Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes tapmine
#1
Ma väga loodan , et keegi oskab öelda miks see nii võib olla.
Ma näen unes umbes iga paari või kolme päeva tagant ,et ma tapan kedagi. On olnud nii ,et kas tapab tema minu või mina tema. Rohkem ühesõnaga on see olnud nagu enesekaitse. Aga on olnud ka olukordi kus pole see päris nii nagu lihtsalt ma näen inimest ja ma näen , et teen talle haiget ja tavaliselt just kõri piirkonnas see on nagu alati üks see sama. Ma pole vägivaldne inimene ning isegi ei mõtle see peale seda enam see tundub mulle kuidagi kummalisena.
Kas alateadus tahab mulle unenäo kaudu midagi teada anda? Või mida selline uni võiks tähendada. Sooviks selgust saada usun, et siis lõpevad ka sellised unenäod.
Vasta
#2
Kui tahad, et sellised unenäod kaoks, siis ma soovitan enne uinumist sisenda enesele, et kui näen unes tapmist, siis ma tean, et see on uni. See annab suure tõenäosuse, et üsna pea sa teadvustad enesele unes, et tegemist on unega ja siis võid seal juba enam-vähem ise teha, mida tahad.

Aga targemad räägivad muidu, et tapmise kogemine unes tähendab, et kas sa vihkad kedagi-midagi või üritad midagi tõrjuda, eneses alla suruda, leiad, et miski on vastuvõetamatu, soov kätte maksta.

Teretulemast foorumisse!
wink
Vasta
#3
Jah, sisemine konflikt iseendaga.
Vasta
#4
Kas on keegi n2inud ka,et unes tapad? Olen 2x n2inud unes,et löön maha kellegi. Inimesed on tuttavad,mingit vaenu nende vastu ei ole. Peale maha löömist ma ei ärka üles vaid enda jaoks kogen suht kaua ja pikalt seda tunnet. Pole küll kedagi tapnud kunagi aga usun,et see tunne on kindlasti samasugune. Täielik adrekas,samas ka süütunne mingil määral aga selline väga julm pauk on nagu peas ja ei ärka üles. Teised ka unenäos kes on kõik teavad,et inimesed on surnud aga mina tean,et mina tapsin aga kellegile ei ütle ja keegi ei tea,et mina seda tegin see ei tule välja. Suht imelik või samas on keegi ka n2inud midagi taolist,et uni noh...unes on kõik võimalik või mida see tähendama peaks?

PS: Mainin ,et nägin neid unes üle aasta tagasi aga lihtsalt on siiamaani väga selgelt meeles ja kuna tegin siia foorumi kasutaja ja siin räägitakse igast asjadest ja kogemustest otsustasin selle siia postidada unenägude kategooriasse .
Vasta
#5
Tapmisunede tähendus on väga kontekstitundlik, st sõltub inimese mõttemaailmast, unenäo muudest detailidest, kõiksugu teistest elulistest asjaoludest.

Praeguse info põhjal pakun, et tegu energia omastamisega ümbruskonnast (tuttavatelt?). Ja sinna juurde ka alateadvuslikke salatunge.
Vasta
#6
Okei...ega ma ei lootnudki mingit konkreetset vastust vms saada kuna unes võib kõike näha ja vahest ei saa isegi aru miks ma midagi taolist nägin. Mõtlesin,et vb keegi n2inud midagi taolist ja oskab öelda enda kogemuste põhjal miks ta seda nägi või mida see tähendama peaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,622 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 41,140 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,104 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,846 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,654 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,516 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 5,991 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,931 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,931 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,243 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat