Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Läbi nõelasilma - mittetraditsioonilistest leiutistest
#51
(14-09-2012, 16:50 )Ott Sama Kirjutas: Et lollust maksustada, tuleb see eelnevalt massiliseks muuta.

Kahjuks see ongi massiline. Ja see tasub ära. Isegi kui lollus ei oleks massiline tasuks see ära. Maksan mina, maksavad teised....ja maksad arvatavasti ka Sina. kindel muidugi selle ma olla ei saawink
Vasta
#52
Leht ei avane. Tarvis zzzxxxzzz postitust lugeda.
Vasta
#53

Вскоpе я обнаpyжил, что лyчше всего себя чyвствyю тогда, когда pасслабляюсь и допyскаю, чтобы само вообpажение влекло меня всё дальше и дальше. Постоянно y меня возникали новые впечатления, и так начались мои ментальные пyтешествия. Каждyю ночь, а иногда и днём, я, оставшись наедине ссобой, отпpавлялся в эти пyтешествия — в неведомые места, гоpода и стpаны, жил там, встpечал людей, создавал знакомства и завязывал дpyжбy и, как бы это ни казалось невеpоятным, но остаётся фактом, что они мне были столь же доpоги, как и моя семья, и все эти иные миpы были столь же интенсивны в своих пpоявлениях".

К своемy yдовольствию Тесла замечал, что может отчётливо визyализиpовать свои откpытия, даже не нyждаясь в экспеpиментах, моделях, чеpтежах. Так он pазвил свой новый метод матеpиализации твоpческих концепций. Тесла очень ясно pазгpаничивал идеи, котоpые встpаиваются в мысль благодаpя видениям, и те, что возникают пyтём гипеpболизации (пpеyвеличения).

"Момент, когда кто-то констpyиpyет вообpажаемый пpибоp, связан с пpоблемой пеpехода от сыpой идеи к пpактике. Поэтомy любомy сделанномy таким обpазом откpытию недостаёт деталей, и оно обычно неполноценно. Мой метод иной. Я не спешy с эмпиpической пpовеpкой. Когда появляется идея, я сpазy начинаю её доpабатывать в своём вообpажении: меняю констpyкцию, yсовеpшенствyю и "включаю" пpибоp, чтобы он зажил y меня в голове.

Мне совеpшенно всё pавно, подвеpгаю ли я тестиpованию своё изобpетение в лабоpатоpии или в yме. Даже yспеваю заметить, если что-то мешает испpавной pаботе. Подобным обpазом я в состоянии pазвить идею до совеpшенства, ни до чего не дотpагиваясь pyками. Только тогда я пpидаю конкpетный облик этомy конечномy пpодyктy своего мозга. Все мои изобpетения pаботали именно так. За двадцать лет не слyчилось ни одного исключения. Вpяд ли сyществyет наyчное откpытие, котоpое можно пpедвидеть чисто математически, без визyализации. Внедpение в пpактикy недоpаботанных, гpyбых идей — всегда потеpя энеpгии и вpемени".
Lp Kaos sinult tulebki ju lehekülgede kaupa aabitsatõdesid aga kas eelnev tekst ka sinu aabitsatõdedesse mahub, see on parafoorum, mõtle kuidas Tesla oma tõdesid välja nuputas, sinu loogikaga ei oleks tal ühtegi leiutist olnud.
Vasta
#54
Eile maksingi oma lolluse eest. Ja kohe nii.., et juhtimisvõime oli häiritud. Veel 70eurot käibemaksuna peale!
Moraal: ära hooli, sest muidu su oma loll seaduskuulekus hakkab sulle hirmsat kahju tootma.
Vasta
#55
(14-09-2012, 17:08 )VironShaman Kirjutas: Lp Kaos sinult tulebki ju lehekülgede kaupa aabitsatõdesid aga kas eelnev tekst ka sinu aabitsatõdedesse mahub, see on parafoorum, mõtle kuidas Tesla oma tõdesid välja nuputas, sinu loogikaga ei oleks tal ühtegi leiutist olnud.
No ma võiks ju keerulisemat juttu ka ajada, aga siis keeravad sinusugused mu jutu ju hoopis millekski muuks. Aga aabitsa tõdesid peab ka teadma, sest muidu jälle mõni kergeusklik investeerib oma raha tasuta lõunatsse. Pettusi ei saa õigustada.

PS no palun räägi mida ebaloogilist siis Tesla leiutas? Mina ei suuda küll midagi sellist välja mõelda. Jätame need skalaar mullid ja muud mõttetused sinnapaika, sest sellist bs kirjutavad ainult ühe teatava asutuse külalised kellel on juhuslikult arvutikasutus võimalus.

Vasta
#56
Jälle sama häda - mingi tegelane nõuab detailseid skeeme jms, mille eest parimal juhul hoiatatakse, et ära enam nii tee, siis jääd elama. Teadmiseks kõiketeadja chaosele - enamus sinu kiidetud peavoolu tehnikast sündis läbi vigade, investoreid ja leiutajaid läks pankrotti, tänagi testitakse kõike, aga sina nõuad põlve otsas tegijailt perfektset lahendust, ja siis veel ei saa ka aru, mis toimub.

Chaos, nafta on dollari kattevara, naftat müüakse enamasti taalade eest, kui nafta kaotab oma tähtsuse, kaotab oma rolli ka taal. Maailma võimsaim sõjaline jõud pole endastmõista taala kattevara kaotamisest huvitet.

Kui kellegi on mingi "alternatiiv" energia olemas, on tal targem olla vait, kui tahab jääda elama.

Vasta
#57
(14-09-2012, 23:06 )euroruubel Kirjutas: Jälle sama häda - mingi tegelane nõuab detailseid skeeme jms, mille eest parimal juhul hoiatatakse, et ära enam nii tee, siis jääd elama. Teadmiseks kõiketeadja chaosele - enamus sinu kiidetud peavoolu tehnikast sündis läbi vigade, investoreid ja leiutajaid läks pankrotti, tänagi testitakse kõike, aga sina nõuad põlve otsas tegijailt perfektset lahendust, ja siis veel ei saa ka aru, mis toimub.

Chaos, nafta on dollari kattevara, naftat müüakse enamasti taalade eest, kui nafta kaotab oma tähtsuse, kaotab oma rolli ka taal. Maailma võimsaim sõjaline jõud pole endastmõista taala kattevara kaotamisest huvitet.

Kui kellegi on mingi "alternatiiv" energia olemas, on tal targem olla vait, kui tahab jääda elama.
Hmm minu kiidetud peavool... No nii jõuamegi selleni, et tänapäeval ei saagi harju keskmine euroruubel enam mitte muffigi teadusest aru. Selleks ka valed järeldused ja muidugi sinisilmne lootus saada tasuta banaani.

Ei nõua ma mingeid skeeme. Ma võin sulle anda ilma oma elu eest kartmatta kõik Stanley Meyeri patendid. Auto ju sõitis järelikult töötab või mis? Kui sa mind ei usu ehita ise, saab täitsa põlveotsas teha. Vaata kas toimib? ja kui ei toimi kas nuputad välja miks ei toimi?

PS: Alternatiivseid ja puhtaid energiaallikaid ma võin sulle lugeda. Ei ole ainult vesinik. Avaldan sulle suure saladuse pssss lämmastik on ka, aga ära siis kõva häälega räägi muidu KAPO viib su äraSmile

PS:2 USA sõltub naftast ja ta kulutab meiemõistes üüratuid summasid alternatiivsete energiaallikate leidmisele. Praktiliselt kõik sammud mis on tulnud ongi tulnud sealt. Seal on ka valmimas esimesed täiesti puhta energia jõujaamad, aga see peavool vist sulle ei meeldi või ei ole põnev. Pole ka orioni ja reptiloide kuskile pookida.

Vasta
#58
PS no palun räägi mida ebaloogilist siis Tesla leiutas? Mina ei suuda küll midagi sellist välja mõelda.
Ise väidad et oled kogu Tesla teema läbi töötanud.
http://video.google.com/videoplay?docid=...4701&hl=en
zed NIkolai Tesla arhiiv olid salastatud esialgu kuuekümneks aastaks. 2003 teatas FBI et avaldab neist osa http://thetheory.tripod.com/tesla/teslafb1.htm . Ülejäänud määravale osale pikendati-kohaldati uus salastatus 40 aastaks kuni aastani 2043.
Põhjendati et tema tööd (XX sajandi alguses sooritatud mastaabsed katseid elektromagnetismi ja gravitatsiooni alal) on liiga keerulised ühele tavalisele Pentagoni laboris töötavale füüsikule oled siis tuttav kõige sellega mida ta leiutas et väita:
kaos. PS no palun räägi mida ebaloogilist siis Tesla leiutas? Mina ei suuda küll midagi sellist välja mõelda. Jätame need skalaar mullid ja muud mõttetused sinnapaika, sest sellist bs kirjutavad ainult ühe teatava asutuse külalised kellel on juhuslikult arvutikasutus võimalus.
Vasta
#59
No las see Zed siis räägib sellist juttu. Mina ütlen, et BS!

Kuna zed ise pole pannud õiget linki, siis teen seda ise kel huvi kontrolligu http://vault.fbi.gov/nikola-tesla

Tsiteerin veel FBI Kodukalt:

Myth #10) The FBI has Nikola Tesla’s plans for a “death ray"!

"If you don’t know the name, Nikola Tesla was a prolific inventor and gifted physicist and engineer—most known for developing the basis for AC power—who was born in Croatia in 1856 and settled in the U.S. in 1884. When Tesla died in New York in January 1943, his papers—which were thought to include plans for a particle beam weapon, dubbed a “death ray” by the press—were temporarily seized by the Department of Justice Alien Property Custodian Office (“alien” in this case means “foreigner,” although Tesla was a U.S. citizen). Despite longstanding reports and rumors, the FBI was not involved in searching Tesla’s effects, and it never had possession of his papers or any microfilm that may have been made of those papers. Since 1943, we have told a consistent story to all who have asked. Reports to the contrary appear to be based on an initial confusion of FBI agents with other government officials—especially Alien Property Office personnel. These rumors have long been repeated in biographies and articles on Tesla without double-checking the facts as reported in our files. "
Vasta
#60
Fbi kodukal tõde? See ei ole võimalik. Tõde on ainult vene sopalehtedes. Kas nii VironShaman?

Mulle hakkab meenuma midagi vasikast ja jooksmisest, lehmast, suurest linnast.....ja veel päris mitmest setmest asjast.
Lisaks hakkab tunduma, et õpetajate palgaprobleem on täpes probleemi kõrval - kust võtta haritud õpetajaid kes vääriksid kõrget palka.
Vasta
#61
Mina isiklikult ei usu ühegi sellise ameti nagu FBI, NASA jne. paljusid väiteid. Tihtilugu on tulnud hiljem välja, et nad ikkagi teavad rohkem, kuigi algul väidavad, et ei tea midagi.

Kuigi olen ise lõpetanud eriala kus oli põhiteemaks energia tootmine ja tean looduseadusi üsna hästi, ei saa ma väita, et igasugused alternatiivenergiad on võimatud. Jah nende seadustega mida me praegu teame on see jah võimatu, aga kui areneb teadus muutuvad ka looduseadused või siis õigem oleks öelda, et leitakse lahendusi mis nullivad osade seaduste mõjud või loovad võimaluse neid väänata.
Vasta
#62
Loodusseadused EI MUUTU. Muutub vaid meie TEADMINE ja ARUSAAMINE neist.
Vasta
#63
Härrased on väga aktiivselt isiklikuks muutunud, mis puutub vene internetti siis seal on veel üleval palju seda mis lääne poolt ammu ära koristatud või bluffiga asendatud.
siin aga käib aktiivne võitlus veidi kiiksuga paralleelmaailmade otsijate ja õiget tänapäeva maailmapilti jõuliselt ja nähtavalt õpetajakoolituse läbinud vabatahtlike modede vahel kes ei lase ju ometi kahelda selles mida näitab keskvoolu meedia. Koolidest korjatakse ära isegi materjalid mis mainiksid Orioni kurjuseimpeeriumi suurimaid mälestusmärke, Egiptuse ja kogu selle regiooni esiajalugu gümnaasiumiastmele. Kooliprogammid muutuvad vastavalt Saksa kogemustele immigrantide maailma keskseks multikultuurseks värviliste ja vähemuste revolutsiooni eeskirjadele vastavateks.
Minu ülesanne on ainult inimestele meelde tuletada, et nad pole ainult loomadest arenenud intellektiga olendid vaid neis igaühes on varjul midagi väga iidset ja võrreldamatult targemat kui bioroboti seisund, milleks nad täna on programmeeritud. Mõned on saanud kiigata sinna suuremasse ja targemasse maailma ning olnud vabamad kui teised rändamaks oma kodumaailmade teadmisi mööda, näiteks Tesla, Newton, Avicenna.
Kui mina loen teksti siis näen ma selle teksti taga pilti, olgu see siis ükskõik kelle kirjutatud, tänu sellele on mulle Tesla materjalid äärmiselt huvitavad, sealt kaudu pääseb kolama.
Vabatahtlike modede tekstid on läbitungimatu sein, kust pole väljapääsu füüsilisest maailmast, niipalju siis eri isiksuste iseloomustuseks.
Vasta
#64
(15-09-2012, 04:30 )zzzxxxzzz Kirjutas: Fbi kodukal tõde? See ei ole võimalik. Tõde on ainult vene sopalehtedes. Kas nii VironShaman?

Laugh väga tabav. Peavool ehk ongi veel Ühendriikide valitsuse poolt dikteeritud ning seetõttu igasugused kahtlased nurgatagused lehed usaldatavamad.

Või pigem, tasub olla avatud ka non-mainstream infole. Pusle tuleb ise kokku laduda, mitte pimesi usaldada üht või teist allikat (olgu selleks peavool või mitte).

Tsitaat:Kui kellegi on mingi "alternatiiv" energia olemas, on tal targem olla vait, kui tahab jääda elama.

Arvan, et veel targem on infot levitada nii, et igaltpoolt kubiseb ning ühtset allikat nagu ei olegi. Nii et iga samm, millega süsteem info levikut takistada püüab, on avalik. Leian, et praegu toimib see interneti abil üsna hästi. Elame huvitaval ajastul..
Vasta
#65
(15-09-2012, 09:11 )excubitoris Kirjutas: Loodusseadused EI MUUTU. Muutub vaid meie TEADMINE ja ARUSAAMINE neist.
(05-09-2012, 17:00 )Chaos Kirjutas: On väga levinud arvamus nagu fundamentaalsed füüsikaseadused oleks muutumises või on muutunud uute teooriate tulekuga. Nagu tuleks teadlastel maailm iga kord uuesti rajada. Mis on täiesti vale arvamus! Enamus fundamentaalseid füüsikaseaduseid ehk Newtoni füüsika kehtib makromaailmas juba 19. sajandist (oli enamikus selleks ajaks avastatud). Kõik uued teooriad ka relatiivsusteooria ei kummutanud olemasolevas füüsikamaailmas mitte midagi, vaid avas lihtsalt tee teise füüsikamaailma, kus kehtivad teised seadused, mis senituntud maailma ei puuduta.
Kui alguses oli jutt, et kõik patendid on salastatud, varastatud. Inimesed tapetud ja kõik kardavad oma elude eest ja nagu keegi teine ei oskaks ka teha, siis ühtäkki kui patendid joonised lauale lüüa teeb jutt 180 kraadise pöörde ja oh imet. Näe tegelikult on kõigile kõik juba ammu selge kui kaevu vesi, aga tööle nad ikka ei hakka, sest nüüd on nad pärit juba teisest maailmast.

Vasta
#66
Läheb küll teemast välja.
Aga euroruubel.
Nafta ei ole mingi dollari kattevara. Selliselt seda käsitleda küll ei saa. See, et USA on saavutanud olukorra kus enamuse naftast kaubeldakse dollaris kindlustab talle vaid teatud pideva dollari nõudluse. Ja see annab talle rahapoliitiliselt suurema paindlikkuse. Nii on.
Kuid põhiline miks ta "naftaregiooni" püüab kontrollida on see , et kindlustada ennast pakkumise poolsete shokkide vastu. Kuid see on ainult pool tõest. USA on jätkuvalt maailma suurim ja vaieldamatult atraktiivseim kapitaliturg maailmas. Hiinal ja teistel suurriikidel on vähe alternatiive sellele oma reservide paigutamisel. Tugev ja mitmekesine kapitaliturg on teine ja veelgi olulisem põhjus mis kindlustab dollari nõudluse. Ja seda hoolimata USA "nõrga dollari rahapoliitikast".
Öelda, et nafta kauplemine kindlustab "tugeva dollari" on imelik kontekstis kus USA ise seda kvantitatiivse lõdvendamise abil hoopis nõrgestab. Kas pole?
Ja sellest, et "nafta oma tähtsuse kaotab" on huvitatud ka USA ise. USA on sisetarbimisel baseeruv majandus ja iga shokk nafta hinnas annab koheselt riigi majanduses tunda. Nagu Chaos juba ütles kulutab ta tõesti suuri summasid naftasõltuvuse vähendamiseks. Ja viimastel aastatel on tegelikult on see juba vähenenudki. Tarbimise tipp jäi minu meelest kusagile 2005 või 2006-ndasse aastasse. Üks olulisemaid põhjuseid vast "maagaasi revolutsioon". Põhjuseks uued puurimistehnoloogiad. Raske öelda kui suured need gaasivarud on, kuid vaadake mida maagaasi hind USA turul on teinud.
Vasta
#67
(15-09-2012, 09:11 )excubitoris Kirjutas: Loodusseadused EI MUUTU. Muutub vaid meie TEADMINE ja ARUSAAMINE neist.

Kas minu lause teist poolt kah lugesid.
Vasta
#68
Tere
Olin vahepeal nii öelda levist väljas. See mida ma tagasi tulles siin olen lugenud meenutab kangesti partorgide koosolekut.

soe1 on hästi öelnud.
Jah nende seadustega mida me praegu teame on see jah võimatu, aga kui areneb teadus muutuvad ka looduseadused või siis õigem oleks öelda, et leitakse lahendusi mis nullivad osade seaduste mõjud või loovad võimaluse neid väänata.

Olen ise töötanud autoalal ja tean sellest ka üht teist. Panen siia ühed lingid minu arust on seal palju loogilist aga ka kahtlase väärutsega asju. Oma poolne lisa selline. Nõuka ajal kui mul oli moskvits siis panin talle karbussi düüsiga vee töötas see nii et vaakum imes vett mootorisse. Tulemuseks oli mootor läks erksamaks ja kütuse kulu vähenes.

http://www.youtube.com/watch?v=5wLRHfm9p...re=related
http://way.to/water4gas
http://en.wikipedia.org/wiki/Electrolysi...s_of_water
http://www.fmcsa.dot.gov/facts-research/...ov2007.pdf
http://en.wikipedia.org/wiki/Electrolysi...s_of_water

Ise tahaks loota et me siin ei vaidle selle üle kuidas ei saa seda või teist asja teha vaid kuidas ikkagi saaks.
Vasta
#69
(20-09-2012, 10:50 )mässaja Kirjutas: Olen ise töötanud autoalal ja tean sellest ka üht teist. Panen siia ühed lingid minu arust on seal palju loogilist aga ka kahtlase väärutsega asju. Oma poolne lisa selline. Nõuka ajal kui mul oli moskvits siis panin talle karbussi düüsiga vee töötas see nii et vaakum imes vett mootorisse. Tulemuseks oli mootor läks erksamaks ja kütuse kulu vähenes.

Tõesti oli omal ajal pop läbi peenikese düüsi lasta sisselaskekollektorisse vett imeda. Vee vesinikuks ja hapnikuks lõhustamisest on asi kaugel. Vesi jahutab küttesegu, mis võimaldab suuremat eelsüütenurka ja on parem mootori sisemine jahutamine, kahetaktilistel ka sumbutaja resonantssageduste muutmine. Suurem võimsus on tingitud paremast põlemisest.
Väide kütusekulu vähenemisest on küsitava väärtusegawink Pigem küttekulu suurenes sest enamus nendest tuunijatest kuulus samasse kasti kuhu kuuluvad tänapäeval need kes teevad asfaldile musti triipeBleh

Ühtegi loodusseadust vee pihustamine küttesegusse ei muuda, vääna ega lükka ümber.
Vasta
#70
Komistasin hiljuti "Imhotep's Radiant Oscillator" otsa.

EnergeticForumis üsna mahukas teema (http://www.energeticforum.com/renewable-...video.html).
Foorumis teema 51. leheküljel on üks kokkuvõttev pdf erinevatest ideedest ja katsetustest. Link pdf-ile:
http://www.panaceauniversity.org/Tesla%2...llator.pdf
Vasta
#71
Täna peaks siis Keshe Foundation oma magrav tehnoloogia avalikuks tegema.
http://pesn.com/2012/07/13/9602134_Keshe...rld_peace/
Vasta
#72
Tere
Pole tüükaega siis sattunud. Kuigi eespool on üks mahukas link igasuguste töödega panen selle lingi ka. http://waterpoweredcar.com/pdf.files/Sta...l_Data.pdf Kahjuks on minu inglise keel selle teksti lugemiseks lahja.embarrassed Saan aru teatud piirini joonistest ja skeemidest sellepärast usun et tõde on seal olemas.
Teine link aga on selline et kavatsen seda ise proovida. Nii kui nii pean kodus katelt kütma asi see mootori kuumem ots siis sinna ühendada las ketrab generaatorit. http://www.google.ee/search?q=stirlingmo...TF-8&hl=et Kui see õnnestub eks siis avan oma elektri turuwink
Vasta
#73
(10-10-2012, 14:53 )mässaja Kirjutas: Tere
Pole tüükaega siis sattunud. Kuigi eespool on üks mahukas link igasuguste töödega panen selle lingi ka. http://waterpoweredcar.com/pdf.files/Sta...l_Data.pdf Kahjuks on minu inglise keel selle teksti lugemiseks lahja.embarrassed Saan aru teatud piirini joonistest ja skeemidest sellepärast usun et tõde on seal olemas.
Teine link aga on selline et kavatsen seda ise proovida. Nii kui nii pean kodus katelt kütma asi see mootori kuumem ots siis sinna ühendada las ketrab generaatorit. http://www.google.ee/search?q=stirlingmo...TF-8&hl=et Kui see õnnestub eks siis avan oma elektri turuwink

Bing translator saab väga sujuvalt paljude võõrkeelsete tekstidega hakkama. Tunduvalt paremini kui google translate.
http://www.bing.com/translator

Tõlgib nii weebilehti kui ka tekstilõike ning omab ka automaatset keele tuvastust. Kummalisel kombel on mitmed kaugete aasiamaade tekstid on väga selgelt ja sujuvalt arusaadavaks teinud, vahel isegi paremini kui inglise->eesti tõlkimisel. Loodetavasti on abiks.
Vasta
#74
(21-09-2012, 09:35 )haneracryth Kirjutas: Täna peaks siis Keshe Foundation oma magrav tehnoloogia avalikuks tegema.
http://pesn.com/2012/07/13/9602134_Keshe...rld_peace/

Kas on kellegil mingit infot selle tehnoloogia kohta? Või jälle läheb sama teed nagu kõik sarnased.

Lingi lpole enam kah midagi.

Vasta
#75
Google abiks kui link postituses vigane on. Kuigi link paistab korralik pannakse avamisel mingi läbu lõppu ja see rikub asja ära.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat