Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ParaMäng #1 (lõppenud)
#26
(18-09-2012, 22:44 )zen faran Kirjutas: "Arvad nii nagu enamus arvab" tähendab üldiselt, et sa arvadki ise samamoodi nagu enamus, mitte et oled võimeline enamuse arvamust ära arvama. Laugh
Siin mängus küll mitte. Lootus oli, et siin saab arvata teiste arvamust. Tegelikult tuli arvata, milline on teiste arvamine üldisest arvamisest.
Celtic võib ka rahulikult hingata. Paljud lihtsalt arvavad, et teised arvavad, et kellelgi on selline arvamus, et sa oled vastuoluline.
Ma ei vastanud Nibiru ja ei pannud sinna jokkerit. See läks päris mitme võistleja suhtes 20 punkti maksma. Õnneks olid küsimused üsna hästi valitud, et ei olnud selliseid, kus kõik paneks jokkeri ja saaks 40 punkti.
Vasta
#27
Võib-olla tõesti nimetus "paramäng" ei ole just parim. Kui kellelgi on ideid, mis mängu nimi võiks olla, siis andke teada.
Jokkeri osas tasub vist panna mingi piirangu, et max 10p. vms.
Niikaua kui rahval on huvi, siis teeb ka tulevikus seda mängu ja kui kellelgi on ideid reeglite osas, andke aga teada.
Või kui on pakkuda küsimusi mängu tarvis, siis saatke PM.
Vasta
#28
Lahe mäng oli.
Järgmine võiks olla Teadusküsimustega, nimega siis Teadusviktoriin. Ja ilma selleta, et peab ära arvama, mis teised kirjutavad. Lihtsalt kirjutada õiged üldaktsepteeritavad vastused.
Niimoodi see ka arendaks teadmisi. Lihtsalt üks ettepanek.
Vasta
#29
(19-09-2012, 13:43 )Müstik Kirjutas: Järgmine võiks olla Teadusküsimustega, nimega siis Teadusviktoriin. Ja ilma selleta, et peab ära arvama, mis teised kirjutavad. Lihtsalt kirjutada õiged üldaktsepteeritavad vastused.

Kardan, et sellisest mängust saaks pigem Kes-on-parem-googeldaja-mäng. Mis muidugi eraldivõetuna ka huvitav oleks, aga siis peaksid küsimused küllaltki spetsiifilised olema.
Vasta
#30
(19-09-2012, 13:30 )levis Kirjutas: ...
Niikaua kui rahval on huvi, siis teeb ka tulevikus seda mängu ja kui kellelgi on ideid reeglite osas, andke aga teada.
Või kui on pakkuda küsimusi mängu tarvis, siis saatke PM.

Ma muidu mõtlesin, et see oli alles esimene osa kogumängust...?

Vasta
#31
(19-09-2012, 13:43 )Müstik Kirjutas: Lahe mäng oli.
Järgmine võiks olla Teadusküsimustega, nimega siis Teadusviktoriin. Ja ilma selleta, et peab ära arvama, mis teised kirjutavad. Lihtsalt kirjutada õiged üldaktsepteeritavad vastused.
Niimoodi see ka arendaks teadmisi. Lihtsalt üks ettepanek.
Tore kui meeldis wink
Kui järgmine mäng tuleb, siis samas stiilis nagu see.
Viktoriini asja võib keegi teine teha. Selline asi pole minu arvates teostatav, sest inimestel on oma ajaga parematki teha kui lõputult googeldada.

Vasta
#32
(19-09-2012, 11:55 )Thorondor Kirjutas: Lootus oli, et siin saab arvata teiste arvamust. Tegelikult tuli arvata, milline on teiste arvamine üldisest arvamisest.

Aga see on ju praktiliselt sama asi. Teiste arvamusega on tegemist ka siis kui nad üldist arvamust katsuvad ära arvata. Laugh


(19-09-2012, 11:51 )euroruubel Kirjutas: Missa ulud...tead seda poliitikute põhimõtet, et parem olla pildis ka halva uudisega kui üldse mitte pildil olla Laugh

Kellegi vastuolulisus ei ole "halb" ega tohiks olla ka "uudis", sest mingil määral on kõik inimesed vastuolulised. Emotsionaalsematel on seda lihtsalt raskem varjata wink

Vasta
#33
Ma ikka päris totu, mõtlesin, et mida originaalsem vastus, seda paremSmile Teinekord tuleb ikka paremini tekst läbi lugeda ja alles siis vastata. Aga tore oli ikkagi!
Vasta
#34
Jah väga raske on teiste arvamust oletada. Ma poleks uskunud, et Hitlerit siin keegi pauks Smile
Vasta
#35
(19-09-2012, 20:18 )Chaos Kirjutas: Jah väga raske on teiste arvamust oletada. Ma poleks uskunud, et Hitlerit siin keegi pauks Smile
Minu meelest just on lihtne teiste arvamust oletada ja mis Hitleris siis uskumatut on Smile ?

Vasta
#36
(19-09-2012, 22:21 )Laupäev Kirjutas:
(19-09-2012, 20:18 )Chaos Kirjutas: Jah väga raske on teiste arvamust oletada. Ma poleks uskunud, et Hitlerit siin keegi pauks Smile
Minu meelest just on lihtne teiste arvamust oletada ja mis Hitleris siis uskumatut on Smile ?

No Chaose meelest on see foorum natse täis ja meelestatus siis vastav. Ära pane teda tähele, vastuoluline tegelane lihtsalt... Laugh
Eks teatud "kodanikuühenduse" liige ongi siin foorumis kohustatud genereerima laimu ja provokatsioone.
Vasta
#37
Seda saab ka kuidagi teha, et proovida pakkuda vastust, mia teine eie paku, aga siis peaks olema piiratud arv variante. Muidu on nii, et kõik saavad maksimumpunktid originaalsuse eest: Koht, kus kummitab - kartulipõld Lõuna-Sudaanis.

Jokker, või mingi teise nimega jokker saaks töötada järgmiselt. Punkte saad vastavalt palju on pakutud teisele kohale jäänud vastust. Seda hoopis keerulisem ära arvata, et millise küsimuse juures tihedaks rebimiseks läheb.
Vasta
#38
(19-09-2012, 22:21 )Laupäev Kirjutas:
(19-09-2012, 20:18 )Chaos Kirjutas: Jah väga raske on teiste arvamust oletada. Ma poleks uskunud, et Hitlerit siin keegi pauks Smile
Minu meelest just on lihtne teiste arvamust oletada ja mis Hitleris siis uskumatut on Smile ?
No kategooriad olid mul vähe mööda. Püüdes oletada tiste arvamust liigitasin ma ta sinna prohveti alla. Aga kuna mul oli sinna kaks valikut Hitler ja VironShaman, siis ühte ei osnud valida ja mõlemit ei saanud panna. Panin, siis hoopis kolmanda variandi.

Vasta
#39
(19-09-2012, 20:18 )Chaos Kirjutas: Jah väga raske on teiste arvamust oletada. Ma poleks uskunud, et Hitlerit siin keegi pauks Smile

Ma olin jälle täiesti kindel, et hakatakse Hitlerit pakkuma. Paraku ta läheb minu jaoks Hüpiknuku kategooriasse, ei suutnud oma veendumuste vastu hääletada Laugh

Tegelikult ma ei tahtnud üldse sellest kirjutada...

Tuli hoopis mõte, kuidas järgmine mäng võiks välja näha:
Keegi mõtleb vastused välja ja pakub meile küsimused Nt suur kunstnik - (tema mõtles da Vincit), värv (tema mõtles sinist) jne. Et siis peaks arvama, mida see kindel inimene mõtles. Nõuaks juba rohkem telepaatiat kui enamuse arvamuse äraarvamine, mida saab loogikaga ka tuletada. Ja vastused saadetaks jälle selle inimese u2u-le. Või umbes midagi sellist.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat