Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viljandimaalased
#1
Võiksime tõesti kuhugile üleeestilisele kokkutulekule minna aga samas võiks ju ka siin enne kokku saada ja plaane pidada.
Saatke mulle ettepanekuid et kus ja millal võiks teha väikese kokkusaamise.
Kui on vähem rahvast siis kutsuks enda juurde.
Vasta
#2
Ma ka miskitpidi viljandimaalane Laugh Kui Eestisse satun, siis Viljandi ja Järvamaa piirile.
Vasta
#3
Kutsud Viljandimaa nõidu ennast katsuma, hihiii.
Vasta
#4
Teema on unustusse vajunud, mina võtaksin meeleldi üritusest osa, tingimusel, et see toimuks nädalavahetuselSmile
Vasta
#5
Kokkusaamine laupäeval Viljandis - vähemalt on lubanud tulla Tehnoloog, Hugoth, alar, zzz34 ja mina.
On veel soovijaid? Ootame.
Siis tel.56 911512. Mati.
Võtke ühendust.
Vasta
#6
Kus täpsemalt toimub? Satun eeldatavasti vanemaid väisama see nädalavahetus, ehk leiaksin ka aega pisut kuigi ei julge midagi lubada.
Vasta
#7
Saigi siis kohalik kokkusaamine kordaläinuks lugeda. Kõik ,kes said kohale tulla , said oma huvidele vastava vastuse. zzz34 näitas eile filmitud filmilõikke. See erines tavalisest.....senini nähtust. Ja seal oli mõte, et selliseid kokkusaamisi võib veel edaspidigi korraldada, ja sellega oldi päri.
Vasta
#8
(16-06-2012, 21:59 )HUGOTH Kirjutas: zzz34 näitas eile filmitud filmilõikke. See erines tavalisest.....senini nähtust. Ja seal oli mõte, et selliseid kokkusaamisi võib veel edaspidigi korraldada, ja sellega oldi päri.
Pildid ja video nähtusest panen mõne päeva pärast siia.
Edu kõigile!
Vasta
#9
No nii,austatud daamid ja härrad Smile panen mulle muljet avaldanud nähtusest 16.06 00:16 pildid ja full HD video,mille salvetasin statiivilt kaamerat zoomides,objekti lendu pilvede all järgides,et kaadris pysiks,seega tumemust taust.Kui videosätteid krudida,peaks heledamaks muutuma.Ise proovida ei saa kuna graafika lahja arvutil.
Nimelt oli plaan öösel virmalisi pildistada,fotokas juhtus olema sisse lylitatud ja kerge zoomi asendis kui äkitselt silmanurgast märkasin taevast oranži valgust,masinlikult vajutasin video salvestama ja sain lendava apelsiini Smile .Midagi kohe ei oska öelda ega möelda,mis vöi kes see on.Nähtav oli Viljandis,Männimäelt vaadates,kuni objekt muutus täpiks,mis kadus vaateväljast umbes Loodi kohal,pilvemassi taustal,videoklipi pikkuseks 1,45min.Algselt oli väga hästi nähtav, suur, allpoolpilvi,kera kujuline.Vöin kinnitada,et täiesti EBAMAINE,kui just ei ole mingit sorti harukordne loodusnähtus,ilm oli absoluutselt tuulevaikne ja poolenisti selge taevas,ehk paar tähte oli nähtaval kuna valge praegu öösel.
[Pilt: proov_073.JPG]
[Pilt: proov_072.JPG]
[Pilt: proov_077.JPG]

video siin
Mis arvate?

Vasta
#10
Ilus värviline ja tore, et videole said! Smile
Vasta
#11
Ok,aga mis see ikkagi lendamas oli,tegemist oli väga suure keraga umbes nagu kuumaöhupall,millega löbusöite tehakse aga liikus körgel pilvede all ja kiiresti-ei saa ju loodusnähtusega tegu olla,ehk on kellegil parem arvuti ja saab heledamaks krudida,salvestasin yheksanda korruse rödult,vaatlusel muidugi oli kera suurepäraselt nahtav,niipalju kui jöudsin reaalis näha filmimise körvalt.Ytleks,et nägi sarnane välja nagu filmis Kui maakera jäi seisma vist oli pealkiri Keanu R......-ga.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat