Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kas võib olla needus?
#1
tere olen siin uus ja ei oska enam mujalt abi paluda.


lugu algas siis sellest et 2007 aasta ostsime mehega endale korteri ja sellest ajast peale on hakanud elu allamäge minema. korteris koguaeg juhtub midagi halba.ja lähi ringkonnas samuti..... olen mõtlend et ju need juhused aga kas on võimalik et 5 aastat ainult elu allamäge veereb. ja eelmise aasta lõpus ärkasin ma öösel ülesse sest mu kõrval istus keegi valge olevus. ma ehmusin ära ja see asi ehmus ka jooksis mu lapse voodisse.korteris läheb meil sageli tehnika katki. ja viimasel ajal on mu närvikava sellest kõigest nii pingul et tekivad tugevad hingamisprobleemid.öösiti tunnen vahel et keegi nagu kägistaks aga kedagi ju pole.käisin perearstile rääkimas et tervisega probleeme aga kõik proovid on korras ja siis ta ytles et stress. kirjutati rohud aga need ajavad olemise uimaseks. nüüd pöördungi siia et kas on võimalik et minul või siis selle korteril on mingi needus ? või pean tõesti edasi pöörduma psühholoogi juurde?
Vasta
#2
See valge olevus, keda Sa nägid ongi see, kes Sinu kodus tegutseb. Sellised tegelasi tuntakse poltergeisti nime all. Poltergeitid olevat enamasti eksinud lapsvaimud ja nad annavadki endast märku asjade kaotsi minekuga või lõhkumisega. Vahel harva saab neid ka näha. Smile Lugesin kusagilt, et kui on poiss-vaim, siis võib talle jätta mänguauto või kaardid, tüdruk- vaimule aga nuku. Siis on tal tegevust. Muidugi võid proovida temaga rääkida, seletada talle, et sa ei tea kes ta on ja et tema käitumine hirmutab sind, samas paluda kenasti, et ta lõpetaks asjade lõhkumise ja paku talle neid mängu asju. Vaata mida ta teeb. Veel võid põletada valgeid küünlaid, pane küünlaid ka peeglite ette. Küünlaleek peegeldub peeglist tagasi ja see suurendab efekti. Valged küünlad puhastavad energiat.
Aga kui sellest ei piisa, siis peab leidma kellegi, kes tembutaja lihtsalt minema saadab.

Kuidas on korteris lood enegiavooluga? Esiuks ja tagauks? Praod seintes? Trepp, alumiselt korruselt ülemisele välja?
Ei taha hirmutada,aga kui nende kaudu keegi käima hakkab, läheb ka elu võimatuks. Siin saab küünaldega kotrollida võõraste kohal olu. Kui küünlaleegid värisevad ja Sa kindlalt tead, et pole tuultõmbust, ega õhu liikumist, siis on see märk, et keegi veel tegutseb seal.

Arsti juurde sellise jutuga..... no ei tea. Lõpuks nad võimaldavad Sulle pehme toa ja pikkade varukatega särgi.

Ole hoitud ja kaitstud.
Vasta
#3


Kuidas on korteris lood enegiavooluga? Esiuks ja tagauks? Praod seintes? Trepp, alumiselt korruselt ülemisele välja?
Ei taha hirmutada,aga kui nende kaudu keegi käima hakkab, läheb ka elu võimatuks. Siin saab küünaldega kotrollida võõraste kohal olu. Kui küünlaleegid värisevad ja Sa kindlalt tead, et pole tuultõmbust, ega õhu liikumist, siis on see märk, et keegi veel tegutseb seal.

Arsti juurde sellise jutuga..... no ei tea. Lõpuks nad võimaldavad Sulle pehme toa ja pikkade varukatega särgi.

Ole hoitud ja kaitstud.

[/quote]



energiaga on meil sedasi et vool koguaeg kõigub . eriti kui hakata kasutama vannitoa voolu..vannitoa seinas on ka pikk pragu.eelmise aasta detsembris kukkus meil esikulagi alla .samas on trepp väga korras.küünlaleeki ma ei saa kontrollima hakata sest ma tunnen nii samutigi et toas koguaeg õhk liigub eriti magamistoas ,oleme otsind et kuidas see võimalik aga siiani pole lahendust leidnud.
Vasta
#4
Uus või vana korter? Remont tehtud millal?
Igatahes kui mu korteris oleksid praod seintes ja juba lagi kaela sajaks, siis mõtleksin küll kolimisele, olgu siis tegemist "neetud" korteriga või mitte. Niisugune ehituspraak on ohtlik.
Vasta
#5
korter on uus..remont ka alles tehtud....koliks hea meelega aga tänases maailmas on vähe tõenüoline et keegi korterit ostab
Vasta
#6
Skandinaavia ja Põhjamaade mütoloogia tunneb sellist tegelast nagu Mara/Mare. Tegemist naisvaimuga kes tuleb ning istub magaja rinnale, tuues kaasa õudusunenägusid ning tekitades lämbumistunnet. Lisaks inimestele painab ta ka koduloomi.
Slaavlased tunnevad teda kui Kikimorat ning poolakad kui Notšnitsat.

19 saj. Serbiast on üles tähendatud, et Mara vastu aitab see kui:
jätta luud tagurpidi ukse taha,
asetada vöö linade peale
või siis lausuda enne magamaminekut tabav/asjakohane palve

Mitte segi ajada samanimelise deemoniga.

Wikipedia link:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mara_(folklore)
Vasta
#7
(31-03-2012, 15:29 )gerli Kirjutas: korter on uus..remont ka alles tehtud....koliks hea meelega aga tänases maailmas on vähe tõenüoline et keegi korterit ostab

No ausalt öeldes ma kahtlustasin, et korter uus. Viimasel ajal tehakse ikka niisugust ehituspraaki, et ohohoo. Eriti selle viimase ehitusbuumi käigus löödi odavalt maju kokku, kõik puha "euro", praegseks juba lagunevad.
Euroremont võib ka tervisele hakata, pakettaknad teevad olemise umbseks, inimesed magavad halvasti. Elasin mingi aja ühikas kus euroremont ja väga vastik oli olla. Nagu plastikust karpi oleks pakitud.

P.S. see Mara jutt.
"Nightmare" tuleb ka sellest nimest.
Ja mitte ainult Skandinaavia ja Põhjamaade mütoloogias, vaid ka budismis tuntud tegelane, Siddhartha Gautama võitles temaga.
xawa, mulle tundub küll, et tegu sama algupäraga elukaga.

"Mrtyu-mara, or Mara as death, in the sense of the ceaseless round of birth and death."
http://en.wikipedia.org/wiki/Mara_%28demon%29

Skandinaavia ja Põhjamaade mütoloogias ju praktiliselt sama tähendus.
Vasta
#8
Unustasin küsida,kas magamistoas on suuri peegleid, peegelustega riidekapp näiteks, kus on ka voodi hästi näha. Siis lihsalt laua peegel paigutada nii, et voodis lamades sealt ennast ei näe. Ja kui on peeglitega riidekapp, siis võib sinna ette mingi kerge kaardina organiseerida. Poest on saada sihukesi kaardinapuid ka mida saab lakke kinnitada.Lihtsalt mingid sooned, kus kaardinad konksudega sees liiguvad. Peeglid on nagu uksed igasugustele... Öö-Maaradele Bleh Pihlaka oksad võid tuppa tuua. Pihlakas on positiivse energiaga puu ja hoiab pahalased eemal.
Sinu vastus energiavoolu kohta oli väga armas Smile aga ma ei mõelnud energia all elektrit. Näiteks kui majal on eesuks ja tagumine uks ühel joonel siis igasugused energiad liiguvad otse joones läbi maja, nagu kiirtee. Ka siis on võimalus, et majast läbi kihutades keegi teelt korraks eksib ja kogemata Sinu koju satub. Kodus energia kulgemist aitab korraldada feng shui. Neid raamatuid on päris palju väljaantud. Raamatukogudes on ka, ei pea koju ostma.
Siis veel nn kohamälu, negatiivsed tsoonid, veesooned. Negatiisete tsoonide ja veesoonte mõju leevendavad lambanahad voodis lina all. Või siis mingi naturaal villane tekk.
Vasta
#9
Mulle jäi silma see koht just kus sa ütlesid , et õhk koguaeg liigub , te ei tea kuidas see võimalik aga ta liigub . Soovitan siiski seda küünla värki proovida , lihtsalt igaksjuhuks .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas needus või lihtsalt veab viltu? loviis 7 4,570 18-10-2018, 16:28
Viimane postitus: isemaag
  Needus? lilleke 9 8,154 11-06-2018, 20:37
Viimane postitus: kalldunn
  Kas mul on needus peal? Erle70 18 14,129 23-01-2018, 18:37
Viimane postitus: pikksukk
  Mulle tundub, et ma ei tohi vihane olla Triinu83 1 3,028 23-11-2016, 14:35
Viimane postitus: Anonymous
  Kas see on võimalik... Megas2ga 4 2,966 17-02-2014, 01:35
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Ei suuda otsustada kas olla wicca pisiketotoo 20 8,276 16-10-2013, 04:09
Viimane postitus: hulkuv hing
  Needus Tiiuke 3 3,024 27-03-2013, 11:02
Viimane postitus: positiivne
  Needus? Triin123 27 25,159 22-02-2013, 19:36
Viimane postitus: Vesilik
  Üksilduse needus? Marii 9 5,110 25-12-2012, 18:20
Viimane postitus: excubitoris
  Kas lahkunu andis märku või oli kokkusattumus? PMK 3 2,836 10-08-2012, 21:56
Viimane postitus: brandy

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat