Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kevadine paravõimete katse meestele
#26
Mis mõttes kõik inimesed? Inimesi pole ju olemas, need on mingid suvalised hologrammid. Teen mis tahan...
#27
Võibolla haakub selline teema:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=silmad

Mul on üsna tihti olnud juhuseid, kus vaatan kedagi tagantpoolt ja vaadeldav tunnetab seda. On olnud juhus, kus vaadeldav isik luges täpselt mu mõtteid, kui ma kolm korda tal mõttes üle õla vaadata palusin (ta vaataski peale iga minupoolset palvet tagasi).
Ja on olnud juhuseid, mil ma ise olen otsekui mingi signaali peale ümber pööranud ja avastanud, et mind vaadatakse. Kusjuures ma ei oska kirjeldada, mis toimub hetkel, mil ma seda tajun.

Siin oleks meestele hea võimalus õppida oma partnereid rahuldama veidi müstilisemal moel - lihtsalt partnerit vaadeldes ja ette kujutades, kuidas ta partnerit hellitab Smile
#28
(17-03-2012, 14:10 )Celtic Kirjutas: Mis mõttes kõik inimesed? Inimesi pole ju olemas, need on mingid suvalised hologrammid. Teen mis tahan...

Ja nii ongi!
Rupert Sheldrake'i katsed ja järeldused sel teemal on päris huvitavad. Tema katsed on olnud teadvuse mittelokaalsust uurivad.
Sarnast puurivat pilku ehk jõllitamist, või kuidas igaüks iganes seda nimetab, äratundmist esines sagedamini teineteisele võõrastel inimestel. Sheldrake peab selle põhjuseks asjaolu, et looduses peab rünnatav loom olema valmis rünnakut ennetama ning jälitajat/hiilijat ära tundma enne kui on hilja. Seevastu pikemat aega koos elanud või teineteist hästi tundvad inimesed saavutasid selle jõllitamiskatsega suht nullilähedasi tulemusi.
Tuttavad ja suhtes olevad inimesed tundsid ära selle kui üks teise peale kaugelt distantsilt mõtles. Teineteisele võõrastele inimestele näidati fotosid ja videolõike ning paluti neil keskenduda nn sidepidamisele - tulemus oli praktiliselt null.

Ma proovisin seda keelekat teha oma naisele ja peab tunnistama, et see mõjus vaatamata sellele, et me juba üle 25 aasta koos oleme. Seega sellised mittefüüsilised meelemängud toimivad, aga kas lihtsalt himur pilk ja meelas mõte suvalisele kenale KODANIKULE tänavalt pärale jõuab, selles ma väga kindel ei ole, aga kes viitsib, proovigu. See ON ju vaid MÄNG.
#29
Sellised "katsed" õnnestuvad, kui vastuvõtja aju on parema ajupoolkera tunnetuslikus osas (nagu tänavale ennast eksponeerima läinud tibidel, ning pooltel erksamatel/tundlikumatel inimestel linnapildis/toidupoes) - kui aga vastuvõtja aju on vasaku ajupoolkera analüütilise osa külge lukustatud, siis ei tunne tibike teda puurivat pilku; nagu ei tunne skeptikud ühtegi meeltevälist ilmingut; nagu ei hakka Unzip jalge peal vaaruma, kui talle otse-eetris korraldada pointimine sooviga "saa paremaks acta osas".

#30
Aga peaks proovima mõnele rusikaga kõhtu, jalaga kubemesse või tagumikku löömist, oleks ka ju nii lõbus.. Äkki ta lihtsalt ei meeldi mulle ja minu jaoks on ta mõttetu rullnokk ja igati selle ära teeninud.
#31
(18-03-2012, 11:52 )PiziIngliito Kirjutas: Aga peaks proovima mõnele rusikaga kõhtu, jalaga kubemesse või tagumikku löömist, oleks ka ju nii lõbus.. Äkki ta lihtsalt ei meeldi mulle ja minu jaoks on ta mõttetu rullnokk ja igati selle ära teeninud.
No kes küll sinu nii välja vihastanud on, et kevadine mängulust suisa sarkasmiks on võrsunud?

Me elame reaalsustasandil, mille iseloomustavaks koondnimetuseks võib panna: kõik mõtted on lubatud. Tänu ajamaatriksi olemasolule ning selle suurele tihedusele kõik mõtted lihtsalt ei jõua materialiseeruda kohe siin ja praegu. Väike vallatlemine ja mängulust aitavad meil ennast tunnetada ja seeläbi oma olekut läbi arusaamise avardada. Süütu ja lustiline mäng ei saa kellelegi ülekohut teha. "Jalaga kubemesse" ei ole lustiline ja süütu ammugi mitte. Sellist mõtteharjutust ei saa keegi keelata, kuid sellise tegevusega me mitte ei mängi oma maatriksis vaid vääname seda ning peame arvestama tõsiasjaga, et kõik, mida me teeme niiöelda teistele, teeme me tegelikult iseendale.
#32
Ja kellelegi suvalisele tibile keele kõrva ajamine on süütu tegevus abielumehe poolt?
#33
Nu aga kui see,mida need halogrammid Matrixi maailmas tunda võivad, ei loe -siis miks peaks lugema see, kui halogramm Meeldiv Kodanik halogramm Matrixi peal teostab peale keele kõrva ajamist Ingliito poolt kirjeldatud protseduure . Kas ühekaupa või kõiki korraga? Teeb kah mis tahab?

#34
Samasugune lustimine nagu teiegi poolt välja pakutu.. Iseasi on see, kas mina tungiksin kellegi privaatruumi sellisteks labasusteks. Saaks tõesti aru, kui tegemist mõne oma inimesega või kellegiga, kes on koos minuga, aga võõraid minna perverdi kombel ahistama? Teil noormehed on tõesti veri kevadel vemmeldama löönud vist, et ajud kohe kubeme tasandil mõtlevad.
Pole erilist vahet, kas tegemist on "hea" või "halva" provotseerimisega.
#35
Üldiselt lahendused "ohvrite" valik (üksinda kõndivat "üles löödud" ilusat tibi (noh sellised, kes omale meest ilmselgelt otsivad)) ja vastused enda privaatruumi tungimise kohta jmt näitavad, et pead enda mõtete katseobjekti valimisega võimalikult vähe eksima. Seega enne selliste eksperimentide vastutustundlikku korraldamist, et eksimist sihtmärgi valikul vähendada, tuleks kasuks sihtgrupi psühholoogia, käitumismudelite, nendele tähtsate teemade ning kõige muu taolisega kurssi viimine. Lisaks tuleb ennast vaimselt arendada, et nähtavate tundemärkide kõrval oskaks tunnetada sihtmärgi meelestatust, soove jmt. Edu vastutustundlikul katsetamisel.
#36
(18-03-2012, 13:38 )Matrix Kirjutas: Me elame reaalsustasandil, mille iseloomustavaks koondnimetuseks võib panna: kõik mõtted on lubatud. Tänu ajamaatriksi olemasolule ning selle suurele tihedusele kõik mõtted lihtsalt ei jõua materialiseeruda kohe siin ja praegu. Väike vallatlemine ja mängulust aitavad meil ennast tunnetada ja seeläbi oma olekut läbi arusaamise avardada. Süütu ja lustiline mäng ei saa kellelegi ülekohut teha.

Ei tea, kas see nii süütu ongi.
Kuidagi kohe hüppas pähe võrdlus äsja loetud materjaliga - manipulatsioonidest mõtete, unenägude ja astraaltasandiga:

http://www.aigarsade.com/Astraaltasandi_...ioonid.pdf

#37
(17-03-2012, 10:20 )Jõhvikas Kirjutas:
(17-03-2012, 09:49 )tapsix Kirjutas: Kunagi oli juhus ühe nõia pool külas olles F1 võistlusi jälgida, peremees ei tulnud isegi sellesse tuppa, kus telekas oli. Minu küsimuse peale, kas Ta ei vaatagi - raputati pead ja öeldi, et ei taha et keegi seina paneks.

Päikest.

No vabandan väga, aga see on nüüd küll muinasjutt või ajasid need inimesed sulle kägu. Kui inimene ise ei taha teisele halba, siis kuidas saab selle tahtmatuse juures pilk ikkagi halba tekitada? Kas see nõid siis käiski ringi sall silmadel? Ta ju nii hea nõid, et ei soovi kellegile halba, aga see kurjavaimu pilk... Lisaks seda, et ole sa nõid või šarlatan, aga teisele õnnetust manada ei ole kellegile lubatud.
ESITEKS mina vormis loos ei ole kolmandaid isikuid.
Teiseks ju Tal oli põhjust nii öelda, on juhtunud igast asju. Peale Arno Joala lahkumist on meie sportlastel ikka suht kesiselt läinud, kuni iidol Veerpalu juhtumini välja. Kas meie nõiad on mannetud või tegeldakse muude "tähtsate" asjadega. Suvised olümpiamängud , siis järjekordne nõidade jõuproov - meie perspektiiv on päris nutune või ma eksinPh34r2
Kolmandaks , kui Kašpirovski tekitas meil laineid TV-s ja anti välja ka üks pehme trükis, mille kaanel oli suurelt nägu koos silmadega, mis hüpnotiseerivalt jõllitasid, siis selle pildi nägemine kutsus nõias esile väga võimsa reaktsiooni - kõigepealt käsi ette, et silmi ei näeks ja siis soovitati see jama ära põletada. Shock
Viimases Pealtnägijas see mustlste lugu - lootsin et keegi seletaks asja lahti aga ei midagi. Nende tehnika on lihtne: kõigepealt otsitakse ohvriga otsest silmside kontakti ja kui see on saavutatud on edaspidine tehnika küsimus ja tulemuseks jokk. ÄRGE ÜLDSE VAADAKE NENDE POOLE ISEGI KUI SAJATAVAD.Ph34r2

Päikest.


#38
Jessuke, mida veel välja ei mõelda! Mehed, kui olete roolis, hoidke oma silmad ikka teel, mitte kuskil mujal. Kust te teate, mis vanuses need tsikid on? Võib-olla teie tütarde vanused. Jõllitada teise kumerusi või siledusi pole ju ilus.
#39
(19-03-2012, 13:36 )Anzie Kirjutas: Jessuke, mida veel välja ei mõelda! Mehed, kui olete roolis, hoidke oma silmad ikka teel, mitte kuskil mujal. Kust te teate, mis vanuses need tsikid on? Võib-olla teie tütarde vanused. Jõllitada teise kumerusi või siledusi pole ju ilus.

Anzie - ära siis isiklikult võta - kuigi tsiteerin sinu ütlust väljendab see korduvalt kuuldud
seisukohti ja selliselt propageerib meil siin maailmas valitsevat silmakirjalikkust.

1. Silmad tuleb hoida teel. Igatsorti statistika näitab, et mehed suudavad seda paremini.
Üldjuhul vahivad nad vaid tsikke - naised suudavad ennast meikida, vahtida mehi, poode
ja veel 1000+1 pisiasja mille puudub juhimisega igasugune seotus. Jahh - seda reeglit
rikkuvad isendid on ka minu teele sattunud, kuid see vast ainult kinnitab seda reeglit.

2. Me ei tea mis vanuses need tsikid on ja meid EI koti mis vanuses need tsikid on.
Ma vaatame neid kui vaadatakse suvalist reklaam posterit suvalises kohas. Mõni tsikk
näeb isuäratavam välja kui teised ja vanus ei puutu asjasse - kutsikaid ja kassi poegi
ka vaadatakse ja nunnutatakse (eriti naisisikute poolt) ja keegi ei süüdista neid zoofiilias.

3. Jõllitada pole tõesti ilus, kuid samas pole ka ilus ennast pool paljaks jätta ja siis virised
vastassugupoole kallal vahtimise ja jõllitamise osas. Loodus on teinud need kumerused osaks
meie seksuaal käitumises. EI meeldi, et sind vahitakse tõmba kott pähe ja lase alla veel
terve hunnik õhupalle või hakka moslemiks ja kanna barandzaad või ära hakka ja kanna ikka, et
sinu kumerused välja ei paistaks ja pilke esile ei kutsuks.

Ideeline elu on ehk ilus aga praegused mehed ja naised on ideelisusest kaugel.
Kuni selle hetkeni kui me sellisteks saame püüdkem aru saada MIS meid sellisteks "poolikuteks"
teeb ja ärgem vahutagem mõtetute teemadega "kes vaatab keda ja mis nurga all".

Lisaks siia ühe artikli lingi Delfist mis täna silma jäi - seal on nii sellest kui muust päris
ilusti kirjutatud: Mees: Naine, kui sa ennast paljastad, siis ära kurda, et vahitakse! - Rahva hääl
#40
Vabandust et teemale midagi juurde ei lisa aga teate, täitsa lust on lugeda ühel igaval vabal õhtul teie komöödiat siin, hoidke püsti ja jätkake samas vaimus ja kui keegi tõesti võtab seda teemat tõsiselt siis teil oleks aeg püksikumm lõdvemaks lasta, kevad uksel ja puha, säravat teisipäeva hommikut teile ^^ !
#41
1) Ma küsisin naise käest järele, et millised võiks olla naiste "igapäevased paravõimed" - selle peale sain vastuseks vaid mõiste "liblikad kõhus".

"Liblikad kõhus" on naistel tavaliselt seotud armumise tundega, kuid ka näiteks peale kulutuurielamust/teatrietendust.
Tunde olemus on selline, et tuntakse kõhus head tunnet (on tunne, et kõhus lendavad liblikad ja kõditavad kõhtu, st hea on olla), ning sellise tunde käigus mõistetakse asjade olemust "lennult": armununa saadakse lennult/hetkega aru mida teine pool tahab, teatrietenduse mõju all olles saadakse lennult/hetkega aru mida keegi teine selle teatrietenduse kohta öelda tahab, jne - ühesõnaga samasugune ülemeeleline "mõtteline info edastus", nagu meestel tipsisid vahtides.

2) Sarnaselt peaks elukutselistel litsidel olema mingit sorti paravõimed, kuidas nad mehi ära lummavad/võrgutavad - kirjelduste järgi tundub väga imelik, kuidas litsimajade kliendid saavad läbi kahe kondoomi mittemidagi tundes, ning ilma naist musitamata väga kiiresti paugu lahti.


Lõpuks tahaks ma välja jõuda selleni, et kirja panna ülemeeleliste võimete saavutamiseks vajalikud mõtted/seisundid/lähenemised:
a) Nagu selgeltnägemiseks tuleb oma aju viia parema poolkera tunnetuslikule lainele, seda soodustab asjade visualiseerimine (keerlev inimene või arbuus oma vaimusilmas), ning analüütilise vasaku ajupoolkera ärakurnamine arvude tagurpidi lugemisega, ehk Silva meetod.
b) Nagu Matrix Energetic juures kasutatav pointimise meetod, kus aju tuleb viia gamma-sagedusele, mõeldes sellele et meie mõtted saavad alguse valgusest.
c) Nagu kontaktivabas lähivõitluses, kus õpitakse välja kiirgama hallutsinatoorseid ja eksitavaid nägemusi.
d) Nagu mediteerimisel, kus erinevate aju osade võnkumine ühtlustatakse sõnade pühendunud kordamise abil.

Kuna vaimsed tehnikad vajavad keskendumist (mida paljud ei viitsi saavutada), siis "kõigile midagi arusaadavat" saavutamiseks tuleks tähelepanu juhtida paljunemisega seotud paravõimetele (mehed jõllavad tibisid ja naised keeravad mehi ümber sõrme), mis on igaühe sees olemas, kuid millest valehäbi tõttu ei taheta eriti rääkida.

#42
Vooruslikul Inglismaal läinud üks pastor teisele külla. Lõunalauas kiitnud külaline kohalike tüdrukute ilu, mille peale võõrustaja küsinud, et kas pastorile on ikka kohane tüdrukutele järele vaadada. Külaline vastanud selle peale, et isegi kui dieeti pead, menüüd võib ikka vaadata.
Ilusat kevadet kõigile.
#43
Kahtlane, aga äkki siiski keegi aitas silmadega kaasa:
http://www.naine24.ee/779942/naised-voiv...smi-saada/

Päikest.
#44
(20-03-2012, 13:51 )tapsix Kirjutas: Kahtlane, aga äkki siiski keegi aitas silmadega kaasa:
http://www.naine24.ee/779942/naised-voiv...smi-saada/
Saaks aga ikka kellegi teise peale näpuga näidata. Kui midagi kahtlustada, siis mina kahtlustaks pigem füüsilist omapära ja ehk ka pikemat orgasmi tekitavast tegevusest eemalolekut.
#45
(20-03-2012, 13:51 )tapsix Kirjutas: Kahtlane, aga äkki siiski keegi aitas silmadega kaasa:
http://www.naine24.ee/779942/naised-voiv...smi-saada/

Päikest.
Selles pole midagi müstilist. Naisel on täiesti võimalik ise alakõhu lihaseid teataval viisil pingutades orgasm esile kutsuda. Ma ei tea, kas see on mingi füüsilise eripäeraga seotud või ei, pigem lihtsalt lihaste "oskuslik" kasutamine.

#46
Mitte niivõrd alakõhu lihaseid vaid vaagnapõhja lihaseid wink
#47
[ebakorrektne nali]

Küll on ikka hea, et Pisi adminni kohalt maha astus. Muidu ta selle teema põhjal oleks meid ammu paraveebi kartsa pistnud, eksole, poisid ? Bleh

#48
Lahe teema.
Euroruubel, küll sul on vapustav huumorimeel.
Ph34r2Ph34r2embarrassedSick

48h kartsa. Kui teema kontrolli alt väljub, ei tähenda, et tekib järsku vaba voli lollusi suust välja ajada, kuna teised teevad seda.
#49
(20-03-2012, 16:31 )Marina Kirjutas:
(20-03-2012, 13:51 )tapsix Kirjutas: Kahtlane, aga äkki siiski keegi aitas silmadega kaasa:
http://www.naine24.ee/779942/naised-voiv...smi-saada/

Päikest.
Selles pole midagi müstilist. Naisel on täiesti võimalik ise alakõhu lihaseid teataval viisil pingutades orgasm esile kutsuda. Ma ei tea, kas see on mingi füüsilise eripäeraga seotud või ei, pigem lihtsalt lihaste "oskuslik" kasutamine.

(20-03-2012, 16:40 )PiziIngliito Kirjutas: Mitte niivõrd alakõhu lihaseid vaid vaagnapõhja lihaseid wink


Tüdrukud - kommenteerige seda artiklit täpsemalt. Olen natuke selle teemaga kursis ja
mulle tundub, et artiklis on palju asju välja jäetud. Marina ja Pizi juba natuke avasid
puudvaid detaile aga julgemalt - muidu muutub asi väga meestekeskseks.

"Liblikad kõhus" - ka siin võiks meie naispere natuke oma (või "sõbranjede") kogemusi
muljetada. Ei ole ju eriline saladus, et naised seda kõhutunnet kuulevad ja kuulavad.
Samuti - rääkiga mis on teie meelest täppi läinud ja mis mitte.
#50
Kirjutage ja joonistage Exule u2usse.

  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat