Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kõiksusefilosoofia Alused
Autor Sõnum
Krt
Bännitud

Postitusi: 957
Liitunud: Dec 2011
08-07-2012 10:21
Postitus: #1
Kõiksusefilosoofia Alused
Läbiaegade on horisontaalseid Kõiksuse alussambaid püüdnud kirjeldada erinevad õpetused ja filosoofilised koolkonnad, ilma milleta jääks poolikuks ka mistahes vertikaaltasandi(sfääri) terviklik mõistmine. Sündinud Kõiksus on Kaoseema poeg, mis koosneb kõikjal 4-st Suurest Horisontaaldeemonist ehk paralleelreaalsusest (X). Seega Kõiksusepoeg on rebitud 4-ks täiesti omaette reaalsuseks. Inimene, kes suudab neid näha ja eristada, see justkui ühendab need üheks omaette tervikuks, tõstes sedasi oma kvaliteeti ka vertikaalselt. Paraku igal uuel vertikaaltasandil algab horisontaalreaalsuste ühendamine otsast peale, mis loomulikult saab põhineda vaid juba eelnevalt läbitud vertikaalsfääridele. Analoogselt kasvavad looduses ka puude aastarõngad. 4 Suurt Paralleeldeemonit on:

1. Tuledeemon on Jõud (ÖKO) tõevalguses, kus liikide evolutsioon põhineb mateeria (energia) reaalsusel ja tugevama valikueelisel. Reegel ütleb, et Jõud liigub, kulub ja raugeb, sest surma ees on kõik võrdsed. Idatuuled – mateeriatee kevadel, väeloomaks Punane Kotkas, valdajaks Perenaine ja tuleviku määramine.

2. Õhudeemon on Võim (SOTSO) kohanemisõigsuses, kus ühiskonna areng põhineb looduse reaalsusel ja kohanenu õigusel vabadusele. Reegel ütleb, et Eluvõim vaid muundub ja elab teisel kujul edasi, sest protsessi ei saa katkestada. Lõunatuuled – looduse tee suvel, väeloomaks Kollane Karu, valdajaks Peremees ja oleviku andmine.

3. Maadeemon on Armastus (KULTO) kultuuriheaduses, kus kokkulepete õiglus põhineb ühisteadvuse reaalsusel ja omandatud väärtuste kaastundevendlusel. Reegliks, et absoluutset Armastuse lõppu pole olemas, sest armumängu ei tohi lõpetada. Läänetuuled – ühisväärtuste tee sügisel, väeloomaks Roheline Havi, valdajaks Tütar ja mineviku hoidmine.

4. Veedeemon on Vägi (EGO) aususeseaduses, kus tajuloomingu kunst põhineb teadvuse reaalsusel ja eneseusu esitatud väljakutsel oskuste saamiseks. Reegliks, et Vägi kulgeb edasi ja ringiratast tagasi, sest kõik mis tõuseb, peab taaskord langema. Põhjatuuled – teadvuse tee talvel, väeloomaks Sinine Ronk, valdajaks Poeg ja õppetunni saamine.


Kaoseema on Kõiksusepoja paralleelreaalsusi kandev Tühjusedeemon ehk 0-reaalsus. Tühjusedeemon on Tasakaaluheli vaikusest, kust sündinud Kord ja saatus põhineb lõputul Kaosepimedusel (max korratusel). Reegliks on, et Tasakaaluheli jääb Kõiksuses samaks ja selle summa on alati 0. Pimedusetee kõikjal, kus olematuses oled, väeloomaks Must Maduuss ja kõikeläbiv ajatu juhusefaktor.
(selle postituse viimane muutmine: 23-01-2014 14:27 Krt.)

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog