Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jagan huvitavat pilti
#1
Tere kõik siinviibijad ja käiad!

Lugu sai alguse sellest kui läksin oma elukaaslasega metsa seenele. Sealt aga leidsime vana lagunenud maja. Maja oli sellises olukorras et katus oli sisse vajunud ühesõnaga täitsa mädahunnik. Liinal aga on koguaeg fotokas kaasas metsas ja klõpsas sellest hütist ka paar pilti. Nüüd umbes nädal hiljem hakkasin siis pilte vaatama ja ühel pildil on midagi kummalist. Olen seda näidanud umbes 3-4 le inimesele aga keegi ei näe midagi kaasaarvatud mu elukaaslane st pildi autor ei näe siin pildil midagi imelikku. Mina nii ei arvanud ja siis leidsingi teie foorumi. Kinnitan et seal hütis ei olnud mitte kedagi elavat 200 prtsenti kindel kuna käisin seal sees ka niipalju kui see oli võimalik!

Jagan siis teiega kuna kõik kellel olen näidanud ütlevad et ma kujutan endale seda ette et siin pildil pole midagi imelikku eks otsustage ise mu üle kohut !!soovitan selle majapildi arvutisse salvestada ja zoomida maja akent
Suurendasin seda kohta ka ja muutsin teravust igaksjuhuks et teil lihtsam näha oleks.

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=2424771

siin siis kaks pilti esimene suurendatud vaadeldavast objektist
ja teine originaalsuurus


Vasta
#2
Esimene mulje tundub olema akna sisemine raam, agazuumitud pildilt on näha, et see nagu kaoks ülevalt otsast ära. Kas sa maja sees käisid selle akna juures ja ka õues akna juures oli seda valge asja kummaltki poolt näha(mitte pildi pealt).
Vasta
#3
kahjuks ei näe mina peale sisemise akna raami seal küll midagi. Kas seda valget posti pidasidki silmas või mida täpsemalt?
Vasta
#4
Hakkasin ise ka nüüd vaatama et kui pildi üles laen netti ja uuesti arvutisse tõmban zoomimiseks siis on kvaliteet juba niipaju halvem et zoomimiseks ei piisa sellest enam, vb see asjaolu ka seletab seda miks mul keegi tuttavatest ei näe. On kellelgi ettepanekuid kuidas ma saaksin võimalikult suure kvaliteediga pildi üles kusagile kuna hot.ee vist kahandab kvaliteeti.

Aga esimene pilt seal on minu enda poolt suurendatud koht sellest mida silmas pean!
Vasta
#5
(07-10-2012, 10:25 )ints09 Kirjutas: On kellelgi ettepanekuid kuidas ma saaksin võimalikult suure kvaliteediga pildi üles kusagile kuna hot.ee vist kahandab kvaliteeti.

Proovi siia: http://tinypic.com/
Vasta
#6
(07-10-2012, 06:22 )bruno5 Kirjutas: Esimene mulje tundub olema akna sisemine raam, agazuumitud pildilt on näha, et see nagu kaoks ülevalt otsast ära. Kas sa maja sees käisid selle akna juures ja ka õues akna juures oli seda valge asja kummaltki poolt näha(mitte pildi pealt).

MA käisin maja ees aga selle asja avastasin ja uurisin alles kodus , kahju et te originaal pilti ei näe. seda zoomides saab tulemuse mis on esimesel pildil ülemisel akna ruudul, mida te seal näete?

Sellel? http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=2424772


(07-10-2012, 10:30 )Nielander Kirjutas:
(07-10-2012, 10:25 )ints09 Kirjutas: On kellelgi ettepanekuid kuidas ma saaksin võimalikult suure kvaliteediga pildi üles kusagile kuna hot.ee vist kahandab kvaliteeti.

Proovi siia: http://tinypic.com/
laadisin sinna ga seal saab zoomida ainult ühe kliki, aga parem kindlasti kui hot.ee

http://tinypic.com/view.php?pic=2nsb5o2&s=6

Vasta
#7
(07-10-2012, 10:42 )ints09 Kirjutas: laadisin sinna ga seal saab zoomida ainult ühe kliki, aga parem kindlasti kui hot.ee

http://tinypic.com/view.php?pic=2nsb5o2&s=6

Alati saab sealt kopeerida ja arvutis ise zoomida.
Aga mina tõesti sealt midagi huvipakkuvat ei märka. Ehk oleks lihtsam, kui sa lõikad sealt pildilt sinuarvates huvitava koha välja(paraja varuga) kopeerid sama pildi MSpaintis üksteise kõrvale ja siis visandad võimalikult lihtsalt ühe pildi peale selle, mida sina seal näed. Seejärel laed pildi samma kohta üles...
Vasta
#8
Seal ei ole mitte midagi. Esimesel pildil võib hea kujutlusvõime korral näha mingit luukere pead. Aga see on lihtsalt ämblikuvõrgud ja klaasi tükk ja oksakoht aknaraamis.
Vasta
#9
Olgu nagu aru saan siis teie ka ei oska näha, ma lõikasin sellest kohast välja ja suurendasin ning lisasin natuke teravust Gimpiga ja see pilt on mul siin üleval, kas töesti keegi ei näe nägu ülemisel ruudul tagumise aknaposti taga piilumas?

SIIN ülemisel ruudul tagumise aknaposti taga http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=2424772 ? kuidas keegi ei näe peale minu täitsa imelik, isegi minu elukaaslane ei näe Hrmm!
Vasta
#10
Midagi selgelt silmatorkavat seal näha pole. Loomulikult kujutlusvõime abil saab igasuguseid nägusid ja kujundeid ette kujutada...
Vasta
#11
Jumala selgelt ju inimese nägu paremal pool selle suurendatud pildiga näha.
Ei ütleks, et siin mingit erilist kujutlusvõimet vaja läheks. Tõsi - see nägu on väga väike ja sarnaneb mõnedel iidsete astronautide lehekülgedel kujutatud skulptuuride näoga.
Näeb välja ka nagu muumia, kellel silmad lahti.
Vasta
#12
(07-10-2012, 19:11 )Müstik Kirjutas: Jumala selgelt ju inimese nägu paremal pool selle suurendatud pildiga näha.
Ei ütleks, et siin mingit erilist kujutlusvõimet vaja läheks. Tõsi - see nägu on väga väike ja sarnaneb mõnedel iidsete astronautide lehekülgedel kujutatud skulptuuride näoga.
Näeb välja ka nagu muumia, kellel silmad lahti.

seda minagi, mida siinsed lugejad leida loodavad et suure resulutsiooniga terav kujutis tekib vaimust vms sellisest, selleks ka see postitus selles alateemas vaimud ja sellega seonduv.?
Vasta
#13
Müstik - mida sa põtkid wink
Oli meil ju siin lausa teema selle kohta, et ühed näevad mida iganes
ja teised isegi siis mitte kui kurikaga vastu pead saavad.
Vasta
#14
Nojah nojah.. leian ka sealt igasuguseid kujutisi Laugh
[Pilt: asi2.jpg]
Point on selles, et igast pildist annab välja võluda erinevaid nägusid ja mustreid..
Vasta
#15
To ekcubitoris:
Ja sellega, et see nägu seal aknal on, ei taha ma öelda, et see vaim on.
Vaimudel polegi nägu! Smile
Või on sul vastupidiseid arvamusi siia põtkida?Smile
Vasta
#16
Tõesti....vaatasin mitu korda..no ei näinud midagi. Siis mõtlesin, et pole võimalik, kui juba Müstik ja Ints näevad, miks mina ei näe. Vaatasin uuesti, fokuseerisin oma silmad nii nagu ma tavaliselt üritan aurat näha ja tõesti, nägu mis nägu, ja just selline nagu Müstik kirjeldas. Mjahh kuid pean tunnistama, et peab ikka terav nägemine olema sul Ints et kohe selle piiluja avastasid, maja üldpildilt. Mina sealt ei näe...aga sellest suurendatud pildilt küll.
Vasta
#17
(07-10-2012, 20:27 )alexa Kirjutas: Tõesti....vaatasin mitu korda..no ei näinud midagi. Siis mõtlesin, et pole võimalik, kui juba Müstik ja Ints näevad, miks mina ei näe. Vaatasin uuesti, fokuseerisin oma silmad nii nagu ma tavaliselt üritan aurat näha ja tõesti, nägu mis nägu, ja just selline nagu Müstik kirjeldas. Mjahh kuid pean tunnistama, et peab ikka terav nägemine olema sul Ints et kohe selle piiluja avastasid, maja üldpildilt. Mina sealt ei näe...aga sellest suurendatud pildilt küll.
Tegelikult on see pilt mis minu arvutis palju kvaliteetsem, igasugused üles alla laadimised kahjustavad pildi kvaliteeti ja eriti rängalt mõjutab see selliseid objekte mida isegi hea kvaliteediga pildil ei ole nö kohe märgata. Kuidas ma avastasin, meil läks siin elukaaslasega vaidluseks selle üle kas majal olid kardinad ees v mitte üritasin talle tõestada zoomides et minu arust ei olnud.
Ja nagu keegi siin mainis sarnaneb kujutis iidse astronaudi kujutisega, siis uurides natuke neid pilte siis peab tõdema et sarnasus on eriti suure kulmukaare ja väikese nina osas. Mis näo suurust puudutab siis see on umbes 20 cm kuna pakun et aken ise on umbes 1 m kõrge seega 1/5 akna suurusest.
Aga kõigil on õigus uskuda mida näeb. Eriti see et ma ise olin seal ei anna rahu ja muudab asja minujaoks natuke teistsuguseks kui paljude jaoks siin.

aga mina usun et selline moondus ämblikuvõrkude ja klaasikildude vms sellise näol ei ole minu arust loogilisem. Eks keegi mingu ja sättigu need puuoksad nii et akent pildistades tekiks näiteks muumitrolli moll Laugh.

Aga rahu ....elukaaslane arvab siiamaani et ma kujutan ette endale wink
, nagu paljud siin.



Vasta
#18
Imelik, ma näen sellel pildid vähemalt kolme nägu ja seda ilma igasugu eri võimeteta.
Vasta
#19
Mina näen selgelt vanema härra nägu. Sooviks originaal suurusega pilti, et lähemalt uurida.
Vasta
#20
Mulle meenutab pildil olev elukas natuke tulnukat. Zuumitud pildil on näha lillat silma mille alumise teraviku kõrval on kohe näha midagi mis oleks nagu nina ja nina all kohe suu. Ei oska öelda millega on tegu, aga niipalju oskan öelda, et sel elukal on väga sarnane nägu nagu on inimesel.
Vasta
#21
Naljakas on vaadata, kuidas mitte keegi ei näe mitte midagi pildil, kus mitte midagi näha ei ole ning peale seda, kui üks, keda teises teemas kutsuti "nägijaks" teatab, et selgelt on eristatav muumia nägu, hakkavad järku kõik nägema.

Ohjah.

Pildi kohta aga niipalju, et tegemist on väga halva, ütleks isegi, et ebaõnnestunud pareidooliaga. Praemunas on võimalik kah Jeesust näha ning igas varjus nägu meenutavat kujutist. Antud pildil siis viidatud kohas on tõesti muumia nägu, ent tema positsioon kahekordse akna vahepealses osas välistab reaalse olendi või ektoplasmalise olluse.

Kes soovib seda pareidoolilist nägu näha, saab seda teha originaalpildil, suumitud pildil seda kahjuks pole ja üldse pole seal lillas plätserdises midagi näha:

http://i47.tinypic.com/2nsb5o2.jpg
http://mb4.live.hot.ee/rps/D/2424772.jpg?t=3

Teemaalgatajal soovitaks aga õppida selgeks eesti keele. Siis ehk saab aru, mida tähendab pildi kõrval olev viide KÕIK SUURUSED
Vasta
#22
Celtic, me kõik näeme enamus ajast ainult üldist pilti aga mitte detaile, ja seda sellepärast, et me oska või ei taha näha. Inimese silm on juba kord selline riukalik organ, mis meid kõiki petab, eriti värvide kohapealt. Miski ei ole tegelikult see, kuidas me seda näeme. Ma ei teadnud et Müstik on "nägija" nagu sina ütled, mina ka ei ole ja usun et selleks ei peagi nägija olema aga vahepeal oskavad mõned meist rohkem detaile märgata ja veel vähem ei tea ma millised näevad välja need iidsete astronautide leheküljel olevad kujutised, kellele pidi sarnanema vari pildil. Kuid see mida mina näen ühtib sellega mida Bruno näeb. Väike tulnuka pea, suuredmad silmad, väike imelik nina ja kriips suu, suunurgad oleks nagu allapoole. Ja veel...kui sa vaatad seda lillat plätserdist siis seal sa tõesti seda ei näeSmile aga seal lillal plätserdisel, kui fantaasiat kasutada võib tõesti näha suuri silmi ja ülejäänud juurde lisadaLaugh kuid see pole see mida meie näeme ja koht pole ka õige.
Vasta
#23
Esmalt vaatasin lillat pilti - tulemus 0.
Kuid siis vaatasin pilti, mis oli tehtud tervest majast. Silmitsesin seda akent ja ainuke asi, mida ma nägin oli valge post (lootsin leida tervet näopoolt), mõtlesin "vedas!" Ja krt, et ma ei pannud lehte kinni.. Järsku tekkis akna ülemisse vasakusse ruudukesse poolik nägu, silmad näha, kissitas ja piilus seal. Nina ja suu olid siis keskmise akna raami taga ilmselt ja alumisel pold midagi vist. Nii, kui nägin, lendas see hoti aken kinni ja mina rohkem neid linke vajutada ei julge. Pagan küll, kas see nägu oli seal siis koguaeg? Ja mida ta üldse jõllitab seal ja hirmutab nooremaid? Nüüd on küsimus - kas see on minu pettekujutelm, nägin, mida tahtsin näha? Tegelikult ju ei oodanud ma niipidi poolitatud nägu. Ja isegi, kui see ongi mingi vinge piilur seal akna taga, siis, kuidas ta nii pikk on, et ülemisest aknaruudust välja vaatab. Vanasti pidid ju inimesed lühemad olema.

Tahan näha, aga kardan vaadata - dilemma. Ph34r2
Vasta
#24
Joonistasin välja suurenduselt näojooned, mida suudan näha. Vajalik oleks aga algset originaal pilti. Kõige huvitavam, et kui välja tuua nägu, siis ei jää ta päris 100% nii nagu näen, kuna tundub isegi palju selgem, kui minu joonistusel.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#25
Kas Ints ja Bruno ja Müstik näevad samas kohas seda piilujat? Mina näen küll teisel pool seda piilujat aga mitte selle lilla ala peal. Näitasin huvipärast ka oma elukaaslasele....tema ka alguses hakkas otsima seal lilla ala see...huvitav miks just seal...eks ma ise ka hakkasin alguses, seda ala jälgima ja otsima jne....kuid kui ma näitasin kuhu peab vaatama...siis ta mõtles ja pahvatas äkki..."nii suured silmad"..Laugh kusjuures ma ei öelnud milline see piiluja minu nägemust mööda on...ja siis ta kirjeldas seda piilujat. Piiluja asub just teiselpool seda raami, mustas alas, pool nägu on varjus valge varju taga mis jookseb keskelt.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaadates enda pilti ilmub teine kujutis cucknorris 3 2,954 24-09-2007, 13:58
Viimane postitus: Sk8

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat