Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kassid ja kummitused
#26
huvitav asi juhtus jälle ühe mu kassiga. ferrari on ta nimiBleh tuli siis ferrari elutuppa. tavaliselt on ta elutoas diivani all. aga see kord ei läinud ta diivanile lähedalegi. vaid läks kohe turri ja põgenes toast välja. nüüd pole kass mitu päeva julgenud tuppa tulla. nagu tuppa toon läheb turri ja lööb küüned välja. Võib siis järeldada, et minu elutoa diivani alla elab keegi:S
Vasta
#27
Keegi rääkis mulle kunagi, et kassid tajuvad vaime vms. Ja kassidel pidi mingi omadus olema, et ajavad vaimud minema. Üks päev ma istusin teleri ees ja olin üksi kodus, õhtu oli. Mu kass jäi elutoas lävel seisma ja vaatas mind. Lihtsalt istus ja vaatas. Ma vaatasin talle siis otse silma, ja ta jooksis minema. See oli tegelikult üpriski veider.
Vasta
#28
Mu vanaisal oli Toompeal lühikese jala/pika jala nurgal kunagi korter.Korteris oli nn. vannituba/pesuruum mis asetses linnamüüri sees.Vanaisal oli ka üks kassivolask,temaga oli selline lugu,et ta enne kräunus hinges seest ja kraapis kõik puruks aga üle vannitoa ukse ei astunud.Vanaisa oli kunagi haigest peast seal mingit õrna kuma näinud(vannitoa ukse sees oli klaastahvel).Aga vana mees arvas,et nägemine virvendab palavikust.Oli mis oli aga kass kurivaim hoidis sealt eemale.
Vasta
#29
Kassid on head territooriumi valvurid. Eriti hästi tuleb see välja emastel kassidel. Vanarahvatarkus on - et kass on koduhoidja. See on tõsi. Kassid on vägagi nutikad ja näevad rohkem kui arvata oskame. Mõtlemiseks - miks on popid just kassikujulised rahakassad?
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: Liine
Kassid on head territooriumi valvurid. Eriti hästi tuleb see välja emastel kassidel. Vanarahvatarkus on - et kass on koduhoidja. See on tõsi. Kassid on vägagi nutikad ja näevad rohkem kui arvata oskame. Mõtlemiseks - miks on popid just kassikujulised rahakassad?
Kass hoiab endale, kass ei anna.
Kass küll valvab kodu, aga saagi võtab endale, seega inimene kaotab midagi. (Jah, tleb küll tunnistada, et osad ei teagi/tunnetagi mida nad siis kaotavad)
Vasta
#31
Sul on siis hiirtest kahju või? Smile
Vasta
#32
Unerännakus võib kass küll inimese üksi jätta ja omapead iseenda radadele minna, koer ei tee seda kunagi.
Kassiga peab olema väga hea side, siis ta seda ei tee.
Tõsi küll kui tegu unerännakus end sellisel kujul esitleva väeloomaga on lugu teine.
Vasta
#33
ma jäin vanaema juurde ööseks ja mul maal üks kord kuus on midagi veidrat , sammud ja kolistamised ,vanaema oli varakult läinud piima viima ja ma olin üksi vanaema kõhedas toas ja kui järsku käis mingi kõnnak ja kass jooksis välja ja hakkas kräunuma ja ma ehmusin ja läksin vaatama ,kes seal nüüd on ja polnud kedagi , ehmusin ja võtsin kassi kätte ja paitasin ja kui kassi kätte võtsin hakkas mul parem tunne !Igatahes ta vaatas üksikut tooli pliiidi juures ! mul ooli väga jube ja helistasin vanaemale , millal ta jõuab ,et ma ei taha üksi olla !:/
Vasta
#34
täiesti võimalik nagu minu kass jõllitab mingit punkti(kuskile ukse poole))
Vasta
#35
Mu kiiska vaatas ka vanas kodus vahest lakke. Lausa põrnitses suurte silmadega. Justkui oleks seal midagi.
Vasta
#36
Loomulikult loomad näevad ,või vähemalt tunnetavadki.Kassid tunnetavad ära ka maavärinaid ,kuid on arvatud et see on tingitud sellest et neil on nagu väga väga tundlikud ja igale liigutusele reageerivad käpapadjad.
Mul ka kass magab sügavalt ja rahulikult ja järsku tõuseb ja vähib mingisse kindlasse punkti päris kaua aega.Ennast paneb ka rahutult tundma.
Vasta
#37
Midagist on mu kassiga juhtunud. Kardab põrandal olla, kräunub, jälgib suurte silmadega kõike ümbritsevat. Kui põrandale panna, siis kaua ei püsi seal vaid esimese asjana ronib kohe köögikapi peale lae alla. Ükskord varem olen kaa seda täheldanud, siis läks u nädalaga see üle. Kas äkki mõni tont hirmutab teda? Ise midagi kummalist korteris ei tähelda, kuigi üks sõbranne väitis, et nägi väikest poissi enda poole kõndimas.
Vasta
#38
Äkki tal külm põrandal?
Vasta
#39
Mul kapi peal pole õhtegi taime. Ta lihtsalt ronib sinna üles ja topib nina nurka.

Ei usu, et tal seal külm on. Aasta läbi on meil temperatuur praktiliselt kõikumatu.

Väga veider. Ja päris tüütu on see kräunumine. Veel olen täheldanud, et kui ta on süles, siis ta rahuneb maha ja on praegu kuidagi eriti sõbralik. Aga ainult süles.

Hrmm
Vasta
#40
Äkki ta on laisk ja ta tahab päev läbi kusagil mugavas kohas magada. Kapi otsas on hea vaade ja kindlasti hea olla. süles ka päris pehme magada. on tal ikka mingi magamiskoht olemas?
Vasta
#41
ma arvan, et siinkohal ei teeks paha külastada oma loomaarsti, et välistada kõik valuga seotud haiguslikud seisundid. Siit foorumis Sa abi nii ei saa.
Vasta
#42
Eriti abivalmid need vastused mis siin anti just ei olnud. Võib arvata, et isik, kes sellise teema tegi soovis "para" abi, mitte soovitusi kassi mingi füüsilise teema jaoks. Koerad vast tajuvad jah paremini "ghoste", aga kassid ei jää kaugele maha. Ega nad siis nalja pärast iidses Egiptuses au sees polnud haua valvajatena jne. Võib-olla näebki midagi ja kui su sõbranna ka juba midagi mainis siis võttes arvesse, et poiss on alles lühike ja kass ronib kõrgele, tundub see usutav. Kass on seal poisi ulatusest väljas. Siiski on vast parem proovida ennem leida mingi tavaline seletus kassi imelikule käitumisele ja kui see puudub, siis proovida midagi "para" teemast. Edu. wink
Vasta
#43
Ka minu kiisudest on üks väga arg. Eile oli mul oma õpetajaga sellel teemal
pikem vestlus. Tuleb välja et kiisudel on ka omad hirmud. Egas siis vanarahvas ilmaasjata ei ole öelnud; Ärge solgutage kassipoegi, neist ei saa tulevikus õigeid kasse. Ka neid kiisu hirme on võimalik kustutada. Läbi astraalse tasandi, sisenetakse kiisu ruumidesse. Puhastatakse ära tema ruumid, ning tema eluraamat.
Põhimõtteliselt toimub kõik sama moodi, nagu selles juhendis.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813

Kui jõuate astraali, siis näete ka neid olendeid, kes korteris ringi luusivad ja
hirme põhjustavad. Ka nendele pistke halastamatult tuli otsa.
Vasta
#44
(08-08-2012, 22:13 )Paladin Kirjutas: Eriti abivalmid need vastused mis siin anti just ei olnud. Võib arvata, et isik, kes sellise teema tegi soovis "para" abi, mitte soovitusi kassi mingi füüsilise teema jaoks.

Soovis para-abi kuid sai tõe. Kas sellepärast et ta tahtis saada infot kummituste kohta, peab ta kass haige olema ja võibolla isegi surema?
Vasta
#45
Meil oli nii, et peale remonti kassid vaatasid tardunult lae nurka ja kartsid seda...
Vasta
#46
Mu kass ka vahest hüppab istukile ja vaatab tühja õhku, aga kassidel on meist parem kuulmine ja kassid kuulavad, kas heli mis nende kõrvu jõuab on neile ohtlik või mitte.
Vasta
#47
Mul kass on viimasel ajal üldse väga imelikult käituma hakanuTegemist siis 7 a toaköutsiga,kes meenutab rohkem garfieldi,kelle pöhitegevuseks siis ssömine ja voodil magamine.Peale mehe vanaema surma ei taha kass aga enam üldse toas püsida,igal vöimaliusel pögenebtoast.Isegi kui korraks vetsu minna siis kohe jälle ukse juures.Pidin uksele haagi monteerima ja öösiti haakis hoidma ja siis kraabib ka ukse kallal nagu oleks maailmalöpp.Tihti vahib kuskile toanurka nagu näeks seal kedagi.
Vasta
#48
Paar päris head venelaste dokumentaali kassi- ja koerateemadel.
Kassirass: http://www.youtube.com/watch?v=_7Zk9CbXdCg
Kodune deemon: http://www.youtube.com/watch?v=DDJ9ANwhkwM
Koera mõistus: http://www.youtube.com/watch?v=_7Zk9CbXdCg
Loomad-ekstrasensid: http://www.youtube.com/watch?v=sb4jguDit3g
Vasta
#49

Mind jällegi huvitab see teema, kuna endalgi oli kogemus "kassi imeliku käitumise pärast"
Nimelt aasta tagasi magasime mehega rahulikult, kuni ma üõles ärkasin kuna kass kräunus hullumoodi voodis vaadates meie valgesse peeglisse. Peale seda ta hüppas peeglile "kallale" ja jooksis minema ukse poole. Mis aga oli kõige hirmu äratavam selle jutu juures, et see moment, kui ta hüppas peeglisse ja sealt põrkas tagasi, et ukse poole joosta, käis oraanz sähvatus. Ma jäin kangeks. Mu mees on üldiselt absoluutselt skeptik nende asjade juhtes, aga ka tema nägi seda. Proovis küll vabandusi leida, et MIKS, aga ei. See siiamaani häirib mind. Mida mu kass küll nägi? Mis pani ta nii käituma?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Riisipere mõisa kummitused joosephelve 6 12,312 14-10-2021, 13:30
Viimane postitus: Leonhard
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,282 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 134,433 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Kummitused kardavad valgust? KiShaper 16 8,451 25-10-2013, 14:40
Viimane postitus: DaamValges
  Silmade deemonid, vaimud, kummitused hirmutaja 11 6,480 24-09-2007, 21:56
Viimane postitus: killuke1

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat