Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pakkuda tööd ennustajale!
#1
Otsin siis inimest, kes arvab, et ta suudab ennustada lähitulevikku.
Saatke pm ja teeme mõned katsed!
Kasutada võite oma parimaid abivahendeid, mis teid alt ei vea.
Palk, vastavalt ennustuse täpsusele Smile
Mida täpsemini ennustate, seda suurem palk!
Vasta
#2
Kui palju?
Vasta
#3
Lähitulevikku mis mõttes? Globaalselt või konkreetse firma käekäigu kohta? Enda tuleviku kohta või ilma?
Vasta
#4
Sporditulemusi
Vasta
#5
(30-11-2012, 10:47 )DHC Kirjutas: Sporditulemusi

ja j2rgmiseks siis pokkerim2ngijate kaarte? Laugh
Vasta
#6
Ei saa ma eru, miks selgeltnägija, kes on selleks võimeline, peaks oma noosi sinuga jagama. Kihlvedude jaoks ju see on?
Vasta
#7
Ma ennustan, et sa ei leia endale ennustajat.
Vasta
#8
Haha, võib olla sellel ennustajal puudub riskeerimise julgus. Tead tulevikku aga riskeerida ei julge, see on nagu oled super ilus, aga esineda ei julge. On antud üks võime, aga võetud vastutasuks teine võime. Ja siin kohal ühendades erinevad inimesed saabki hakata koostööd tegema.
Vasta
#9
(01-12-2012, 09:57 )DHC Kirjutas: Haha, võib olla sellel ennustajal puudub riskeerimise julgus. Tead tulevikku aga riskeerida ei julge, see on nagu oled super ilus, aga esineda ei julge. On antud üks võime, aga võetud vastutasuks teine võime. Ja siin kohal ühendades erinevad inimesed saabki hakata koostööd tegema.

Kuidas sa saad nii naiivne olla? Esiteks, miks peaks üks ennustaja, kes ennustada suudab üldse sinule raha teenima hakkama? Teiseks seda, et kui ennustajad tõesti kõik nüüd lotot või spordiennustusi tegema hakkavad, siis mis sellest asjast välja tuleks? Kolmandaks eetika, neljandaks ei jää sellised asjad karistuseta. Aga sa ei saa lihtsalt sellistest asjadest aru...
Vasta
#10
See loto numbrite ennustamine on pehmelt öeldes paras luulu:
mitte keegi minu teada ei suuda neid ennustada, siis ennustamise mõttes.Shock
Oli kunagi võimalus seda mängu kõrvalt jälgida, kus prooviti nii kaartide kui muude võtetega.Ph34r2
Aga alati võis ümiseda seda viisikest - mul jällegi on ainult tühjad pihud.Bleh
Aga karmale saad ainult selle mõtte eest pleki külge küll.Sick
Vasta
#11
Kui nüüd aus olla, siis see niinimetatud karma on ikka päris lahe vabandus mitteennustamiseks.
Vasta
#12
DHC !

Selle teema võime küll lõpetatuks lugeda.
Vasta
#13
Haha, võib küll.
See teema oligi rohkem testiks ennustajatele. nn "ennustajate tuleproov"
Mu skeptiline meel sai siit ainult toitu juurde ja tegi järelduse, et inimestel, mis tahes probleemidega ei tasu ennustajate poole pöörduda.
Kui ennustajate võimed päriselt tulevikku näeksid siis oleksid igasugu lotode jackpotid ülimadalad ja kihlveokontoride kasumid minimaalsed.
Vasta
#14
mitte et ma sellest värgist eriti teaks, aga need kel mingisugused võimed on võtavad seda asja kuidagi teistmoodi. No umbes võrreldav karate õpetusega kus sa ei tohi õpitut ründamiseks kasutada. Osad ennustajad ei võta isegi kindlat tasu vaid soovitavad oma äranägemise järgi midagi anda.
Vasta
#15
(01-12-2012, 14:08 )DHC Kirjutas: Haha, võib küll.
See teema oligi rohkem testiks ennustajatele. nn "ennustajate tuleproov"
Mu skeptiline meel sai siit ainult toitu juurde ja tegi järelduse, et inimestel, mis tahes probleemidega ei tasu ennustajate poole pöörduda.
Kui ennustajate võimed päriselt tulevikku näeksid siis oleksid igasugu lotode jackpotid ülimadalad ja kihlveokontoride kasumid minimaalsed.
Vinge järeldus küll. Et sinu nn eksperimenti paremini mõista, siis kasutan ühte näidet. Panen lehte kuulutuse, sooviga osta rongipiletit Tallinnast Kärdlasse, kus mulle makstakse peale sõidu eest ja polegi isegi vahet, kas keegi vastab sellele kuulutusele või ei, aga lõppjäreldus oleks ikkagi, et rong on väga jama ja ilmselt pole rongi olemaski.





Vasta
#16
Jah, kunagi ma oleks ise ka öelnud, et see sina ei tea/usu, ei tähenda, et seda olemas pole. Aga mida aeg edasi, hakkab skeptiline meel justkui jälle ärkama ja kahtlema kõiges. Seepärast ongi vaja testida ja eksperimenteerida, et jõuda selgusele. Senimaani pole ma veel ühtegi tõestus materjali leidnud, et tuleviku ennustamine võimalik on. Oletada ja arvata võime me kõik, mis homne toob. Lihtsam on ennustada enese homset, aga kellegi või millegi teise homset, vaevalt.
Aga muidu su kuulutuse näide pole võrreldav minu kuulutusega. Smile
Vasta
#17
Tõeline test ka. Teemaalgataja demonstreeris oma rumalust pigem.
Vasta
#18
Hahaaha, tunnete puudutatuna ennast v? Laugh
Vasta
#19
(02-12-2012, 14:56 )põlduba Kirjutas: Tõeline test ka. Teemaalgataja demonstreeris oma rumalust pigem.

Milles see rumalus siis väljendus? Kas selles, et ta üritas tõestada seda mis on juba iseenesestki kõigile selge?
Vasta
#20
(02-12-2012, 19:54 )xawa Kirjutas:
(02-12-2012, 14:56 )põlduba Kirjutas: Tõeline test ka. Teemaalgataja demonstreeris oma rumalust pigem.

Milles see rumalus siis väljendus? Kas selles, et ta üritas tõestada seda mis on juba iseenesestki kõigile selge?

Hm, mis asi on selge, ettädi istub laes vää?Shock
Vasta
#21
(02-12-2012, 19:54 )xawa Kirjutas:
(02-12-2012, 14:56 )põlduba Kirjutas: Tõeline test ka. Teemaalgataja demonstreeris oma rumalust pigem.

Milles see rumalus siis väljendus? Kas selles, et ta üritas tõestada seda mis on juba iseenesestki kõigile selge?
Väljendub selles: tahab palgata kellegi, kes oskaks ta jaoks mingeid tulemusi ette ennustada. Samas ei tule pähegi, et sellise võimega inimene saab endale ise raha teenida sellega. Miks ta peaks selle inimese "palgal" olema? Kõigile selge, et kui inimene sellist võimet kasutaks, siis ikka enda jaoks. Miks mingi tölliga jagada?
Vasta
#22
(10-10-2012, 20:45 )DHC Kirjutas: Otsin siis inimest, kes arvab, et ta suudab ennustada lähitulevikku.
Saatke pm ja teeme mõned katsed!
Kasutada võite oma parimaid abivahendeid, mis teid alt ei vea.
Palk, vastavalt ennustuse täpsusele Smile
Mida täpsemini ennustate, seda suurem palk!
Ei ennusta. Hampelmannidele küll mitte.
Raha eest ka mitte.
Aga juba ammu on teada, et lähitulevik (praegune detsembrikuu) midagi head ei tõota. Vastavasisulisi teemasid on foorumis tosinate kaupa.
Vasta
#23
(02-12-2012, 22:45 )Müstik Kirjutas:
(10-10-2012, 20:45 )DHC Kirjutas: Otsin siis inimest, kes arvab, et ta suudab ennustada lähitulevikku.
Saatke pm ja teeme mõned katsed!
Kasutada võite oma parimaid abivahendeid, mis teid alt ei vea.
Palk, vastavalt ennustuse täpsusele Smile
Mida täpsemini ennustate, seda suurem palk!
Ei ennusta. Hampelmannidele küll mitte.
Raha eest ka mitte.
Aga juba ammu on teada, et lähitulevik (praegune detsembrikuu) midagi head ei tõota. Vastavasisulisi teemasid on foorumis tosinate kaupa.
Nuh, poizid, Mamma on rääkinud ja nii jääb.Bleh
Vasta
#24
(02-12-2012, 21:51 )põlduba Kirjutas:
(02-12-2012, 19:54 )xawa Kirjutas:
(02-12-2012, 14:56 )põlduba Kirjutas: Tõeline test ka. Teemaalgataja demonstreeris oma rumalust pigem.

Milles see rumalus siis väljendus? Kas selles, et ta üritas tõestada seda mis on juba iseenesestki kõigile selge?
Väljendub selles: tahab palgata kellegi, kes oskaks ta jaoks mingeid tulemusi ette ennustada. Samas ei tule pähegi, et sellise võimega inimene saab endale ise raha teenida sellega. Miks ta peaks selle inimese "palgal" olema? Kõigile selge, et kui inimene sellist võimet kasutaks, siis ikka enda jaoks. Miks mingi tölliga jagada?
Düüd, sinu arvamuse järgi on ju siis kõik inimesed rumalad kes töötavad kuskil mõne ettevõtte heaks? Nt, Ehitajad ehitus firmas saaksid kõik ise ka omale oma oskustega raha teenida, miks nad siis firma jaoks töötavad? Laugh
Btw, kes teisele nime annab see ise seda kannab! Bleh
Vasta
#25
(10-10-2012, 20:45 )DHC Kirjutas: Palk, vastavalt ennustuse täpsusele Smile
Mida täpsemini ennustate, seda suurem palk!

EV on seadusega palga alamäär kirjas. Nii, et miinimumpalka tuleb maksta igal juhul. Muidu saada kohe inspektsiooni endale kaela ja ühes võid sa kindel olla - maksudest ei pääse kunagi.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat