Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hüppamine alla kõrgelt (maapinnale)
Autor Sõnum
Halo
Passiivne konto

04-09-2007 18:11
Postitus: #26

Küsiks siis ka teistpidi, et kui madalalt - hüpates sihiteadlikult on inimesed viga saanud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zed
Veteran

04-09-2007 21:19
Postitus: #27

Nõukogude Vene Õhudessantvägedes oli koolituse hulgas hüpped lendavast helikopterist 8-12 meetri kõrguselt maapinnale. Ilma laskumiskaabli või köieta. Eelnev kukkumiskoolitus tornidest jne, sisaldas teatud võtteid, aga vaatamata sellele oli peale õppuseid hospidalides lahases mehi küllaga... Kellel sattus jalg susliku-urgu, kellel jäi automaat ribide alla.... Angry

Tõde läbib kolm staadiumi: 1 - naerdakse välja, 2 - võideldakse vastu, 3 - võetakse kui enesemõistetavat...
[Pilt: toetan2.gif]
Lauri-L
Tavaliige

05-09-2007 00:51
Postitus: #28

ise hüpanud 2 korruselt...see peaks vist kõige kõrgem olema..
kunagi kiilus välisuks kinni aga ilm oli ilus ja randa oli tarvis minna.

samas kui ma veel väike olin siis naabermajast kukkus/lükati/hüppas meelega...seda ma ei tea... aga neljandalt ja surnuks...
WizardInWinter
Tavaliige

06-09-2007 19:44
Postitus: #29

Ma pole kunagi kõrgemalt hüpanud, kui 2 meetrit. Meil sportaplatsil oli 2 korvirõngast (nüüd on üks, kohe räägin mis juhtus). Meil poisid panid kehalise kasvatuse ajal autokummid (mõned siis traktori omad) korvi alla. Ja siis nad niimodi aga hüppasid seal ja rippused ja mis ime-vingerpussid veel... ma siis ka proovisin, aga et päike paistis ja käed olid higised seetõttu, kukkusin selg ees alla. Lõi hinge ka kinni... ja kõige hullem oli see, et ma ei saand hiljem kirjutada tunnis. Käsi läks lihtsalt paigast ära... Ja üks korvirõngas tiriti ka alla, mistõttu se saeti ära. Vot nii on lood, meie, rumalate lastega, eks? SmileBleh
Flakoperator
Uustulnukas

10-10-2007 13:32
Postitus: #30

Olen proovinud!Alustasin kuue meetriga-madal.
dreamer
Uustulnukas

10-10-2007 16:37
Postitus: #31

Lugesin siin samas foorumis juba ühte teemat sama asja kohta. Lisan ka siia ühe lingi mis õpetab kuidas kõrgelt kukkudes ellu jääda
http://www.wikihow.com/Survive-a-Long-Fall
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Evoltusiooni redel: Kes kukkus alla kes jõudis tänapäeva ? excubitoris 1 1,272 22-02-2008 15:39
Viimane postitus: mustpea

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog