Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keegi ei näe minu sisse
#1
Olen juba mõnda aega pead murdnud ühe oma maakeeli öeldud murega. Nimelt, väidetavalt on minu puhul tegemist suletud inimesega.
Mis siis nagu peaks tähendama seda, et inimesed, kes tahavad mind kas lugeda või siis mingil moel aidata ei pääse mulle ligi. Lihtne vastu oleks, et aga palun ava end. Kui ma oleks sellele dilemmale lahenduse leidnud, siis ma vaevalt siin postitaks. Oleme seda proovinud küll nii ja küll naa, kuid siiani tulemusteta. Maksimaalne tulemus, mille saavutanud oleme, on see, et mul hakkab hoopis halb ja sõna otseses mõttes väga halb. Teise osapoole sõnul kaob minuga side sootuks.

Ehk siis, kui siin mõni teadjam inimene on, kes sel teemal leiab aega ja tahtmist rääkida, siis kuulaks meeleldi mida tal öelda on.
Vasta
#2
(14-06-2012, 19:10 )Dana Kirjutas: Olen juba mõnda aega pead murdnud ühe oma maakeeli öeldud murega. Nimelt, väidetavalt on minu puhul tegemist suletud inimesega.
Mis siis nagu peaks tähendama seda, et inimesed, kes tahavad mind kas lugeda või siis mingil moel aidata ei pääse mulle ligi. Lihtne vastu oleks, et aga palun ava end. Kui ma oleks sellele dilemmale lahenduse leidnud, siis ma vaevalt siin postitaks. Oleme seda proovinud küll nii ja küll naa, kuid siiani tulemusteta. Maksimaalne tulemus, mille saavutanud oleme, on see, et mul hakkab hoopis halb ja sõna otseses mõttes väga halb. Teise osapoole sõnul kaob minuga side sootuks.

Ehk siis, kui siin mõni teadjam inimene on, kes sel teemal leiab aega ja tahtmist rääkida, siis kuulaks meeleldi mida tal öelda on.

Sa peaksid täpsustama, kas oled suletud inimene sensitiividele või oled iseloomult kinnine ja teistel, näiteks töökaaslastel ja perekonnal on Sind raske mõista?

Aga mis puudutab sellesse aitamisse, siis ennast aidata saab ikka ja ainult ise. Hüva nõu on muidugi alati hea, aga nõu oskavad anda ka tavalised inimesed ja selleks ei pea ilmtingimata sensitiivide juures käima. Seda enam, et pettureid ja jutumehi on ülekaalus.
Vasta
#3
Ma vabandan, et ei täpsustanud oma küsimuse juures seda punkti. Pidasingi silmas inimesi, kellel on võimed ja vägi aidata teisi inimesi, mitte peret ega töökaaslasi.

Täpsustuseks vast ka seda, et siia poole soovitaski mul pöörduda üks selline inimene. Pettur tema kindlasti pole.
Selles, et end aidata saan ma ise, ma üldse ei kahtle. Küsimus ongi pigem selles, et kuidas seda teha. Ma ei oota siit valmis lahendust. Esitasin küsimuse siia, sest siit liigub läbi palju erinevaid inimesi ning mõni mõttelõng võib viia lahendusele lähemale.
Vasta
#4
Proovi olla 100% tahe anda ja sisuliselt ei ole sul siis abi vaja kui sa just sensitiivi aidata ei taha
(see on Kabbala meetod)
Vasta
#5
On sul puudu kuuluvustundest kusagile. Arvan lihtsalt, et neile sensitiividele, kes sinu sisse ei näe võid sina ise nende sisse vaadata kui asja ära õpid. Kahekordsete sisse ei vaadata, nad ise vaatavad ühekordseid. On inimesi kel on täisenergiakeha 4 poolega nii täielik nais kui meespool ja on enamik inimesi ühekordse kehaga üks nais ja üks meespool, dominant see pool millised sugutunnused on kehal, kuid miski ei keela kahekordsetel lükata oma lõbuks ühekordseid mehi naise kihti ja neid kui naisi kasutada (Ohutu lõbu välisilmlastele lõbutsemiseks füüsilistes kehades ilma hirmuta lapsi tehes karmasse sattuda), need on need isased kes neiukesi teevad meestest ja kelle õige koht oleks selle eest vanglas. See oli üks näide kahekordsete võimetest.
Vasta
#6
(15-06-2012, 22:14 )VironShaman Kirjutas: On sul puudu kuuluvustundest kusagile. Arvan lihtsalt, et neile sensitiividele, kes sinu sisse ei näe võid sina ise nende sisse vaadata kui asja ära õpid. Kahekordsete sisse ei vaadata, nad ise vaatavad ühekordseid. On inimesi kel on täisenergiakeha 4 poolega nii täielik nais kui meespool ja on enamik inimesi ühekordse kehaga üks nais ja üks meespool, dominant see pool millised sugutunnused on kehal, kuid miski ei keela kahekordsetel lükata oma lõbuks ühekordseid mehi naise kihti ja neid kui naisi kasutada (Ohutu lõbu välisilmlastele lõbutsemiseks füüsilistes kehades ilma hirmuta lapsi tehes karmasse sattuda), need on need isased kes neiukesi teevad meestest ja kelle õige koht oleks selle eest vanglas. See oli üks näide kahekordsete võimetest.

Kas tohib paluda veidi selgitust. Ma kaldun arvama, et ei pruugi mõista seda teksti õigest.

Mis puutub kuuluvustundesse, siis ma arvan, et kuuluda, peab end positsioneerima. Ma ei oska öelda, kas ma seda soovin. Pigem ma arvan, et kui see hetk kätte jõuab, siis ma oskan ka sellele küsimusele vastata.
Hetkel murran ma pead sellega, kas siis selline lukus olek on pöördumatu. Mis tähendab, et kui paluda abi, siis abistaja ei saa seda teha sellel lihtsal põhjusel, et ma olen lihtsalt lukus.
Vasta
#7
Küsimus:

(16-06-2012, 00:26 )Dana Kirjutas: Mis tähendab, et kui paluda abi, siis abistaja ei saa seda teha sellel lihtsal põhjusel, et ma olen lihtsalt lukus.

Vastus:

(16-06-2012, 00:26 )Dana Kirjutas: Pigem ma arvan, et kui see hetk kätte jõuab, siis ma oskan ka sellele küsimusele vastata.

Lihtsalt ole kannatlik ja oota oma hetk ära,
küll siis ka mõistma hakkad.
(mul endal analoogne asi läbi elatudwink)
Vasta
#8
(16-06-2012, 01:12 )Päikeseinsener Kirjutas: Lihtsalt ole kannatlik ja oota oma hetk ära
See on hea ettepanek, aga ma ei tea kas ma olen ainuke kes sarnastest soovitustest esimesel pilgu loeb välja ainult ootamise. St, et istun ja ootan ja küll tuleb millalgi mulle see lubatud asi. Minu arvates kõlab paremini kui soovitada tegutsemist eesmärgi nimel ja kannatust õige aja ootamisel kuna kohe ja iseenesest ei kipu ükski suuremat pingutust nõudev asi tavaliselt välja tulema. Ja muidugi kahjuks ei garanteeri keegi selle õige aja saabumist, aga protsessi käigus võib ka igasuguseid muid huvitavaid asju juhtuda.
Vasta
#9
(16-06-2012, 16:13 )kage Kirjutas:
(16-06-2012, 01:12 )Päikeseinsener Kirjutas: Lihtsalt ole kannatlik ja oota oma hetk ära
See on hea ettepanek, aga ma ei tea kas ma olen ainuke kes sarnastest soovitustest esimesel pilgu loeb välja ainult ootamise. St, et istun ja ootan ja küll tuleb millalgi mulle see lubatud asi.

Keegi ei käsi istuda ja oodata, ja keegi pole ka midagi lubanud.
On asju mille mõistmine tuleb just siis, kui on õige aeg käes. Sa
võid teha mida iganes, aga varem sa lihtsalt neid asju ei mõista.

(16-06-2012, 16:13 )kage Kirjutas: Minu arvates kõlab paremini kui soovitada tegutsemist eesmärgi nimel ja kannatust õige aja ootamisel kuna kohe ja iseenesest ei kipu ükski suuremat pingutust nõudev asi tavaliselt välja tulema. Ja muidugi kahjuks ei garanteeri keegi selle õige aja saabumist, aga protsessi käigus võib ka igasuguseid muid huvitavaid asju juhtuda.

Vasta
#10
(16-06-2012, 16:31 )Päikeseinsener Kirjutas:
(16-06-2012, 16:13 )kage Kirjutas:
(16-06-2012, 01:12 )Päikeseinsener Kirjutas: Lihtsalt ole kannatlik ja oota oma hetk ära
See on hea ettepanek, aga ma ei tea kas ma olen ainuke kes sarnastest soovitustest esimesel pilgul loeb välja ainult ootamise. St, et istun ja ootan ja küll tuleb millalgi mulle see lubatud asi.
Keegi ei käsi istuda ja oodata, ja keegi pole ka midagi lubanud.
On asju mille mõistmine tuleb just siis, kui on õige aeg käes. Sa
võid teha mida iganes, aga varem sa lihtsalt neid asju ei mõista.
Siin näengi probleemi sõnastuses millest sellisel kujul loeb välja selle, et nö istu, oota, kannata ja küll õigel ajal tuleb. Ei tule. Põhipoint ongi selles, et "ma võin teha mida iganes" ja selle käigus liigun (arenen) õige aja suunas, sest see õige aeg ei ole ajaliselt sul elus paika pandud vaid tekib siis kui hakkad tegutsema. Minu arvamus ja kogemus asjast.
Vasta
#11
(14-06-2012, 19:10 )Dana Kirjutas: Mis siis nagu peaks tähendama seda, et inimesed, kes tahavad mind kas lugeda või siis mingil moel aidata ei pääse mulle ligi.

See ilmselt sõltub sellest, mille jaoks sa abi küsid.
Võib-olla pole kõrvaline abi sinu probleemi lahendamisel lihtsalt ette nähtud.

Vasta
#12
(16-06-2012, 19:03 )zen faran Kirjutas:
(14-06-2012, 19:10 )Dana Kirjutas: Mis siis nagu peaks tähendama seda, et inimesed, kes tahavad mind kas lugeda või siis mingil moel aidata ei pääse mulle ligi.

See ilmselt sõltub sellest, mille jaoks sa abi küsid.
Võib-olla pole kõrvaline abi sinu probleemi lahendamisel lihtsalt ette nähtud.

Jah. Sul on õigus. Abi küsimine on omaette teema, millest võiks terve raamatute sarja kokku kirjutada. Millal küsida, kuidas küsida, kellelt küsida, mida küsida.
Enamik inimesi küsibki abi kas liiga hilja, liiga kergekäeliselt, või siis küsitakse seda, mida neil üldse vaja tegelikult pole.

Mis minusse puutub, siis abi mida küsisin on see, mida me ise (võib olla mõni ülimolend välja arvata. Ei tea. Pole kunagi uurinud) endale teha ei saa. Ma usun, et väga paljud inimesed, kes on nuusutanud teatud teemasid, hakkavad kohe vastu mulle vaidlema, et inimene saab end ise alati aidata. Kahjuks või siis õnneks siiski alati mitte.
Näiteks massöör ei saa endale ise massaaži teha. Õlaliigest ise paika on üsna võimatu panna jne. Massöörid käivad ise teise massööri juures. Nii lihtne see ongi.

Antud juhul küsisingi abi selleks, mida ma ise teha ei saa. Samas, see tuleb ära teha. Muidugi tekib küsimus, et miks siis ei otsi kedagi nö vägevamat ja võimsamat. Neid jutte, et käisin ravitseja juures, kes mitte midagi teha ei suutnud on kõik kohad täis. Kergekäeliselt antakse negatiivne hinnang kellegi võimetele ja asutakse teele uue ja veel parema otsingul. Ma paraku ei laskuks sellele teele, sest ma ei pea seda õigeks.
Iga asja parandamine on kahepoolne soov ja nii nagu aitab tema mind, peaks ka mina end aitama. Antud juhul siis suutma mind kaitsev blokeering eemaldada.

Seda viimast ma paraku teha ei oskagi. Küsimus miks? Sest mul pole kunagi vajadust olnud selle kõigega tegeleda. Olen suutnud siiani kenasti hakkama saada ilma neid oskusi arendamata.
Nii nagu keegi siin mainis, et igal asjal oma aeg, siis ma võingi öelda, et on saabunud aeg seda õppida ja arendada. Sellest ka minu postitus siin foorumis, mida ma ikka aegajalt lugemas olen ennem käinud, kuid registreeruda ja ise sõna sekka öelda pole tahtnud. Mu arvamused paraku ei tugine kontrollitavadel teaduslikel põhjadel ja nii olen pigem vaatleja kui arvamuste avaldaja.
Mu kadunud vanaema juba ütles, et ära tõmba endale häda ise kaela. Vihakamine on võimas vägi. See oli siis, kui ma õpetajale tahtsin vastu vaielda, kui ta väitis meile, et inglid harimatute inimeste väljamõeldis.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Minu sisekaemuste teekond. Mina Olen 106 39,264 22-01-2023, 19:22
Viimane postitus: Kayaman
  Minu lugu. antiamerikanist 0 1,819 17-11-2020, 01:55
Viimane postitus: antiamerikanist
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 5,378 31-07-2016, 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Imelik kuju minu toas muahavee 1 2,076 01-10-2013, 17:50
Viimane postitus: Mannu
  Keegi puudutab mind? Pseudonüüm 1 2,230 28-01-2011, 00:25
Viimane postitus: krissII
  kas keegi on siit selgeltnägija või muude taoliste võimetega mõistatus 13 9,109 26-11-2010, 21:57
Viimane postitus: Ekvard
  Minu suitsiidilikkus anonymity_himself 36 12,062 12-02-2009, 11:43
Viimane postitus: Indr3k
  Elektripliidi isiklik vaen minu vastu? Tom 9 4,601 15-11-2008, 20:00
Viimane postitus: Estkitty
  Palju juhtumeid minu ja mu vanemate elus. Mori 11 5,488 11-12-2007, 19:53
Viimane postitus: monika999
  Minu eriskummalised võimed. Europe 19 8,518 21-09-2007, 18:37
Viimane postitus: ostankino

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat