Para-web'i sünnipäev 2017

Küsitlus: Kas sinu arvates teadvus säilib peale surma?
Jah
Ei
[Näita tulemusi]
NB: Tegu on avaliku küsitlusega, teised kasutajad näevad Teie valikut.
Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teadvuse säilimine peale surma
Autor Sõnum
Minaelan
Bännitud

02-12-2014 18:03
Postitus: #126
RE: Teadvuse säilimine peale surma
(02-12-2014 15:56 )Müstik Kirjutas:  Ta arvab, et osa inimesi jäävadki peale surma sellele madalale tasandile ja seda ongi ajaloos põrguks kutsutud.
Osa inimesi ei suuda seda tasandit oma madala võnkesageduse tõttu läbida.
Dr. Alexanderil ei olnud ka tunnelikogemust, mida paljud inimesed kirjeldavad.
Ta kirjutab, et esialgu ei olnud väga vigagi, kuna ta oli mingis iseäralikus zombiseisundis. Seejärel aga hakkas ta kogema naasmist mingisse eneseteadlikkusse, sest irdumus hääbus. See, kus ta viibis, muutus mingiks hirmuäratavaks paigaks. .......
Ja muidugi ei saa mainimata jätta, et arstide ja perekonna üllatuseks avas Eben Alexander silmad seitse päeva pärast seda kui suurem osa tema ajust oli lakanud funktsioneerimast.
Tõin selle loo ära, et ei ununeks.

Hea raamat tõesti just skeptikute jaoks wink http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid187663

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

02-12-2014 19:01
Postitus: #127
Kas just ainult skeptikute jaoks, isegi lugesin sealt palju üllatavat.
Aga see sinu postitus # 113 eespool antud teemas, on tänuväärne. Smile Selgitab kes dr Eber on ja mis elu ta varem elas.
Eriti asjakohane on see osa:
(06-10-2013 13:51 )Minaelan Kirjutas:  Ja kui ta ehk tema hing/vaim käis oma kooma ajal "teistes maailmades", siis ta ei mäletanud üldse oma maapealset elu, ega tundnud ennast seotuna millegagi. Just see fakt võimaldaski tal liikuda edasi kõrgematesse dimensioonidesse.

Ja oma raamatus ta püüabki nüüd neid teadmisi hinge olemasolust, erinevatest dimensioonidest ja kõigist imelistest kogemustest, mida ta nägi, kuulis ja tunnetas, edasi anda teaduslike faktide abil.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Minaelan
Bännitud

06-12-2014 14:34
Postitus: #128
Anita: Mul oli vähk – lümfivähk, mis oli laienenud minu kehas üsna kaugele.
See oli minu peast alates täitnud kõik lümfisõlmed, kaelal ja kätel ning otse alla kõhu juurde – kõik oli täis.
On fakt, et minu kasvajad olid sidruni suurused ja paiknesid kõikjal minu kehal. Vähk elas minus ca 3 aastat ja 8 kuud. See tundus periooditi halvenevat ja siis taas läks veidi paremaks, kui ma tegelesin ayurvedaga. Kuid peatselt halb seisund süvenes uuesti.

Kui ma jõudsin haiglasse, ütles arst, et on liiga hilja, et käes on minu viimased tunnid ja tõenäoliselt ei tule ma üldse koomast välja.

W.D. : Ja siis sa surid. See tähendab sa sisenesid surmaeelsesse kogemusse, mida me nimetame NDE (Near Death Experience). Sinu keha annab alla, kuid sel ajal koomas, sa kuuled ja näed. Räägi sellest.
Anita: Jah, ma kuulsin ja nägin kõike, mis minu ümber toimus...................
Ma sain teadlikuks asjadest, mis asusid väljaspool minu keha. Ma sain teadlikuks oma vennast, kes ühes teises riigis lennukile läks, et mind vaatama tulla. Ma hakkasin saama teadlikuks oma isast, kes lahkus juba 10 aastat tagasi. Ma olin teadlik, et ta on minu ümber. Minu parim sõber, kelle ma vähile kaotasin, oli samuti siin. Ja ma suutsin tunda, et nad olid minu ümber kogu selle aja, mil ma olin haige.
Siis hakkasin ma aru saama, miks mul on vähk. Ma hakkasin aru saama, et minu aeg ei olnud veel tulnud ja mul on valida, kas ma tahan tulla tagasi oma kehasse või surmaga jätkata. Esialgu ma ei tahtnud oma kehasse tagasi tulla, kuna minu keha oli niivõrd haige. Ja oli nii suurepärane olla teisel pool! See oli – mul ei ole sõnu selle kirjeldamiseks – ja mul tulevad siiani pisarad silmadesse, kui ma sellele mõtlen, kuid sõnu lihtsalt ei ole. See on nagu tingimusteta armastus ja sa tunned seda selgust, et sa tead miks sa siin oled, milline on sinu eesmärk, miks sa tulid siia planeedile – nii tundsin mina. Ma tundsin, et ma lihtsalt saan kõigest aru: oma eesmärgist siin elus ja sellest, miks ma vähi sain. Ja samamoodi sain ma aru, et kui ma tulen kehasse tagasi, siis mul enam vähki ei ole. Ma valisin tagasi tulemise, vähki ei olnud enam minu kehas, kuna ma sain aru, miks see üldse tulnud oli.

Haigus ei alga füüsilises kehas, see algab palju sügavamal tasandil. Ja see on ainus tasand, millega meil tuleb tööd teha. Kui me teeme tööd ainult füüsilise kehaga, siis me tegeleme sümptomitega,

Ma olin teadlik teistest eludest koos oma venna ja abikaasaga, kuid need ei tundunud olevat eelmised elud. Näis, et kõik toimub ühel ja samal ajal. Seega, kui ma tulin oma kehasse tagasi ja hakkasin sündmustele tagasi vaatama ja sellest rääkima, oli mul väga raske panna kõike järjekorda, kuna ma olin tulnud sealt, kus aega pole, kus aeg ei liigu lineaarselt. Kõik juhtub samal ajal ja sealhulgas see, mida me nimetame eelmisteks eludeks.

Kui ma surmajärgsest kogemusest välja tulin, ei suutnud ükski masin leida jälgegi vähist. Nad ei uskunud seda, et vähki ei ole ja jätkasid mulle ravimite andmist ja testide tegemist. Nad tahtsid teha suurenenud lümfisõlme biopsiat, kuid ei suutnud ühtegi leida.

Mis see oli - miks sa vähi said?
Anita: Ma võin seda öelda ainult ühe sõnaga – HIRM. Hirm olla MINA ISE, hirm teistele mitte meeldida, hirm mitte vastata ootustele, hirm elada, hirm surra, hirm süüa töödeldud toitu, hirm keskkonna pärast, hirm hingata, see on fakt – hirm KÕIGE pärast
.

Huvitav kogemus ja lugemine http://paikesetoit.blogspot.com/2014/12/...l?spref=fb

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
roberdd
Uustulnukas

19-01-2016 13:03
Postitus: #129
ise proovisin valge vöö kummi trikki mida me kunagi noobidena väiksena proovisime , kas on elu pärast surma olemas või eiLaugh mäletan mingeid pilte ,et olin kaas vangide keskel lol (pole vangis olnd aga olen VANG)
Nofretete
Veteran

27-10-2017 18:10
Postitus: #130
Üks kütkestavamaid juhtumeid surmalähedaste kogemuste osas toimus 1970-ndate algul. Noore andeka Vene teadlase George Rodonaia töö aju transmitterite alal oli KGB jaoks väga väärtuslik ning nad ei soovinud, et ta jagaks oma avastust ameeriklastega, kes olid teda kutsunud teadustööd jätkama Yale’i ülikooli juures. Rodonaia ärasõidupäeval USA-sse sõitis talle Thbilisis taksopeatuses auto otsa ning mees toimetati hukkunu pähe surnukuuri. Ent kolme päeva pärast lahkamist alustades märgati silmalaugude liikumist ja mees viidi kiiresti operatsioonile. Teadlasena oli George olnud väga religioonikauge – seda suurem oli tema lähedaste üllatus, kui ta kirjeldas, mis toimus sel ajal, kui ta oli “surnud“. Väidetavalt ei saanud ta oma kehast kaugele minna, kuid teda tõmbas samas haiglas sündinud imiku poole, kes katkematult nuttis. Ta oli võimeline imikuga telepaatilisel teel suhtlema ja tuvastas, et tollel oli puusaliigeses luumurd, mille olemasolu arstid kinnitasid.

Sarnaseid juhtumeid, mis kinnitavad, et hinge individuaalne teadvus eksisteerib tõesti ka pärast seda, kui füüsiline aju ei funktsioneeri, on dokumenteeritud teisigi. Aga kas on ka tõendust sellele, et individuaalsed hinged elavad läbi mitu elu?

Uus artikkel:
Reinkarnatsioon, ühisteadvus ja holograafiline hing
http://www.telegram.ee/vaimsus/reinkarna...iline-hing
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elu peale surma. z3r0 c001 464 102,928 17-10-2017 09:46
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 11,086 04-11-2016 13:00
Viimane postitus: Nofretete
  Kas kardad surma? yodalr 467 121,880 19-10-2016 18:24
Viimane postitus: Nofretete
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 3,423 05-02-2016 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 55 23,976 20-07-2015 08:10
Viimane postitus: vasamasa
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 6,926 14-05-2014 18:17
Viimane postitus: Minaelan
  Tunnel enne surma marduuhin 57 22,858 07-12-2013 12:46
Viimane postitus: Ken
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 7,560 22-07-2013 17:49
Viimane postitus: Krt
  Hing peale Universumi lõppu Neiu 24 6,762 12-04-2013 11:37
Viimane postitus: Krt
  "Surma trotsijad" erinevates kultuurides Xtzone 24 6,266 19-02-2013 10:14
Viimane postitus: Mannu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog