Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hullumajas aeti kirvega taga
#1
Tere!
Unenägu oli siiski sarnane mida ma varemgi näinud ehk lendamine, aga täna ööse nägin ikka täiesti seosetut unenägu.
olin siis hullumajas ja põgenesin sealt ära, valvur ajas mind kirvega taga mööda linna, üks hetk siis tõusen lendu ja sellise vuhinaga et kogu keha tõmbas justkui kokku, ma nagu keerlesin üles aga pilvedeni välja ja samas suudsin ka natukene kui lind lennata, tiibu lehvitades, ja nii mitu korda tulin alla ja siis uuesti sellise vuhinaga üles ja samal ajal ootas mind all see kirvega valvur,.....Laugh ja siis üks hetk ärkan üles, mitte reaalses elus vaid hullumajas ja siis seal räägitakse mulle kuidas ma hullu panin unes, terve tuba oli laiali pillutud, ühesõnaga hullumajas nägin topeltunenägu peale selle veel et ma reaalses elus nägin....mul võttis juhtme küll nii kinni hommikul et ma ei tea...selle teksti kirjutamise eesmärk on selline,et võibolla on keegi samuti topeltunenägu näinud``? Või seletada mulle näiteks lendamisest unenäos?
Vasta
#2
Unenägemise meisterklass, ´unes lähed magama ja oled teadlik ja kontrollid unenäo und, isegi võimalik mitmekordselt. Teadliku unenäo nägemise puhul, peab naasma ärgates samuti unest unne.

Harjuta, unes teadlik lendamine on super!
Vasta
#3
Omamoodi vahva asi jah, milleks inimesed veel võimelised pole:=)
Vasta
#4
Kui ilmsi-elu on ebarahuldav või stressirohke, siis kiputakse lennates põgenema. Sul oli isegi hästi, et suutsid ilusti lennata. Muidu lennatakse lustipärast, energiakeha kepsutab nagu vasikas kevadisel heinamaal. Vanematel inimestel kipuvad lendamise-uned kaduma.

Korralikku, aju sõlmekeeravat mitmekordset und pole mul endal kahjuks näha õnnestunud, kuid hommikul näha, et ärkad üles, oled hiljaks jäänud; siis ärkad veelkord üles, näed, et jess - aega veel on - need on üsna tüüpilised uned ka mul.

Aga et see uni Sul selline eriliselt meeldejääv ja vapustav oli, ei teagi öelda, millest see tuli - kas on isikliku jõu ülejääk? Seda oleks tõesti lahe kasutada teadlikuks unenägemiseks (siis saad täie teadvuse juures olles lennata kui tahad). Või on ikkagi millestki stressilaadsest põhjustatud?
Tsitaat: sellise vuhinaga et kogu keha tõmbas justkui kokku, ma nagu keerlesin üles aga pilvedeni välja ja samas suudsin ka natukene kui lind lennata, tiibu lehvitades, ja nii mitu korda tulin alla ja siis uuesti sellise vuhinaga üles
See kirjeldus viitaks ikkagi nagu piisava isikliku jõu olemasolule-ülejäägile wink

Ja võibolla Sa kardad, et teised inimesed Sind hulluks peavad või pead Sa ise end hulluks (hullumaja teema)? Ära lase end avalikust arvamusest mõjutada.
Vasta
#5
Smile, Ei tea mis see oli aga imeline ta oli. Teinekordki näeks sellist undSmile
Vasta
#6
INCEPTION Laugh
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat