Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tulnukate aarded ja viljaringid
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
22-06-2012 14:04
Postitus: #1
Tulnukate aarded ja viljaringid
Lapates läbi artikleid viljaringide kohta, sattusin põnevale loole, mis leidis aset Saksamaal. Kuna selle kohta on viljaringide teemades juba mitmeid kordi linke ja videoid toodud, aga mõned foorumlased ei ole seda lugu veel ehk kuulnud, siis toon selle pikemalt eraldi teemana ära.
Huvi pakub lugu seepärast, et esmakordselt kätkeb see juhtum nii muistsete aegade mõistatusi ja salapäraseid põllusõõre, kui ka UFO-fenomeni ja kontakte.
1991.a. suvel ilmusid Saksamaa põldudele 26 ringi ja joonist ja neist kõige intrigeerivam ja keerulisem oli üks, mis avastati 22.juuni varahommikul Alam-Saksimaal asuvas Grassdorfis.
Kummaline joonis oli 300 jalga pikk, 150 jalga lai ning kattis 45 000 ruutjala suurust maa-ala. Tegemist on seitsme sümboli ja 13 ringiga, kusjuures keskmisse ringi on joonistatud rist, kujutades niiviisi iidset saksa päikesesümbolit.
Tervikuna meenutab joonis Skandinaavia kaljujooniseid, millel on jäädvustatud Põhjala rahvaste jumalate "taevased sõjavankrid".
Koha läheduses, kus joonis tekkid, asub Waldenberg. Ennemuistsel ajal asus seal peajumal Wodanile pühendatud paganausutempel, mille Karl Suur 18.saj.lõpul hävitas, et lasta selle asemel kirik püstitada.
Iidsel ajal asus seal püha mets (Heilige Holz), mida sakslased keskaja lõpuni tõesti pühaks pidasid. Arheoloogid on veendunud, et mets oli püha ligi 4000 aastat - seda ei puudutatud kuni 19.sajandini.
Põllu omaniku Werner Heirenbergi kinnituse kohaselt olid joonised vilja sisse kujundatud nii hoolikalt, et ta jättis otsekohe kõrvale igasugused kahtlused, et tegu võiks olla pettusega.
Tim Schunemann, kes mõõtis jooniseid 24.juulil, jutustab:
"Ringid olid peaaegu ideaalselt korrapärased. Kõrrestikuringi sisse kujundatud ilus sümmeetriline spiraal keerdus kellaosutu liikumise suunas ning kõrred polnud murdunud."
Uurijad kontrollisid radiaktiivsust. Aeg-ajalt näitas skaala radioaktiivsusepuhanguid, mis ületasid lubatud maksimaalset fooni rohkem kui 76,6 %. Hiljem näidud alanesid. Looduses pole see paraku võimalik, sest radiatsioonifoon on püsiv suurus.
Saadi ka teada, et üks kohalik elanik Christian Fiedler nägi kell 1.30 öösel selle paiga kohal oranžikat tuld. See pulseeris kord heledamalt, kord tuhmimalt, rippudes põllu kohal või lennates edais-tagasi. Kell 2 kuulsid tised pealtnägijad katkendlikku "köhivat" heli, mis sarnanes helikopteri müraga, kuid olid tugevam.
Grassdorfi joonis kutsus ajakirjanduses esile furoori. Palju inimesi jooksis kohale seda mõõtma. Paljudel olid kaasas biolokatsiooniraamid või -pendlid, greigeri loendurid või metalliotsijad. Üks neist avastas kolmes ringis metalli. Ta palus luba kaevata ja sai selle.
Umbes kahe jala sügavuses leidis ta kolm rasket metallist plaati, mille läbimõõt oli 10-12 tolli ning mis olid üleni kaetud mulla ja liivaga. Ta sõitis plaatidega ära ja saatis hiljem põllu peremehele ühe plaadi foto. Hämmastava kombel oli sellel kujutatud sama joonis mis põllul!
Farmitööline Kemal tõrjus kõik kahtlused nagu võinuksid plaadid olla sinna hiljaaegu paigutatud.
Saksa advogaadid kinnitasid Heirenbergile, et tema maalt leitud plaadid on tema eraomand. Kui "aareteotsija" talle helistas, teatas farmer sellest. Pärast seda lõpetas too farmergiga igasugused suhted.
Augustis demonstreeris ennast Heissiks nimetav mees kohalikus ajalehetoimetuses kolme ümmargust plaati.Koos toimetajaga läks ta juveliiri juurde. Viimane tegi avastuse, et, et plaadid on tehtud erakordselt puhtast metallist: üks oli eriti kõrge prooviga nn vanast kullast, teine hõbedast, mis oli juveliiride kasutatavast puhtam, kolmas pronksist.
1991.a. sai väljakaevamiste ajal põllul viibinud härra Pfeiffer selle plaatide lesidjaga kokku. Ta sai teada, et kullast plaat oli juba tükkideks saetud ja müüdud ühele juveliirile. Teised kaks plaati olid samuti maha müüdud.
Üks saksa selgeltnägija ja kontaktler sai "tähevendade" läkitusest teada, et plaadid olid sinna, kus prageu põld, pandud "u. 300 aastat tagasi kui kogu inimkonnale mõeldud tõendusmaterjalid teise planeedi asukate külaskäigu kohta".
Selgeltnägija sõnade kohaselt olid need valistatud erilisest metallist, mida maine teadus ei tunne.
Teisel seansil 23.dets. 1991 öeldi kontaktlerile, et "metallurgilise uurimise abil võb hõlpsasti kinnitada plaatide ebamaist päritolu".
Plaadid saadi kätte ja neile tehti metallurgiline analüüs.
Sõltumatu uurimise tulemusi kinnitas föderaalne laboratoorium.
Nagu selgus, sisaldas pronksist plaat peale vase 10-15% inglistina, 1% niklit ja raua jääke.
Hõbe oli ülimalt puhas, imevähese rauasisaldusega (vähem kui 0,1 %).
Siiani aga ootab lahendamist küsimus: kes ja miks mattis plaadid maa sisse?
Allikas: Australian International UFO-Flying Saucer Research, aug. 1996.
Video, kus näidatakse plaate ja viljaringi:
http://www.ufoufos.com/2011/11/16/circle...p-circles/

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zzz34
Veteran

Postitusi: 1,018
Liitunud: Dec 2009
22-06-2012 20:20
Postitus: #2
RE: Tulnukate aarded ja viljaringid
(22-06-2012 14:04 )Müstik Kirjutas:  Saadi ka teada, et üks kohalik elanik Christian Fiedler nägi kell 1.30 öösel selle paiga kohal oranžikat tuld. See pulseeris kord heledamalt, kord tuhmimalt, rippudes põllu kohal või lennates edais-tagasi. Kell 2 kuulsid tised pealtnägijad katkendlikku "köhivat" heli, mis sarnanes helikopteri müraga, kuid olid tugevam.

Väga huvitav leid,kuigi ise viljaringide spets pole,tooks esile loost "oranži tule",midagi sarnast nägin lendamas 16.06.00:16 ,mis õnnestus salvestada [Pilt: proov_077.JPG] ,samas on ka kummalist heli kuulda olnud.See nii jutu jätkuks Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tehnoloog
Veteran

Postitusi: 961
Liitunud: Mar 2007
22-06-2012 20:33
Postitus: #3
RE: Tulnukate aarded ja viljaringid
(22-06-2012 14:04 )Müstik Kirjutas:  ..... ja saatis hiljem põllu peremehele ühe plaadi foto. Hämmastava kombel oli sellel kujutatud sama joonis mis põllul!
.....
Kui nüüd veel oletada, et ka teiste viljaringide alt
võiks leida nonde "tööjooniseid" nagu selle puhul...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
alar
Vana kala

Postitusi: 370
Liitunud: Jan 2009
22-06-2012 20:50
Postitus: #4
RE: Tulnukate aarded ja viljaringid
Ma pakun välja, et enam ei lasta igat matsi metalliotsijaga nendele kohtadele ligi. ?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,029
Liitunud: Jul 2010
22-06-2012 21:50
Postitus: #5
RE: Tulnukate aarded ja viljaringid
(22-06-2012 20:33 )Tehnoloog Kirjutas:  
(22-06-2012 14:04 )Müstik Kirjutas:  ..... ja saatis hiljem põllu peremehele ühe plaadi foto. Hämmastava kombel oli sellel kujutatud sama joonis mis põllul!
.....
Kui nüüd veel oletada, et ka teiste viljaringide alt
võiks leida nonde "tööjooniseid" nagu selle puhul...

...siis kaevataks veel tänapäeval kõik viljaringid
terve põllu pikkuses läbi ja seda vähemalt 5 meetri
sügavuselt Laugh

Antud viljaringide kohta ei oska hetkel veel midagi
tarka öelda, aga see plaatide osa on küll äärmiselt
kahtlane. Lihtsalt liiga loogika vastane tundub olema.
Aga ega ma väga sügavuti asja uurinud kah, nii et
mine hullu tea...
Muide, ühe plaadi kaal oli 5kg, mõelge selle peale.

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
22-06-2012 22:13
Postitus: #6
RE: Tulnukate aarded ja viljaringid
(22-06-2012 20:20 )zzz34 Kirjutas:  
(22-06-2012 14:04 )Müstik Kirjutas:  Saadi ka teada, et üks kohalik elanik Christian Fiedler nägi kell 1.30 öösel selle paiga kohal oranžikat tuld. See pulseeris kord heledamalt, kord tuhmimalt, rippudes põllu kohal või lennates edais-tagasi. Kell 2 kuulsid teised pealtnägijad katkendlikku "köhivat" heli, mis sarnanes helikopteri müraga, kuid olid tugevam.

Väga huvitav leid, kuigi ise viljaringide spets pole, tooks esile loost "oranži tule",midagi sarnast nägin lendamas 16.06.00:16 ,mis õnnestus salvestada [Pilt: proov_077.JPG] ,samas on ka kummalist heli kuulda olnud.See nii jutu jätkuks Smile
Ma just mõtlesin seda lugu kirja pannes, et sa Viljandis hiljuti oranžikat kera tiirlemas nägid ja filmisid ja ka need kummalised helid meenusid... Äkki tehti kuhugi Viljandi kanti just viljaring? Aga sarnasusi selle Saksamaa ja ka paljude teiste juhtumitega on.

Tehnoloog, teiste viljaringide puhul on samuti põnevaid ilminguid esinenud. Aga algusaegadel kui need tekkima hakkasid (pean silmas selle ajastu viljaringe), ei taibatud viljaringides pildaga ja metalliotsijatega ringi käia...
Siiski on teada, et mitmed muistsed kivikujundid, näiteks Stonehenge´is on tähelepanuväärselt sarnased kujunditele põldudel. Neid mainivad Noaga seostatud Surnumere äärest leitud käsikirjad ja mitmed keskaegsed kirjatööd.
Dr Colette Dowell ütleb, et viljaringidel on iga-aastased kujundustrendid. 1994 aastal vohasid nn insektogrammid, mis kujutasid ämblikke ja ämblikuvõrke, skorpioe jt putukaid.
1995.a. meenutasid mustrid tähesüsteeme, asteroidivöösid ja teisi planetaarseid seoseid.
Tänapäeva uurijad testivad ringide ala, et leida geofüüsikalisi kõrvalekaldeid, ning analüüsivad põldu nii ringide seest kui väljast, püüdes leida erinevusi.
Pildaga otsijad leiavad nii ringide seest kui ka neist väljaspool energiasoonte keerukaid konfiguratsioone. On olnud juhtumeid, kui pendlid lendavad minema inimeste käest, kes püüavad uurida ringi keskpunkti energiat. On avastatud kummalisi magnetilisi osakesi ja taimede kandelehtede kõrbenud kudesid.
Rohkem kui ühel korral on viljaringi kohal taevas nähtud kummalist kuma ja rohkem kui ühel korral on viljaringide kohal lendavates väikelennukites järsku katkenud elektrivool.
Inimestega, kes viljaringis viibinud, on toimunud kummalisi muutusi.
Sinna hulka kuuluvad äkilised haigushood ja tervenemised, üleloomulikud hingelised ja vaimsed seisundid, hetkelised teadvusekaotused, transformatiivsed emotsionaalsed sündmused ning teised kummalised muutused.
Kuigi viljaringe tekitav energia ei näi loomi ega putukaid kahjustavat, tundub, et metsloomad väldivad neid. Ka linnuparved lagunevad laiali ning lendavad pigem ümber viljaringide kui otse üle nende.
Allikas: Ron Russell (Fate 9/98)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uued tõendid tulnukate eksistentsi kohta?! elis 7 11,821 10-12-2010 17:56
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog