Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vajan natukene infot
#1
Tere foorumlased Smile

Olen siin uus kasutaja ja vajaksin natukene teie abi. Loodan, et teema on postitatud õigesse kohta.

Nimelt on mul küsimus inimese mõjutamise ning nö needuste kohta.

Ühesõnaga.. võttes pika-pika loo lühidalt kokku on lugu selline:
Sooviksin teada, kas on võimalik, et üks inimene mõjutab/neab/.... teist inimest ... mille tulemusena tervis halveneb märgatavalt?

Mul on üks tuttav, kes tegeleb kaartidega (taro-kaardid, ingli-kaardid jms) ning erinevate loitsudega..
Minu suhted selle inimesega ei ole just suurepärased.. Ütleme nii, et me ei salli üksteist ja üritame võimalikult vähe kokku puutuda. Viimasel ajal olen aga märganud, et kui me kokku satume (perekondlikud üritused vms) või kui ma suudan lihtsalt teda kuidagi "Ppahandada" on minu tervis peale seda märgatavalt halvenenud.
2012 aasta algusest saadik on mind pidevalt vaevanud erinevad tervisehädad... (võin ausalt öelda, et ma pole iial nii palju haige olnud, kui sellel aastal) Sad

Loomulikult on võimalik, et ma nö mõtlen üle ja tegelikult olen ma LIHTSALT haige.... aga paratamatult olen viimasel ajal hakanud mõtlema ka variandile, et äkki on minu viimasel ajal tihenenud haigestumine põhjustatud just kellegi halbadest mõtetest minu suunas?? (arsti juures käidud.. erinevad analüüsid tehtud.. kõik tundub tip-top korras olevat... aga siiski olen ma pidevalt haige).. See kõik on mind lihtsalt meeletult väsitama hakanud.. Kogu energia on kadunud ja enam ei jõua.. Üritan süüa vitamiine, mõelda positiivselt... ja ikka on olukord sama..

Kas selline asi on üldse võimalik?

Oleksin väga tänulik, kui te leiaksite aega minu küsimusele vastata.

Aitäh Smile
Vasta
#2
Tere!
Võib olle et see inimene on hoopis vamp....
Soovitan lihtsat nippi selle vastu.Kui see inimene on koos teiega siis kasutage seda. Kui parem hakkab teil siis on see teie kaitse.
Pange algul ühe käe pöial peopessa ja sõrmed peale kokku. Kui sellest väheseks jääb siis pange ka teise käe omad samamoodi kokku. Mõju on kohene ta hakkab nihelema....siis teate mis edasi teha.
Head proovimist.
Vasta
#3
AB: Kas võiksid natuke lahti seletada oma esimest lauset. Mina näiteks seda ei mõista. Toon ühe näite miks - oletame, et tegemist hoopis nö vaimust vaevatud inimesega. Kas siis loeb ka, kui palju ma sellesse ise usun või? Ma ütlen pigem, et mitte. Ehk mõtlesid hoopis seda, et inimene peab ennast piisavalt enesekindlalt usaldama, olema terviklik, et väljastpoolt nö lööke vastu võtab ilma suurema mureta jne - aga kui paljud meist seda reaalselt tegelikult on? Nii lihtne on ju stressolukordades teist endast välja viia ja sealt edasi ka kõik need nö füüsiliselt avalduvad probleemid. Julgen arvata, et kõik inimesed pole igapäevaselt tasakaalus ja võivad olla seetõttu rohkem mõjutatud välistest teguritest.
Palun selgitust. Lihtsalt uskumine, et mina küll ühtegi needust või kellegi paha mõtet ligi ei tõmba on veidike naiivne ausalt öeldes.. Saaks siis veel aru, kui oled endale sisendanud, et teiste pahad mõtted ei mõjuta mind ja mingu neil ikka hästi vms, see kõik tegelikult eeldab iseendaga regulaarselt tegelemist.
Vasta
#4
Tundub et tegu sugulasega. Kui nii siis kellena ta esineb suguvõsamaja unenägudes, igaühel on olemas elu läbi korduv unenägu lapsepõlvekodust ja tegevustest selles, seal on ka suguvõsapeod, vaata kes on sinu suguvõsa saatuse ümberjagaja, pidudel on ta kõige auväärsem külaline keda kõik kadestavad ja kuulavad, sam,as on ka tema see kes paremad palad pidulistele välja jagab. Toidu pildi all ongi jõud ja eelistused mida suguvõsa oma liikmetelt võtab ja ümber jagab. Kui ta on ümbermängija siis temaga kohtumine lõpebki oma headest võimalustest ilmajäämise ja tühjuse tundega sinu privaatruum suguvõsamajas tehti järjekordselt tühjaks ja jooksed paljalt ringi. Kasulik mitte kohtuda, suurimad ettevõtlusapsud tekivad alati sugulaste ühistegevuse juures, sa ei tea iial mida suguvõsa auväärsus sinu ärilt endale võtab ja mida oma lemmikutele ümber jagab. Ise suguvõsa sisse ei näe, võõrastega on lihtsam, kui kipub liiga tegema saab molli.
Vaata kedagi tuttavat nägijat, võta vastase pilt ja uuri tema kaudu mis värk ja milleks.
Vasta
#5
[/code]Tänan kõiki, kes vastasid.
Tegu ei ole otseselt sugulaseda (veresugulane) aga ütleme nii, et ühe perekonnaliikme kaaslasega (väljavalituga). -

Ma ise muidugi loodan südamest, et kõik see toimuv on tingitud kevadisest stressist ning pingetest, mille tulemusena immuunsussüsteem on nõrgenenud.. Kuigi jah... igal kevadel on stressi... ometigi pole ma iial nii tõbine olnud, kui sellel aastal.

Kuna minu oma tutvusringkonnas puuduvad nö võimetega inimesed, kes mind selles küsimuses aidata oskaksid, siis pöördusingi siia foorumisse.

Üritan olla võimalikult positiivne, vältida selle inimesega kokkupuutumist ning tarvitada palju vitamiine Smile Loodetavasti olen varsti jälle terve ja tugev nagu purikas Laugh

Aitäh teile veelkord Smile
Vasta
#6
(16-05-2012, 11:16 )nõmmepiiga Kirjutas: [/code]Tänan kõiki, kes vastasid.
Tegu ei ole otseselt sugulaseda (veresugulane) aga ütleme nii, et ühe perekonnaliikme kaaslasega (väljavalituga). -

Ma ise muidugi loodan südamest, et kõik see toimuv on tingitud kevadisest stressist ning pingetest, mille tulemusena immuunsussüsteem on nõrgenenud.. Kuigi jah... igal kevadel on stressi... ometigi pole ma iial nii tõbine olnud, kui sellel aastal.

Kuna minu oma tutvusringkonnas puuduvad nö võimetega inimesed, kes mind selles küsimuses aidata oskaksid, siis pöördusingi siia foorumisse.

Üritan olla võimalikult positiivne, vältida selle inimesega kokkupuutumist ning tarvitada palju vitamiine Smile Loodetavasti olen varsti jälle terve ja tugev nagu purikas Laugh

Aitäh teile veelkord Smile

Ma tegin omalajal terve uurimistöö ja töötlesin läbi neamist ja loitsude teemat ning kaitset. Ma soovitaks sulle näiteks seda mida on kõige raskem teha- mitte mõelda selle needmise peale. Needus toimib paremini siis kui sa selle peale mõtled (ohvrina) ja kardad. Hirm annab välja energiat, suurendab võimu. Näiteks kui jääd haigeks, siis ära mõtle instinktiivselt sellele, et nüüd keegi sitta keeras, vaid mõtle et jäid haigeks tänu lahtisele jopele kõndimisele, tõmbetuulele. Aitab see siis senikaua kui pole hullult ära neetud.
Teiseks võid endale usaldusväärsest kohast võtta kaitseamuleti, talismani, eseme, mis on näiteks energiaga täidetud (aeg ajalt peab täitma seda). Samas kui pole võtta sellist isikut, võid ka täiesti vabalt ise endale sellise teha. Siin foorumis peaks ka olema õpetusi, kuidas läbi viia mõnda rituaali ja mõnes raamatus ka kindlasti on kirjas. Isiklikult soovitaks MITTE KASUTADA Wicca´de õpetusi. Ise katsetades ei toiminud need mingis asendis mitte kuidagi...

Muidu aga jõuduSmile

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vajan abi needusega --Ang3l 17 9,201 30-12-2013, 02:34
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat