Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
minu tutvustus
#1
Tere. Olen seda foorumit juba üle viie aasta jälginud ja lõpuks otsustasin ka ise liituda. Pean muidugi mainima, et minu “liitumine” on veidi komplitseeritud, sest seda ei teinud ma ise, vaid ma tegin seda läbi oma kontaktisiku. Miks? Sellele vastan järgnevates lõikudes.

Ma ei saa avaldada oma elukäigust kuigi palju, sest olen olnud enamuse oma elust seotud organisatsioonidega, mis selle foorumi käsitluses pole just kõige sõbralikumad ja ega nad olegi. Üllatusena teile tuleb vaid ehk see, et lõviosa minu niiöelda karjäärist möödus Eesti teatavas uurimisasutuses, mis tegeleb umbs 90% ulatuses välisinvestorite toel. Nendeks investoriteks on neli välisriiki ja üks organisatsioon, mille nime, päritolu ega olemust pole ma suutnud tuvastada. Riiklikeks investoriteks on Saksamaa, Suurbritannia, Itaalia ja India. Võibolla teid üllatas mingil määral, et nende hulka ei kuulu muidu nii oodatud süüdlane USA, aga nii see paraku on. Vähemalt see koht, kust minule praegu pensioni makstakse, tugineb nendele viiele rahaallikale. Kuuendaks on Eesti riik ja ette rotates mainin ka ära, et ehkki Eesti poolne finantseering on teistega võrreldes tühine, ületab see siiski 70 miljonit krooni aastas. Palju see teeb praegu, eurodes, arvutagu igaüks, mina lahkusin sealt igatahes juba krooniajal. Samuti võite juurelda selle üle, kust see raha riigieelarvest tuleb. Võin öelda vaid nii palju, et kogu valitsusaparaadis on selle asutuse olemasolust teadlikud 14 inimest. Osad neist praegused ja endised ministrid, mõned endised ja praegused kõrgemad sõjaväelased ning kaks elupõlist riigikogulast.

See asutus tegeleb, nagu te juba isegi arvasite, paranormaalsete nähtuste uurimisega. Asi iseenesest on väga komplitseeritud ja kogu selle asutuse toimimise mehhanisme mõistab vast ainult paar inimest Eestis. Neile enestelegi teadmata on projektidesse ehk õigemini projektide lahendamistesse kaasatud kümned Eesti ülikoolide tippteadlased. Nende hulgas füüsikud, keemikud, bioloogid, lingvistid, psühholoogid ja teised. Osad neist omavad küll mõningast ettekujutust sellest, millega nad muuhulgas tegelevad, ent nende teadmiste ekspluateerimine toimub peamiselt läbi loendamatute variisikute, kes söödavad neile ette infokillukesi, mida nad ükshaaval töötlevad, moodustades sedasi ühtekokku tohutu protsessori, mille tulemusi paneb ühtseks pildiks kokku miski, mida selle siseselt omavahel nimetatakse lihtsalt “Projektiks”. Mingit mud ametlikku nimetust sellel polegi. Võin ka öelda, miks – leitakse, et igasugune ametlik nimetus imbuks juhuslike jutuajamiste käigus varem või hiljem päevavalgele ja tekitaks küsimusi. Ei, mitte omaalgatuslike paraloogide hulgas, vaid nende hulgas, kes teavad, mida nad kuulama peavad. Seetõttu hajutatakse infot maksimaalselt igapäevaste kõnekäändude ja fraaside abil. Kui sa istud kõrtsis või kasvõi telefonide pealtkuulamiskeskuses ja kuuled kedagi rääkimas mingist “projektist”, millenimelisi esineb igas firmas mitmeid, ei oska sa sellest midagi arvata. Aga kui räägitakse millestki nimelisest, nagu näiteks Majestic 12’st, siis tõmbab see tahes-tahtmata tähelepanu. Sõna “projekt” valitigi seetõttu, et statistiliselt on see ametlikes jutuajamistes enimlevinud väljend, kirjeldamaks erinevaid ettevõtmisi.

Ette rotates pean vabandama, et minu poolt puistatavad infokillud saavad olema üsna pealiskaudsed. Vähemalt need killud, mis puudutavad konkreetset asutust ja selle olemust. Esiteks ei tea ma ka ise sellest nii palju, et võiksin esineda millegi ümberlükkamatuga. Teiseks on Projekt liialt hajutatud, et viidata millelegi konkreetsele. Konkreetselt tean vaid nii palju, et Projekti niinimetatud “sissepääs” asub Tallinnas, Laial tänaval. Aga see ei ütle midagi. Tegu on pisifirma kontoriga, kus vaid kogutakse “arveid ” ja edastatakse neid edasi keskusesse, mis asub Ämaris. Arveteks nimetatakse sissetulevaid infokilde. Mitte mingit infot ei edastata klassikaliste kanalite kaudu. Kõik, mis tuleb väljastpoolt, kodeeritakse töötajate poolt erinevatesse krüpteeringutesse, mis edastatakse Sissepääsule paberite näosl, mis näevad välja, nagu tavalised arved erinevate suvaliste teenuste eest. Osa infot on peidus tekstis, osa triipkoodides ja osa mujal. Ilmselt mitte ükski töötaja ei tea, millisesse “klastrisse” tema esitataval “arvel” info kodeeritakse. Võimalik, et ühte, aga võimalik ka, et kõigisse. Kodeerimisvõimalused on tänapäevaste arvutite ja printerite puhul peaaegu piiramatud.

Kui Tallinna vanalinnas on Projektil vaid tühine kahe toaga kontorike, siis Ämaris asub tõsisem maa-alune kompleks. Ise-enesest ei midagi enneolematut ega hiiglaslikku aga viis korrust maa-aluseid korruseid, ühtekokku umbes 150 ruumiga on parasjagu. Mul on kahtlusi, et kuskil on veel üks väiksem baas aga see võib ka olla pettekujutelm, sest ka Ämari baas on jaotatud väga paljudeks täiesti erinevate nimede ja kutsungitega osadeks nii, et vabalt väib jääda mulje, et kõrvaltoast saadetud sõnum on tegelikult pärit kuskilt täiesti mujalt. Igatahes on baasisiseselt ruumide orientatsioon täiesti ebaloogiline. Ehkki olen Ämari baasis töötanud palju aastaid, ei suutnud ma siiski mingit loogikat tuvastada. Seda enam, et töötajad viibisid basis täiesti kattumatute, juhuslike graafikute alusel, neid toodi ja viidi suvalistel aegadel, igasugused töövälised kontaktid olid keelatud ja nii edasi ja nii edasi. Kõige selle korraldatuse detailne kirjeldamine võtaks mitu lehekülge ruumi nii, et vähemalt esialgu ma loobun sellest.

Kuidas on mul võimalik kõike seda kirjutada? Iga salaorgani töös ja korralduses esineb auke, mida tähelepaneliku vaatluse tulemusel on võimalik tuvastada. Nii õnnestus mul leida auk, mida ma tegelikult ei plaaninudki leida. Detailidesse ma muidugi laskuda ei saa, aga lühidalt on mul USA’s kontakt, kelle olemasolu avastasin ma ise alles aasta enne pensionile minekut. Hoidsin seda salajas, sest lootsin teda juba alul niiöelda ära kasutada. Pikk jutt on kuresitt, nagu öeldakse aga igatahes tekkis mul pooljuhuslikult tänu sellele kontaktile võimalus, mille kaudu saan ka üht-teist tilgutada. Niikuinii pidin ma tilgutama hakkamisega ootama palju aastaid, et luua piisav informatiivne mulk, kuhu mahuks piisav hulk vahepeal pensionile läinud töötajaid, et luua piisav hulk “kahtlusaluseid” et mind nende seast välja noppida poleks liiga lihtne vaid pigem hoopis liiga raske. Seepärast pean vabandama, aga minu tilgutatav info võib paljudele tunduda naljategemisena ent ma vähemalt loodan, et see vähemalt mõningaid lugusid mingilgi määral kinnitada või umber lükata suudab.

Oma identiteedi varjamiseks pean ma tihti loobuma silmnähtavate faktide esitamisest sest Projekti siseselt on need väga tihti seostatavad konkreetsete isikutega ning kui minu pakutava lekkeaugu kohta koguneb liiga palju viiteid, saadakse ruttu teada, kes ma olen. Oma “käekirja” ja stiili varjan ma teatavate tehnikatega, mida ehk luuretööga kokku puutunud isikud teavad. Mu tekstid läbivad enne siin avaldamist väga erinevaid etappe ja protsesse. On vaid õnn, et üks etapp enne lõplikku avaldajat omab väga head eestikeelset haridust, et neid mugavalt loetavaks vormistada.

Oma tegelikku asukohta ei avalda ma kellelegi, ehkki Projektis muidugi teatakse, kus asun Mina kui nende endine töötaja asun aga nad ei tea, et ma infot väljastan ja ma loodan, et ka nende kaugnägemisprojektid ei kanna selle paljastamisel vilja, sest tõtt-öelda pole nende katsealused iseenesest sellest pehmelt öeldes eriti huvitatud. Aga see on juba teine teema.

Võite küsida, miks valisin jutustamiseks selle Eesti foorumi kui laias ilmas oleks palju teisigi tõsisemaidki kohti, kus rääkida. Põhjus selleks on väga mõjuv aga vähemalt praegu ei saa ma seda avaldada. See on koht, kus peate mind lihtsalt usaldama.

Niisiis, loodan et saan teile aeg-ajalt üht või teist vihjata, mis teid tõele lähemale jõuda aitab.

Tänan.
#2
Nagu ma aru saan, siis on teil infot teemade kohta mille ùle meil siin vaieldakse? Kui teile esitada kùsimusi, kas siis on vastuseid ka oodata, vôi lôppeb see sellega, et te ei saa vastata oma turvalisuse pàrast?
Edu igatahes siin foorumis ja tere tulemast Smile
#3
Minu vastused võivad viivitada mitu päeva. Kõik sõltub minust sõltumatutest asjaoludest. Kord juhtub, et vastan ruttu, kord aga, et kulub mitu päeva.

Vastuste sisu on samuti kõikuv. On asju, mida ma saan avaldada, sest tegu on niiöelda "üldtuntud faktidega" aga on ka asju, mille kohta saan vaid vihjeid heita.

Üldiselt pean ma tunnistama, et vastupidiselt ootustele ei oota mind vahelejäämisel seletamatu surmajuhtum. Sellest etapist on juba ammu mööda mindud. See ei toimi, ja tekitab vaid rohkem lahtisi küsimusi. Elimineerimise asemel kasutatakse muid mehhanisme alates lähedastega manipuleerimisest kuni keemilise "ajupesuni". Kõik sõltub konkreetsest indiviidist.

Tagantjärele ma tegelikult isegi juba kahetsen, et otsa lahti tegin aga las ta olla. Minul pole kaotada midagi peale minu enda aga nii palju kui ma tean "omaendast", pole see suurus mastaapses kõnepruugis kuigi palju väärt.

"Teaseritena" võin alustuseks närimiseks visata kaks infot:

1) Elu pärast surma ei eksisteeri. Eksisteerib küll teatav üleminek kehast teise kehasse aga see pole teaduslikult seostatav suremisega, vaid võib aset leida millal iganes. Mulle teadaolevate uuringute põhjal on surm üldjuhul surm ehk lõpp. On küll energeetilisi, eluajal saavutatavaid teadvusvorme, mis on võimelised teatud tingimustel vahetama kandjat, ehk lihtsalt öeldes keha, aga see üleminek peab kindlasti toimuma ENNE surma, sest füüsiline surm mõjutab sarnaselt kehale samal määral ka seda, mida nimetatakse vaimuks ning kui vaim ei jõua enne teatavat etappi keha vahetada, hajub ta olematusse, mis on meist praktiliselt kõigi saatuseks. Samuti on surm nende "jumperite" saatuseks ka päris lõpus kui pole enam kuhugi hüpata. See tähendab, et ehkki meie praeguse eksistentsi taustal on hulk varuvariante, on meie üleüldise eksistentsi taustaks siiski lõplik surm, ehk olematus ning kõik taassünnid ja astraalhüpped/rännud on kõigest rahulolematute püüdlused vältimatut edasi lükata.

2) Jah, Volke saab raha selle eest, et hoida teatud asju oma (ja Projekti) teada. Jah, Volke vilistab publikule kui jutuks tuleb teadmiste avaldamine. Ja: jah, Volke on sealjuures ka päris loll, et ta muliseb rohkem kui tal lubatud on. Tegelikult on ta minu hinnangul lihtsalt loll, kes ei saa isegi päris täpselt aru, mida ta teab, mida ta tohib rääkida ja mida mitte. Volke jäi omal ajal sõelale smamoodi nagu David Icke. Mõlemat peeti ja peetakse piisavalt rumalateks ja end materiaalses maailmas piisavalt diskrediteerinuiks ning samas piisavalt lojaalseks, et nad ei räägi seda, mis toimub tegelikult, ent samas lastakse neid niiöelda nimekirja alusel rääkida asjadest, mille rääkimine on lubajatele kasulik. Asjadest, mis omal moel rahuldavad pööbli aina kasvavat uudishimu, aga samal ajal hoiavad sama pööblit tegelikkusest valgusaastate kaugusel. See on iidne taktika, mida tänapäevalgi edukalt kasutatakse.
#4
Kas järjekordne RihoLehtorg?
#5

Palju lihtsam oleks mingi asotsiaalil lasta osta netipulk, lastes tal mobiilioperaatori teenustasu aastaks ära maksta, ning 100 meetrit mobiiliantenni pikenduskaablit, ning lülitada netipulk korraks sisse, kui sõidetakse linna sellistes osades kus puuduvad turvakaamerad: sekundiga on eelnevalt koostatud foorumi postitus tehtud, ning 100 meetri pikkune pikendusjuhe tekitab 200 meetri raadiuses määramatuse ala: otsi siis nõela heinakuhjast.

Teine võimalus oleks kerida 5cm läbimõõduga ja meetri pikkuse plastist solgitoru ümber spiraal, ning ongi "häkker Samueli" tüüpi wifi suundantenn olemas, millega saaks suvalisse wifi võrku poole kilomeetri pealt sisse - jällegi postitad sekundi jooksul oma eelnevalt ettevalmistatd teksti foorumisse ära, ning jällegi otsitakse nõela heinakuhjast.

Loomulikult tuleb sellise postituse jaoks läpaka võrgukaarti mac aadress nullidega üle kirjutada, enda mobiiltelefon koju jätta linnapeale mineku ajaks, vältida turvakaamerate eest läbisõite, jne.

Selline "enesetutvustus" meelitab ligi pigem igasugu "lekete kõrvaldajaid", kuid ei anna mingit eelist faktide tõsiseltvõetavuse osas - pigem võiks ilma enesetutvustusteta hakata ajama erudeeritud ja sisukat juttu: nii kuluks igasugu nuhkidel esialgu palju väätusliku aega, et koostada mingisugunegi psühholoogiline portree, kuid kõik edasine "sumbuks" suvalistes kohtades aset leidnud lühikeste eetrifragmentide vahelise seoste puudumise taha.

Mis aga puudtuab vaimset maailma, siis pole seal võimalik midagi varjata, ehk kõik on kõigi ees nii vaimselt kui füüsiliselt alasti - ehk nii nagu saab anonüümset foorumi-hädalist terveks pointida või reikitada, nii saaks ka korraldada mõtterännaku/astraalrännaku mistahes anonüümse postitaja olemusse, ning näha kas selle taga on mõni ulmekirjanikust naljavend, või midagi tõsisemat.

#6
(24-05-2012, 12:26 )Päikeseinsener Kirjutas: Kas järjekordne RihoLehtorg?

Las aeg annab arutust ja selgust. Riho jutt tundub juba esimese paari lause järel suhteliselt seosetu hämana. Suhteliselt - sest pikapeale koorub sealt mõningaid asju, mis kannaks justkui infot, ent lõppmulje kohaselt on tegu alusetu tühikargmisega. nagu öeldakse: "õnn, "juhus" on su nimi!"

Aga ehkki sinu konspiratsiooniplaan on päris hea, on sellel üks lihtne auk - teatud vanuses inimesed, kes raha pärast ei muretse, kipuvad kolima soojale maale. Sinna, kus netipulki pole veel. Ja isegi kui ongi, siis kes ütleb, et paar anonüümset netipulka ei seisa sinu ja järjekordse suupaotaja vahel? Eestistki on ju teada, kui lihtne on teha täielikult anonüümseid postitusi, omades anonümset kõnekaarti ja "omanikuta" telefoni. Ära jumala eest arva, et see mujal maailmas keerulisem on. Ja ma pean nentima, et seesama kõnekaartide süsteem on "ülemaailma Projekti" suurim ja valusaim minnalaskmine sest ka mina istun primaarselt paari kellegi teise poolt sularaha eest ostetud arvuti ja "kõnekaardi" taga. Väga hästi toimib!
#7
Mul on küll ainult üks küsimus.

MIKS?
#8
Ja ka minul on küsimus : kas on ka palju pensionil agente, kes USA sse väidetavalt emigreerunud?
Netipulka võite Teie ju kasutada, aga Teie enda postituses on selge vihje , kellega tegu ? Kui see asukoht loomulikult tõele vastab .
#9
(24-05-2012, 14:07 )zen faran Kirjutas: Mul on küll ainult üks küsimus.

MIKS?

Mis miks ja miks suurte tähtedega?

See on vaba foorum ja inimene tunneb vajadust meile siia kirjutada. Iseküsimus on muidugi see, kas tegu muinasjutuvestjaga või on tal tõesti ka miskit pädevat infot varuks. Aeg annab arutust.

Siin teemaalgataja poolt meile puremiseks visatud kaks konti on iseenesest huvitavad. Õigemini see nr.1 kont, mis puudutab siis surmajärgset elu jne. Mind kindlasti huvitab, et kuidas või mis meetodiga selline avastus/järeldus on tehtud? Nr.2 kont ei meeldi mulle üldse ja pigem näitab see teemaalgataja üleolekut või põlgust selle inimse aadressil.

Muideks, minu esimene emotsioon teemaalgatajast oli mitte RihoLehtorg, aga hoopis, et tegu kodukootud Insaideriga. Nagu öeldud, aeg annab arutust.


(24-05-2012, 14:34 )olematu Kirjutas: Ja ka minul on küsimus : kas on ka palju pensionil agente, kes USA sse väidetavalt emigreerunud?
Netipulka võite Teie ju kasutada, aga Teie enda postituses on selge vihje , kellega tegu ? Kui see asukoht loomulikult tõele vastab .

Miks peab see asukoht profiilis olema tõde? See asukoht on hoopis teisejärguline. Palju tähtsam on see, mida ja millest inimene kirjutab ja kas see ka meile uusi infokillukesi annab?
#10
Tere,
Tõstan teema ilukirjanduse nurka.
#11
(24-05-2012, 12:35 )lahendused Kirjutas: Palju lihtsam oleks mingi asotsiaalil lasta osta netipulk, lastes tal mobiilioperaatori teenustasu aastaks ära maksta, ning 100 meetrit mobiiliantenni pikenduskaablit, ning lülitada netipulk korraks sisse, kui sõidetakse linna sellistes osades kus puuduvad turvakaamerad: sekundiga on eelnevalt koostatud foorumi postitus tehtud, ning 100 meetri pikkune pikendusjuhe tekitab 200 meetri raadiuses määramatuse ala: otsi siis nõela heinakuhjast.

Teine võimalus oleks kerida 5cm läbimõõduga ja meetri pikkuse plastist solgitoru ümber spiraal, ning ongi "häkker Samueli" tüüpi wifi suundantenn olemas, millega saaks suvalisse wifi võrku poole kilomeetri pealt sisse - jällegi postitad sekundi jooksul oma eelnevalt ettevalmistatd teksti foorumisse ära, ning jällegi otsitakse nõela heinakuhjast.

Loomulikult tuleb sellise postituse jaoks läpaka võrgukaarti mac aadress nullidega üle kirjutada, enda mobiiltelefon koju jätta linnapeale mineku ajaks, vältida turvakaamerate eest läbisõite, jne.

Selline "enesetutvustus" meelitab ligi pigem igasugu "lekete kõrvaldajaid", kuid ei anna mingit eelist faktide tõsiseltvõetavuse osas - pigem võiks ilma enesetutvustusteta hakata ajama erudeeritud ja sisukat juttu: nii kuluks igasugu nuhkidel esialgu palju väätusliku aega, et koostada mingisugunegi psühholoogiline portree, kuid kõik edasine "sumbuks" suvalistes kohtades aset leidnud lühikeste eetrifragmentide vahelise seoste puudumise taha.

Mis aga puudtuab vaimset maailma, siis pole seal võimalik midagi varjata, ehk kõik on kõigi ees nii vaimselt kui füüsiliselt alasti - ehk nii nagu saab anonüümset foorumi-hädalist terveks pointida või reikitada, nii saaks ka korraldada mõtterännaku/astraalrännaku mistahes anonüümse postitaja olemusse, ning näha kas selle taga on mõni ulmekirjanikust naljavend, või midagi tõsisemat.

Üsna koomiline oleks sõites 100 meetrist antennikaablit taga vedadaBleh
#12
(24-05-2012, 12:24 )experiences Kirjutas: "Teaseritena" võin alustuseks närimiseks visata kaks infot:

1) Elu pärast surma ei eksisteeri. Eksisteerib küll teatav üleminek kehast teise kehasse aga see pole teaduslikult seostatav suremisega, vaid võib aset leida millal iganes. Mulle teadaolevate uuringute põhjal on surm üldjuhul surm ehk lõpp. On küll energeetilisi, eluajal saavutatavaid teadvusvorme, mis on võimelised teatud tingimustel vahetama kandjat, ehk lihtsalt öeldes keha, aga see üleminek peab kindlasti toimuma ENNE surma, sest füüsiline surm mõjutab sarnaselt kehale samal määral ka seda, mida nimetatakse vaimuks ning kui vaim ei jõua enne teatavat etappi keha vahetada, hajub ta olematusse, mis on meist praktiliselt kõigi saatuseks. Samuti on surm nende "jumperite" saatuseks ka päris lõpus kui pole enam kuhugi hüpata. See tähendab, et ehkki meie praeguse eksistentsi taustal on hulk varuvariante, on meie üleüldise eksistentsi taustaks siiski lõplik surm, ehk olematus ning kõik taassünnid ja astraalhüpped/rännud on kõigest rahulolematute püüdlused vältimatut edasi lükata.

2) Jah, Volke saab raha selle eest, et hoida teatud asju oma (ja Projekti) teada. Jah, Volke vilistab publikule kui jutuks tuleb teadmiste avaldamine. Ja: jah, Volke on sealjuures ka päris loll, et ta muliseb rohkem kui tal lubatud on. Tegelikult on ta minu hinnangul lihtsalt loll, kes ei saa isegi päris täpselt aru, mida ta teab, mida ta tohib rääkida ja mida mitte. Volke jäi omal ajal sõelale smamoodi nagu David Icke. Mõlemat peeti ja peetakse piisavalt rumalateks ja end materiaalses maailmas piisavalt diskrediteerinuiks ning samas piisavalt lojaalseks, et nad ei räägi seda, mis toimub tegelikult, ent samas lastakse neid niiöelda nimekirja alusel rääkida asjadest, mille rääkimine on lubajatele kasulik. Asjadest, mis omal moel rahuldavad pööbli aina kasvavat uudishimu, aga samal ajal hoiavad sama pööblit tegelikkusest valgusaastate kaugusel. See on iidne taktika, mida tänapäevalgi edukalt kasutatakse.

Algus oli paljutõotav, nagu kriminaaljutustust lugema alustades või nagu see Aigar Säde http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

Aga selle teise postitusega rikkusid sa oma maine vähemalt minu silmis ära.
Ükski intelligentne, koolitatud ja auväärne pensionär ei kirjutaks nii üleolevalt ja pahatahtlikult ükskõik millise inimese kohta. Kuna see oli aga suunatud Volkele, keda ma muuseas üldse ei tunne ega pole ka tema tegevusest eriti teadlik, siis tekib mõttesse kaks arvamust:
-kas see on Volke poolt agiteeritud laim, et leida endale tulihingelisi kaitsjaid;
-või on Volke ja kogu maailma parakad, kes usuvad ja on leidnud tõendusi eludejärgse elu kohta, liiga ohtlikuks saanud selle süsteemi valitsejatele ja nad püütakse taas lootusetusse hirmu seisundisse suruda.

Tundub, et postitaja valdab ise seda iidset taktikat, et pööblit oma pilli järgi tantsima panna.
#13
Tänu veel nooruses loetud ja lemmikuks muutunud Robert Sheckley raamatule "Mindswap", taipas experiences peamist: pole vaja sammuda oma unistuste poole üle laipade. Piisab, kui ootamiseks õige koht valida ja unistust, mis kindlasti kunagi mööda hiilib, mitte maha magada. Kogu lugu. Selleks kohaks osutus suures osas juhuse tahtel, kuid mitte ilma experiences tahteta, Eesti-interneti foorum (Para-web).
#14
Ehh, oleks võinud ikka natuke kauem kaasa mängida ja kogu fantaasialennu ära oodata. Nüüd on jälle igav Sad
#15
Täitsa huvitav teema üle pika aja.

Küsiks siis.
Mida seal selliste summadega peale hakatakse?
Siis 700 miljonit krooni aastas.
Paljuks ei lähe või?

#16
Küllap tehakse para-uuringuid.
Ja miskipärast tundub, et seegi teema siin on väikeseks eeluuringuks, et kuidas siinsed foorumlased reageerivad, kui kohe-kohe on tulemas sihukest salateavet, millest keegi unistadagi pole seni osanud.
Tore muidugi teada, et otsene elimineerimine on tänapäeval välistatud, aga ega see keemiline "ajupesu" ka ju kiita ole.
Igatahes "ründamise" asemel võiks olla ikka rohkem kannatust, et ära kuulata ka midagi peale põneva sissejuhatuse.
Eks see ole ju ennegi teada, et igas riigis, sealhulgas ka Eestis on salajane paranähtuste uurimise asutus, aga huvitav oleks ju kasvõi üldsõnaliselt teada saada, mida siis täpselt uuritakse. Jään huviga järge ootama...
#17
Tegemist on totaalse jamaga, mille lugemisest hakkab lihtsalt paha.

Mitte ükski "teatud organisatsioonidega" seotud ja "asjassepühendatud" isik pole nii rumal, et hakkaks oma teadmisi paljastama kusagil harrastusfoorumis nagu Para-web. Isegi kaudsete kolleegide (olgu nad või vaimsed oponendid) iseloomustamine mustavate sõnadega evib rohkem liivakastimängu tunnuseid.

Ei ole siin informatsiooni ega desinformatsiooni. Muide, ka oopuse kirjanduslik väärtus on alla Harju keskmist.
#18
Rahu, ainult rahu. Kodaniku jutt on kontrollitud ja vastab 100% tõele. Käisin isiklikult eile Ämaris ning Päikeseinsener on teemaalgataja pinginaaber.
#19
Celtic - sind käikudesse ka ikka lasti või?
#20
(24-05-2012, 12:35 )lahendused Kirjutas: Teine võimalus oleks kerida 5cm läbimõõduga ja meetri pikkuse plastist solgitoru ümber spiraal, ning ongi "häkker Samueli" tüüpi wifi suundantenn olemas, millega saaks suvalisse wifi võrku poole kilomeetri pealt sisse - jällegi postitad sekundi jooksul oma eelnevalt ettevalmistatd teksti foorumisse ära, ning jällegi otsitakse nõela heinakuhjast.
Ära siis nii kõvasti ka räägiSmile muideks efektiivsem on TrevorMarshall´i järgi tehtu ja see omakorda peegli ette kinnitada,siis võtab nats kaugemalki....Smile
#21
(24-05-2012, 12:26 )Päikeseinsener Kirjutas: Kas järjekordne RihoLehtorg?

Lihtsalt-see riho teadis kõike pendli ja muu abil.Mõtlesin et küsin pendli käest palju siis selles põhiteemas tõtt on.Kasutades pendlikella ja pendlit jäi tulemus paraku sinna 25-30% kanti.Enda jaoks olen valmis mõelnud ka milline osa siis tõde,milline lihtsalt järamiseks siia paisatud jura.
Millegi pärast kumab selles tekstist läbi selline irvel muigel näoga inimene,tundub et mingis laadis on millegagi kas või siin foorumis kunagi alavääristatud(tema meelest)
#22
Kui tegemist vene sõjaväeluurega siis tegeldi ju põhiliselt kaugnägemisega ja neid operaatoreid hirmutati tõesti, et isiksus lahustub kui nad saadetud rännakult tagasi kehasse ei taha tulla ja keha ära hävitatakse.
Vaatamiseks jälle kasulik Zov bezdny.
Nii et kui mõistuse serverist lahti ühendada jääbki tõesti tühjus ja isiksus laguneb kihtidesse millest kokku pandi, kui eluajal pole juba serverist loobunud ja oma mõistusega elanud, haudades olevad isiksuse jäägid on üldiselt inntellekti poolest mannetud aga mäletavad kõiki emotsioone, suhteid ja tegusid.
Härrasel soovitaks teha hüppe kuristikku ja alles jääda, kui inglased jõudsid Tiibetis selle mäe juurde millele sakslased olid oma shambalaga ühenduse hoidmiseks saatja üles seadnud, siis nendega kaasas olnud inglise teadlane kirjeldab laia ja vägagi kasutuses olnud rada, mis lõppes kuristikku, aga just seal õpetati välja ka sakslaste kolmnurkse otsmikuauguga eriväelasi. Kui kaugel pealt sõda nn liitlased jõudsid, võib ainult aimata, aga huvitav ikka, et just siin selle projektiga tegeldi.
#23
(25-05-2012, 05:54 )Celtic Kirjutas: Rahu, ainult rahu. Kodaniku jutt on kontrollitud ja vastab 100% tõele. Käisin isiklikult eile Ämaris ning Päikeseinsener on teemaalgataja pinginaaber.

Teema sissejuhatus pole üldse kehvem omaaegse "Paradoksis" ilmunud Deefa-baasi loost. Ämariga on alati olnud hämarad lood.
Kui ilukirjanduslikust aspektist läheneda, siis vähesed siin oleks osanud Ämari sisse tuua.
Ainuke kitsaskoht on, et keegi mõistusega kogenud "para-luureagent", kes viis aastat foorumit lugenud, ei usuks, et on P.I-ga samas ruumis kunagi viibinud!Smile
VS, jutt eespool ikka praeguses Eesti Vabariigis tegutsevast variasutusest nimega "Projekt".

(24-05-2012, 11:29 )experiences Kirjutas: See asutus tegeleb, nagu te juba isegi arvasite, paranormaalsete nähtuste uurimisega. Asi iseenesest on väga komplitseeritud ja kogu selle asutuse toimimise mehhanisme mõistab vast ainult paar inimest Eestis. Neile enestelegi teadmata on projektidesse ehk õigemini projektide lahendamistesse kaasatud kümned Eesti ülikoolide tippteadlased. Nende hulgas füüsikud, keemikud, bioloogid, lingvistid, psühholoogid ja teised.

/---/Võite küsida, miks valisin jutustamiseks selle Eesti foorumi kui laias ilmas oleks palju teisigi tõsisemaidki kohti, kus rääkida. Põhjus selleks on väga mõjuv aga vähemalt praegu ei saa ma seda avaldada. See on koht, kus peate mind lihtsalt usaldama.

Niisiis, loodan et saan teile aeg-ajalt üht või teist vihjata, mis teid tõele lähemale jõuda aitab. Tänan.

Küllap see härra ootab nüüd mõni aeg, kuni küsimusi on laekunud piisavalt ja vastab siis kõigile korraga...Aga kahjuks küsimusi siiani napib.

#24
Kui kusagile on sisse toodud Volke siis raudselt on tegu veneaegse projekti ja selle rahva ülevõtmisega, sest rahvas on ju iga süsteemi kuld. Ma ei näeks erilist vastuolu vene ja lääne võitjate vahel, kui Eesti vahetas ainult okupatsioontsooni siis jõud ja eesmärk jäid ju samaks ainult sildid vahetati ja vastu ollakse vene õigeusu impeeriumile. Kes ehitas eesti ajal Ämarisse 5 korrust alla maapinda ruume.
#25
1.Millega on tegu teie arvates:

http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotost...39627.html
2.Mida arvate "Die Glocke" nimelisest imerelvast?

  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alice Sebold "Minu armsad luud" Sigrid 0 2,892 18-10-2009, 17:08
Viimane postitus: Sigrid

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat