE (kehast väljumine) kui pole eelnevalt maganud.
Esmalt tuleb magada ning üritada ärgata soovitavalt REM unefaasi alguses, näiteks magada 6 tundi. Võib ka äratada ennast üles 70-90 minutit peale uinumist, seda siis esimese REM unefaasi ajal.
[Pilt: 293g4dl.gif]

Abivahendid teadliku une saavutamiseks:
Ained nagu näiteks Galantamine, Huperzine-A.
Seadmed, mis registreerivad REM unefaasi ja annavad sellest märku.
https://www.youtube.com/watch?v=-s_sRYlvYL0
Lihtne mask, mis annab valgusega märku: http://tinyurl.com/gr3zl42
https://www.youtube.com/watch?v=XUdtCfzeJ6M
Nutitelefonile Lucid Dream apps, palju erinevaid funktsioone.
Erinev muusika ja hüpnootilised sõnumid, hemi-sync jne.

Ise ma olen saavutanud OBE ainult juhuslikult, et hommikul ärgates olen veel pooleldi unes ja siis saan ise valida, kas väljun kehast ja hakkan rändama või äratan ennast üles.
Aga ühes ma olen ligemale 100% kindel, et kui sa õhtul enne uinumist enesele sisendad, et sellel ööl sa koged kehast väljumist, siis on sul kordades suurem võimalus seda ka reaalselt saavutada.
(selle postituse viimane muutmine: 03-11-2016 13:11 levis.)

Veiko
Uustulnukas

27-06-2017 00:07
Postitus: #188
Olen ka ärganud istukile iseenda kõrval.mõnus kogemus ikka,ja astraaliga on kogemusi ikka omajagu.Vahetevahel nägin kuuaega jutti,et lendan ja lõpuks hakkasin ise ka kontrollima.Selline tunne vahepeal,et võikski sinna jääda,kõikvõimas uni ikka.Dreams come true.
levis
Veteran

10-08-2017 07:27
Postitus: #189
Kui inimene kogeb kehast väljumist, kas ta suudab mõjutada elektromagnetvälja mõõtjat? Üks video, kus väidetavalt asi õnnestub: https://www.youtube.com/watch?v=qs6G-zS-VOY
Kahjuks üks selline video ei ütle midagi, see võis olla koba või mis iganes.
Otsisin netist, et kas leian rohkem infot sellel teemal, aga ei – absoluutselt mitte kui midagi ei leidnud. Kummaline, ma vist ei oska otsida Sad

HUGOTH
Veteran

10-08-2017 18:04
Postitus: #190
Mingil ajal elus rändasin ka teistes maailmades ringi. See on väärt võime ja seda tuleb mõistlikult kasutada. Sai käia teistes maailmades ja kaugetel tähe süsteemides. Ainuke tingimus sellejuures on see , et tohi tekkida hirmitunnet. Selle tekkimisel jääb see siis inimese kõige kaugemaks kohaks. Sealt kaugemale ta enam minna ei saa.....Tagasi saab ta alati tulla, kuna ta on ühendatud hõbeniidiga, mis on hävimatu.Head käimist!
Tyto Alba
Veteran

10-08-2017 19:04
Postitus: #191
(10-08-2017 07:27 )levis Kirjutas:  Kui inimene kogeb kehast väljumist, kas ta suudab mõjutada elektromagnetvälja mõõtjat? Üks video, kus väidetavalt asi õnnestub: https://www.youtube.com/watch?v=qs6G-zS-VOY
Otsisin netist, et kas leian rohkem infot sellel teemal, aga ei – absoluutselt mitte kui midagi ei leidnud. Kummaline, ma vist ei oska otsida Sad

Tutvu: http://victuruslibertas.com/2017/06/nerv...506148-b2/

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
HUGOTH
Veteran

10-08-2017 19:50
Postitus: #192
Teine näide samas ruumis.Varahommik suvel; Kuulen äkki ahju kohal pudelite kolinat ja inimese häält: Küll siin on tolmune ja must ja pudelite kolinat. Hetk hiljem oli inimene oma kehas tagasi ja voodi krigises raskuse mõjul.Tegelikult on sama kohas sein ja ahi....
levis
Veteran

10-08-2017 20:26
Postitus: #193
(10-08-2017 19:04 )Tyto Alba Kirjutas:  
(10-08-2017 07:27 )levis Kirjutas:  Kui inimene kogeb kehast väljumist, kas ta suudab mõjutada elektromagnetvälja mõõtjat? Üks video, kus väidetavalt asi õnnestub: https://www.youtube.com/watch?v=qs6G-zS-VOY

Tutvu: http://victuruslibertas.com/2017/06/nerv...506148-b2/
Huvitav teema, aga ei haaku antud teemaga.

Chaos
Veteran

10-08-2017 21:32
Postitus: #194
See seade ei jälgi elektromagnetvälja, vaid "skännib" automaatselt raadiosagedusi am ja fm ("Works with frequencies from below 30 Hz to above 30 kHz.")
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2017 21:33 Chaos.)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog