Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks rahvaarv kasvab?
#1
Miks on aasa aastalt inimesi Maal rohkem? Kas uusi hingesid luuakse järjest juurde või mis on teie arvamus asjast?

Kui nüüd uskuda ühte teooriat, et Maa on vangla planeet siis asi lihtne-vange tuleb järjest juurde.
Kui, aga on Maaga tegu kui lihtsalt ruumimõõduga mida kõiksus soovib kogeda siis jääb küll mulje, et siin peab olema ikka hirmus põnev, et siia saata järjest lisaks hingesid kelle läbi siis seda kõike kogeda.
Vasta
#2
Huvitav?
Tahtin just sellel teemal sõna võtta. Maa rahvaarv on kasvanud üha kiirenevalt. See on ka loomulik. Tekib jah küsimus et kust siis tulevad uued hinged?
Vastus on selline ilmselt et hingi on kogu kõiksus täis- need kes tulevad juurde ei ole kogenud varem elu planeedil Maa.
Täpsem oleks öelda muidugi vaimud.
Ehk ongi elu meie planeedil sellepärast nii vilets et siia tuleb juurde uusi vaime kes ei ole nii arenenud?
Vasta
#3
Lisame veel ühe võimaluse, aruteluks: hingi ei pruugi üldse juurde tulla. Biorobotid näiteks, eesmärgiga "inimhinged" välja süüa. Kui võtta selle järgi, et juudid on reptikate hübriidid ja islamiusulised hallide hübriidid, siis palju on üldse inimhingi ehk hingi,kes on Maa jaoks määratud?

Vasta
#4
Füüsilist maailma ei pea kogema ainult läbi Homo sapiensi..
Planeet Maa + Homo sapiensid on ainult üks pisike junnike kogu suurest süsteemist Smile

[Pilt: you_are_here_galaxy.jpg]
Vasta
#5
Euroruubel!
Biorobotid!!! Võta sõna bio. See on midagi üdini materiaalset. Mina räägin vaimust. Et kust tulevad uued vaimud?
Vasta
#6
Vaim ja hing eri asjad - vaim olla surematu,kes saadab hingi kogemuse järgi - nii meie šamaanid siin seletavad. Reptikate ja hallide hinged aga ei tegele kogemusega, nemad võtavad lihtsalt üle. Biorobotid pidid olema hingeta kehad, mis vudivad programmi najal ringi. Siis veel igasugu hübriidid -värgid, küll jagatud hingega ja küll sisse topitud hingega ja hingetud. (nagu piibli tõlgenduste järgi juba muistsel a'al katsetati).

Inimhing - spets Maale saadetud kogemust korjama. Ei imestaks, kui totaalne vähemus.

Lisame panuseid - Dulce intsidendiga seoses olen siit-sealt lugend, et elab siin veel rasse, kes otseselt inimest ei puutu kui torkima ei lähe. Nö maa-alused reptikad ja mingid hästi karvased tegelased. (Säde mainis neid ka, kui lahendused-poiss päris). Ja veel neid,kes otseselt siin ei ela, rohkem ajutiselt viibivad ( antarktika baas?)

Asi kisub fantastikaks, aga see näitab, kui keeruliseks võib minna näiliselt lihtne küsimus... eheeee, paraweb ju! Säde on maimnind, et kõige halva eest on inimene vastutav vast paarikümne protsendi ulatuses, kõik muu käkk on eelpool mainitute poolt kokku keeratud.



Vasta
#7

Maa taolisi humanoididega asustatud planeete on erinevates tähesüsteemides miljoneid (või veelgi rohkem) - seega pole erilist vahet kui mõnele planeedile kehastub rohkem hingi ja mõnele planeedile vähem hingi - ju neil on siin midagi olulist teha, mida mujal teha ei saa (a'la parasiteerida arenenud riikide sotstoetuste ja abiprogrammide najal).

Teine vaatenurk on selline, et paljud hinged oleks nõus "ükskõik kuhu" kehastuma, peaasi, et saaks vaid inimeseks/humanoidiks kehastuda - kuna arengumaades sigitatakse endiselt lapsi eeldusel, et iga kümnes jääb loodusliku valiku käigus ellu, kuid "lääne meditsiin" ei lase haigustel liigseid inimesi ära koristada, siis ongi selline "ületootmine".

Kolmas vaatenurk on selline, et pahad reptiloidid ja anorgaanikud on inimese "ära sandistanud", muutes varem 1000 aastat Päikese tsüklite järgi elanud inimesed (naistel olid päevad vaid kord aastas, st aastas oli vaid 1 kord võimalus järglasi saada) 80 aastat Kuu tsüklite järgi elavateks inimesteks (naistel on päevad iga täiskuu järel, ehk 13x aastas) - sellise "kiirendatud vananemise" abil saab inimesed kiirendatult "tühjaks lüpsta", ning eksponentsiaalselt suurenev inimeste arv on vajalik selleks, et ülal pidada eksponentsiaalselt suurenavat anorgaaniliste parasiit-ülbikute arvu.


Eestit ei tohiks rahvaarvu globaalne suurenemine puudutada - eestlased surevad pigem välja, st eestlased peaks oluliselt rohkem järglasi saama.
Vasta
#8
Tõsi- vaim ja hing eri asjad. Hing seob ju vaimu ja keha. Aga sinu jutt oli päris huvitav.
Vasta
#9
Kui mõelda nüüd selles mõtteliinis edasi, siis...kui biorobotite, hallide ja reptikate kehastuste hulk kasvab, siis...järjest vähemaks jääb neid, keda lüpsta saab( ega reptikad ja nende tööriistad hallid siia "lehmaks" ei kehastu).
Vasta
#10
Eks valed otsused väärivad ikka inetuid tagajärgi. Inimelu odavnemist tasakaalustatakse reeglina
selle arvukuse tõstmisega. Muide, üheks odavuse tunnuseks on ületamatu vastikus v. vastumeelsus
kõiges, mis puudutab loodust. Viimase muutmine, läbi ränga töö, rahaks.. mõnevõrra leevendab
seda tunnet.
Looduselt röövitud maa, aga ajab alati imelikuks ning tulemuseks on taas terve rida "käib kah"
geenivahetuslepinguid, mis siis valik-eelise tulemusena, taastoodab odavus-rumalust juurde.

Toimime endiselt parasiitidena. Oma sihipäraste viletsate valikutega, hävitame seda vähest, mis on
veel säilinud. On üks kuradima nuhtlus, kui aint üks jummal on kõigile siin uskumiseks ning jagamiseks
antud! On rohkem jumalaid, on vähem saasta!
Vasta
#11
OK. Ott
Kas sa Sai Babat oled lugenud?
Tema ütleb otse- ei ole mingit loodust. On ainult erinevad energiad.
Vasta
#12
Selle peale pole mõelnud, et ehk on sündimus suurem kui suremus?
Vasta
#13
Kui vaadata erinevaid statistikaid suremuse kohta alates n2ljast, s6dadest l6petades haigustega, siis suremus on ikka p2ris m2rkimisv22rne. Vabandage kirjavigu mul puuduvad t2pid Smile
Vasta
#14
(09-03-2012, 21:53 )Joonatan Kirjutas: OK. Ott
Kas sa Sai Babat oled lugenud?
Tema ütleb otse- ei ole mingit loodust. On ainult erinevad energiad.

Sai Baba.. ? Tänud Joonatan! Sain taas kinnitust, et tegemist oli aferistiga. Erinevad energiad? Eks Indias on see selgelt näha ja tunda, mis krdm. "energia" seal teisi energiaid imeb.
Loodus on koostöö, see on suhtlemine ja liigirikkus näitab selle edukust. Pole liigirikkust, pole ka edukust. Enese ja oma rahva kaitsmine algab alati oma looduskeskonna kaitsmisest.
Sama Euroopaga - millega nad seal ka ei hoopleks - kui hunti, karu ja ilvest metsas pole - on ka kõik muu seal küsitava väärtusega. Pole ruumi teistele tähendab seda, et peagi loovutavad nad ise, ruumi võõrastele. Ja volaa - lämbuvad poliitkorrektselt, oma multikultuuritus rosoljes! Sick

Vasta
#15
Ok. Ott. Ma ütleks et ikkagi ma tean inimesi kes on käinud Indias Sai Baba juures. No küsimus on selline et kas sa oled kursis selle teemaga üldse.
Vasta
#16
(09-03-2012, 22:56 )Joonatan Kirjutas: Ok. Ott. Ma ütleks et ikkagi ma tean inimesi kes on käinud Indias Sai Baba juures. No küsimus on selline et kas sa oled kursis selle teemaga üldse.

Absoluutselt ei ole. Sai Baba`st kuulen.. mingi teist v. kolmandat korda elus.
Räägitakse, et esmamulje pidi see kõige õigem olema.. lähtun siis siin sellest.
... pagan! Meenus - "Sai Baba, pühak v. petis" - siin foorumis teema täitsa olemas, isegi kirjutasin sinna oma.. arvamuse siis.

Vasta
#17
Kas see on üldse nii suur probleem? (ülerahvastumine)
http://www.youtube.com/watch?v=Rbe7F9QiQ...ture=share
Vasta
#18
Kogemused lihtsalt muutuvad pingelisemaks, hing sünnib üha rohkem ja rohkem paralleelselt ja inimestel on üha enam kehastusi korraga käsil.
Vasta
#19
Ma pakuksin välja, et rahvaarv suureneb sel põhjusel, et oleme sunnitud järjest tihedamini ümber sündima.
Vasta
#20
FurioN`i toodud link avaldab muljet. Ometi meenutab see kangesti seda Ponzi skeemi, kus heaolu
tagatakse allapoole kasvava massiga. Ja mis veel häirivam, pole arvestatud kõige olulisemaga -
looduskeskonna endaga. Iga inimene kes siia maamunale sünnib, nõutab kohe sealt endale ruumi
ning ressurssi.
Kõige parem näide on siin.. India. Sigivad, oma sugutungitraditsioonide toel mis hirmus, ning siis
tungivad aladele, kus hävitatakse oma enda looduskekonda. Tulemus on tavaline klassika, kus
oma eluruum muudetakse eluks kõlbmatuks ning siis pöördutakse oma vähem arvukamate lähinaabrite
vastu. Sitt suhtumine oma looduskeskonda, kirjeldab ning iseloomustab selle suhtumise kandjat
kõiges ning kõikjal.
Vasta
#21
Ehk on küsimus hoopiski statistilises rahvaarvu kasvus? Kas maailma rahvastiku kasvust on maha arvutatud,loomuliku suremus,õnnetused? On ka kuulda olnud väiteid,et tegelikult maailmarahvastik
mitte ei suurene vaid on asunud aeglasesse langusesse juba praegu, tänu UN(United nations) poolt läbiviidud
mürgiste vaktsiinide ja steriliseerimis programmidele üle maailma. Eugeenika elab edasi ka tänapäeval aga teise nime ja egiidi all. Ilmselt ka eesmärgid on veidi muutunud.

Vasta
#22
Täpsustuseks mõnedele postitajatele: teema põhiküsimus ei olegi see, et miks füüsiliselt inimesi juurde tuleb vaid kust tulevad (või tulid, kui rahvaarv nüüd väheneb, osade väidete kohaselt-mis ei ole vist siiski päris tõene) kõik need hinged.

(10-03-2012, 14:07 )Celtic Kirjutas: Kogemused lihtsalt muutuvad pingelisemaks, hing sünnib üha rohkem ja rohkem paralleelselt ja inimestel on üha enam kehastusi korraga käsil.
Mis sa sellega mõtled? Et kusagil maailmas on veel igal inimesel teisik või paar. Et ühel vaimul on mitu hinge korraga "mängus".

Ma ei saa sellest vaimu teooriast aru: Ühesõnaga kui mina suren siis olen ma järsku vaim või on vaim ikka eraldi ja mina olen hoopis hing ehk eraldiseisev isiksus. Ühesõnaga segane värk. kas keegi teab mõnda inglise või eesti keelset saiti kus asi lahti seletatakse?

Vasta
#23
Zomisid sünnib lihtsalt rohkem, hingi ei jätku enam kõigile! Egas tavatarbijal pole hingega miskit mõistlikku peale hakata.
Täpselt sama kehtib "sugutungitirtsudel" - sigi ja levi, tarbi ja reosta. Muutub koht elamiskõlbmatuks - aja rind ette,
inimlikkus kilbile ning trügi julgelt naabri pinnale!
Seda suhtumist me näeme ning kohtame iga jummala päev! Muidugi on see tüütu ja väsitav.. ning astume taas sammu
tagasi, et vaikust ning rahu säiltada.

Meenus - nii nagu inimesed jagavad ühist kitsast pinda, täpselt nii nad jagavad omavahel ka ühte hinge! Vahest on
jagajaid rohkem kui kaks.
Vasta
#24
(20-03-2012, 13:47 )soe1 Kirjutas:
(10-03-2012, 14:07 )Celtic Kirjutas: Kogemused lihtsalt muutuvad pingelisemaks, hing sünnib üha rohkem ja rohkem paralleelselt ja inimestel on üha enam kehastusi korraga käsil.
Mis sa sellega mõtled? Et kusagil maailmas on veel igal inimesel teisik või paar. Et ühel vaimul on mitu hinge korraga "mängus".
Hing on olemas igas ajahetkes ja kõikjal korraga, see on umbes nagu pidev eksistents 1D 2D 3D 4D 5D jne jne reaalsustes, kuid hinge olemasolu eesmärgiks on kogeda ennast läbi nende reaalsuste. Hing "mahutab ja mugandab" end teatud reaalsusesse et sealse reaalsuse olemust kogeda. 3D reaalsusesse sattudes loob hing endale füüsilise keha, mis on sellessamas reaalsuses hinge kajastus, tema väljund. Keha on hinge väljund, läbi mille hing suhtleb siinse reaalsusega. Hing ei koge reaalsuseid läbisegi, et ühes kehastuses oli punkt ja järgmises juba 25D või mis iganes. Kogemuste korjamine toimub järjest. Tihedamast dimensioonist hõredama suunas. Ja ühe etapi läbimiseks võib kuluda miljoneid kehastusi, mida kogenumaks muutub hing mingil tasemel, seda enam paralleelseid kehastusi ta suudab omada. Mida rohkem õpib hing tundma selle taseme eripära, seda enam suudab ta seda muuta (telekinees, ruumi ja aja mõjutamine jne jne.). Need on õppetunnid jumalaks saamisel, miljardite kehastuste järel on hing piisavalt võimekas, et muuta ja luua ise universumit, sealseid seaduseid luua ja tühistada. Kurioosum seisneb aga selles, et tolleks hetkeks, mil hing on sellise taseme saavutanud, ei vaja ta enam seda, ta ei oma vajadust muuta universumit eraldi, kuna ta teab, et universum ning kogu olemasolev ja olematu on niikuinii pidevas muutumises. Kõrgeim äratundmine on loomulikult minule hetkel kättesaamatu ja võib kuluda veel miljardeid kehastusi enne kui ma midagi hakkan sügavamalt mõistma, ent märgid näitavad siiski selles suunas - kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees. Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu. Nii kogeb kõiksus läbi hingede iseenda (taas)avastamist.

Tsitaat:Ma ei saa sellest vaimu teooriast aru: Ühesõnaga kui mina suren siis olen ma järsku vaim või on vaim ikka eraldi ja mina olen hoopis hing ehk eraldiseisev isiksus. Ühesõnaga segane värk. kas keegi teab mõnda inglise või eesti keelset saiti kus asi lahti seletatakse?
Hinge sünd algab hetkest, mil vaim tema ürgolendist eraldab. Tollest hetkest omandab hing uue teadvuse. Tal tuleb hakata koos eksisteerima juba vanade ja kogenud hingedega. Hinge eesmärgiks on kogeda ja iseennast tundma õppida. Selleks pannakse enne füüsilisse reaalsusesse sündimist sugulas-hingedega paika üldine eluplaan, kusjuures need plaanid koosnevad vaid väga lihtsatest märksõnadest. See jätab kehastunud hingele väga laia voli kasutada vaba valiku põhimõtet.

Kui hing sünnib siia ilma, siis pole tal veel füüsilist keha, mille sisse tulla. See keha valmib pika protsessi käigus, mida ma nimetan elementide segamiseks. Hing valib välja oma vanemad, oma sõbrad ja tuttavad ning tähtsamad saavutatavad eesmärgid. See tähendab seda, et oma valikutes on inimene oma eluea jooksul küll vaba, kui mingi ettemääratud siht on tal ometi olemas ning seda võib täiesti vabalt nimetada saatuseks.

Tekib küsimus, et miks hing peaks täitma eesmärke, miks ta peaks teadma stsenaariumi pealkirju, kui võiks ka niisama kehastuda ja täiesti süüdimatult elada oma maist elu. Tegelikult ta nii teha ei saa, sest hing eraldatakse ürgolendist vaimu poolt ning too vaim on hinge jaoks järgmised aastad justnagu toiteallikaks. Kogu olemasolev jõud ja vägi, mis hinge särama löövad, tuleb tolle vaimu läbi. Seega hing eksisteerib väljaspool ürgolendit ainult läbi vaimu ning seetõttu on ka vaimul võimalus hingele ette anda juhiseid tema järgnevaks arenguteeks.

Samas ei ole ka vaimu olemust tarvis tõsta hingest hierarhiliselt kõrgemaks, sest vaim areneb ainult läbi hinge. Seega on mõlema eksistentsi jaoks tarvis teist osapoolt, hing ja vaim on justkui ühe terviku kaks erinevat poolust. Hing ja vaim on erinevad olendid. Vaim kannab endas meie elude kogemusi, hing sünnib iga kord uuesti, et uuesti kõike algusest kogeda. Vaim ei kehastu kunagi... vaim on omamoodi meie "kõrgem mina"
(20-03-2012, 14:06 )Ott Sama Kirjutas: Zomisid sünnib lihtsalt rohkem, hingi ei jätku enam kõigile! Egas tavatarbijal pole hingega miskit mõistlikku peale hakata.
Mitte ükski keha ei saa mitte kunagi sündida ilma hingeta.
Vasta
#25
Niie et kui ka "kõrgem mina" enda puhul "ära tuntakse", (see peaks olema see "valgustumine" või ükskama kuda seda nimetatakse) sest ei ole tegelt midagi, sest "kõrgem mina" peab jätkuvalt läbi hinge samas edasi arenema...?


Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat