Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kehast välja minek - astraallennundus
Autor Sõnum
liblik
Uustulnukas

23-08-2005 00:12
Postitus: #51

Samamoodi nagu monkil..enda teades teen midagi näiteks toon köögist vett et juua kuid mingil hetkel taipan, et tegelikult ma seda ei teinud, jube kahtlane
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mefistofeles
Uustulnukas

26-11-2005 13:47
Postitus: #52

Teise unne on võimalik küll minna. Endal on kogemus, kus teine inimene tuli minu unne... Umbes nii nagu kunagi sellises sarjas nagu "Roswell" tehti. Kusjuures olin võimeline takistama seda inimest minu unne mitte tulemast.

"Ma olen osa jõust, kes kõikjal tõstab pead ja kurja kavatseb, kuid korda saadab head"... Goethe "Faust"
Loomakasvataja
Tavaliige

30-12-2005 18:45
Postitus: #53

Mul oli kord nii, et nägin unes, et kõnnin esikusse. Möödusin emast, kes rääksin midagi telefoniga... isegi mäletan mida ta rääkis.... siis aga tundisin sellist põranda liikumist ja see vedas mind tagasi tuppa ja ma ärkasin... Ema aga seisiski ja rääkis telefoniga ja kui küsisin mida ta rääkis ja kellega siis oligi nii nagu unes nägin....

Teine lugu oli samasugune, kus sain kõike juhtida. Ma ütlen siis endale ise, et see on minu uni ja mina teen siin reegleid ja siis olengi komtrollija. Kõik pahad tegelased siis ei saa mulle midagi teha.

Ma olen igal pool...
Lexy
Uustulnukas

30-01-2006 19:41
Postitus: #54

Tsitaat:Algselt postitas: Wolver1ne
Endal on näiteks päris tihti nii, kui magama lähen näen ennast kuskil kukkumas näiteks et kukun trepist alla või kuskil õues komistan ja kukun, selle peale ärkan koguaeg võpatades üles, kahtlane värk. {mar

Mul on ka nii olnud, jään just magama ja kukun kuskilt alla, kõmistan või väänan jala ära ning võpatades ärkasin üles. siis ma tundsin ka, et ma võpatasin, ja elukaaslane ka ütles, et mis ma tõmblen.

Lexy
Metafor
Veteran

31-01-2006 11:17
Postitus: #55

Ei tasu unustada et teemaks on siiski Astraallennundus, mitte "kes-väänab-jalgu-kuidas-unes-ära-või kukub-kusagilt-unes-alla"
Lexy
Uustulnukas

31-01-2006 17:03
Postitus: #56

Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ei tasu unustada et teemaks on siiski Astraallennundus, mitte "kes-väänab-jalgu-kuidas-unes-ära-või kukub-kusagilt-unes-alla"

Jaah, aga ma lugesin kolmandast silmast, et selline vahetult enne magama jäämist võpatamine tähendabki, et hing lahkub korra kehast. Ja ka see nn lendamine unes. Ma ei hakka seda artiklit nyyd välja otsima, kuna see oli kuskil 3-4 aastat tagasi.

Lexy
Metafor
Veteran

31-01-2006 17:10
Postitus: #57

Tsitaat:Algselt postitas: Lexy

Jaah, aga ma lugesin kolmandast silmast, et selline vahetult enne magama jäämist võpatamine tähendabki, et hing lahkub korra kehast. Ja ka see nn lendamine unes. Ma ei hakka seda artiklit nyyd välja otsima, kuna see oli kuskil 3-4 aastat tagasi.
Surma lähedasel hetkel käib sarnane võpatus, vähemalt minu kogemuste järgi
HadziOgloe
Vana kala

31-01-2006 22:07
Postitus: #58

Kui astraal-lennult suure kiirusega tagasi tulla, siseneb peenkeha füüsilisse kehasse ja põrkab korraks tagasi (otsekui pall). See annabki selliseid ehmatusi ja võpatusi.

Nii võib astraalkeha veidi valesti füüsise suhtes paiknema jääda ning see on hiljem, ärkvelolekus, väga ebamugav.

Kui võimalik, tuleb astraal-lennult tagasi tulles siseneda kehasse ettevaatlikult.
See on esmane ohutustehnika.

Age ega muidugi iga kord ei õnnestu.
Müstik
Shambalas

01-02-2006 20:54
Postitus: #59

Tsitaat:Algselt postitas: Mefistofeles
Teise unne on võimalik küll minna. Endal on kogemus, kus teine inimene tuli minu unne... Umbes nii nagu kunagi sellises sarjas nagu "Roswell" tehti. Kusjuures olin võimeline takistama seda inimest minu unne mitte tulemast.
Vat see on juba huvitav kogemus. Esimest korda kuulen, et keegi on teise unes olnud ja pärast seda veel teab ka. Teist unenäos näha, sellest saan ma aru, aga sellest, et teine inimene näeb sama unenägu, vat ei saa. Kas seletaksid, kuidas see ikkagi täpselt oli. Kuidas sa teada said? Kas see teine inimene jutustas sulle täpselt sama unenäo, mida sinagi olid näinud?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
zepac
Veteran

03-02-2006 11:38
Postitus: #60

Minu kogemustest siis. Et olen hakanud üritama meelde jätma unenägusid ja neid siis taas nägema. 50 proovimise järel õnnestus mul ainult korra näha kahte sarnast unenägu. Keha valmistamine astraal kehasse sisenemiseks on tihti üpris raske. See vajab ju ülihead rahunemist ja pea mõtetest tühjendamist, mis on aga suhteliselt keerukas, kui käid koolis. On igasuguseid tehnikaid. Üks harjutustest näeb ette mingi lihtsa eseme kujutamist oma peas. Vaatad nt. 10sec jooksul tv pulti, sulged silmad ja üritad meeles ette kujutada seda eset. See tegevus arendab kujutlust. Kujutada tuleks tervet eset, ülalt,alt,külgedelt. Ruumiliselt. Hiljem võimalused arenevad ja on soovitav hakata ruume kujutama. Sel viisil saad ''liikuda'' ruumides.

Kes on sellega rohkem tegelenud võiks jagada nõuandeid,kuidas keskenduda jne.
Paar linki: http://www.gnosticweb.com/ , http://www.mysticweb.org/
Lexy
Uustulnukas

04-02-2006 20:51
Postitus: #61

Tsitaat:Algselt postitas: Lexy

Vabandust, mitte kolmandast silmast, vaid paradoksist.

tsiteerin sealt ajakirjast: Väga sageli ilmneb hingeränd unes kaalukaotuse efektidena: nähakse õhus lendamist, vees hõljumist või hiigelhüpetega liikumist. Niisugust astraalrändu kogeb ainult see inimene, kes sellist und nöeb. Teised, kes küll tema unenäos figureerivad, seda ei juhtu.
Paradoks 5/1994 lk9

Lexy
JustNormal
Uustulnukas

23-02-2006 15:03
Postitus: #62

Tsitaat:Algselt postitas: andu
Ja tihti on mul ka olnud selliseid kukkumisi, näiteks mängid palli ja kukud pikali, võpatad.
või siis jooksed metsas huntide eest ära ja ärkad üles võpatusega jällegi.

Ma ka 'võpatan' päris tihti. aga mul on see tavaliselt nii -
paar sekundit enne võpatamist näen ma ennast magamas, kuidagi ülevalt vaadates. siis ma hakkan enda poole täie kiirusega liikuma, ja siis ma võpatan järsult ja käed 'tõmblevad' või nagu hästi kiiresti panen need enda kõrvale, tasakaaluks või nii.
Kas keegi sai aru või ei ,ma ei tea. suht sogane tekst tuli.:o

Faeries dancing under the moon, a druid land, a druid tune. 
Putukas
Uustulnukas

14-03-2006 14:33
Postitus: #63

Mul tuleb ka üks suremisejuhtum meelde. Kukkusin kõrgelt kaljult alla, maandusin matsaki maha ja arutlesin omaette, et "nii, nüüd ma peaksin surnud olema". Valuaistingut kukkumisest mingisugust ei tekkinud. Silmad oli kinni (unes siis) ja mõtlesin, et teen nüüd tasakesi silmad lahti ja vaatan, kuidas see surnudolemine paistab ka. Ja siis ärkasingi tegelikult üles. Tõusin voodis istukile ja mõtlesingi minutit viis, et "ah see ongi siis surnudolemine".
Freedom
Uustulnukas

08-09-2006 16:05
Postitus: #64

Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tulevad meelde need korrad, kus ma vaatan telekat koos teistega ja siis jään tukkuma. Ning järsku näen end lae kohalt alla vaatamas ja endasse kukkumas.

Mu emal on sama olukord olnud. Kuid nimelt öösel, ta räökis mulle ,et se oli siuke seletamatu olemine. Ta nagu nägi kuidas ta oma kehast väljus ja nägi kuidas ta vaatas ennast. Noh ta oli unes nagu laes ja vaatas end magamas ja ta ütles ,et kui isa (tema mees) teda nüksas siis a kukkus oma kehasse tagasi ja ärkas üles :o.
BlackAngel
Uustulnukas

10-09-2006 17:26
Postitus: #65

ma olen näinud sellist unenägu kus kukun kuskilt kaljult alla ja ärkad võpatusega
seda unenägu nägin ühe õhtu jooksul kaks korda

Muudetud: 10-9-06 kell 18:26:42 BlackAngel
Thorondor
Administraator

11-09-2006 15:11
Postitus: #66

Aga iga kord kui sa und näed oled sa astraaltasandil ikkagi.
Kust sul need skeemid tulevad ?
Nojah Lucid dream ja unenägu on ka sul eraldi nagu astraal ja unenägu, aga põhimõte on ikka täpselt seesama. Kui sa saad aru, et tegu on unenäoga, siis ei vaheta sa keskonda.
Ebastabiilsus ei pea keskkonnast sõltuma. Sul tuleb ka info kuskilt kõrgemalt või. Planetaarsest infoväljast äkki.
Kuidas sul siis astraalis lendamine ja unenägemine ja lucid dreaming edeneb ?
MA hakkasin näiteks unenägusi üles kirjutama. Unenäod on ikka iga öö ja mitu tükki ja meeles ka vähemalt üks neist.
Karvand
Uustulnukas

23-09-2006 22:03
Postitus: #67

Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Minu kogemustest siis. Et olen hakanud üritama meelde jätma unenägusid ja neid siis taas nägema. 50 proovimise järel õnnestus mul ainult korra näha kahte sarnast unenägu.

Kui ma väiksem olin, õnnestus mul pidevalt näha ühtsama unenägu mitu korda. Uni iseenesest oli totaalne absurd (rääkiv kaheksajalg mu vanaisa elutoas, jne) aga jäi väga hästi meelde ja oli kolmel korral täpselt samasugune. Esimene kord oli ligi 4-aastaselt ja mul on siiani see detailselt meeles.
Aga seda kerge-tunde-olekut ja "voodisse kukkumist" on minulgi pidevalt olnud. Viimati oli paar nädalat tagasi - sõitsin unes bussiga (ma isegi mäletan liini numbrit ja inimesi, kes mu kõrval seisid ja silti poe uksel, mis oli peatuse ees). Hakkasin maha minema ja komistasin trepil. Siis kukkusin ja maandusin voodisse. Jõle imelik tunne on see tõesti.
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 12:39
Postitus: #68

ok keegi siin väidab et astraalkeha eraldus ja nägi kõike mis toimus,ma teeks väikse katse mille salvestaks ,siis on näha kas ta nägi seda kõike unes või tõesti kirjeldab asju mis voodi kõrval reaalselt aset juhtuvad ,siiamaani on need uneks jäänud

vabatahtlikuid on````? 1000kr
Wolfgirl
Metsaelanik

12-11-2006 13:07
Postitus: #69

Ma arvan, et sind ei peeta nii tähtsaks inimeseks, kellele peab kohe kindlasti midagi tõestama. Usu mida tahad, oma asi. Ega uskliku võimuseski pole mulle tõestada oma armastatud Jumala reaalset ekistentsi.
http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2029&page=1
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 15:46
Postitus: #70

encore jooksu võin sulle tõestada selleks on stopper ,astraalkeha saab ka tõestada kui keegi on valmis katsealuseks,on vaja vaid julgeid mehi naisi
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 15:55
Postitus: #71

wolfgirl Jumala reaalset ekistentsi on tõesti raske tõestada, selle üle on filosofeeritud tuhandeid aastaid ,lugesin et maailma võimsaim arvuti jõudis järeldusele et jumal on olemas 60 % ,tõsine argument või mis ,aga sellepärast ongi foorumid et arutada ja vajadusel sõbralikult vaielda asjade üle ,ma loodan keda tekst puudutas ei solvunud )
Wolfgirl
Metsaelanik

12-11-2006 16:24
Postitus: #72

Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
wolfgirl Jumala reaalset ekistentsi on tõesti raske tõestada, selle üle on filosofeeritud tuhandeid aastaid ,lugesin et maailma võimsaim arvuti jõudis järeldusele et jumal on olemas 60 % ,tõsine argument või mis ,aga sellepärast ongi foorumid et arutada ja vajadusel sõbralikult vaielda asjade üle ,ma loodan keda tekst puudutas ei solvunud )
Aga vaata, mina ei lähe usklike käest tõestust nõudma ega neile raha pakkuma. Seega ei peaks ma ka mingit astraalrännakut kellelegi tõestama, isegi kui see mul välja tuleks. Kui vaja, siis tõesta endale, mitte ära oota tulemusi teistelt.
See on kõik.
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 17:13
Postitus: #73

wolfgirl on üsna resoluutne ,aga vana kala encore kirja loen uuesti meeleldi,ma usun et kui sa 100 m 10sek jooksid ,siis kutsu mind ja ma usun et sa jooksed uuesti 100 m 10 sek ja kui sa esimese korraga ei jookse siis väikse harjutamise järel jooksed sa 9,8sek
zepac
Veteran

12-11-2006 17:37
Postitus: #74

...või ei jookse ning saadab su kohta, kus päike ei paista, ning läheb koju. Ennem veel siiski viinapoodi külastades.

Miks on sulle vaja midagi tõestada? Mida sa selle teadmisega peale hakkad? Putru keetma? Astraal pole nagu striptiis, millega kekutada. See on rohkem hingele. Ega sa vist ei taipa nagunii.
reaalne
Tavaliige

12-11-2006 18:24
Postitus: #75

ma millegipärast arvan et ta jookseb 100m 9,8 sek sest ta nii palju harjutanud ja inteligentse inimesena ta ropendama ka ei hakka vaid sõbralikult seletab mulle millest teab ja mille eest seisab
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog