Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Küsimus suurele ringile- mis on aeg?
Autor Sõnum
Eithea
Veteran

15-03-2013 14:00
Postitus: #76
RE: Küsimus suurele ringile- mis on aeg?
(15-03-2013 13:37 )VironShaman Kirjutas:  Ütle nüüd, muudkui õpime ja saame targemaks, oleme positiivsed, positiivsus tähendab kellegi toitmist oma elujõuga ja lõpuks peale surma läheb kogu elukogemus meid kehaga varustanud looja toiduks. Reptiilist madu kes meid oma mõistusega varustab, laseb juba enne järgmise kliendi juurde varvast jääb kehasse vangistatud hing kes midagi õppis aga kuna bioarvuti oli viiruse poolt häkitud ja viirust toitma pandud siis hing ei õppinudki midagi, see mida õppis kustutab vanglaplaneeti haldav impeerium ja hingeke läheb järgmisesse kehasee sama lollilt kustutatud mäluga kui selleski elus. Ja kui on piisavalt pikalt eludes hinge minevikku kustutatud siis saab seda toiduks kasutada nagu meid valitsevad reptiilid teevadki, vaata innuak meis endas kuidas annuakid hingest toituvad. Ainuke mõte oleks hävitada see ülitehnoloogia millega galaktiliste vangide hingede minevikku kustutatakse ja kaakidest toitutakse. Aga selleks peab lõppema kõikide rahvaste, kes on erinevate maailmade hingede järglased, kokku kohvipruuniks sogaks segamine ja grupimälu mineviku koos keelega hävitamine.

Mis moodi see "mitte kokku segamine" aitab hävitada ülitehnoloogiat, millega galaktiliste vangide hingede minevikku kustutatakse?

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TuuleMarta
Algaja ja meister

15-03-2013 15:18
Postitus: #77
Mis see positiivsus siia tegelikult puutub- VS? See oleks pessimisti vägistamine ju ja mina igatahes väldiksin seda kõike mingisse hierarhiasse paigutama. Ning jõuan tagasi jälle selle kõige subjektiivsuse juurde, vahet pole siis kes minu ihu ja emotsioone potentsiaalselt kugistab või mitte. Võiks äkki hoopis endalt küsida mis tunne "mul" on midagi sellist üldse "teadvustada" endale - ja siis otsida sisimas üles selle juured.
Minu jaoks pole vahet üldse ausalt öeldes, kas teada ja tunda ängi mingite reptiilide jne pärast, või keelata allergilisele lapsele absoluutselt kõik pehmed mänguasjad paanilises kontrollimisvajaduses kas või sellepärast, et olla hea ja hoolitsev vanem, kes arsti käsul röövib lapselt midagi talle kallist ja võtab seeläbi temalt ära rõõmsa lapsepõlve lausa. Üks äng kõik.

ME ei ole tulnud siia teisi õpetama, vaid ISE ÕPPIMA. Mõistma. Armastama. Kaasa tundma - läbi haigetsaamise, ahnuse, viha, hirmu, kannatamatuse jne, kõik see, mis ei lase meil õnnelik olla.
fallenboy
Tavaliige

25-09-2013 09:35
Postitus: #78
Vaatan, kuidas mina aega tajun:

Praegune hetk on see, kus ma vaatlen aega. Käesolev hetk. Nüüd on natuke "aega" edasi läinud, kuid... hetk on ikka käesolev. Seega ma elan kogu aeg praeguses hetkes. Mõned sekundid tagasi hakkasin ma seda kirjatükki looma, siis oli kah käesolev hetk, aga nüüd on see minevik. Mis on minevik -- see ei ole praegune hetk, see tundub olevat minu meenutus sellest hetkest. Minu mälu. Huvitav, kas minu kirjatüki lõppemisel on kah käesolev hetk? Arvan, et on, sest minevikust olen ma seda õppinud -- seega tulevik on midagi, mida ma oma peas loon ja eeldan/loodan/usun, et see ka nii läheb, toetudes minevikule. Seega minevik on minu mälu ja minu mõtlemise koos tekitatud idee, tulevik on minu mälu ja mõtlemise tekitatud idee. Kui ma ei mõtle, siis kaob minevik ja tulevik, sest nende "tajumiseks" on vaja mõtelda, samas, kui praeguse hetke tajumiseks seda vaja pole. Mõte versus taju.

Mis see aeg siis on? Üht julge kindlalt väita -- ma ei taju aega, seda vähemalt minu jaoks olemas ei ole. Aeg paistab tekkivat siis, kui ma jätan meelde enda tajupunktid, ehk käesoleva hetke. Neid tuleb ja tuleb ja tuleb ja tuleb. Ma jätan meelde ja jätan meelde ja jätan meelde ja jätan meelde. Siit küsimus: kui ma meelde ei jäta, kas siis aega ei ole? Mh. Populaarne viinaviskajate nali "Ei mäleta, pole olnud" kipub tõsi olema! Seega siit ma järeldan, et aeg ei ole mitte midagi muud, kui meie mälu, mis on salvestanud kogemused lineaarselt. Minu enda mõte.

Seega mina julgen järeldada, et aega ei ole olemas.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  üks küsimus seoses astraalrännakuga/-projektsiooninga (OOBE) devilouspriest 4 3,555 14-10-2010 16:31
Viimane postitus: levis

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog