Para-web'i suvine kokkutulek 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psühhopaatia
Autor Sõnum
Eithea
Veteran

07-12-2015 11:50
Postitus: #101
RE: Psühhopaatia
(07-12-2015 11:03 )kage Kirjutas:  Õpi inimesi tundma, Eithea, siis näed, et täiskasvanu on sõna mille tähendus on inimestel kokku lepitud ja millele on vastutus ning muud tähendused kokkuleppeliselt külge pandud samas kui reaalselt on kõike seda eeldatavat ainult osadel. Kokkuleppeliselt sellepärast, et füüsilise vananemisega ei kaasne automaatselt kõike seda mida sa täiskasvanult eeldad ja mingid reeglid on vaja paika panna ja kedagi vastutama saada, et oleks alati olemas keegi keda karistada ja näiteks tuua kuidas ei tohi olla. Kui sa sellest aru ei saa, siis korda postituse nelja esimest sõna ja mõtle nende üle niikaua kuni aru hakkad saama.

Igaksjuhuks kordan veel äärmusliku näitega üle: laps kasvatatakse teiste poolt üles ja see milline täiskasvanu üles kasvatatakse see vastutus on kasvatajate õlgadel mitte kasvaja õlgadel seega tulemuse eest vastutab kasvataja. Lapsest saadik ISIS'es ajupesuga üles kasvatatud enesetaputerrorist ei ole vastutav selle kasvatuse eest mida ta sai ja mille tulemusena ta ennast kusagil õhku lasi - selle, ja tema käitumise ja tegude, eest on vastutavad tema kasvatajad kes suruvad lapse arengu enda poolt soovitud vormi kujundades ta selliseks nagu nemad soovivad. See on see vastutus mida sina, Eithea, ei soovi näha kuna see eeldab vastutuse võtmist enda tegude (kasvatuse) eest ja ei lase lükata enda kehva tööd kasvatatu õlgadele näidates seadustele ja füüsilisele vanusele.
Elu on selleks liiga lühike, muud palju, palju tähtsamat on teha...mõttetuse mõtestamisega ei ole mõtet tegelda...wink
Sieben - Loki

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

07-12-2015 13:36
Postitus: #102
(07-12-2015 11:03 )kage Kirjutas:  Õpi inimesi tundma, Eithea
(07-12-2015 11:50 )Eithea Kirjutas:  mõttetuse mõtestamisega ei ole mõtet tegelda...wink
Ja siis imestatakse miks tekivad psühhopaadid ja probleemid ühiskonnas samas kui ise tekitatakse seda suhtumisega kaasinimestesse. Suhtumise tagajärjena tekitatud probleemidele tähelepanu pööramine ja endasse süübimine arusaamiseks, et ka sina oled osa sellest on mõttetus, sest palju lihtsam on alati teisi süüdistada ja vastutus teiste õlule lükata. Aga ma saan aru, Eithea, ühiskond on sinu teema ainult niipalju kui see sulle hüvesid ja mugavust pakub, aga probleemid on teiste vastutada, sest nende üle mõtlemine ja soov inimesi tunda ja neist aru saada on mõttetus. Nagu ühele õigele loodusseaduste järgi elavale üksikule inimesele kohane kes teistega ei arvesta ja soovib, et kõik käiks tema ja/või tema kamba eelistuste ja väärtuste järgi.
(selle postituse viimane muutmine: 07-12-2015 13:36 kage.)
Anonymous
Tavaliige

07-12-2015 13:53
Postitus: #103
Soome lastepsühhiaater: inimene on kõige vägivaldsem paariaastasena

Tsitaat:Soome lastepsühhiaater Raisa Cacciatore kinnitusel on inimene on kõige vägivaldsem kahe-, kolmeaastasena, täiskasvanu kohus on lapsi õpetada agressiooniga toime tulema.

«Ei ole negatiivseid tundeid – tunne ei ole halb ega hea, tunne on lihtsalt tunne ja me peame harjutama tunnetega toimetulekut,» ütles Raisa Cacciatore täna Kaagveres toimuval hariduskonverentsil «Väljakutsuv käitumine kui väljakutse».

Ta kinnitas, et inimene on kõige vägivaldsem umbes kahe-, kolmeaastasena, kui laps on äsja õppinud ära hammustamise, tõuklemise, löömise, siis seda ta ka tõenäoliselt teeb. «Kõik kahe–, kolmeaastased ei ole vaadanud vägivaldseid videoid – see ei ole põhjus,» kinnitas psühhiaater. Ta selgitas, et agressiivsus on kaasasündinud primitiivne viis asjade lahendamiseks. «Meie õpetame väikelapsele, et ei tohi lüüa. Lasteaeda on vaja politseid kutsuda väga harva – me tuleme nendega toime kuni puberteedieani. Kui aga siis läheb rusikas käiku, on juba vägivallakuritegu. See tähendab, et kõige tähtsam vägivallatalitsemise kasvatus toimub 2–12aastastega,» selgitas ta.

Raisa Cacciatore sõnul ei tohi tunnete omamist karistada. «Kõigil on tunded ja need on lubatud,» sõnas psühhiaater. «Tunnete omamist ei tohi karistada. Kui näed väikest last tulivihasena, ei tohi talle öelda, et mis nägu sul ees on – marss oma tuppa. Millegipärast on täiskasvanule lubatud viha näitamine, aga vihane on ju laps! Me peame tunnistama seda tunnet, mis lapsel on, ja aitama tal toime tulla.»

Ta tõi näite, et ka täiskasvanud mõtlevad mõnikord, et tahaks oma ämma maha lüüa. «Me küll ei tee seda, aga tunneme nii. Miks me siis laste puhul seda hukka mõistame?» küsis Cacciatore. Ta lisas, et laps pöördub täiskasvanu poole sellepärast, et ta tahab abi ja tuge, mitte karistajat. «Tunne on lihtsalt tunne. See pole tegu. Tähtis on anda lastele mudeleid, kuidas toime tulla. Näiteks mõtleme välja koos tegevuse, kuhu saaks maandada kõige suurema raevu – jookse, hüppa, rebi paber tükkideks. Võiks olla üks nurgake, kus laps tohib tunda oma raevu,» jagas ta soovitusi.

Raisa Cacciatore sõnul tuleb agressiooni haldamist õppida. «Kahe- kuni 12aastane laps on just sellises vanuses, et tema peab õppima agressiooniga toime tulema. Meie peame neile õpetama, et nii ei tehta. Ja selleks on palju mudeleid,» rääkis Cacciatore. «Kõige olulisem oskus on olla ise tugev – rahustage ennast maha. Kujutage ette, et olete aastasadu vana tammepuu, kes on sügaval maa sees juuripidi või olete suur ja tugev mägi, mis saab iga ilmaga hakkama. Ja ebakindel laps, kes pöördub teie poole väljakannatamatu tundega, näeb, et teie saate hakkama. Kui rahustate end maha, saab laps aru, et täiskasvanu ei lagune tükkideks. Ja laps saab kogemuse, et see polegi nii hull – ja mõtleb, et ehk saab temagi hakkama.»
Eithea
Veteran

07-12-2015 14:47
Postitus: #104
(07-12-2015 13:36 )kage Kirjutas:  
(07-12-2015 11:03 )kage Kirjutas:  Õpi inimesi tundma, Eithea
(07-12-2015 11:50 )Eithea Kirjutas:  mõttetuse mõtestamisega ei ole mõtet tegelda...wink
Ja siis imestatakse miks tekivad psühhopaadid ja probleemid ühiskonnas samas kui ise tekitatakse seda suhtumisega kaasinimestesse. Suhtumise tagajärjena tekitatud probleemidele tähelepanu pööramine ja endasse süübimine arusaamiseks, et ka sina oled osa sellest on mõttetus, sest palju lihtsam on alati teisi süüdistada ja vastutus teiste õlule lükata. Aga ma saan aru, Eithea, ühiskond on sinu teema ainult niipalju kui see sulle hüvesid ja mugavust pakub, aga probleemid on teiste vastutada, sest nende üle mõtlemine ja soov inimesi tunda ja neist aru saada on mõttetus. Nagu ühele õigele loodusseaduste järgi elavale üksikule inimesele kohane kes teistega ei arvesta ja soovib, et kõik käiks tema ja/või tema kamba eelistuste ja väärtuste järgi.

LaughLaugh
Muidugi olen ka mina mõttetu ja ka sina samuti, kokkuvõttes on inimene siin maamunal üldse üks suur mõttetus, lausa kahjulik looduse seisukohast... Võta ajalugu ette ja inimene on kohe arusaadav ja ei ole vajagi igat muslemit eraldi uurida...
Mina ei keela sul vastutada ja meeldiv kuulda, et Kage kui ühiskonna mutrike võtab vastutada minu kui rassisti/psühhopaadi eest...:
Krt sina ju oledki süüdi selles, et mina psühhopaat olen ja seda su enese teooria alusel. Ja miks sa mind nüüd siin vastutama sunnid, ei, ei see ei lähe mitte. Ma küll ei tea kuidas sa vastutada kavatsed, aga katsu mind nüüd mõista, kaasa elda, poputada jne...Minu suhtumises kaasinimestesse oled ka sina süüdi...sinu normaalne teooria ju...Laugh

Forseti ~ Korn
(selle postituse viimane muutmine: 07-12-2015 15:19 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
kage
naegleria fowleri

07-12-2015 18:09
Postitus: #105
(07-12-2015 14:47 )Eithea Kirjutas:  Minu suhtumises kaasinimestesse oled ka sina süüdi...sinu normaalne teooria ju...Laugh
Ja siin on see koht kus sina kogu aeg süüdistad kedagi, tekitad teistele süütunnet, aga mina räägin vastutusest. Jah, mina olen sinu suhtumise eest kaasinimestesse teadlikult vastutav sellest hetkest alates kui ma näen ja teadvustan seda (mõtlen endale selgeks ja saan aru), aga kuna mina ei ole sinu ja sinu tegude ja väljaütlemiste eest vastutav (mina ei kasvatanud sind üles), siis ma ei pea isiklikult sinu või teiste inimestega eraldi tegelema vaid võin ühiskonnas teistmoodi oma vastutust väljendada lootes, et muutused ühiskonnas muudavad ka inimesi.
(07-12-2015 13:53 )Anonymous Kirjutas:  Soome lastepsühhiaater: inimene on kõige vägivaldsem paariaastasena

Tsitaat:... Tähtis on anda lastele mudeleid, kuidas toime tulla. Näiteks mõtleme välja koos tegevuse, kuhu saaks maandada kõige suurema raevu – jookse, hüppa, rebi paber tükkideks. Võiks olla üks nurgake, kus laps tohib tunda oma raevu,» jagas ta soovitusi.

Raisa Cacciatore sõnul tuleb agressiooni haldamist õppida. «Kahe- kuni 12aastane laps on just sellises vanuses, et tema peab õppima agressiooniga toime tulema. Meie peame neile õpetama, et nii ei tehta. Ja selleks on palju mudeleid,» ...
Ma olen vahel mõelnud selle üle miks mina vägivaldne ei ole ja üheks põhjuseks olen välja mõelnud, et kaksikvennaga koos üles kasvades sai omavahel kakeldes aja jooksul selgeks (kuna vanemad meile seda ei õpetanud), et vägivald üksteise kallal (füüsiline ja vaimne) ja teiste asjade lõhkumine ei vii kuhugi ja tekitab teises ainult tunnet samaga vastata.
Eithea
Veteran

08-12-2015 02:51
Postitus: #106
(02-12-2015 10:56 )kage Kirjutas:  Selliseid tekste lugedes tekib mulje nagu laps kasvataks ennast ise ja oleks enda vanemate ja ühiskonna valiku ning kasvatuse eest vastutav ja täiskasvanuks saades on garanteeritud, et ta on täiesti teadlik oma käitumisest ja saab aru miks ta nii käitub ja miks ta selliseks kasvas kuigi ümberringi vaadates on näha, et see nii ei ole. Nagu sa isegi ütled eelneva jutu ja lausega "Ühesõnaga lõpuks toodab neid kultuur ja ühiskond ehk eeskuju s.h. loodud meemid" seega kuidas saab laps nende eest vastutav olla kui[b] temast vormitakse täiskasvanu selliste abivahenditega, st ta on ühiskonna/kultuuri ohver?[/b]
Mul on kohe nii hea teada, süüdlane minu psühhopaatluses leitud, Kage sina see oledki... Ja Kage, sa pead mind sülle võtme ja see tuleb sul nüüd kohe ära teha...wink
Kui nüüd tõsiselt, siis Ken`iga väga nõus.

(03-12-2015 14:59 )kage Kirjutas:  Sina ka. Sa ju tead, et täiskasvanuks olemine ei eelda mitte midagi kui last pole selles suunas kasvatatud ja arendatud. Täiskasvanuks olemine ei garanteeri lapsepõlves kinnistatud väärtustest kaugemale vaatamist ja laiemalt mõtlemist ja kui võõrast/erinevat ei suudeta aktsepteerida, siis kinnistumine omasse soodustab teise loomaks, zombiks, lillaks, murjaniks jne nimetamist ning talle ülalt alla vaatamist ja enda paremaks pidamist ainult väärtuste, rahvuse, rassi, nahavärvi, religiooni ja muude selliste tunnuste alusel. Tundub suund psühhopaadi poole.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
kage
naegleria fowleri

08-12-2015 09:34
Postitus: #107
(08-12-2015 02:51 )Eithea Kirjutas:  
(02-12-2015 10:56 )kage Kirjutas:  Nagu sa isegi ütled eelneva jutu ja lausega "Ühesõnaga lõpuks toodab neid kultuur ja ühiskond ehk eeskuju s.h. loodud meemid" seega kuidas saab laps nende eest vastutav olla kui[b] temast vormitakse täiskasvanu selliste abivahenditega, st ta on ühiskonna/kultuuri ohver?[/b]
Mul on kohe nii hea teada, süüdlane minu psühhopaatluses leitud, Kage sina see oledki... Ja Kage, sa pead mind sülle võtme ja see tuleb sul nüüd kohe ära teha...wink
Ja mis ma varem ütlesin - sa ei suuda ise (mõelda ja) vastutust võtta ja seega süüdistad kogu aeg teisi. Süüdi, süüdi, süüdi (no ei saa sellest sõnast ja mõtteviisist lahti) ja tehke minu eest ära ilma isegi põhjendamata milles teise süü seisneb (too mulle arusaadav põhjendus, siis võib-olla võtan ka sülle). Aga näe, sisekaemus on tehtud ja järeldusele jõutud, et see on ainuke võimalus kuidas teiste inimestega koos õnnelikult elada nii, et ise õnnelik ollakse. Teistega arvestamine on ju mõttetus nagu sa varem ise ütlesid.

PS! Kui asendada alias "kage" sõnaga "ühiskond", siis saad selle millest nii sina kui ka mina kirjutasime. Mind ei ole vaja ühiskonna ja kultuuriga samastada.
Nofretete
parahuviline

08-12-2015 10:47
Postitus: #108
Peale psühhopaatia esinevad veel sümpaatia ja antipaatia.
Sümpaatia (kreeka k. sõnadest syn "koos" ja pathos "tunne") all mõistetakse meeldivust - kui keegi või miski tundub sümpaatne siis see tähendab, et see keegi või miski meeldib.

Antipaatia tähendab vastumeelsust (anti pluss pathos "tunne").
Ühesõnaga - tunnete vastu ei saa.
kage
naegleria fowleri

08-12-2015 15:36
Postitus: #109
(08-12-2015 10:47 )Nofretete Kirjutas:  Ühesõnaga - tunnete vastu ei saa.
Igal inimesel on valik mida oma tundega teha kui ta selle tunde/emotsiooni oskab ära tabada. Kui ei oska seda ära tunda ja mõelda selle üle, siis antakse juhtimine enda käest tunde/emotsiooni kätte ja inimene arvab, et selle vastu ei saa samas kui tegelikult ta ei oska või ei taha seda teha. Alati on valik olemas ja saab tunnete vastu.

PS! Tunnete ja emotsioonidega pole vaja müstiliseks minna kui neile on ka ratsionaalne ja toimiv seletus - Bashar (youtube, inglise keeles).
(selle postituse viimane muutmine: 08-12-2015 16:49 kage.)
Minaelan
Veteran

08-12-2015 15:52
Postitus: #110
(08-12-2015 15:36 )kage Kirjutas:  
(08-12-2015 10:47 )Nofretete Kirjutas:  Ühesõnaga - tunnete vastu ei saa.
Igal inimesel on valik mida oma tundega teha kui ta selle tunde/emotsiooni oskab ära tabada. Kui ei oska seda ära tunda ja mõelda selle üle, siis antakse juhtimine enda käest tunde/emotsiooni kätte ja inimene arvab, et selle vastu ei saa samas kui tegelikult ta ei oska või ei taha seda teha. Alati on valik olemas ja saab tunnete vastu.

Kes on ...see..., kelle kätte juhtimine antakse? Mitu olemust inimeses pesitseb?
Kas emotsioon on (kehastunud hinge) keha igipõline instinkt või hinge tunnetus/elamus?
(selle postituse viimane muutmine: 08-12-2015 16:12 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Nofretete
parahuviline

08-12-2015 19:53
Postitus: #111
(08-12-2015 15:36 )kage Kirjutas:  Igal inimesel on valik mida oma tundega teha kui ta selle tunde/emotsiooni oskab ära tabada.

Tavainimesel jah. Aga psühhopaat on inimene, kellel puuduvad tunded. Ja kuna psühhopaadil puuduvad tunded, siis ta ei tee kunagi ebaratsionaalseid otsuseid. Tema otsused on alati kaalutletud.
Tavainimese ja psühhopaadi vahele jääb sotsiopaat.
Osad tunded on tal olemas ja osad puuduvad. Sotsiopaati on raskem ära tunda, sest ta osaliselt reageerib emotsionaalselt, osaliselt mitte.
Vesilik
Veteran

16-11-2016 11:25
Postitus: #112
Tsitaat:Sotsiopaatide poolt juhitud organisatsioonis hakkavad selle liikmed omaks võtma sotsiopaatilisi mõtlemis- ning käitumismalle: empaatiapuudus, nõrgematest jõuga üle sõitmine oma eesmärkide saavutamiseks, äärmine hoolimatus ja egoism. Tulemuseks on see, mida me iga päev ringi vaadates näeme. Kui tahame näha. Igaüks ei taha - seda nimetatakse kognitiivseks dissonantsiks.

Truth shall set you free.
xcad
Bännitud

17-11-2016 11:31
Postitus: #113
(16-11-2016 11:25 )Vesilik Kirjutas:  
Tsitaat:Sotsiopaatide poolt juhitud organisatsioonis hakkavad selle liikmed omaks võtma sotsiopaatilisi mõtlemis- ning käitumismalle: empaatiapuudus, nõrgematest jõuga üle sõitmine oma eesmärkide saavutamiseks, äärmine hoolimatus ja egoism. Tulemuseks on see, mida me iga päev ringi vaadates näeme. Kui tahame näha. Igaüks ei taha - seda nimetatakse kognitiivseks dissonantsiks.
Kas jutt on eesti "au-mõistus ja südametunnistus" erakonnast nimega REF?
Orava asendamist hamstriga oma embleemil ei taha kuidagi teha...oleks rahvale arusaadavam kui punnpõski vaatabSmilewink
Vesilik
Veteran

17-11-2016 15:43
Postitus: #114
Tsitaat oli lihtsalt hea ja teemasse sobiv seal kirjutatu kehtib iga organisatsiooni kohta nagu isegi olen täheldanud,isegi koerad pidid muutuma iseloomult oma peremehe sarnaseks,sapiensidel on ju nii kes maksab tellib muusika,pikalt üht pilli ja üht viisijuppi kääksutanu muud enam ei oskagi.Ning kui mingit organisatsiooni juhib ikka kalduvustega hull siis normaalsed seal töötada ei saagi,kas siis kohanduvad seda nimetatakse konformismiks,muide hea raamat on Alberto Moravia Konformist,klassika,või lihtsalt põgenevad.

stepsel
heyoka

17-11-2016 16:43
Postitus: #115
Kui keegi põikab pidevalt võõrale kruusasele kõrvaltänavale, kus loll spsnjel ketis, siis põiganu justkui ise vajab seesmist ärritust. Ta ei pea minema aga hing ihaleb viha. Vaatab koera, sõimab, viskab kiviga ning ärritub lõrina peale. Terve linnon avatud oma kvartalitevõrguga aga vihahimu tahab oma. Järgmisel päeval ta jälle , kogemata, põikab koera juurde. Näe ikka lõriseb. Võiks hoopis vene kvartalis jalutada või hoopis toomkirikurt väisata. Kodutänava lärmi sisse ei taha ka keegi külla tulla. Raske elu sel rändajal.
xcad
Bännitud

03-06-2018 20:03
Postitus: #116
http://rahvuslane.ee/arvamus/faktikontro...oonespuit/
Kuidas suhtuda intelligentsusesse ja psühhopaatiasse? Kas 50 IQ saab olla psühhopaat? Kas makaak saab psühhopaat olla? Või veel allapoole näiteks mandavoška?
Hansee
Tavaliige

03-06-2018 20:46
Postitus: #117
Ma loodan, et Su vaimu ei kõiguta ümbritsev kaos.
Tuleb leida mingisugunegi pidepunkt edasi on alles võimalus ülimaks-tasakaaluks.
See oli sobilik mu endale...
Ei nori! Mis Su enda kohta käivad testid näitasid?
(selle postituse viimane muutmine: 03-06-2018 20:52 Hansee.)

Elame kuidagi elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
xcad
Bännitud

03-06-2018 20:57
Postitus: #118
(03-06-2018 20:46 )Hansee Kirjutas:  Ma loodan, et Su vaimu ei kõiguta ümbritsev kaos.
Tuleb leida mingisugunegi pidepunkt edasi on alles võimalus ülimaks-tasakaaluks.
See oli sobilik mu endale...
See pole see. Tekib küsimus inimesest ja tema vaimuhäiretest. Osades aafrika riikides on IQ kusagil 40 kandis, kas neid saab siis inimesteks lugeda? Kui saab siis kas nad on oma tegudest vastutavad? Kas neil esinevad samad vaimuhaigused? Itaaliast inimsöömise rituaalid, alaealiste vägistamine ja kõik muu. Ka eestis õppivad kirjaoskamatud üliõpilased kuuluvad selle teema alla.Bleh
Hansee
Tavaliige

03-06-2018 21:12
Postitus: #119
Palju Su QI välja vedas?

Elame kuidagi elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
xcad
Bännitud

04-06-2018 03:59
Postitus: #120
Vähe.....100 kanti. Neid on erinevaid variante.
xcad
Bännitud

04-06-2018 19:05
Postitus: #121
Tegelikult see IQ test on jama. Vahel inimene kel vaimne puue saab ka 200.....tema mõte töötab teist rada pidi ja muud midagi. Neeger, kas on ikka inimene? See on peamine küsimus. Ja kas tal esinevad samad vaimuhaigused näiteks psühhopaatia on kahtlane, see nõuab intellekti, intellekt aga puudub.
Mõistuse ja intellekti olemasolu näitab lisaks kõigile muule paljunemine. Neegrid paljunevad nagu lemmingud, miks? Isegi euroopas. Põhjus on sama mis lemmingutel. Kui sööki on siis tuleb paljuneda, mis edasi ei huvita enam. Neeger ja üliõpilane on on nagu siga ja tiivad. Üks välistab teist.
Nakkushaigused kanduvad inimestel ja loomadelt teineteisele üle. Vaimsed häired aga õnneks mitte. Küsimus on kas neegril esinevad ka samad vaimsed häired ja haigused mis teistel rassidel?Shock
(selle postituse viimane muutmine: 04-06-2018 19:12 xcad.)
Vesilik
Veteran

04-06-2018 21:49
Postitus: #122
Psyhhopaatia on vaimuhaigus,vaimne puue mis ei söltu intellekti tasemest,millegipärast kalduvad keskpärase intellektiga isikud psyhhopaatiat heroiseerima ja esile töstma nagu kaasneks see paratamatult körge intellektiga kuigi psyhhopaate leidub intellekti kogu spektri ulatuses ja just madala iq puhul esineb seda sagedamini,igayks kes kasvöi pealiskaudselt psyhhatria vastu huvi tundnud teab seda.

xcad
Bännitud

07-06-2018 11:54
Postitus: #123
http://rahvuslane.blogspot.com/2018/06/g...alged.html
Kui kuuluvad inimeste liiki siis on ka inimestele kuuluvad haigused? Pole kuulnud, et ahvidel ja muudel loomadel oleks psühhopaatilisi kalduvusi või on siiski?
Minu nägemuses neeger EI OLE inimene vaid olend kes püüdleb inimeseks saamise poole just vaimselt. Selletõttu ka sellised arvamused.
(selle postituse viimane muutmine: 07-06-2018 11:56 xcad.)
Nielander
Questioning Everything

08-06-2018 00:00
Postitus: #124
(04-06-2018 19:05 )xcad Kirjutas:  Tegelikult see IQ test on jama. Vahel inimene kel vaimne puue saab ka 200.....tema mõte töötab teist rada pidi ja muud midagi. Neeger, kas on ikka inimene? See on peamine küsimus. Ja kas tal esinevad samad vaimuhaigused näiteks psühhopaatia on kahtlane, see nõuab intellekti, intellekt aga puudub.
Mõistuse ja intellekti olemasolu näitab lisaks kõigile muule paljunemine. Neegrid paljunevad nagu lemmingud, miks? Isegi euroopas. Põhjus on sama mis lemmingutel. Kui sööki on siis tuleb paljuneda, mis edasi ei huvita enam. Neeger ja üliõpilane on on nagu siga ja tiivad. Üks välistab teist.
Nakkushaigused kanduvad inimestel ja loomadelt teineteisele üle. Vaimsed häired aga õnneks mitte. Küsimus on kas neegril esinevad ka samad vaimsed häired ja haigused mis teistel rassidel?Shock

Niinimetatud valge ja must (ja asiaat) on samast liigist - inimesed... ehk siis meie geneetiline materjal on piisavalt sarnane, et mitte ületada ristumisbarjääri. Umbes nagu erinevad koeratõud saavad omavahel endiselt järglasi. Samas koeratõud on rassidest oluliselt pisemad eraldusüksused.

Sinu küsimused selles kontekstis on palju rumalamad, kui su postituse subjektide väidetav rumalus. Oh, kui palju rumalamad. Mis rassist sa muidu oled?
(selle postituse viimane muutmine: 08-06-2018 07:59 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Minaelan
Veteran

08-06-2018 13:57
Postitus: #125
(08-06-2018 00:00 )Nielander Kirjutas:  Sinu küsimused selles kontekstis on palju rumalamad, kui su postituse subjektide väidetav rumalus. Oh, kui palju rumalamad. Mis rassist sa muidu oled?

Isiklik halvustav arvamus? Mode poolne!!

Mind huvitab, kuidas IQ järgi määrata inimese väärtust?

http://tnk.tartu.ee/0vaimsete.html

Need parameetrid on nii ühekülgsed ja tegelikult klassifitseerivad inimest samamoodi klassidesse nagu olümpiarõngad.

"Olümpiarõngaid tõlgendatakse ka nii, et rõngad vastavad maailmajagudele: sinine sümboliseerib Euroopat, must Aafrikat, punane Ameerikat, kollane Aasiat ja roheline Austraaliat. Tõlgendusi on ka teisi."
https://et.wikipedia.org/wiki/Ol%C3%BCmpias%C3%BCmbol

Siinkohal - kas sinine (nagu olümpiarõngastes on) tähendab tegelikult siniverelisi (kõrgemaklassi) Eurooplasi? wink.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog