Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi reeglid
#51
Igati mõistlik reegel.
Vasta
#52
Pean ka mõistlikuks seda kui lehekülje jumal kustutab ära ka selle mida keegi sõnavabaduseks loeb ja peremehele vastu maksa käib. Pean ise lehekülge kus ka foorum ja ma ei küsi kunagi kas kellegile meeldib või mitte. Reeglite vastu eksis, hoiatus ja kui siiski aru ei saanud - välja. Nii sain oma lehel lahti mõtetust tatipritsimisest ja kujutage ette ka asjalikke inimesi juurde - need pritsuvennad või õed kolisid mujale Smile1.
Nii et kui pead vajalikuks reegleid karmistada - anna tuld. Sinu hoovis, sinu reeglid. Olen päri !
Lp.
Vasta
#53
Loetud. Nõus.
Vasta
#54
Avaldan ettepaneku: Kui keegi liiga õelutseb, siis une kaudu märkus teha. Mitte mingit bänni pole vaja, usute või ärge uskuge, te oma asi. See toimib. Ja kõikisid teistsuguseid vihkavad padu-usklikud hakkavad millestki aru saama. Mitte mingit tagaselja susserdamist, ainult une kaudu ja puhtalt. Kirja kaudu ka enesestkimõista võib ja saab. Siin saidis on sellised korravalvurid olemas. Aitähh et olemas olete.
Vasta
#55
Et siis menetlus: 1) Suusõnaline hoiatus 2) Horrorunenägu 3) bänn?
Vasta
#56
(16-03-2016, 20:03 )isemaag Kirjutas: Avaldan ettepaneku: Kui keegi liiga õelutseb, siis une kaudu märkus teha. Mitte mingit bänni pole vaja, usute või ärge uskuge, te oma asi. See toimib. Ja kõikisid teistsuguseid vihkavad padu-usklikud hakkavad millestki aru saama. Mitte mingit tagaselja susserdamist, ainult une kaudu ja puhtalt. Kirja kaudu ka enesestkimõista võib ja saab. Siin saidis on sellised korravalvurid olemas. Aitähh et olemas olete.
Olen ülimalt huvitatud, kuidas seda une kaudu tehakse. Palun tehnilist kirjeldust! Tean et ainult tõelised satanistid (kurjuse kehastused) saavad sellega hakkama.

Vasta
#57
(16-03-2016, 21:31 )positiivne Kirjutas: Et siis menetlus: 1) Suusõnaline hoiatus 2) Horrorunenägu 3) bänn?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Horrorunenägu!!! +++

Või mõttekõne. Ühele psühhopaadist üleaedsele kunagi nii sai tehtud täiesti ettekavatsemata. Momentselt mõjus. Tehnoloogiat ei ole. Tegelikult veel ühele teisele sai nii tehtud, mõjus veerand tunniga, see toimus tehnoloogia kaudu. Kuid nood olid nägupidi teada tegelased. Noil oli paha privõtska ööläbi oma naabreid kiusata võimsate valjuhääldite kaudu. Korda sai. Ausalt, see mõjub. Teil on ju paraveeb ometi. Oskajaid ikka leidub.
Une kaudu otse viga teha ei tohi. Vigalasass kippus unes väitsaga lööma ja .... lõigati tal peku ära. Olete siin paraweeb, aidake ja hoidke oma lähedasi ja lähedasist veidi kaugemaid, kogu maailma päästa ei jõua. Kui kellegile abiks olla kordki, see juba on päris suur asi.
Vasta
#58
Isemaag.
Mina olen skeptik. Ma pean alati täiesti täpselt teadma, kuidas ühte või teist asja tehakse.
Sinu poolt antud kirjeldusi olen ma ennegi lugenud ja nendega kokku puutunud. Kõik need on musta maagia trikid. Järelikult tegeled ka sina musta maagiaga , või kurjusega. Sinust on kasulikum, nii kaugele hoida, kui vähegi võimalik. Ka vaidlustesse ei tohi laskuda.
Vasta
#59
(17-03-2016, 07:18 )kalldunn Kirjutas: Isemaag.
Mina olen skeptik. Ma pean alati täiesti täpselt teadma, kuidas ühte või teist asja tehakse.
Sinu poolt antud kirjeldusi olen ma ennegi lugenud ja nendega kokku puutunud. Kõik need on musta maagia trikid. Järelikult tegeled ka sina musta maagiaga , või kurjusega. Sinust on kasulikum, nii kaugele hoida, kui vähegi võimalik. Ka vaidlustesse ei tohi laskuda.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Tubli poiss, et aru said.
Kõige esimene reegel: EI TOHI KEDAGI KIUSATA!

Mõttekõne kaudu suhtlemiseks ei ole tehnoloogiat. Kui oskus on, see on kusagilt antud. Seda varastada ei saa. Ja tehnoloogiate kohalt on väga lihtsad trikid, eluise lükkab ette õppimise võimalused. Kõige ehedam kurjus laekub usufanaatikute kaudu, kes kõikisid ära põletada lubavad. Suure suuga posijad. Ja veelkord: Hoidke oma lähedasi ja nende lähedasi. Kui kellegil natukenegi parem saab, see on väga suur asi, pole tühja elatud aeg.
Vasta
#60
Milline siis see viimane uus reegel on?
Vasta
#61
Foorumi reegleid on pisut uuendatud. Soovitan kõigil reegleid meelde tuletada http://www.para-web.org/reeglid.php

Peamiselt puudutavad muudatused, täiendused järgnevaid punkte.

1.2. Para-webi foorumi temaatika
Selle alla kuulub diskussioon erinevatel teaduslikel ja teadusele mõistmatutel teemadel. Lisaks on meie foorumis kindla koha leidnud erinevad käsitlused alternatiivajaloost, vaimsusest ja filosoofiast, usunditest ja religioonidest ning salaühingutest ja vandenõuteooriatest.

1.4. Hoiatamine ja bännimine
Foorumi meeskonnal on õigus hoiatada foorumi liikmeid, kes ei täida siinses reeglistikus välja toodud punkte või head tava. Esmane hoiatus võib jääda ka viimaseks hoiatuseks, kui reeglite rikkumine jätkub, järgneb vastavalt administraatorite otsusele kas ajutine või lõplik bänn. Ajutine bänn annab reeglite rikkujale veidi järelemõtlemisaega. Kohene bänn järgneb tavaliselt sõimule, spämmimisele või siinsete reeglite "jämedale" rikkumisele.

3.1. Uue teema loomine
Alustatud teema peab olema seotud meie foorumi temaatikaga ja omama kindlat fookust. See tähendab, et poliitikast, erinevatest poliitilise alatooniga liikumistest ja ühendustest, rassidest, migratsioonist ja majandusest jutustavad teemad kuuluvad sulgemisele/kustutamisele. Vandenõust teema tegemine peab olema põhjendatud ning kaudsed seosed selleks piisavad ei ole.
Vasta
#62
No kena, areneme või (!?) ja tore oleks kui foorum ka areneks või siis ka mitte, aga ehk oleks asjalik edasiminek ?! Kas oleks edaspidi võimalik teha oma teema, mis on reeglites lubatud ja saada sellele ka modereerimise õigus (kui ei, siis pole mõtet teha)? Näiteks: harjutused energia saamiseks jms või praktilised nõia tegemised jms, mis sisuliselt on kõigile kättesaadavad tegemised ja mida võib teha, proovida jne......
Vasta
#63
(07-04-2017, 07:15 )Eithea Kirjutas: No kena, areneme või (!?) ja tore oleks kui foorum ka areneks või siis ka mitte, aga ehk oleks asjalik edasiminek ?! Kas oleks edaspidi võimalik teha oma teema, mis on reeglites lubatud ja saada sellele ka modereerimise õigus (kui ei, siis pole mõtet teha)? Näiteks: harjutused energia saamiseks jms või praktilised nõia tegemised jms, mis sisuliselt on kõigile kättesaadavad tegemised ja mida võib teha, proovida jne......

Upitan, järsku ikka saab mingi vastuse?
Vasta
#64
Vahest oleks etem livejournalis konto luua ja sinna postitada?
Vasta
#65
Ma tahaksin nime muuta, kas seda saab kuidagi korralada?
Vasta
#66
(14-05-2017, 22:08 )Eithea Kirjutas: Ma tahaksin nime muuta, kas seda saab kuidagi korralada?

Nimi üksi ei pidavat kedagi rikkuma.
Mul tütar tegi kunagi siin otsa lahti, nüüd olegi ta kunagise hobuse nimega.
Vähemalt pole mingi seen.Bleh
Vasta
#67
(15-05-2017, 05:19 )NelliN2 Kirjutas: Nimi üksi ei pidavat kedagi rikkuma.

Muidugi mitte, aga kui foorumikasutajad rikuvad nime? No näiteks võtavad minu nime, et sellega halvustada ja alavääristada inimesi nende nahavärvi tõttu.

Isegi päriselus saab nime vahetada, muidugi peab foorumis ka saama, mina tahan ka!
Vasta
#68
(15-05-2017, 05:19 )NelliN2 Kirjutas:
(14-05-2017, 22:08 )Eithea Kirjutas: Ma tahaksin nime muuta, kas seda saab kuidagi korralada?

Nimi üksi ei pidavat kedagi rikkuma.
Mul tütar tegi kunagi siin otsa lahti, nüüd olegi ta kunagise hobuse nimega.
Vähemalt pole mingi seen.Bleh

Ka õige, aga kuidagi võõraks on see nimi jäänud ... Bleh

Vasta
#69
(14-05-2017, 22:08 )Eithea Kirjutas: Ma tahaksin nime muuta, kas seda saab kuidagi korralada?

Reeglid ütlevad selle kohta järgnevat:

4.1. Ma tahan oma kasutajanime muuta või kustutada.
Selleks peab sul olema äärmiselt mõjuv põhjus. Juhul kui sa oled siiski endas kindel, siis võta ühendust administraatoritega. Nemad teavad, kuidas seda teha.


Ehk siis soovitan sul otse Thorondorile või PiziIngliitole kirjutada.

Vasta
#70
Kas ühe pere liikmed võivad eraldi kontosid omada või loetakse see automaatselt topeltkontoks?
Vasta
#71
Võib ikka olla ja täiesti arusaadav kui perekonnas on mitme kasutaja peale üks arvuti. Kui aga tekib kahtlus, et kahe või enama kasutaja näol on tegemist ühe ja sama inimesega, siis võib asi kurjaks minna.
Vasta
#72
2.8. Suhtumine teistesse kasutajatesse.
Kõigil kasutajatel on õigus oma arvamusele ning teise kasutaja põhjendamatu kritiseerimine, isiklik solvang, ähvardamine või tahtlik provotseerimine on keelatud.

Kahjuks foorumis solvatakse ja provotseeritakse endiselt.

Vasta
#73
(04-07-2018, 11:40 )Nofretete Kirjutas: 2.8. Suhtumine teistesse kasutajatesse.
Kõigil kasutajatel on õigus oma arvamusele ning teise kasutaja põhjendamatu kritiseerimine, isiklik solvang, ähvardamine või tahtlik provotseerimine on keelatud.

Kahjuks foorumis solvatakse ja provotseeritakse endiselt.

Liiga tihti on siiski tegemist ülereageerimisega, enese liiga tõsiselt võtmisega ja huumorisoone puudumisega.
Vasta
#74
"Vanitas vanitatum omnia varitas"
ladina keelest
* Kõik on tühine edevus
Vasta
#75
meie kasutame üht kontot, kuna teised samalt ip-lt oma kasutajat teha ei saanud, ei võetud siia perre vastu. eeldan, et korduv ip oli põhjuseks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,443 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 40,126 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,089 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,135 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,433 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,234 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,315 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,746 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,052 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing
  Para-Web reeglid!!! henzukaz 49 25,587 10-07-2011, 23:41
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat