Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Käejooned ja käekiri
#1
Kas siin on keegi, kes oskab 110% käejooni lugeda, on sel alal kogenud ja pädev? Tahaksin teada mida võib minu kohta minu käejoonte järgi öelda. Ei tasu pabistada ma ei anna hinnanguid vms kellegi võimete vms kohta. See lihtsalt väga huvitab mind. Samuti huvitab mind käekirja näidise järgi inimese iseloomustamine, kui keegi oskab seda, siis oleksin väga huvitatud ja tahaksin kuulda, millised on põhitõed jne jne. Soolapuhujatel mitte tülitada.
Vasta
#2
Lisaksin omalt poolt küsimuse, et kas pildi põhjal (tehes käest pilti) on ka võimalik seda käejoonte lugemist teha?
Vasta
#3
(21-04-2012, 12:44 )Savipats Kirjutas: Lisaksin omalt poolt küsimuse, et kas pildi põhjal (tehes käest pilti) on ka võimalik seda käejoonte lugemist teha?

Selle järgi mis mina ette kujutan peaks olema võimalik, sest käejoonte lugemisel ei tohiks midagi ühist olla inimese lugemisega tunnetuse vms põhjal vaid et see joon teeb sellise saki see peaks seda tähendama, joonte pikkus jms. Kuigi samas kujutan ette, et kui see pilt pole just väga täpne 3d scan võib pildi põhjal ennustamine keerukas olla, sest osad jooned võivad märkamatuks jääda, kuigi põhijooned on ju nähtavad. Ei tea, see on minu ettekujutus. Aga ootaks asjatundja vastust, mis tuleks teadmistest, mitte loogikast nagu minu praegune vastus.
Vasta
#4
Käejooni saab selgeks õppida iga inimene ise:

Teema Hiromantia:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...Hiromantia

Sama grafoloogiaga, mis on õpetus käekirja seostest kirjutaja iseloomu ning kehaliste ja psüühiliste seisunditega.
Grafoloogiat hakati teadusena käsitama 19.saj. 2.p. Prantsusmaal, mõnel maal (Jaapanis, Saksamaal) on see ülikooli õppeaine. Grafoloogia andmeid kasutatakse psühholoogias, meditsiinis ja kriminalistikas.
Omanda see elukutse või siis pöördu Ingvar Luhaääre poole, tema on üks tuntumaid grafolooge Eestis.
Lugemiseks Ingvar Luhaäär. „Grafoloogia kõigile.“ Egregor, 1993.
Vasta
#5
Käejooni saab (peaks) küll pildi järgi lugeda saama. See, et 'vaata mulle nüid hoolega silma, latseke, vaimu tuleb peale' on mingi jura. Enamasti. Aga sattusin kunagi raamatupoes sirvima mingit raamatut, kus õpetas käejooni lugema. Seal oli lihtsalt selgitatud erinevate joonte tähendusi ja selle kohta et otsest kontakti vaja oleks, sellest polnud sõnagi.
Vasta
#6
(21-04-2012, 20:35 )Deadmaus Kirjutas: Käejooni saab (peaks) küll pildi järgi lugeda saama. See, et 'vaata mulle nüid hoolega silma, latseke, vaimu tuleb peale' on mingi jura. Enamasti. Aga sattusin kunagi raamatupoes sirvima mingit raamatut, kus õpetas käejooni lugema. Seal oli lihtsalt selgitatud erinevate joonte tähendusi ja selle kohta et otsest kontakti vaja oleks, sellest polnud sõnagi.

No täpselt, minu loogika ütleb sama, ainus probleem võib tekkida sellega et mõni joon jääb märkamata, mis reaalis kätt vaadates märkamata ei jääks ja millel oleks mingi tähendus.
Vasta
#7
(21-04-2012, 21:41 )pisikiisu117 Kirjutas: No täpselt, minu loogika ütleb sama, ainus probleem võib tekkida sellega et mõni joon jääb märkamata, mis reaalis kätt vaadates märkamata ei jääks ja millel oleks mingi tähendus.

No just, aga üldpildi vast saab ikka kätte. Kui just pole mingeid pisikesi jooni, mis ennustavad, et, oi näe, homme saad sa kirvega vastu pead, ja mis võivad pildilt märkamata jääda. Äkki on tõesti võimalik kuidagi oma kätt arvutisse sisse skanneerida? Selline võimalus oleks muidugi parem, nagu Pisikiisu juba enne kirjutas.
Vasta
#8
olen minagi raamatu ostnud ja eest-taha poole ning tagant-ettepoole selle läbi sirvinud. kõigest saan aru, aga vat oma elujoonest ma aru ei saa, ükski näidis ei ühti minu omaga. Mul oleks nagu 2 elujoont, samas ei saa täpselt aru ka, keegi ei oska seletada, mis joon see mul elujoon on ja kas on jne.. Ühesõnaga, kui keegi oskaks pildi järgigi öelda, kas mul on siis üks lühike elujoon või üks korralik pikk ja teine kohe kõrval lühike. Tean, et võib ka kaks elujoont olla, olen ka näidiseid selle kohta näinud, kuid ikkagi mitte sellist, nagu mul on.
Vasta
#9
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid100943
Seda teemat on ennegi lahatud.
Vasta
#10
Oksjonil oli soodsalt pakkumisel hiromantiakäsiraamatud aga ma ikkagi loobusin neist kuna need olid välja antud natsisaksamaal ja Ahnenerbe või Thule seostega, seega on seal palju paska panndud ega saa tõsiselt võtta.
Vasta
#11
http://fotoalbum.ee/photos/Cessuke/107601117
kas oskab keegi selle pildi järgi öelda, milline on elujoon?
Vasta
#12
Minu teada saab seda üle neti teha küll, ainult parema ülevaate saamiseks tehti vist peopesa värviga kokku ja vajutati käekujutis paberile. Siis ei tohiks miskit märkamata jääda. Aga ...Kuidas Sina selle värvi pärast maha saad, ära minu käest küsi Smile
Vasta
#13
Aga oskaks keegi kommenteerida, et milline on mu käel elujoon, see lühem ja kitsam pöidla juures kohe, või see, mis jookseb peajoonest lahku alla või on 2 elujoont? Pilt minu eelmises postituses lingina siis.
Vasta
#14
Ole ettevaatlik selle tuleviku ennustamisega. Tulemuseks võib olla see, et keegi kolmas isik hakkab sinu eluteed määrama, rääkides sulle mingit oma subjektiivset juttu, mis jääb alateadvusse tulevasi valikuid mõjutama. Selles hiromantia teemas on ingliskeelseid linke käejoonte lugemiseks. Teema lõpus ka viited eestikeelsetele trükistele.
Vasta
#15
Ei, ei, ma ei tahagi, et keegi ennustama hakkaks, ikka ise tahan uurida, lihtsalt on arusaamatu, et milline minul see elujoon siis on Smile Teistel lähedastel ja tuttavatel pole probleemi arusaamisega, aga minul on 2 joont, mis siis võiks, kuid ei pruugi ka elujooned mõlemad olla ja kui ei ole, siis jääb mulle ikkagi küsimuseks, et milline siis? wink
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat