Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paari päevane elust lahkumine
#1
Tere!
Mul oleks selline küsimus,kas on võimalik lahkuda kehast 2 või rohkemateks päevadeks.Ja kui see on võimalik,siis kuidas?Sooviks seda kogeda,ehk muutub peale seda mu maailmavaade,või mõtlen teisiti.
Aitäh!
Vasta
#2
Proovi kasvõi minutikene vastu pidada... "Paariks päevaks..."

Kui vana sa oled?
Vasta
#3
emm...13,ei mind lihtsalt huvitas,kas see on võimaliksest ma olen kuulnud,et see pidavat olema selline väike puhastus mõtetes
Ja lootsin,ehk siin targemad vastavad,kas see on võimalik Laugh
Aga ma püüan siis 2 min vastu pidada.
Vasta
#4
Väljas ei ole päevi, ei ole minuteid ega tunde. Kõik lihtsalt on. Seega, püsi siin: )
Vasta
#5
Okeiii Smile
Vasta
#6

Mina olen 2 sekundit "kehast väljas" olnud, kuid seal nähtud kirgast ja informatsioonirohket maailma mõtestasin ma lahti järgnevad 2 nädalat.

Seega kehast väljas oldud 2 tundi mõtestaks sa kogu ülejäänud elu lahti, ehk teiste jaoks tunduks sa sel ajal "mõtetega mujal", ehk "veidi metsapoole" olevat - kui sa aga ei kavatsegi kehast väljas olles nähtud maailmu lahti mõtestama hakata, siis milleks sellist rännakut vaja?

Pigem on siin küsimus "vaimses küpsuses", st piisava vaimse küpsuse korral on võimalik tuhandeteks aastateks viia oma keha "somaadi seisundisse", ning samal ajal teistes maailmades olla.
Reeglina on nii, et inimestel kulub ca 7 aastat arenemaks ühe tskara mõjudest järgmisse, ning nii jõutakse ca 40 aastaselt kolmanda silma juurde, ehk hakatakse selgeltnägemist ja rännakuid kogema (kui eelnev elu pole inimesi ära nüristanud igava liinitöö ja pahelise eluga) - kuid on ka erandeid, kus mõni iidsete tarkusekoolide läbinu omab juba sündides kõiki avatud tsakraid ning sellega kaasnevaid ülemeelelisi võimeid.

Kui aga tahta "kehast välja saada", siis on siin mitmeid võimalusi: kõige lihtsam oleks lasta mõnel shamaanil viia ennast kontrollitud shamaani rännakule - siis võiks lugeda Castaneda teoseid, ning seal öeldu enda jaoks lahti mõtestada (mõnel on selle peale tulnud vaimolendid, ning neid kehast välja hakanud tirima) - samuti võiks lugeda astraalrännaku sooritamist õpetavaid teoseid.

Vasta
#7
Või teha seeni.
Vasta
#8
Seeni ma parem ei tee....
Aga ma pean tõesti siis šamaani juurde minema,sest minu jaoks on väga huvitav teema kehast lahkumine.
Vasta
#9
(04-11-2012, 23:28 )Saladus Kirjutas: emm...13
Nii vähe elanud ja kogenud ja juba tahad lahkuda Smile
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat