Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun nõu/arvamust/soovitusi ! Eemalolev tunne.
Autor Sõnum
Berkana
Uustulnukas

06-05-2012 21:07
Postitus: #1
Palun nõu/arvamust/soovitusi ! Eemalolev tunne.
Ma olen pikemat aega otsinud põhjust või lahendust enda probleemile kuna seda ta täpsemalt mu jaoks juba on . Nimelt pole mu enesetunne mitte alati olnud selline , mu tervisega on kõik korras kui olen arstil käinud ning sellepärast ma siit abi otsingi või vähemalt arvamust , et mis võib toimuda ning kuidas ma ennast saaksin aidata kuna mul ei tule enam midagi endale mõttesse . Ma magan normaalselt , liigun , üritan aktiivne olla , söön normaalselt , vereproovid ja kõik muu on korras . Mul on viimasel ajal olnud probleeme sellega , et nimelt tunnen ma nagu ma oleksin kusagil mujal , kehast väljas , koguaeg on tunne justkui kõnniksin ma kusagil unes ning mul on tohutult palju olnud probleeme enda luupainajatega . Ma ei tea kas nendel kahel asjadel võib olla seos , kuid pakun , et jah . Paar päeva tagasi kui kodus olin tundsin ma järsku justkui see sama halb energia mida ma unes näen hakkas mu üle võimust võtma , suurest hirmust üritasin kohe õele helistada ja eemale seda tunnet tõrjuda . Väga nõrga tunde tekitab . See tunne on juba paar kuud vähemalt mul olnud ja ma ei saa aru milles probleem on . Mulle tundub justkui , et see tunne läheb iga päevaga hullemaks ja ma ei tea kuidas see asi lõpeb .
Ma ei tea enam kuhu poole pöörduda , kuna kui ma sellest kellelegi räägin , vaatavad nad mind üsna kummaliselt ja ütlevad , et ma kujutan lihtsalt ette ... Ma olen üritanud mitte keskenduda sellele ja mõelda ,et ma olen siin selles hetkes ja mõelda positiivselt, aga see tunne on vaid suuremaks muutunud.
Ma tahaksin iseennast aidata , ehk kellelgi on sama kogemus olnud või oskaks öelda mida teha ?

Ette tänades !

... Bring out my yearning , the longing of the lonely ...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

07-05-2012 09:24
Postitus: #2
RE: Palun nõu/arvamust/soovitusi ! Eemalolev tunne.
Ma pakun, et tegu on energiakeha nõrkusega. Misiganes põhjusel ei suuda kogumispunkt turvalises, meie tavamaailma asendis püsida ja kipub nihkuma ("katus sõidab").

Kui põhjuseks on kellegi halb mõte, siis võib abi olla sellest: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid142301

Ja muidu aitab veel "iseendas püsimist" tugevdada ümber oma telje keerutamine. See on ka 5 tiibetlase esimene harjutus ja ka väiksed lapsed teevad seda sageli. Samuti püüa võimalikult palju tegeleda oma meelistegevustega, mingi hingekosutava hobiga, ja üleüldse püüa oma elu sättida selliseks nagu just sina tahad. Teiste tahtmise järgi elamine nõrgestab samuti väga palju.

Brain expedition.
kalldunn
Vana kala

07-05-2012 11:18
Postitus: #3
RE: Palun nõu/arvamust/soovitusi ! Eemalolev tunne.
Minu praktikas on olnud ka teie juhtumiga sarnane juhtum. Te olete tõesti kehast väljas. Selle põhjustajaks on keegi isik, kes oskab kasutada musta maagiat. Esimene soovitus oleks: Õppige kasutama tuld. Must maagia kardab tuld.
Süüdake küünal, asetage see enese ette lauale. Käed kokku, nii et küünal jääks käte ringi sisse, pange see ring liikuma kellaosuti liikumise suunas. Silmad on suletud. Loodan et olete näinud lassotantsu, kus tantsja keerutab lassot, olles ise lasso ringi sees. Lassoring pöörleb tõustes üles pealaeni ja liikudes alla jala talltateni. Tuli hoidke pöörleva ringi sees. Kui te saate tulega pöörleva ringi pöörlema. Siis võite tunda väga ebameeldivaid lõhnu. Need lõhnad tekkivad siis, kui musta maagi poolt moodustatud moodustised põlevad.
Õppige see harjutus nii kiiresti kui võimalik selgeks. Tehke seda nii tihti, kui vähegi võimalik.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun aidake minu õde! torukoll 8 3,525 31-07-2016 17:24
Viimane postitus: erilineelu
  Luupainaja - Kehavaldaja ??? Palun abi! Kittekassitar 22 8,930 21-02-2016 11:24
Viimane postitus: Kayaman
  Miks tuttavad mind ei tunne ära??? Staffi 3 2,423 23-07-2015 01:49
Viimane postitus: Nielander
  Palun selgitage! The end of the world 4 1,667 26-06-2013 10:36
Viimane postitus: Balzzar
  Palun abi- magamine Kai-Ri 11 3,806 10-05-2013 12:27
Viimane postitus: lahendused
  tühjuse tunne saabas 10 4,178 17-12-2010 15:19
Viimane postitus: PiziIngliito
  Tunne,nagu mul oleks vanem vend,aga tegelikult ei ole Krissahh 6 2,948 15-11-2008 19:51
Viimane postitus: Estkitty
  Mida see tähendab? - tunne nagu midagi oleks väga valesti Cthepy 24 7,098 30-05-2008 09:32
Viimane postitus: Cthepy

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog