Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanaldamine - müstikalooriga palistatud usupropaganda
#1
Räägi inimestele asjast - ja nad pööravad ära pea ning teesklevad, justkui ei kuuleks sind.
Räägi inimestele müstikalooriga mõttetusi - ja nad lähevad suisa hulluks sinu järgimisega, ahmides valimatult enesesse viimast kui sõna, mis oma olemuses ei oma tähtsust.

See on kummaline, et väärtused, mis meid edasi viiksid, on inimeste jaoks muutunud tühisteks ning väärtuslikuks peetakse pigem miskit, milles puudub väärtuslikkus täielikult, milles on vaid ilusad ja näiliselt sügavad sõnad, ent tegelikkuses on tavaline taustamüra.

Räägin hetkel neist kanaldustest, mida üle maailma sajad "meediumid" ette kannavad ning miljonid, suu ammuli ja silmad pärani, enesesse ahmivad, justkui oleks tegemist taevase ilmutusega. Kanalduse edastamine ei ole mitte miskit muud, kui "esoteerikaloori" maskeeritud jutlustus, üks sarnastest, mida on võimalik jälgida LifeTV või Pereraadio vahendusel, palju sõnu eimillestki. Kanalduse teksti lugemine on veelgi suurem piin - sa näed enese ees koolikirjandi pikkust üllitist, milles puudub igasugune mõte, igasugune loogika, igasugune väärtus. See tekst lihtsalt on. See ei anna meile mitte midagi väärtuslikku, ta ei õpeta meile mitte midagi. Ta lihtsalt võtab mõned alateadlikud teadmised ja painutab neid suunas, mis sobituks tolle mõtete ja õpetustega, kes iganes on konkreetse kanalduse taga.

Krayoni kanaldused, Gaia kanaldused, Galaktiline Föderatsioon, kõiksugu peainglid ja alaminglid jne - need kõik on üle maailma hullutamas miljoneid, kui mitte miljardeid inimesi. Võttes ette mõne konkreetse kanalduse ja otsides sealt väärtust ja leidmata seda, jääb mul üle vaid küsida - kui madal peab olema sellise inimese väärtuslävi ja elu teadvus, et ta leiab kanaldusest enesele allika, mis pahatihti suisa religioosse tähenduse omandab? Kuivõrd minimaalset teadvusastet nõuab see inimestelt ja kui vaadata nende kanalduste järgijaid, siis tekib ahastus, et meie kõrval on nõndapalju tühja hingega inimesi.
Vasta
#2
Millised siis on need väärtused, mis meid edasi viiksid?
Vasta
#3
Nõus Celtic! Lihtsad ning selged väärtused on umbes, aga ühiskonna sisesurve otsib endale väljapääsu.
Väljundiks sobib iga mikroauk, mis kellegi v. millegi torgatud. Loomulikult - kõik see jookseb keerukusliiva,
üli-üübervaimsuse tühjusesse.
Lorenzi küsitud `väärtused`, aga oleme delegeerinud võimule, mis on need vaikselt muutnud oma monopoliks.
Viimasest tulenevalt - neid müüakse meile, meie raha eest.
Vasta
#4
Celtic ära peedista rahvast, nii tühi see jura ka nüüd pole, vähemalt kanaldaja meediumi taga olevad abivaimud, kes talle seda jura pähe topivad, saad lugedes kohe kaela ja suur lootus on muutuda mitteorganilise viirusega nakatunud kuulekaks lambukeseks.
Vasta
#5
Celticule küsimus, et kas šamanismi kohta võib vägagi sarnast juttu rääkida?
Vasta
#6
Seal on arvestatud niisuguste asjadega, mis lähevad inimestele peale......Parasjagu vürtsi ja ongi korras......
Vasta
#7
Mil moel? Tegemist on ju kahe täiesti erineva asjaga, liiati pole šamanismi olemuseks misjonitöö.

VS - lugedes kohe ei saa, küll aga mõnesse sõnasse kinni jäädes. Mis siis kui äkki... ja ongi klõps, kinni. See on nagu hiiglaslik kombitsatega mollusk, hoia teda näost eemal nii pikkade kätega kui tahad, tema kombitsad on ikka pikemad ja kompavad sinu sihverplaati, et kuskilt kinni haarata.

Lorenz - Ott vastas juba suht õiges niššis, täiendaks seda veel nii, et väärtuste aluseks on esmalt tunnistamine - olen inimene ja pean käituma inimesena. Senikaua kuni me enesele näkku valetame ja pidevalt süüd teiste kaela lükkame, eitame me oma olemust, oma vigu ning seega ka oma jumalikkust. Kanaldamise üks põhiteesidest on, et me oleme väikesed lambad, kelle üle "Suur Vend" hoolitseb ja meid aitab. Vastutus lükkub taaskord endast väljapoole
Vasta
#8
(24-05-2012, 09:24 )Celtic Kirjutas: Väärtuste aluseks on esmalt tunnistamine - olen inimene ja pean käituma inimesena. Senikaua kuni me enesele näkku valetame ja pidevalt süüd teiste kaela lükkame, eitame me oma olemust, oma vigu ning seega ka oma jumalikkust. Kanaldamise üks põhiteesidest on, et me oleme väikesed lambad, kelle üle "Suur Vend" hoolitseb ja meid aitab. Vastutus lükkub taaskord endast väljapoole

Kanaldusi on äärest ääreni.
Mul vedas, et sattusin algul selliste kanalduste otsa, mis just püüdsid inimest suunata Celticu toodud väärtuste omaksvõtmisele. Tänu neile kanaldustele hakkasin mõistma, et inimene on eriline, tugev, arenemisvõimeline, iseseisev ja suudab ise oma eluga hakkama saada ning kõigis olukordades ISE lahendusi leida.
Need Suure Venna kanaldused- igasugu galaktilised föderatsioonid, inglite hierhariad jms, mida hiljem püüdsin uudishimu pärast lugeda, olid õnneks nii keerulised, pikad, väsitavad ja ahistavad (inimest väikseks/tühiseks tegevad) ja võltsid, et ei kutsunudki enam lugema.

Samas kui mõnda teist kanaldust - Pühitsemine, plejaadlaste Maa jne loen vahel ikka, kui vajan eluenergiat juurde - ja sealt seda kiirgab Smile. Igale oma.
See, et osa kanaldusi ja kanaldajaid on võltsid, pahatahtlikud, manipuleerivad, ei välista ka tõeliste tarkuseterade olemasolu.

Samuti kui osa võltsitud viljaringe või nähtud/filmitud tulnukaid/ufosid ei välista seda, et neid müstilisi nähtusi ka tegelikult eksisteerib.

Aegade jooksul olen tulnud mõistmisele, et kõik see - vale/võltsi/kahjuliku ja tõelise määratlemine, ÕIGE leidmine kogu pasa hulgast - see ongi meie kõige tähtsam ja olulisem ülesanne. Ning siis selle õige järgi elamine - oma õige koha leidmine Maal, looduse ja tema jõududega arvestamine ja koostöös/kooskõlas elamine.
Väärtussüsteem- 10 käsku või meie praegused omaksvõetud moraalsed ja eetilised väärtused - arvan, et ka paljud neist on meile loomuvastaselt peale surutud. Aga see teema läheb juba liiga pikaks...
Vasta
#9

1) Kanalduste ainsaks puuduseks on see, et meediumid pole tahtnud ja taibanud küsida ammendavaid vastuseid kanalduse teises otsas olevate olendite omaduste ja sünnigeomeetria kohta - st kanalduse toru teises otsas olija võib ennast tituleerida mistahes "peaingliks", kuid ta ei pruugi seda olla.

Siin tuleb mängu teadmiste ja usu erinevus: teadmisi saab võrrelda ja kontrollida, ning seetõtu ei saa teadmistesse istutada valet (vale paljastuks võrdlustest) - kuid usku ei saa võrrelda ja kontrollida (usk tuleb kas omaks võtta või temast taanduda), ning seetõttu saab usku istutada valesid.

Seega kui kanalduste teises otsas olevad olendid suudaks enda geomeetria, olemuse ja eesmärgi ära kirjeldada "teadmiste keeles", siis muutuks kanaldused võrreldavaks ja tõde levitavaks - seni kuni kanalduste teises otsas olijad on tuvastatavad vaid uskumise põhiselt saab kanaldustesse istutada valesid.


2) Eraldi teema on selles, et kõiksuses on väga erineva teadvuse taseme ja aja voolamise kiirusega olendeid, ning seetõttu erinevad maailma mõistimise alustalad tohutult.

Näiteks kividel on teadvus, kuid nende aja voolamise kiirus on äärmiselt aeglane surelike inimeste jaoks: ehk kõnetades kivi selles elus, saame me vastuse alles järgmistes eludes, kuid kas me siis mäletame veel algset küsimust millega kivi kõnetasime? Pigem teeme selles elus eksliku järelduse, et kivil pole teadvust, kuna ta ei vasta meile.

Sarnaselt pole paljudel teadvustel mingit huvi füüsilise maailma eputamise ja kekspüksluse vastu, vaid neid huvitavad igavikulisemad küsimused a'la kust tuleme ja kuhu läheme - aga ürita mingi "naabrist parema" kekspüksiga sellistel teemadel rääkida: ta ei saa sellest aru, kuna mingit temale arusaadavat egolaksu teemat pole.


3) Nüüd aga sellest osast Celticust, millega ma vaielda tahaks.
Mistahes shamaan pole "vaba isiksus", vaid ta on suuremal-vähemal määral tema kukil istuva vaimolendi kontrolli all.
Nii on ilmselt ka Celticuga, st tema kukil istuvale vaimolendile ei meeldi teatud kanalduste kaudu edasikanduv "maailmakirjeldus", mis pole ühilduv tema maailmakäsitlusega - siit ka mõne shamaani pähe istutatud soov kanaldust kui meetodit iga hinna eest maha teha - kuna arutelu sellise teema üle on vaimolendi poolt keelatud, siis võib vastuseks loota vaid üleolevat ja halvustavat sõimu.


Kokkuvõte: probleem pole kanalduses kui meetodis, vaid punktis 1 kirjeldatud vigades, mida kanaldust kasutades tehakse - samuti äärmiselt erinevates teadvuse avaldumisvormides, mis raskendavad ühise keele leidmist, millest sai punktis 2 kirjutatud - ning lõpuks inimeste kukil istuvate vaimolendite kallutatud erahuvid, millele sai punktis 3 vihjatud.


Vasta
#10
Iga inimene võib ju ka ise kanaldada. See tähendab võtta telepaatilisi sõnumeid vastu teistsugustelt olemisvormidelt või vaimsetelt meistritelt. Nendelt, kellega ta ühenduse saab.
Channeling on jõukohane kõigile, näiteks mediteerimise ja pendli abil.
Seega - kui teiste kanaldajate teave tundub kahtlane, võib alati ise proovida infoväljast teavet ammutada.
Ja mitte keegi ei käse nende tuntud kanaldajate teavet lugeda. Päris aus olles ei ole ma suutnud neist ühegi teavet otsast otsani läbi lugeda. Isegi kanaldaja Luule Viilmaa kõiki raamatuid mitte. Aga need kes suudavad, tunduvad mulle siin foorumis targemate inimestena. Näidiseks kasvõi Stella, kes kirjutas foorumisse palju huvitavat, tutvustas huvitavaid raamatuid jne.
Kanaldatud käsikirjad on aga päris huvitavad. Näiteks Maarja-Magdaleena käsikiri:
http://www.valgusesaar.ee/magdaleena_kasikiri.htm

Selle kanaldatud käsikirja sissejuhatuses ütleb keegi Tom järgmist:
"Antud kontekstis ei ole kanaldamine muud kui sõnum meie enda olemuse sügavusest. Kuid nagu ma nooruses asjaarmastajana kanaldamist harrastades juba kogesin, ei ole mitte kõik sellest sügavusest leitav ilmtingimata esiletoomist väärt. Ent sellegipoolest tõuseb aeg-ajalt ka sodi pinnale, nii nagu vana king või roostetanud õllepurk jõepõhjast üles kerkivad.

Üks ülesannetest, mis iga kanaldaja ees seisab, on eraldada väärtuslik tühisest, ülendav ohtlikust. Ainuüksi asjaolu, et informatsioon pärineb teiselt poolt tavateadvuse piirimaid, ei lisa sellele veel suuremat autoriteeti, kui võib omistada juhuslikult tänaval kuuldud sõnadele."

Natuke hiljem ütleb Jud, selle Tomi armastatu, et Tomile ei meeldi tegelt üldse kanaldada.
See Tom on nimelt nii teadlane kui müstik ühes isikus. Sel päeval nõustus Tom aga Magdaleenaga ühendust võtma.
Pärast sissejuhatusi tuleb see Magdaleena käsikiri ise ja ma ei saa öelda, et see ei oleks huvitav lugemine.
Ulatub Vana-Egiptuse mütoloogiani ehk teisiti öeldes iidse salatarkuseni.
Käsikirja ptk-st 32:
"Vastavalt sellele, mil määral suudab meespühitsetu puhata oma Armastatuga ühiselt loodud magnetväljades ning tõmmata endasse nende väljade energiat, suudab ta ka luua ühendust Isise enesega, Kosmilise Emaga, kogu aegruumi olemusega.

Tõde on see, et Osiris ei saa tõusta ilma Isiseta, nagu ka Isis ei saa tõusta ilma Osiriseta. Ülijumal Horos sünnib nende kahe ühinemisest tekkivatest magnetväljadest."

Ühesõnaga, et osadest kanaldatud tekstidest aru saada, peab olema kursis mütoloogiaga.
Kes ei ole - see ei saa suurt midagi aru - ja nimetabki siis paljusid kanaldusi täielikuks jamaks.

Ka allpool olevat Tom Kenyoni juttu Alkeemiline suhe tasuks mõttega lugeda, sest see räägib inimsuhtest.

Minu arvamus: näiteks selles käsikirjas ei ole mingeid müstikalooriga mõttetusi.
Müstikalooriga vürtsitatud mõtteid leiab aga kuhjaga.
Aga jah, olen kanaldusi vähe lugenud - seega ei ole selles küsimuses suur kaasarääkija. Kõige rohkem olen lugenud ehk kanaldaja Drunvalot, aga sealgi on palju huvitavat, mis maailmale teise kandipealt vaatama paneb.
Samas tundub,et just haritud inimesed loevad kanaldajate raamatuid, sest need on siiski võrdlemisi keerulised läbi lugeda. Et nüüd miljardid inimesed oleks maailmas kanaldajate teadete tõttu hullunud - ei usu.
Kanaldajaid on alati olnud, mitte ainult sel aastatuhandel.
Kanaldatud tekstide lugemine paneb inimesi just endasse ja kogu maailmasse sügavamalt vaatama, aga see on asi, mida paljud ei viitsi ega taha teha.
Muuseas, telepaatilist kontakti (kanaldamist) nimetatakse ka energo-infovahetuseks Kosmilise Mõistuse teatavate ilmingute või aspektidega. Arvatakse ka, et kanaldaja saab energoinfot kätte maakera ümbritsevast füüsilise drendi “peegelpinnast” või Akaši kroonikatest.




Vasta
#11
(23-05-2012, 22:56 )Celtic Kirjutas: Räägi inimestele asjast - ja nad pööravad ära pea ning teesklevad, justkui ei kuuleks sind.
Räägi inimestele müstikalooriga mõttetusi - ja nad lähevad suisa hulluks sinu järgimisega, ahmides valimatult enesesse viimast kui sõna, mis oma olemuses ei oma tähtsust.

Nii see on ja ei ole ka. Olen tegelenud 18 aastat reklaami tootmisega. Signatuurid, tunnusfilmid, tunnuslaulud, kampaaniate väljatöötamine jne. Selle aja jooksul olen saanud aru, et protsess on peaaega alati edukas kui suudad selle kallutada põhivoolust kõrvale. Samas tuleb seda teha nii, et südametunnistus jääb puhtaks. Selline tulemus loob inimstele uue reaalsuse millest nad saavad kinni võtta ja omastavad selle nii, et on selle üle hiljem õnnelikud. Vastik onju? Või ei ole vastik? Niikaua kui on mängus mitu muutujat ei ole midagi kindlat, sest ALATI tuleb keegi veel kes tahab müüa ennast ja teeb täpselt sama asja samadel alustel, aga teistmoodi. Sellest tekivad meil valikud. Valik tähendab, et pead valima või loobuma. Kui valiksin loobumise, lõpeks see jutt siin ja nüüd........
Ok, teen siiski valiku. Millest ma lähtun oma valiku tegemisel?
Sisetundest, teadmistest, soovitustest...neid muutujaid on miljoneid, aga võtame näiteks need samad kolm tükki ja aluseks selle sama postituse teema.
1.SISETUNNE : Sisetunne ütleb, et midagi siin ilmas on ikka suht nihu ja mingisuguseid muutuseid on kiiremas korras vaja. Millises suunas muutus peaks toimuma? Vot sellele vastamiseks on need kanaldused head, sest valdavald neist kannavad endas nö. valgustunud sõnumit.
2.TEADMISED : Ma ei tea nagunii mitte midagi Sad
3.SOOVITUSED : Hea, et paraveeb on olemas Smile

Ega ma siia nüüd midagi uut ja tarka just kirja ei saanud, aga oma mõtted sain ära öelda. Selleks me ju siin kõik olemegi. Kuigi laused, sõnad ja kirjamärgid on väga primitiivsed vahendid mõtte ja tunde edastamiseks.
Vasta
#12
(24-05-2012, 09:24 )Celtic Kirjutas: Mil moel? Tegemist on ju kahe täiesti erineva asjaga, liiati pole šamanismi olemuseks misjonitöö.
.............
Ega ma ei tea, ma võhik, võib-olla seepärast näib kõik sarnane.
Mina näen asju nii, et kanaldaja omab mobiili ja valib numbreid, samal ajal šamaan lendab ise kohale. Sealt ka suurem võim šamaanil, kellel on käsi mullas, tajudes otseselt sügavamat reaalsust. Aga üldiselt mõlemad kasutavad transiseisundit, mõlemad suhtlevad vaimudega, mõlemad ammutavad informatsiooni ja jagavad seda teistele ja teised usuvad.
Milles ma eksin?
Vasta
#13
Celticul on paljuski õigus, šamaan on oma kohaga seotud ja vahendab orgaanilise toiduahela eri osade vahelist õigust.
St üritab õigust teha selles kui palju ja keda on mitteorgaanilisel poolel süüa ja mida ei tohiks teha, üldiselt osaliselt lihakaupmees (energiakeha tükid) ja piimamees (elujõud), kes käib lihavaraste ja piimavaraste juurest oma kohalikult inimgrupilt varastatud tükke tagasi nõudmas. Seda nimetatakse tervendamiseks ja ravipooleks. Ajalooliselt kuulus selle juurde veel tulevikunägemine, et hõim omadega kõige vähemate inimkaotustega halbadel oludel välja tuleks. Täna istub enamik inimesi õhtute kaupa kogu elu televiisori taga ja tema saatust määravad need, kes inimesi selle meedia kaudu kamandavad.
Igal pool kus esitad küsimuse kuidas paremini endaga hakkama saada saad vastuse, ära kuluta aega televiisorile ja pidevale meediamürale olgu siis muusika või visuaalne vaadatav müra.
Vasta
#14
(24-05-2012, 12:59 )levis Kirjutas: Mina näen asju nii, et kanaldaja omab mobiili ja valib numbreid, samal ajal šamaan lendab ise kohale. Sealt ka suurem võim šamaanil, kellel on käsi mullas, tajudes otseselt sügavamat reaalsust. Aga üldiselt mõlemad kasutavad transiseisundit, mõlemad suhtlevad vaimudega, mõlemad ammutavad informatsiooni ja jagavad seda teistele ja teised usuvad.
Milles ma eksin?
Põhimõtteliselt ju õige arvamus. Samas just hiljuti sai loetud, et ka kanaldajad lendavad vahel ise kohale!Smile
Jutt siis kanaldaja Drunvalo retkest Siirusele. Ta kirjutab "Elulilles", et see juhtus 1972.a.kui ta parajasti mediteeris.
Inglid tõstsid ta kehast välja ja viisid avakosmosesse.
Kõigepealt nägi ta esimest korda Maa ümber paiknevat kuldset inimteadvuse võrgustikku. Võrgustik koosnes mitmesugustest geomeetrilistest kujunditest.
Edasi saab lugeda siit, postitus 55:
http://www.para-web.org/showthread.phpti...#pid153126
Vasta
#15
Püha müristus, mis lärm nüüd puhkes! Celtic vaid osutas tavalisele valskusele, mida see kanaldamine-analdamine eneses kannab.
Inimesed on kaotanud eneses võime eristada olulist ebaolulisest. Igasugune esoteeriliste lisandite meelevaldne sidumine läbi usupropaganda kanalduste, vaid täiendab seda lihtsameelsete vaimuprahikogujate ridu.
Mõistan siin täiesti Celticu muret - müstikalooriga palistatud usupropaganda - toodab suurtes kogustes vaimutolmu, hägustades seda vähestki säilinud vaimuselgust, mis on loomulikuks aluseks elamisväärsele ühiskonnale.
Vasta
#16
(24-05-2012, 13:45 )Ott Sama Kirjutas: Püha müristus, mis lärm nüüd puhkes! Celtic vaid osutas tavalisele valskusele, mida see kanaldamine-analdamine eneses kannab.
Inimesed on kaotanud eneses võime eristada olulist ebaolulisest. Igasugune esoteeriliste lisandite meelevaldne sidumine läbi usupropaganda kanalduste, vaid täiendab seda lihtsameelsete vaimuprahikogujate ridu.
Mõistan siin täiesti Celticu muret - müstikalooriga palistatud usupropaganda - toodab suurtes kogustes vaimutolmu, hägustades seda vähestki säilinud vaimuselgust, mis on loomulikuks aluseks elamisväärsele ühiskonnale.
Nojah, aga milleks siis üldse midagi postitada.
Vasta
#17
Kuukaardil õigus! - Et lärm tekiks. Ja see on hea.
Avaldasin oma postitusega heameelega.. mm.. lähedast tunnustust.
Vasta
#18
Lahendaks esmalt selle ära, et kas sinu arvates kanaldamine võib mingil juhul olla ka tõene, et tõesti ollakse ühenduses mingi olendiga? Või on kanaldamise taga alati, kas inimese enese luulud, isiksuse lõhestumise tulem (automaatkirjutamine?), näitlemine ja pettus.

Ma olen ise korduvalt kogenud teadlikku und ja seal ma vahel üritan minna mõne inimese juurde ja alustada juttu, aga ma pole kordagi suutnud arendada vähegi loogilist arutelu, alati ajab see "teine" mingit ebaloogilist iba. Ärgates olen tavaliselt üsna pettunud Smile
Olen ka kutsunud unes, et mõni olend tuleks minuga suhtlema, aga keegi ei tule ja siis ärgates olen jällegi pettunud Smile

Vasta
#19
(24-05-2012, 16:07 )levis Kirjutas: Ma olen ise korduvalt kogenud teadlikku und ja seal ma vahel üritan minna mõne inimese juurde ja alustada juttu, aga ma pole kordagi suutnud arendada vähegi loogilist arutelu, alati ajab see "teine" mingit ebaloogilist iba. Ärgates olen tavaliselt üsna pettunud Smile
Olen ka kutsunud unes, et mõni olend tuleks minuga suhtlema, aga keegi ei tule ja siis ärgates olen jällegi pettunud Smile

Vabandan ette võimaliku offtopicu produtseerimise eest, aga see su tähelepanek unes on äärmiselt huvitav. Tundub, nagu su mõistus vaatleks end kõrvalt. Ja ma ei mõtle selle all loomulikult seda, nagu sa muidu ajaksid iba Smile1, vaid seda, et päevasele loogilisele mõtlemisele peabki unenäoloogika absurdne tunduma.
Vasta
#20
(24-05-2012, 16:07 )levis Kirjutas: Lahendaks esmalt selle ära, et kas sinu arvates kanaldamine võib mingil juhul olla ka tõene, et tõesti ollakse ühenduses mingi olendiga? Või on kanaldamise taga alati, kas inimese enese luulud, isiksuse lõhestumise tulem (automaatkirjutamine?), näitlemine ja pettus.

Ilmselt ei olnud see küsimus minule suunatud, aga mõningaid vastuseid saad channelingu teemas:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...channeling

Näiteks ütleb Arlich seal järgmist:
"Channeling (ehk teise tasandi informatsioonikanaliks olemine) on täiesti reaalne nähe. Mida vaimsemaks meie planeet muutub, seda rohkem inimesi selle nähtusega erineval tasemel kokku puutub. Kõrgematel vaimsetel tasanditel ilmneb automaatkirjutamine, selgeltkuulmine või -nägemine vastavalt inimese eesmärkidele ja ülesannetele üpris sageli."

Automaatkirjutamine ja luulud? On ju teada, et näiteks brassiillane Carlos Mirabelli kirjutas automaatkirjas 28 keeles.
Mirabelli juurde ilmusid täiesti materialiseerunud kujud, mida kõik juuresolijad mitte ainult ei näinud, vaid võisid ka pildistada. Esines ka teleportatsiooni: esemete ja tema enda ühest ruumist teise kandumist. Rääkis transiseisundis 26 võõrkeeles, kirjutas 28 keeles, sh eesti keeles. Tundis sealhulgas kõigest kolme keelt.
Automaatkirja üheks näiteks võib tuua Urantia raamatu.
See on teadaolevalt edasi antud 22 mittemaise päritoluga Midway olendi poolt kontaktleri vahendusel 1930.- 1940. a-il. Ilmus 1955.a.Chicagos.

Või meenutame David Wilcocki.
Ameerikas elavat kontaktlerit, iidsete tsivilisatsioonide, teadvuse ning uute mateeria- ning energiaparadigmade uurija. Viie aastasena koges kehavälist kogemust (astraalprojektsiooni), mis andis tõuke ekstrasensoorse taju (ESP), teadvuse ja metafüüsika uurimiseks. Väidetavalt luges aastatel 1993-1995 läbi üle 300 metafüüsika-alase raamatu. Kahekümnekahe a-selt hakkas saama teavet automaatkirjutamise abil. 1997 a. sai ta ühenduse oma kõrgema minaga ning hakkas sealt infot kanaldama.
Wilcock on rääkinud, et USA-s on juba mitukümmend aastat teleporteerumiskambrid, samuti et Marsil on meie Maa inimestel koos teiste tsivilisatsioonidega suur maa-alune baas. Maalt saab sinna teleporteeruda kuskil II Maailmasõja perioodist alates.
Vasta
#21
Jah, see ei olnud sinule suunatud Müstik Smile, aga tänud vastamast.

(24-05-2012, 16:34 )zen faran Kirjutas:
(24-05-2012, 16:07 )levis Kirjutas: Ma olen ise korduvalt kogenud teadlikku und ja seal ma vahel üritan minna mõne inimese juurde ja alustada juttu, aga ma pole kordagi suutnud arendada vähegi loogilist arutelu, alati ajab see "teine" mingit ebaloogilist iba. Ärgates olen tavaliselt üsna pettunud Smile
Olen ka kutsunud unes, et mõni olend tuleks minuga suhtlema, aga keegi ei tule ja siis ärgates olen jällegi pettunud Smile

Vabandan ette võimaliku offtopicu produtseerimise eest, aga see su tähelepanek unes on äärmiselt huvitav. Tundub, nagu su mõistus vaatleks end kõrvalt. Ja ma ei mõtle selle all loomulikult seda, nagu sa muidu ajaksid iba Smile1, vaid seda, et päevasele loogilisele mõtlemisele peabki unenäoloogika absurdne tunduma.
Samas unenägudes on vahel loogikat järgiv stsenaarium, seega mingi intellekt peab seda looma.
Näiteks selline uni, et räägin telefonis sõbraga ja korraga telefon tumm, mõtlen, et ühendusega vist mingi jama. Korraga hakkab väljas julmalt tormama. Jõuan akna lahti teha ja näen, et kõik tuiskab ja lendab vasakult paremale, just sellest suunast, kus sõber elab ning järgmisel hetkel tuleb lööklaine... kaob põrand alt ning lagi kukub peale..... maja variseb kokku... uni lõppeb.
Vasta
#22
(24-05-2012, 12:59 )levis Kirjutas: Ega ma ei tea, ma võhik, võib-olla seepärast näib kõik sarnane.
Mina näen asju nii, et kanaldaja omab mobiili ja valib numbreid, samal ajal šamaan lendab ise kohale. Sealt ka suurem võim šamaanil, kellel on käsi mullas, tajudes otseselt sügavamat reaalsust. Aga üldiselt mõlemad kasutavad transiseisundit, mõlemad suhtlevad vaimudega, mõlemad ammutavad informatsiooni ja jagavad seda teistele ja teised usuvad.
Milles ma eksin?
Siin jutus mitte milleski. Lihtsalt vahe on minu nägemist pidi selles, et kui meedium vahendab, siis šamaan ise loob seoseid. Šamaan vahel vahendab, vahel kirjeldab, vahel teeb ise järeldusi, nii nagu iga teinegi mõistusega inimene teeks. Aga ta ei kanalda. Meedium, kes kanaldab, temal puudub isiklik võim selle üle, mis juttu ta ajab ning nii pääsevadki jutule kõiksugu libekeeled ja poolhullud vaimolendid.

Kui vaadata laiemat pilti, siis ligi veerand kanaldajatest pole tegelikult kanaldajad, vaid lihtlabased petised, kes teavad millist jama suust välja ajada ning kuidas seda teha. Kolmveerand aga vahendavad erinevaid vaimolendeid, kelledest osad on pahatahtlikud, osad niisama pullivennad. Ent neil kõigil on üks ja seesama eesmärk - toituda inimeste hingedest (läbi emotsioonide)

PS. šamaan suhtleb vaimudega siis, kui tal neilt miskit vaja on. Meedium suhtleb vaimudega siis, kui vaimudel temalt miskit vaja on.
Vasta
#23
Tsitaat:2) Eraldi teema on selles, et kõiksuses on väga erineva teadvuse taseme ja aja voolamise kiirusega olendeid, ning seetõttu erinevad maailma mõistimise alustalad tohutult.

Näiteks kividel on teadvus, kuid nende aja voolamise kiirus on äärmiselt aeglane surelike inimeste jaoks: ehk kõnetades kivi selles elus, saame me vastuse alles järgmistes eludes, kuid kas me siis mäletame veel algset küsimust millega kivi kõnetasime? Pigem teeme selles elus eksliku järelduse, et kivil pole teadvust, kuna ta ei vasta meile.

Kas pole mitte nii, et aega saab "enda kasuks" kruttida ja tegelikult ei pea seda vastust järgmises elus ootama jääma. Ehk Sul puudub lihtsalt kogemus ja arvad sellepärast nii? Muidu päris kamarajura ei ajagi siinkohal.
Ja selles on ju teil ka täiesti õigus, et harrastatakse õpitud abitust ja liigmugavust selle näol, et ise ei viitsita kaasa mõelda ning pigem süüakse seda äramälutud ja meie mõistes võibolla ka "e-ainetega" vürtsitatud vaimutoitu ning kui kuskilt mingi uus ja huvitav maitse tuleb, siis tuleb see kohe järgi proovida, uurimata järgi, mis selle "toidu" sees võib olla.

Ja mis puutub antud teemasse, siis polnudki ju niivõrd küsimus selles, kas kanaldamine kui selline üldse eksisteerib vaid selles, kes-mis selle taga tegelikult on ja millisteks see inimesi muudab vms.
Vasta
#24
Siin üks näide "kanaldusest" või selle taga seisvatest jõududest. Kanaldus on päris pikk ja sõnumi sisult sobiks vabalt ka NWO ja ka Barack Obama teemasse.

Kes seda pikka teksti läbi ei viitsi lugeda, siis teen lühikese kokkuvõtte:

1. Barack Obama on mailma liider ja nö sündmuste katalüsaator/kiirendi.
2. Tänu Barack-ile said inimesed rohkem volitusi rõhuvate jõudude lammutamiseks, enama valguse ja armastuse toomiseks ning maailma paremaks paigaks muutmiseks.
3. Uus maailmakord – kõik asjad, mida teid õpetati kartma isikliku vabaduse kaotamise suhtes, ei pea enam paika. See tunne, et saavad olema juhtivad põhimõtted ja isegi valitsused, mis jälgivad, et kogu maailm oleks vigadeta, on olnud paigas juba tükk aega. ÜRO oli selle varajane versioon. See kasvab
jätkuvalt.
4. Uus maailmakord, mis jätkab esile tõusmist, põhineb väärtuste ja eetika süsteemil, mis toetab isiklikku vabadust tugevamalt kui USA rajajad isegi esialgu idealiseerisid.


Tsitaat:KANALDUS AKASHA KROONIKAST: USA poliitika ja globaliseerumine

Milline on Barack Obama karma roll, kui ta juhib praegusel ajal Ameerika Ühendriike?

Barack Obama karma leping on olla mitte ainult USA, vaid kogu maailma liider. Tema õiguslik leping on juhtida USA-d, aga karmaleping on juhtida kogu maailma. Tema karma leping sätestab, et ta on maailmas valgustumise muudatuse katalüsaator. Katalüsaator on aine või objekt, mis muutuse esile kutsub. Ise ta muutusi ei põhjusta, aga ta on protsesside algataja ja täiustaja. Selline on Obama rolli täpne kirjeldus. Teatud protsessi katalüsaatoriks olemise leping on tal tegelikult juba täidetud. Algne leping täideti tema valimiskampaania ajal ja selle järgselt ehk muutus, millele ta pidi kaasa aitama, sai teoks inimeste südametes ja meeltes üle kogu maailma.

Täidetud esialgse karmalepinguga teeb ta praegu tööd, et toetada muutusi, mis on võimalikud vaid siis, kui neid loovad ja toetavad maailma kodanikud. Katalüsaator on aine, mis põhjustab või kiirendab keemilist reaktsiooni ja inimene, kes innustab ürituse või muutuse toimumist. Katalüsaator võib anda protsessi alustamiseks nii stardipaugu kui täiustada või
kiirendada juba toimuvat protsessi. Barack Obama teeb mõlemat. Protsessiks on inimestele volituste andmine – inimperekonna tervendamise tulemus ja seda juhtiv jõud. Obama oli abiks protsessi algatamisel ning aitab käimasolevat protsessi täiustada ja tõhusamaks muuta.

Barack Obama ei ole ainus katalüsaator ega ainus liider, kes sellesse töösse on kaasatud. Maailmas on palju liidreid, nii ametlikke kui mitteametlikke, kes seda tööd teevad. Kiirendi, mida Obama pakub, on ainulaadne. Kõige selgemini on tema rolli võimalik näha selles, mis toimus tema valimiskampaania ajal, mil täideti enamus tema karmalepingust. Tema peetud kõned ja kampaania läbiviimise eriline viis käivitasid protsessi miljonites inimestes üle kogu maailma.
Tema kampaaniaaegsed sõnumid ja tegevused algatasid ja aktiveerisid protsessi miljonites indiviidides ja paljudes ühiskondades. Nii said inimesed rohkem volitusi rõhuvate jõudude lammutamiseks, enama valguse ja armastuse toomiseks ning maailma paremaks paigaks muutmiseks. (Võid ette kujutada, kui muljetavaldavalt lühike versioon see on.)

Teatud mõttes oli Barack Obama karmaleping lootuse katalüsaatoriks olemine. Lootus toimib ainult indiviidides, kes valivad selle kandmise või selle toel tegutsemise. Tema katalüüsi protsessi mõju olid kõige silmnähtavamalt näha viisides, kuidas inimesed aktiveerusid valima minekuks või oma kogukonnas muutuste tegemiseks. Aga suurim tegelik mõju leidis aset inimeste meeles ja südames. Ulatuslikku nihet lootuse ja volituste suunas ei ole võimalik mõõta,
kuid võid kindel olla, et maailm on rahulikum ja lähtuvalt Obama rollist on rohkelt inimesi liikunud valgustumise suunas. Nüüd on tehtav töö ja edasiliikumise tee teie määrata. Kui Barack Obama sai presidendiks, siis tema roll katalüsaatorina mõnevõrra kahanes, sest inimestel on kalduvus tugeva liidri poole üles vaadates oma volitused peatada. Rõhumise
dünaamikas on inimesed õppinud iseenda võimu üle andma oma juhtidele. Inimesed planeedi pea igas kultuuris on õppinud ootama, et juhid teeksid otsustavad käigud ja oodates jääb iga indiviid ilma oma mõjuvõimust muutust mõjutada.

Ameerika kodanikud kipuvad väljendama ettekujutust, et kui Barack Obama on kord ametliku liidri positsiooni saanud, siis hoolitseb tema kõige eest. Oodates liidri poolt enda juhendamist või lihtsalt istudes, oodates ja süüdistades teisi nende eksimuste pärast, annate te ära oma jõu ning kaotate usu oma võimesse tuua ümbritsevasse maailma positiivset muutust.

Pidage meele, et teid kõiki on ühel või teisel moel rõhutud. Pole Sinu süü, et Sind on rõhutud, aga on Sinu kohustus aktiivselt valida võimu määramine iseendale, panna end uuesti paika, ennast taaselustada positiivsete muutuste tegemiseks Sind ümbritsevas maailmas. Lõppkokkuvõttes on oma isikliku jõu tagasinõudmise protsess ja selle kollektiivne potentsiaal protsess, mille Barack Obama pidi käivitama. Tema kutsung on inspireerida kõiki maailma
kodanikke tegudele. Ta ei muuda maailma paremaks paigaks läbi oma tegude, vaid ta inspireerib teid, et teie muudaksite maailma paremaks paigaks.

Samapalju kui igaüks teist vastutust võtab ja teeb endast sõltuva maailma oma mõjuväljas parandamiseks, toimib ta teis positiivse katalüsaatorina. Kui inimesed ei kasuta tema liidrirolli enda tegudele inspireerimiseks ja endale volituste andmiseks, siis tema rolli kasutamisaeg lõppeb. Kui ta katalüsaatori rolli ei täida, siis ei ole tal enam kasulik olla maailma
liidri rollis. Kõigil on eluliselt tähtis meeles pidada, et ta ei ole siin selleks, et muutusi teha, vaid selleks, et inspireerida teid muutusi tegema. See on roll, mida ta siia täitma tuli, see on karma leping, mille ta sõlmis ja enamus sellest on tema poolt täidetud. Loomulikult on tal presidendina täita ka seaduslik ja ühiskondlik leping, aga tema karmalepingu lõpptulemus sõltub teist.

Kuidas on ülestõusmises ja valgustumises toimuvad muutused seotud järgmiste valimistega Ameerika Ühendriikides?

Järgmised suured valimised Ameerika Ühendriikides toimuvad novembris 2012. Ülestõusmis- ja valgustumisaegsed muutused loovad ühiskondlikku ebastabiilsust. Üha rohkemad on jõudnud äratundmisele, et soovivad teha oma elus positiivse muutuse ja et nende muutuste tegemine on teie võimuses. See taipamine tekib siis, kui Sa pole enam nõus iseenda ja ümbritsevate inimeste ühiskondlikku rõhumist ei etendama ega sellega leppima. Tehes neid nihkeid sisemiselt, tekitad Sa olulisi nihkeid ka ühiskonna kangas.

Lõppkokkuvõttes toimub nihe uue, enam stabiilse süsteemi suunas. Ebastabiilsus on muutuse tunnusmärk. Teil on vaja praegune süsteem lahti harutada selleks, et teha ruumi uue süsteemi ehitamiseks. Kui võtta Ameerika kahte poliitilist parteid ühe pendli kahe poolena, siis iga valimine kiigutab jõu tasakaalu ühte või teise otsa. Süsteemi muutuse suunas liikudes muutub pendli kiikumine tugevamaks ja korrapäratumaks. Lõpuks pääseb pendel nii-öelda vabaks. Duaalsusel põhinev poliitiline süsteem teid enam ei teeni. Vahepeal näete jätkuvalt, kuidas iga valimisega nihkub jõudude tasakaal aina drastilisemalt. Kumbki pool lõplikult ei võidutse. Selle asemel muudate tulevaste kümnendite jooksul kogu süsteemi ringi.

Paar järgmise aasta jooksul näete jätkuvalt suuri, tugevaid ning kiireimaid ja dramaatilisemaid võimu ühelt parteilt teisele liikumise nihkeid. Kuigi näib, et polariseerumine Ameerika poliitikas kasvab, siis tegelik muutus, mis aset leiab, on selle polariseerumise vähenemine kõigis inimestes. Aina vähemad on valmis end pühendama täielikult ühele või teisele
poolele ning sellega te loote muutuse, tekitate nihke.

Nihke esimeseks tulemuseks on pendli kõikumise ägenemine. Kui pendel jõuab tagasi keskele, stabiilsemasse tsentrisse, siis leiab enamik teist ennast sealt, mida te kutsute poliitiliseks keskväljaks. Poliitiline keskväli on ruum, kus inimesed selle asemel, et pöörduda etteantud paradigmade, konkreetse liidri või harjumuste ja käitumiste poole, mida dikteerivad
institutsioonid, võtavad aluseks iseenda mõjuvõimu, usaldavad oma mõtteid ja intuitsiooni ning
teevad otsuseid ise.

Te olete tunnistajateks lahti harutamisele, mis on toimunud 30 aastat ja tõenäoliselt kestab järgmised kümme-kakskümmend aastat veel. Tõenäoliselt kiigub pendel paari järgmise valimise ajal veelgi. Minevikus võis üks partei võimul püsida kaheksa kuni kümme aastat järjest. Nüüd kalduvad parteid võimule jääma korraga kaheks-kolmeks aastaks.

Nihked tugevnevad ja tunduvad olevat dramaatilisemad. Siis järsku, järgmise kümne aasta mingil hetkel nihked järsult vähenevad. Garantiid ei ole, kuid praegu on USA valimistele selline väljavaade. Enne ülemaailmse stabiilsuse saabumist eksisteerib selline dünaamika kõigis erinevates valitsemissüsteemides, kõigis erinevates poliitilistes dünaamikates. Seda
dünaamikat võib kohaldada igale valitsusele ja poliitilisele süsteemile. Valgustumise muutus toimub kogu maailmas ning seetõttu on üles ärkavad inimesed vähem valmis paigal hoidma olemasolevaid võimu ametkondi ja rõhuvaid institutsioone. Lahti harutamisi ja uusi dramaatilisi poliitilise võimu pendeldamisi tuleb veel.

Mõnes maailma osas kestab see veel viis-kuuskümmend aastat. Lõppkokkuvõttes peavad teie valitsused ja poliitilised süsteemid ennast revideerima vastavalt sellele, kui palju nende kodanikud on endale indiviididena volitusi andnud. Ja see kõik saab alguse igaühest teist. Valikutel, mida te teete, ja võimul, mida te oma elus arendate, on tohutu mõju kollektiivse valgustumise potentsiaalile. Tuhande miili pikkune teekond algab tõepoolest esimesest sammust
ja te kõik hakkasite neid samme tegema palju aega tagasi. Igaüks viib läbi valgustumise liikudes ellu radikaalseid muutusi oma valitsuse ja poliitilise süsteemi potentsiaalse tulemuse osas. Sinu elu ja Sinu jõud tähendavad rohkem kui Sa ette kujutad!

Hoidjatelt on eriteadaanne praeguse aja Ameerika Ühendriikide kohta. Võtke USA-d kui haigla patsienti, kes toibub lõikusest. Patsient ei ole saanud kaua aega liikuda ja nüüd on ta punktis, kus ta peab hakkama liikuma selleks, et alustada ja jätkata paranemise protsessi. On tunne nagu USA oleks vigastatud patsient, kes õpib külge keerama, et see saaks paraneda, aga see on piinavalt valus protsess. Te keerate külge sisuliselt samamoodi nagu küntakse põlde, et neid uuesti viljakandvateks teha. Kõik on vaja keerata pea peale. Sa pead uuesti üle vaatama kõik, mida Sa arvasid mõistvat, ja sõltumata sellest, kas oled USA kodanik või mitte, pead hakkama USA-d võtma uuel viisil. Kuidas iganes Sa USA-sse suhtud, siis maailma tervendamise seisukohalt on eluliselt tähtis, et Sina ja kõik teised oma suhtumise pea peale keeraksid. Neil, kes arvavad, et USA on suurepärane, on aeg mõelda, mis temas suurepärane ei ole. Neil, kes arvavad, et USA ei ole suurepärane, on aeg mõelda, mis temas on suurepärast. Sõltumata oma päritolust võtke seda kui puhta lehe keeramist. Tähtis on, et keeraksid end pahupidi ja vaataksid asjadele teisiti kui oled vaadanud varem. Seda ühiselt teha võib olla valus, aga see on vajalik tervenemise protsessi jaoks, mida olete juba alustanud.

Kuidas hoidjad kommenteerivad uut maailma korda ja selle mõju isikuvabadusele?

Mõiste uus maailma kord loodi poliitilise agenda huvide teenimiseks. Selle areng, kasutamine ja kogu energia, mida inimesed sellega seostavad, on läbinud poliitilise agenda sõela. Termin mõeldi välja hirmu külvamiseks. Valdavalt on uue maailma kord nagu teda algselt nähti, juba sündinud. Siit toimuvat vaadates, seda mõistes ja kasutades sõna, mille all teie seda tunnete, on tegemist globaliseerumisega. Globaliseerumine on juba juhtunud ja uus maailma kord on pinnale kerkimas. Algne termin ei ole enam täpne kuvand sellest, mida globaliseerumine endast kujutab.

Kerkib esile uus komplekt väärtustest, eetikast, kogemustest, suhtlemisstiilidest ja võimu dünaamikatest, mis baseerub vältimatul globaliseerumise faktil. Seda näete toimumas praegu. Väga paljud praegu aset leidvad diplomaatilised kohtumised eri riikide vahel toimuvad viisil nagu ei kunagi varem. Võtke näiteks Esimene ja Teine maailmasõda. Oli võimalik ja isegi loomulik, et vaidluse kaks poolt olid väga norivad ning kui riigid valisid ühe või teise poole, siis algas sõda, kus üks grupp võitles teise grupi vastu.

Nüüd saab riikide vahel väärtuste, eetika ja kogemuste osas olema rohkem konsensust ja riikide tõelise jagunemise, selliste vanade liitlassuhete asemel saab teil olema üleüldine üksmeel, millise on kujundanud välja uus ÜRO. On riike, mida te kutsute allumatuteks ja mille valitsused kalduvad kõrvale globaliseerumise ajal esile kerkinud eetika, väärtuste ja
tegutsemise põhimõtetest. Selle suurepärane näide on Põhja-Korea. On selge, et erinevad riigid peavad tegema otsuse, kas liituda üksmeelega või tegutseda allumatul viisil. Uus maailmakord – kõik asjad, mida teid õpetati kartma isikliku vabaduse kaotamise suhtes, ei pea enam paika. See tunne, et saavad olema juhtivad põhimõtted ja isegi valitsused, mis jälgivad, et kogu maailm oleks vigadeta, on olnud paigas juba tükk aega. ÜRO oli selle varajane versioon. See kasvab
jätkuvalt.

Uue maailmakorra idee ja selle tekitatud hirm ei arvestanud sellega, et globaliseerumise ajal liiguvad inimesed palju ringi ja saavad üksteisega rohkem ühendatud. Miljonid emigreeruvad ühel maalt teisele, miljardid jõuavad äratundmisele mitmekesisuse väärtuses, isikliku vabaduse tähtsuses, iga inimelu väärtuses. Et paljud on need väärtused omaks võtnud ja avanud ennast erinevatele inimestele, siis olete sellega suurendanud omavahelist empaatiat, mõistmist ja seotust. Saab olema võimatu piirata teie isikuvabadusi nii tõsiselt kui seda tehti minevikus. Kuna see pole täiuslik teie jaoks, kes te tunnete muret uue maailmakorra pärast, siis võiksite mõelda selle peatüki sulgemise peale ja endalt küsida, mida te globaliseerumises näete ja mida selles suhtes ette võtta saate. Te veendute aina enam, et teist teed ei ole ja võiksite
leida endale mõne mugava paiga.

On muutunud väga oluliseks, et muudaksid paiga, kus Sa oled, võimalikult meelepäraseks. On väga tähtis, et Sa võitleksid Sind ümbritsevate rõhutud inimeste õiguste eest, mitte ei astuks eemale ja ei otsiks endale mugavat äraolemist endasarnaste inimeste keskel. Oluline on luua ühendus endast erinevatega ja võidelda nende isikliku vabaduse eest sama tugevalt nagu enda vabaduste eest. Kui Sa seda teed, siis uus maailmakord, mis jätkab esile tõusmist, põhineb väärtuste ja eetika süsteemil, mis toetab isiklikku vabadust tugevamalt kui USA rajajad isegi esialgu idealiseerisid. Kõik see sõltub teist, üksikindiviididest. Selles punktis pole kokku kogunenud üksikindiviididest tugevam ükski valitsus. Arvestage, et see on alles algus ja jälgige loo lahti rullumist. (Juunis 2012)
______________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen,
www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega. See info on osa igast jagatud sõnumist.
Vasta
#25
(23-05-2012, 22:56 )Celtic Kirjutas: Räägi inimestele asjast - ja nad pööravad ära pea ning teesklevad, justkui ei kuuleks sind.
Räägi inimestele müstikalooriga mõttetusi - ja nad lähevad suisa hulluks sinu järgimisega, ahmides valimatult enesesse viimast kui sõna, mis oma olemuses ei oma tähtsust.

See on kummaline, et väärtused, mis meid edasi viiksid, on inimeste jaoks muutunud tühisteks ning väärtuslikuks peetakse pigem miskit, milles puudub väärtuslikkus täielikult, milles on vaid ilusad ja näiliselt sügavad sõnad, ent tegelikkuses on tavaline taustamüra.

Räägin hetkel neist kanaldustest, mida üle maailma sajad "meediumid" ette kannavad ning miljonid, suu ammuli ja silmad pärani, enesesse ahmivad, justkui oleks tegemist taevase ilmutusega. Kanalduse edastamine ei ole mitte miskit muud, kui "esoteerikaloori" maskeeritud jutlustus, üks sarnastest, mida on võimalik jälgida LifeTV või Pereraadio vahendusel, palju sõnu eimillestki. Kanalduse teksti lugemine on veelgi suurem piin - sa näed enese ees koolikirjandi pikkust üllitist, milles puudub igasugune mõte, igasugune loogika, igasugune väärtus. See tekst lihtsalt on. See ei anna meile mitte midagi väärtuslikku, ta ei õpeta meile mitte midagi. Ta lihtsalt võtab mõned alateadlikud teadmised ja painutab neid suunas, mis sobituks tolle mõtete ja õpetustega, kes iganes on konkreetse kanalduse taga.

Krayoni kanaldused, Gaia kanaldused, Galaktiline Föderatsioon, kõiksugu peainglid ja alaminglid jne - need kõik on üle maailma hullutamas miljoneid, kui mitte miljardeid inimesi. Võttes ette mõne konkreetse kanalduse ja otsides sealt väärtust ja leidmata seda, jääb mul üle vaid küsida - kui madal peab olema sellise inimese väärtuslävi ja elu teadvus, et ta leiab kanaldusest enesele allika, mis pahatihti suisa religioosse tähenduse omandab? Kuivõrd minimaalset teadvusastet nõuab see inimestelt ja kui vaadata nende kanalduste järgijaid, siis tekib ahastus, et meie kõrval on nõndapalju tühja hingega inimesi.

Üldiselt nõustun su jutuga, kuigi ma ei saa kindlalt väita, et need Krayonid ja inglid ja federatsioonid "bullshit" on. Üks asi mis minu arust on väärt mainimist, on see, et tegelikult võivad ju need, kes kanaldust saadavad kanaldajale, olla mingid omakasu peal väljas olevad tulnuk - entiteedid. Kuigi kanaldajad väidavad, et jah nad tunnetavad ise ära, kas tegu on õige asjaga või mitte, siis minu arust pole välistatud ka see, et need, kes kanaldust saadavad, omavad mingit teadmist sellest, kuidas kanalduse vastuvõtjaga manipuleerida nii, et ta tunneks, et kõik on hästi. Eriti arvestades seda, kui algajalik on keskmine inimarusaam sellistest asjadest. Me oleme niiöelda lapsekingades, kui tegemist on spirituaalsete asjadega. Ise ei usu neid Krayoneid ja federatsioone ausalt öeldes. Ja uskumine ongi bullshit. See kaldub juba tõesti religiooni poole. Tuleb vaadata endasse, mitte otsida väljast poolt kusagilt mingit vastust.
Või veel üks versioon. Tehislik telepaatia, mille abil saadetakse kanaldajtele NWO tegelaste poolt "brainwashi".
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat