Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chasing ParanormalEST - mida arvate?
#1
Olen näinud facebookis sellist uut kommuuni vms, et on tekkinud
mingi uus paranormaalsete nähtuste otsijate grupp.
Facebooki leht :https://www.facebook.com/#!/ChasingParanormalEST

Vasta
#2
"tõestada et need faking kummitused on olemas " Laugh 10 ossi kummitusi jahtimas ei tundu kuigi huvitav...
Vasta
#3
(30-10-2012, 22:27 )tech Kirjutas: Olen näinud facebookis sellist uut kommuuni vms, et on tekkinud
mingi uus paranormaalsete nähtuste otsijate grupp.
Facebooki leht :https://www.facebook.com/#!/ChasingParanormalEST

Ise tegid raudselt Sad
Vasta
#4
Olen ka kursis selle pundi tegemistega. Mõte on iseenesest hea, samuti on neil ka enam-vähem tehnikat et jahtida igalpool. Aga samas, olen ka ise veidi skeptiline selle kümne liikme koha pealt, ilmselt on seal paar tüüpi keda see asi ka tõesti huvitab või sellest midagi teab, ülejäänud nagu kaasajooksikud ja pigem segavad rohkem kui aitavad. Aga see selleks, jään ikkagi ootama juba tükk aega tagasi lubatud esimesi episoode ning eks selle pealt saab vaadata millega tegu. Kuuldavasti olid nad nii mõndagi lindile jäädvustanud.
Vasta
#5
Tore kui meie tegemistest siia pajatatakse Laugh
eilse öö seisuga tegime viimased lükked enda 1. episoodi valmistamisega ja nüüd on see ka internetiavarustes!
http://www.youtube.com/watch?v=XcnppDuPPcs
Skeptikud, andke kuuma!
Vasta
#6
Tervist. Vaatasin teie esimest videot huviga ning üritasin selle jooksul teha veidi märkmeid, kuid konstruktiivne kriitika ei tee ju iial halba. Alustaksin sellega, et rääkige võimalikult vähe ning selge kõva häälega, ärge sosistage üksteisele, sest siis on hiljem nõrku EVP-sid raskem eristada. Samuti võiks proovida kaamerat stabiilsemana hoida- "Clowerfield" on lihsalt üsna kehv film, if you know what I mean. Hingedega kontakti otsides rääkige samuti kõva selge häälega ning andke neile rohkem aega vastamiseks- rääkimine ilma keha omamata ei pruugi just lihtne tegevus olla. Lisaks veel kaotage oma riietelt helkurid- lihtsalt selleks, et välistada igasugused peegeldused. Mis aga mulle nende 34 minuti jooksul silma jäi?
11:54 Orb
16:11 Kas te räägite ise taustal või otsib keegi teiega rääkimise ajal kontakti?
17:20 Orb
19:40 Orb
19:54 Orb
Kindlasti soovitaks ma toda esimest EVP-d, a´ka sosinat proovida puhastada, nt Acoustica Premium 5 võiks siin abiks olla.

Igatahes jään ootama teie järgmist uurimisretke, edu!
Vasta
#7
Tere!
Kõigepealt aitäh vastuse ja kriitika eest, seda on muidugi alati vaja. Nende sosistamiste koha pealt on see meil tegelt kõigil peakolju sisse tambitud, et EVP sessioonide ajal räägitakse täishäälega - esimese episoodi videos pole sellest juttu teinud, on nüüd näha... Laugh
Nende võimalike orbide koha pealt - vaatasin need klipid üle ja kahjuks on tolmutükkide moodi; küll aga väga hea, et tähelepanu sellele suunasid! 16:11 kuulatud jutt on küsimuse ajal meie kaameramehe häälega, kes oli midagi kuulnud vahepeal.

V.
Vasta
#8
Vaatasin terve episoodi läbi ja väga huvitav tundus. Jään huviga järgmist ootama.
Vasta
#9
Suured tänud Põhjavalgus! Anname teada, kui järgmine osa peaks hakkama valmis saama! Smile
Vasta
#10
Tubli töö, endal oli sama mõte sõpradega hakata Eestis midagi taolist tegema, aga hetkel ta ainult mõte ongi. Ehk järgmine aasta Smile
Milliseid kohti siis plaanis külastada ? Igaljuhul jõudu ja jaksu.
Vasta
#11
(11-11-2012, 23:26 )Kristjan21 Kirjutas: Tubli töö, endal oli sama mõte sõpradega hakata Eestis midagi taolist tegema, aga hetkel ta ainult mõte ongi. Ehk järgmine aasta Smile
Milliseid kohti siis plaanis külastada ? Igaljuhul jõudu ja jaksu.
No kõigepealt on eesmärk Saaremaal olulisemad kohad läbi käia, sest, et õhtul autoga peale kooli ära käia ei ole mingi probleem...

Kui aga oleks võimalusi raha mõttes rohkem siis oleks üks meie suurtest eesmärkidest üks öö Tallinna Patareivanglas veeta.

Siiski, me oleme kõigest tudengid piiratud eelarvega ja tuleb realistiks jääda. KUI, aga saaks kuskilt raha taha ja tehnika oleks ka tagatud, siis piire polekski Smile (Haapsalu linnus, Rakvere linnus, Vana Pärnu haigla jne.)


K.
Vasta
#12
Ma ise ka tudeng, samamoodi rahaliste võimaluste taha jääb paljuski. Seda võin öelda, et patareis käisin sõbraga ja isegi päeval niisama sombuse ilmaga on seal ikka päris kõhe. Juhtus nii mõndagi, aga kahjuks polnud vahendeid millega seda kõike jäädvustada.


Vasta
#13
Muidu oli tore, aga proovige ise vähem müra teha. Ja ärge endale "kes teab mida" kallale ässitage.
Vasta
#14
kas see 3:25 on nägu? mulle tundus küll et mingi kola seal ruumis mis nii paistis..
Vasta
#15
Tervitused!

Kant, sinule tundus õigesti.
Analüüsisime hetke 3:25 ja tulime otsusele ,et see ei ole nägu vaid ehitusmaterjal wink
See tekitab koos kaamera liikumisega illusiooni, nagu keegi piiluks seal.
Vasta
#16
Tere Tere!

Valmis sai osa Audla mõisast. Kellel huvi visaku pilk peale Smile1
Kui aega jäta ka kommentaar wink

http://www.youtube.com/watch?v=W7GV-dKpF...e=g-subs-u
Vasta
#17
Alguses oli taustamuusika liiga kõvasti, ei olnud juttu kuulda. Võib-olla oleks hea, kui koguaeg oleks subtiitrid all?
Ja minu arust küsitakse natuke imelikke küsimusi. Võiks ju küsida vaid jah/ei vastusega küsimusi, siis vb vaim annab endast rohkem märku, koputustega vms.. aga see minu arvamus. Muidu on põnev. Smile
Ja nagu aru sain, kasutate mingisugust android appi heli lindistamiseks/kuulamiseks, kas saaksid öelda mis app see on ja kuidas saab otse klappidega kuulda, mida lindistatakse? Lihtsalt uudishimust. Smile
Vasta
#18
HeavenTonight, suurem osa lindistusi, mis episoodis välja toodud on, on diktofoni pealt võetud - nende puhul pole androidi appi mängus Laugh küll aga telefoni diktofon, mis mõnede kaadrite juures näha on, peaks olema kõige tavalisem, mis kusagilt Play poest saab. Kahjuks täpset appi nimetust sulle öelda ei oska praegu. Smile

V.
Vasta
#19

Väga vinge ettevõtmine ja põnev vaadata kuigi jah võiks ise vähem jutustada jääks võibolla rohkem asju lindile Smile
Edu ja jään huviga järgmist episoodi ootama
Vasta
#20
Tsau HeavenTonight Smile

Kui Audla osa filmisime siis oli meil veel ainult 1 diktofon ja episoodi alguses on tõesti näha minu käes telefoni kus on diktofoni app. Appi nimi on ''Easy Voice Recorder Free''

Et live's kuulata heli peab sul olema ikka päris diktofon Smile (Poest saad korraliku kuskil 50 Euroga)
Appidega selline asi ei toimi vähemalt selle appiga..Proovisin just Laugh.
Pead ühendama kõrvaklapid diktofoni külge ja diktofoni salvestama vajutama. Täpselt nii kerge see ongi Smile
Vasta
#21
Juba veidi parem kui esimene video, kümmekond sellist veel ning teie toodang on juba päris arvestatava kvaliteediga, seega soovin jätkuvalt edu!
Vasta
#22
Juba kolmapäeval kell 20.05

Vasta
#23
Millal uut episoodi oodata on ?
Vasta
#24
Vaatasin Pealtnägijat ja jätsite mulle hea mulje. Olen Patareis käinud kaks korda ja mõlemad korrad on olnud... huvitavad. See mida te teete on vist inspireeritud sellistest sarjadest nagu Ghost Hunters, Ghost Adventures ja Ghost Lab?
Olen mõelnud ka uurima minna aga minul on alati jäänud asi turvalisuse taha. Kas teil on mingid nö rituaalid ka mida te enne minekut teete? Ja kas teil grupis on mõni spirituaalselt tundlikum inimene ka?
Vasta
#25
Tublid olete! Ja päris huvitav oli see pealtnägija osa.
Kui kuskilt spirit boxi sebiksite, siis oleks ka ehk suurem lootus midagi põnevat jäädvustada.
Ise tahaks ka patareisse minna, aga vist kuni kevadeni niisama sinna töllama minna ei saa Laugh.
Igaljuhul edu ja jõudu teile.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida võib segamini ajada kummitamisega Cassiopeia 51 55,346 05-01-2018, 11:53
Viimane postitus: isemaag
  Mida arvate Huff Paranomalist Sekhmet 2 3,751 27-06-2017, 00:40
Viimane postitus: Veiko
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,331 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,293 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Mida tohib küsida ja mida mitte ? OuijaFan 28 15,214 13-09-2011, 08:28
Viimane postitus: akvamariin
  paranormaalseid kohti, mida koos külastada Tartus? GZBoy 9 13,573 27-10-2010, 23:56
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat