Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on ufod?
#1
Mina arvan nii, et ufod on inimesed kes lendavad lendavates taldrikutes ja on sinised, rohelised või valged. Ma ise natuke usun et nad on olemas, kuid pole kokku puutunud.

Igatahes, ükskord ma sattusin ühe huvitava raamatu peale. See rääkis naisest, kes elas sügaval Siberi taigas. Naine on Jeesuse vend, nii oli raamatus kirjas. Kuskil raamatu keskel rääkis naine natuke ufodest. Ta rääkis et nad olid oma lendava taldrikuga langenud tema kodu lähedale. Naine püüdis nendega rääkida või neid tervitada kuid olendid lendavast taldrikust ehmatasid ja üllatasid teda et ta lähemale ei tuleks. Lõpuks naine ikkagi sai nende juurde ligi.
Raamatus ta räägib, et lendav taldrik liigub väga-väga kiiresti. Lendava taldriku seina vahel on silmale nähtamatud mikroosakesed mille elu eesmärk on kiirus ja mis toituvad ainult õhust. Neid on seina vahe täis. Seinas on aga augud, mis lasevad seina õhku sisse. Sein ise on kasvatatud. Nagu seengi kasvab. Veel räägib ta, et seen on väga sarnase kujuga lendavale taldrikule.

Raamatu autor ja nimi: Vladimir Megre- Anastasia.
Vasta
#2
Väga hea, et sa ütlesid, et sa arvad. Tegelikult on UFO (Unidentified Flying Object) aga tundmatu lendav ese. Seega ei saa püstitada küsimust "KES". Mis, miks jne, neile saad vastuse teisi teemasid lugedes.
Vasta
#3
Jah, võibolla on teil õigus. Aga siiski ma soovitan teil lugeda Vladimir Megre raamatuid, ma usun et see annab kõikidele teie küsimustele vastused.
Vasta
#4
(21-02-2013, 12:46 )vainka Kirjutas: Jah, võibolla on teil õigus. Aga siiski ma soovitan teil lugeda Vladimir Megre raamatuid, ma usun et see annab kõikidele teie küsimustele vastused.

Olen lugenud läbi peaaegu kõik Megre raamatud alates Anastasiast https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=13

Seda küll nüüd juba vist rohkem kui kolm aastat tagasi.

Mulle meeldis neis raamatutes see eriline suhtumine taimedesse ja taimekasvatusse ning palju muudki.
Tõesti seletati seal raamatutes ka Anastasia nägemust UFO-st ja ta ka teleporteerus mingile tulnukate planeedile.

Aga selliseid huvitavaid nägemusi on tegelikult kogu ulmekirjandus täis. Pole õige ühte eelistada teistele, samas pole mõtet ka välistada midagi... sest Universum on vääääga suur ja üllatusrohke.
Vasta
#5
Neid Vladimir Megre raamatuid võib ju ajaviiteks lugeda, kui midagi muud teha ei ole. Tõsiselt neid küll võtma ei peaks. Need raamatud on nagu üks ilus muinasjutt. Liigitub ilukirjanduse alla.
Vasta
#6
Inimesed, ma saan aru et igaüks võibolla ei usu Anastasia raamatutesse. Kuid mina usun nendesse ja seega ma räägin seda mida sealt tean. Smile
(21-02-2013, 13:26 )Minaelan Kirjutas:
(21-02-2013, 12:46 )vainka Kirjutas: Jah, võibolla on teil õigus. Aga siiski ma soovitan teil lugeda Vladimir Megre raamatuid, ma usun et see annab kõikidele teie küsimustele vastused.

Olen lugenud läbi peaaegu kõik Megre raamatud alates Anastasiast https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=13

Seda küll nüüd juba vist rohkem kui kolm aastat tagasi.

Mulle meeldis neis raamatutes see eriline suhtumine taimedesse ja taimekasvatusse ning palju muudki.
Tõesti seletati seal raamatutes ka Anastasia nägemust UFO-st ja ta ka teleporteerus mingile tulnukate planeedile.

Aga selliseid huvitavaid nägemusi on tegelikult kogu ulmekirjandus täis. Pole õige ühte eelistada teistele, samas pole mõtet ka välistada midagi... sest Universum on vääääga suur ja üllatusrohke.

Jah, ma nõustun sinuga. Aga ütle, kas sina usud, et Anastasia on olemas?
Vasta
#7
(21-02-2013, 14:25 )vainka Kirjutas: Jah, ma nõustun sinuga. Aga ütle, kas sina usud, et Anastasia on olemas?

Kui ma neid raamatuid lugema hakkasin koos oma kolleegiga, siis hakkasid imed juhtuma meie elus - hakkasime koos aurasid nägema jms.

Need raamatud tekitasidki ka sügavama huvi taimeriigi vastu, mida kõike muuseas eelmine suvi sain reaalselt katsetada... ja need meetodid tõesti mõjuvad Smile.

Mis Anastasia olemasollu puutub, siis ma kindlasti uskusin, et ta on olemas, kuigi see kõik, mis ta tegi, oli sedavõrd fantastiline.
Samas paljud asjad (kalmud, koolid) jms on Venemaal olemas ja toimivad.

Ka see Anastasia kohtumine tulnukatega, kui ta nende laeva aitas parandada, tundus tõepärane.

Eks mul ikka kahtlused ole, sest need lood on tõesti liiga ilusad inimkonna jaoks, ja pealegi olen ma nö "rikutud" täiskasvanud inimene, aga .... ütleme nii, et südames ma usun, aga mu analüütiline mõistus kahtleb Smile.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ufod Lähis-Ida sõjakolletes käbiorav 1 2,629 28-10-2016, 06:11
Viimane postitus: zzz34
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 6,192 28-08-2014, 12:00
Viimane postitus: kage
  Küsitlus "Kes on kosmoses?" Maku256 3 2,686 25-05-2013, 22:03
Viimane postitus: Liine
  UFOd ja loomade mutilatsioonid (link) volli 57 24,556 21-05-2013, 14:31
Viimane postitus: Müstik
  Mida ufod teevad? MorganLaFey 72 27,653 04-11-2011, 20:48
Viimane postitus: kulfing
  Ufod Jaapanis tsunamit vaatamas redtube 28 15,755 30-03-2011, 14:24
Viimane postitus: eny
  ufod vanadel maalidel karol321 2 3,365 03-01-2011, 15:59
Viimane postitus: Müstik
  Kas Ufod kui rohelised mehikesed on olemas? Tutanhamon 78 29,862 07-12-2009, 09:21
Viimane postitus: T11ger
  Prohvet YahWeh kutsub UFOd taevasse Taivo 6 4,664 28-07-2005, 12:15
Viimane postitus: Smurf

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat