Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torm ja uppumine
#1
Tere!

Mõned nädalad tagasi nägin unes kuidas ma võitlesin tormisel merel oma eluga. Olid väga suures lained ja ma hoidsin hinge kinni ja ootasin kui väga kõrge laine minust möödub.

Ja nüüd nägin unes et võitlesin jälle oma elu eest merel aga see kord ma uppusin. Tundsin kuidagi erakordselt kuidas ma olin vee all, hoidsin hinge kinni ja ma jäingi vee alla ja ei suutnud hinge kinni hoida enam ja teadsin et nüüd on lõpp.ja ma tõusin selle peale kohe üles. Mis teie sellest arvate ?Shock
Vasta
#2
assob!

Siin saab olla vaid üks vastus - sa nägid unes oma eelmist elu. Täpsemalt öeldes kuidas sa surid. Mõtle järele - kas sul on selles elus mingi veekartus?
Vasta
#3
Vabandust, aga eriti rumal vastus. Ei saa olla ainult ühte vastust..

Ise oleksin pakkunud hoopis, et tegeled une ajal oma varjatud hirmudega.. surmahirmuga näiteks.
Teine asi, mida võid proovida, on see, et lähed teadlikult ise unes vee alla - väga põnev on. Samamoodi võib unes kogeda igasugu kaljult alla astumisi jms, mis eeldavad nö iseenda ületamist.
Mina Sinu asemel tegeleks oma hirmudega teadlikult Smile
Vasta
#4
Elulained ei kipu üle lööma - eksamite aeg ja värgid?
Vasta
#5
Lisaksin siia, et see hetk, kui inimene sureb - eriti veel dramaatiliselt jääb mällu. See tuleb meelde järgmises elus. On veekartus, kui inimene on uppunud jne. Rahuliku surma korral ei meenu teile tõenäoliselt midagi. Samas kui ka midagi meenub ei pruugi see olla eelmisest elust.
See võib olla juhtunud 2 või 3 kehastust tagasi näiteks. Mida dramaatilisem surm - seda kauem ta meile meenub.
Endalgi on mälestused kuidas eelmine elu lõppes. Oli selge unenägu.
Aga õpetused - et lähed teadlikult unes vee alla jne. - see ei ole ju tegelikult nii lihtne - et mõtled õhtul et lähed ja teedki teoks unenäos.
See eeldab ikkagi hulga tööd enesega, et süüvida enesesse, mediteerida ja saada midagi enda kohta teada.
Vasta
#6
Selles suhtes on sul õigus, et need VÕIVAD olla mälestused ja unes teadlikult tegutsemine ei ole ka lihtne, aga arvata, et kõik iseenda suremised unes on mälestused minevikust - kahtlen kohe väga sügavalt.
Vasta
#7
(03-06-2012, 22:19 )euroruubel Kirjutas: Elulained ei kipu üle lööma - eksamite aeg ja värgid?

eksameid mul ei ole ,
olen tööinimene juba 15 aastatSmile
(03-06-2012, 21:58 )Veli Joonatan Kirjutas: assob!

Siin saab olla vaid üks vastus - sa nägid unes oma eelmist elu. Täpsemalt öeldes kuidas sa surid. Mõtle järele - kas sul on selles elus mingi veekartus?

mul ei ole veekartust.aga vb töest oli eelmine eluSmile

Vasta
#8
Heaküll, palun seleta kuidas on võimalik midagi mäletada "eelmisest elust."
Vasta
#9
(07-06-2012, 20:48 )star scream Kirjutas: Heaküll, palun seleta kuidas on võimalik midagi mäletada "eelmisest elust."

Sa lähed õhtul magama - hommikul ärgates mäletad mõningaid eelmise päeva või päevade sündmusi.
Aga mitte kõiki...
Vasta
#10
(03-06-2012, 22:07 )PiziIngliito Kirjutas: Vabandust, aga eriti rumal vastus. Ei saa olla ainult ühte vastust..

Ise oleksin pakkunud hoopis, et tegeled une ajal oma varjatud hirmudega.. surmahirmuga näiteks.
Teine asi, mida võid proovida, on see, et lähed teadlikult ise unes vee alla - väga põnev on. Samamoodi võib unes kogeda igasugu kaljult alla astumisi jms, mis eeldavad nö iseenda ületamist.
Mina Sinu asemel tegeleks oma hirmudega teadlikult Smile

Kord Horvaatias Mleti saarelt väikese kala paadiga Corcula saarele sõites sattusime tormi kätte kus lained olid 6 meetrit. Tundsime kõik, et see ongi lõpp. Tänu hulljulgele kaptenile see õnneks nii ei läinud. Samuti ei näe seda ka unes, aga surmahirm oli olemas.
Vasta
#11
(08-06-2012, 00:09 )kuukaart Kirjutas: Kord Horvaatias Mleti saarelt väikese kala paadiga Corcula saarele sõites sattusime tormi kätte kus lained olid 6 meetrit. Tundsime kõik, et see ongi lõpp. Tänu hulljulgele kaptenile see õnneks nii ei läinud. Samuti ei näe seda ka unes, aga surmahirm oli olemas.
See surmahirm on sul teadvuses, tavateadvuses. Oleks ta sul jäänud teadvustamata misiganes viisil-põhjusel, küll ta siis unes endast märku annaks.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uppumine unes orhidee 2 6,590 22-02-2013, 15:50
Viimane postitus: VarvastegaVurrud

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat