Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elulille loomine ja kasutamine
Autor Sõnum
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,798
Liitunud: Apr 2011
08-03-2012 10:49
Postitus: #1
Elulille loomine ja kasutamine
Ilmselt paljud on kuulnud/lugenud Egiptuse püramiidide lähedal maa-alustes koobastes asuvast "Elulillest", millest Atlantise/Egiptuse preester Thoth ja paljud teised on noorust ja elujõudu käinud ammutamas.

Kuna tihti annavad animeeritud filmilõigud palju paremini edasi nähtuste olemust, kui tekstide abil kirjeldamine, siis võiks tuua näiteid erinevatest filmidest, kus Elulille olemust ja kasutamist üritatakse visualiseerida.

Üks näide oleks multifilmist "Rapuntsel/Tangled", kus elulille võimeid omavate "laulvate juuste" abil ravitakse käsi terveks:

http://www.youtube.com/watch?v=Tc26X-UNtMg

Laul ise:
"Kaunis võlulill, säragu su õis.
Tagasi too aeg, mis mulle kuulus vaid.
Valu leevenda, ravi terveks halb.
Tagasi too aeg, mis mulle kuulus vaid.
Ja mulle vaid."

Sarnaselt on Rapuntsli multika lõpus koht, kus surnud inimese põsele langenud pisar paneb keha ümbruse kuldselt särama, ning päiksepõimiku kohale ilmub hetkeks valge särav elulill, mille järel surnu ärkab ellu.


Ilmselt on selliseid kohti veel paljudes teistes filmides - suuda vaid multika/ulmefilmi asemel reaalsust näha ja jaga nähtut ka teistega.
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2012 10:51 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Matrix
Tõele lähemale

Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
08-03-2012 17:23
Postitus: #2
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Ainest mõtiskluseks ehk Elulill on anorgaaniline.

Elulill on meie siinse ja praeguse reaalsuse sünnimuster. Me sünnime läbi selle ja kogu loodus näikse käituvat ja eksisteerivat läbi selle mustri. Mida see "sünnimuster" tähendab? Kui seemnerakk ja munarakk on ühinenud, siis hakkab elusolendi looteline arenemine ehk rakkude paljunemine poldumise teel ja seda kindla geomeetrilise joonise alusel kuni selles uue elu rakukbaras on 64 rakku, mis on absoluutselt identsed ehk ple toimunud rakkude differentseerumist erinevateks organsüsteemide rakkudeks. Peale 64 rakulise kobara moodustumist hakkab rakkude differentseerumine. Kui selle 64-sfäärilise 3D kujutise peale joonistada 2D joonis, siis see ongi elulill.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...3864_n.jpg

Loodus meie ümber on täis kuldlõikelisust, mis on geomeetriliselt otseselt tuletatav elulillest.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...6974_n.jpg

Isegi meie galaktika järgib kuldlõikelist spiraali,
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...4551_n.jpg
mis tulemeb elulille mustrist. Kõik kuldlõikeline näib kaunis, näiteks ilus nägu järgib kuldlõiget.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...1228_n.jpg

Isegi nn tasakaalu sümboliseeriv Tao-märk tuletub elulillest
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...6285_n.jpg

Kuldlõikelisusest tuleneb fraktaalse geomeetria alusvormel Fii e 1,618..., mis tuleneb Fibonacci jadast, kus iga järgnev number on kahe viimase nimbri summa.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...9966_n.jpg
Selle kohta öeldakse, et see jada koos Fii ja kuldlõikelise spiraaliga on universaalne loomisalus ning see sobitub elulille mustriga jne., aga siin selle sama Fibonacci jada juures hakkab pihta küsitavus, et kas see kuldlõikeline spiraal ikka on niiväga perfektne ja elulill kõikeelustav muster?

Nagu ma juba ütlesin saavutatakse Fibonacci jada kahe viimase numbri summast ehk neile eelnevad numbrid nagu unustatakse ära. Kui arvestada, et kogu loome saab alguse Allikast, siis kuldlõikelist spiraali pidi kulgedes katkestatakse side Allikaga kuna nullpunktiga (see ongi ju Allikas) ühendus selles jadas on terve loome teekonna käigus katkenud ehk loomise algandmed on kustutatud. Kuldlõikelises spiraalis näeme vaid resultaati, aga ei näe teekonda.

Ka meie teadvus on geomeetrilise struktuuriga (kogu universum omab struktuuri, mida kirjeldab geomeetriline alusmuster). Kuna meie praegust reaalsust ja kogetavat iseloomustab elulill, kuldlõikeline spiraal, Fii ja Fibonacci jada siis on täiesti arusaadav, miks see reaalsus pole perfektne, miks me ei mäleta oma lapsepõlve, eelmisi elusid ega teekonda Allikast siinsesse reaalsustasandisse - meie mälu on kustunud ehk me ei mäleta loomise alginfot vaid mäletame Fibonacci jadast "kahte viimast numbrit". Kuigi oleme kusagil vaimsel tasandil orgaanilised olemid, oleme füüsiliselt (suurem enamus inimestest ka vaimselt) anorgaanilised.

Kui me joonistame kuldlõikelist spiraali ja selle alusgeomeetriat vastavalt Fibonacci jadale, saame päris asümmeetrilise pildi.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...7702_n.jpg
(Vaadake, millise umbmäärase nurga all kaldub spiraali peateljestik.)

On olemas ka selline baasgeomeetria, mis on sümmeetriline ning see on niiöelda säilinud mõnedes kristallilistes struktuurides ja seda ka siin Maa peal. See geomeetria baseerub nn kristalljadal, kus iga järgnev number on KÕIKIDE eelnevate numbrite summa.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...5025_n.jpg
Selles jadas ei kustutata maha ega jäeta arvestamata informatsiooniga, mis niiöelda seob Loodu Allikaga.
Kristalljadal baseeruv geomeetria on absoluutselt sümmeetriline
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...4790_n.jpg

Minu väide on lihtne: Elulill on anorgaaniline ja ei iseloomusta loomist tervikuna; elulill pole orgaanilise loomise alusmuster vaid on anorgaaniliste süsteemide "tööjoonis", kuidas väänata orgaanilised süsteemid anorgaanilisteks ja muuta meie reaalsus anorgaanikute lihaliuaks, millelt suupäraseid palasid musisse pista ja nosida. Seni kuni me ammutame jõudu Elulillest, nuumame ennast, täpselt nii nagu siin foorumis on läbi jooksnud, anorgaanikute lihaloomadeks.

Thoth ja need paljud teised, keda eelnevas postituses on mainitud, käisid tõesti Elulillest noorust ja elujõudu ammutamas, sest nad on ju puhtakujulised anorgaanikud - need, kes on ennast läbi aegade lasnud jumalateks nimetada ja kes ongi need põrgulised, kes meie geenide ja kogu reaalsustajuga on selliselt surkinud, et meid oma toitjaiks teha.

Siinkohal veelkord väike selgitus neile, kes pole saanud selgeks, mis on anorgaanika ja orgaanika erinevus. Orgaanika on suuteline ise energiat genereerima ja anorgaanika peab energiat kelleltki teiselt üle lööma. Inimene on oma füüsiliselt olemuselt muudetud anorgaaniliseks, sest me pole 99,999...% ulatuses võimelised ise mingit energiat produtseerima vaid peame energiat ammutama enesest väljastpoolt ehk labaselt väljendudes sööma teisi elusid (ka taimetoitlased, sest ka taim on elu). Ainus orgaaniline energia, mida me ise toodame on seksuaalenergia ja sedagi ei oska me enese huvides ära kasutada vaid kepime, et seinad sitased ja laseme kogu orgasmi universumit pidi laiali ja see on põhienergia, millega me laseme üles ehitada meid mitterahuldavat hologrammi. Meie seksuaalenergia kasutatakse meie enese teadmatuse tõttu ära anorgaanikute poolt. Mis te arvate, miks anorgaaniline maailm meile seda seksivärki nii võimsalt igasse eluvaldkonda topib?

Elulill on anorgaaniline tupiktee ja viib meid vaid hääbumisele, aga mitte kusagile, kuhu me tegelikult kuulume. Elulill on kõigi aegade suurim anorgaaniline pettus. Seda elulille aktsepteerides aktsepteerime enese ärasöömist anorgaanilise maailma poolt ja meile ei meenu kunagi, kes me tegelikult oleme ja meil lihtsalt ei jätku jõudu orgaanilisse maailma naasta.

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
08-03-2012 17:55
Postitus: #3
RE: Elulille loomine ja kasutamine
(08-03-2012 17:23 )Matrix Kirjutas:  Meie seksuaalenergia kasutatakse meie enese teadmatuse tõttu ära anorgaanikute poolt. Mis te arvate, miks anorgaaniline maailm meile seda seksivärki nii võimsalt igasse eluvaldkonda topib?
Kuidas religioonid siia sobivad? Tsölibaat ja seksi peitmine teki alla jmt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
08-03-2012 18:28
Postitus: #4
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Matrix on naelapeale pihta saanud ja väga hästi lahti seletanud - tänud, seda peab kohe mitu korda lugema. ELULILL-ELUSEEME-ELUPUU, siis see millest kabala lähtub ja mille kaudu juudid kõike peos hoiavad.

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,798
Liitunud: Apr 2011
08-03-2012 18:47
Postitus: #5
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Matrixi jutu valguses tuleks teemapüstituses "väike muutus" teha - st tuua näiteid filmidest, kus on üritatud animeerida inimeste/orgaanikute energia produtseerimist.

Seksuaalenergia "enda arenguks kasutamise" kohta on siit foorumist üks nipp läbi käinud: peale rahuldust ei tohi "mõnu nautima jääda", vaid tuleb tagumikus olev soojus/energia lükata/pumbata tahtejõu abil mööda selgroogu ülespoole - nii saab oma seksuaalenergia abil avada oma kõrgemaid tsakraid, ning nihutada oma tajupunkti valgustumisele/selgeltnägemisele/ülitajule lähemale.

Aga mis laadi harjutused oleks veel, kus inimene suudaks ise energiat toota? päevitamine lootuses et keha kohanduks fotosünteesiks, või mõned vaimset laadi mõttelised harjutused?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Matrix
Tõele lähemale

Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
08-03-2012 19:08
Postitus: #6
RE: Elulille loomine ja kasutamine
(08-03-2012 17:55 )kage Kirjutas:  Kuidas religioonid siia sobivad? Tsölibaat ja seksi peitmine teki alla jmt.

Ega seksuaalenergia ei jää sellepärast loomata vaid vastupidi, seda vägevamalt kõik kätte saab. See, millest püütakse hoiduda, on pidevalt tähelepanu fookuses. Kui sellele ei mõelda teadlikult, siis alateadlikult on teema pidevalt tähelepanu keskmes ehk kui teadlik teadvus on infotöötlemise võimsuselt maksimaalselt 2000 bitti sekundis, siis alateadvus kupatab kuni 400 miljardi bitise vägevusega. Reaalsusloome töötab teadvuse peal ja rõhuva enamuse reaalsusest panebki kokku alateadvus.

Tsölibaat on teadlik nn kuival olemine ja enese loomulike kirgede mahasurumine, mis omakorda tähendab seda, et sellele on fokusseeritud teadvus. Meie mehhaanika on aga selline, et millel on fokusseeritus, seda loome. Seda illustreerib Budha lausekatke, mida olen kusagilt lugenud, et me ei saa põgeneda selle eest, mida me ei taha vaid saame liikuda suunas, mida tahame. Põhimõte seisneb selles, et püüdes millegi eest pageda, hoiame sellel objektil, mille eest pageme, oma tähelepanu ja seega loome teda oma fokusseeritud tähelepanuga.

Ainuüksi fantaasia või meenutus käivitab meis seksuaalse erutuse ja millegipärast kuuleme ikka ja jälle lugusid katoliku preestritest ja kooripoistest.

Seksuaalenergia vallandub meeletus koguses orgasmi ajal, aga see ei tähenda seda, et selle energia loomine toimub vaid mõneminutilise hõõrdetegevuse ajal. Seksuaalenergia generaator (väidetavalt ainus orgaanilise energia generaator, mis inimesse alles on jäänud) käivitub pelgalt kergest fantaasiast ehk mõttevärelusest ja seda sõltumata inimese vanusest (väkesed lapsed jätaks ma siiski loendist välja) ja soolisest kuuluvusest/eelistusest. Seda teavad meie nn anorgaanilised valitsejad (kes iganes nad ka pole: hallid, annunakid, nefilimid, peaingel mikaeli seltskond jne. kuni suurte anorgaaniliste seltsinguteni välja) ning seepärast "müüakse" meile seda reaalsust igasugu seksinippidega. Vaadelgem või mõnda religioosse sisuga maali, kus kujutatakse mõnda pühakut ekstaatilises seisundis. Ma ei arva, et ma oleks eriline pervert, aga mina näen neis kujutistes just nimelt orgastilist ekstaasi, sest need pildid erutavad. Jääb vaid üle küsida, MIKS?

Seksuaalsuse "peitmine" teki alla suurendab tähelepanu fokusseeritust.
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2012 19:10 Matrix.)

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tapsix
Bännitud

Postitusi: 847
Liitunud: Feb 2012
08-03-2012 19:29
Postitus: #7
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Üks vend soovitas kasutada seksuaalenergia püüdmiseks ankhi, pole praktikas jõudnud kasutada, sest tegevust on natuke liiga palju selle tegevuse juures:
http://kivitalu.ee/files/documents/Ankhi.pdf
Mida arvate? Kui on kasu, siis andke teada.

Päikest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Matrix
Tõele lähemale

Postitusi: 343
Liitunud: Jul 2010
08-03-2012 20:55
Postitus: #8
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Tulles tagasi selle elulille juurde siis sümboliseerib see kujutis kõike seda, milles elutseme. Kui te vaatate seda sümbolit, siis näete, et see koosneb tsüklitest ja sellest tulenebki see, et me oleme nendes tsüklites kinni, reinkarneerume üha taas ja taas, karmatame ja ei pääse sellest tsüklilisusest kuidagimoodi lihtsalt välja. Elulill on nn musta augu tehnoloogia tööjoonis. Mis on musta augu üheks põhiomaduseks? See, et sellest ei pääse miski välja - sinna sisse neeldub kõik, aga välja kiirgub vaid vähene. Mustad augud asuvad kõikides füüsilistes kehades ja seesama musta augu tehnoloogia tagabki gravitaatsiooni, selle niivõrd ületamatu ja seletamatu jõu, olemasolu.

Kui lasta teele laserkiir, siis ilma gravitatsioonita peaks ta kiirguma lõpmatusse, aga kuna iga keha kallutab gravitatsiooniga laserkiirt, siis isegi kaasaegse füüsika teoreetikud väidavad, et lõptulemusena tuleks kiir tagasi oma algpunkti. Mida see meile näitab? Aga seda, et kogu meie tajutav universum ja reaalsus ongi üks suur must auk, millest mitte miski minema ei pääse.

Vaadake elulille sümbolit, mis teda ümbritseb? Millegipärast topeltjoon. Isegi tavaliikluses ei tohi topeltjoonest üle sõita. Anorgaanikud on elulille mustrit aluseks võttes ehitanud üles kogu meie reaalsusillusiooni selle peale, et keegi siit välja ei hakkaks ronima.

Elulillega on lood nii, et sellest hetkest, mil me seda aktsepteerime, siseneme kogu oma teadvusega sellesse tsüklilisusesse ja ajapikku lihtsalt kulume äras, sest iga raas energiat, mida me omame neeldub anorgaanikasse.

Kuidas siis sellest jamast välja saada? Tuleb alustada lihtsast - lõpetada selle kui absoluudi aktsepteerimine. Tuleb hakata küsima küsimusi, et miks?, kuidas? ja kes?. Tuleb ebalogiliste asjade (nagu näiteks fibonacci jada) avastamise järel hakata otsima loogilisi seletusi. Kui ikka kogu universum, nagu meile väidetakse, on nii kuradi perfektse alusstruktuuriga nagu elulill, siis miks ikkagi eksisteerivad haigused, hirmud, võitlus, surm...? Leides loogilised seletused nendele jamadele tuleb hakata otsima tegelikku orgaanilist alusstruktuuri ja selle leidmisel seda tundma õppida ning seda tundmaõppimist saab jällegi alustada imelihtsalt - tuleb aktsepteerida ja sellega sisenete te kogu oma teadvusega struktuuri, mis hakkab teile tõeset infot teele veeretama.

Et mis siis selle seksuaalenergiaga pihta hakata? Eks ta vastupidiselt meie harjumuslikule küliliröntsatamisele ja mõnus suristamisele natsa keerukam ole, aga teie lohutuseks olgu öeldud, et ainult alguses - kui esimesed harjutused on tehtud, siis pikapeale hakkab see toimima nagu autosõit. Mäletate oma esimest autojuhtimiskogemust, mil te teadliku teadvusega üritasite hallata rooli, käigukangi, suunatulelülitit, armatuurlaua näidikuid ja kolme peeglit ning kolme pedaali kahe jala kohta? Täitsa lõpp oli. Nüüd juhite autot ilma pedaalidele mõtlemata, söoritate mobiiliga lobisedes keerukaid manöövreid jne.. Selle seksuaalenergia pressimine keset orgasmi oma kroontšakrasse on esimestel kordadel sama lugu - näib võimatu. Harjutades saab see selgeks kiiresti. Harjutusi ei pea sooritama ju kohe kiirteel vaid võib kasutada nn simulatsiooni - milleks meile on antud fantaasia ja töökad käed?

Ankhi ma pigem ei kasutaks, sest see on vaid sümbol ja paraku üsna anorgaanilise päritoluga. Pigem salvestage see energia näiteks kätesse ja siis proovige seda energiat näiteks kellegi tervendamisel nn käte peale panemisega. Selle energia kinnipüüdmine on fantaasiamäng, aga kuna terve see universum on oma olemuselt üks suur fantaasia ja reaalsus fantaasiapildi holograafiline kristalliseerumine, siis proovige oma energiasalvestuseks meetodit, mis teile enesele pähe kaksab. Mõte on see, mis loob ja loeb.
(selle postituse viimane muutmine: 08-03-2012 20:56 Matrix.)

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
29-01-2015 01:03
Postitus: #9
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Üks igati huvitav vana teema ja tekkisid ka mõned küsimused.
1.)Ehk ei saanud hästi aru Matrix'ist aga mille alla liigitada kristallid, ei tundu olema ei orgaaniline ega ka anorgaaniline. Peamine mõte on neil minu arusaama järgi info salvestamine ja säilitamine, selle võimendamine ja tagasi andmine või...
2.)Mis ja kas muutuks midagi, kui kaotada ära selle elulille sümbolilt topeltjooned nagu näiteks siit?
http://www.valgusesaar.com/?id=24&prodID=2921

3.)Matriks kirjutas:
Pigem salvestage see energia näiteks kätesse ja siis proovige seda energiat näiteks kellegi tervendamisel nn käte peale panemisega.
Kas näiteks mäekristalli käes hoides orgasmi ajal oleks mõistlik tegu ja hiljem seda asetada "võimendatult" haigele kohale? Mäekristal pidavat olema kõige sobilikum vist, mis kohandub enda kehaga.
4.)Matrix kirjutas:
Ega seksuaalenergia ei jää sellepärast loomata vaid vastupidi, seda vägevamalt kõik kätte saab. See, millest püütakse hoiduda, on pidevalt tähelepanu fookuses. Kui sellele ei mõelda teadlikult, siis alateadlikult on teema pidevalt tähelepanu keskmes ehk kui teadlik teadvus on infotöötlemise võimsuselt maksimaalselt 2000 bitti sekundis, siis alateadvus kupatab kuni 400 miljardi bitise vägevusega. Reaalsusloome töötab teadvuse peal ja rõhuva enamuse reaalsusest panebki kokku alateadvus.

Kui see seksivärk asendada näiteks paastumisega, siis mis saab neist toidu ihadest, mis alla surutakse? Võimendub aga kuidas see siis meilew mõjub? Paastumine peaks nagu ikkagi puhastumine ja tervenemine olema.

Ning lihtsalt üks väga hea tsitaat Matrixilt:

Budha lausekatke, mida olen kusagilt lugenud, et me ei saa põgeneda selle eest, mida me ei taha vaid saame liikuda suunas, mida tahame. Põhimõte seisneb selles, et püüdes millegi eest pageda, hoiame sellel objektil, mille eest pageme, oma tähelepanu ja seega loome teda oma fokusseeritud tähelepanuga.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
17-05-2016 10:25
Postitus: #10
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Kergitan teemat.
(08-03-2012 17:23 )Matrix Kirjutas:  Ainest mõtiskluseks ehk Elulill on anorgaaniline.

/-/
Selle kohta öeldakse, et see jada koos Fii ja kuldlõikelise spiraaliga on universaalne loomisalus ning see sobitub elulille mustriga jne., aga siin selle sama Fibonacci jada juures hakkab pihta küsitavus, et kas see kuldlõikeline spiraal ikka on niiväga perfektne ja elulill kõikeelustav muster?

Nagu ma juba ütlesin saavutatakse Fibonacci jada kahe viimase numbri summast ehk neile eelnevad numbrid nagu unustatakse ära. Kui arvestada, et kogu loome saab alguse Allikast, siis kuldlõikelist spiraali pidi kulgedes katkestatakse side Allikaga kuna nullpunktiga (see ongi ju Allikas) ühendus selles jadas on terve loome teekonna käigus katkenud ehk loomise algandmed on kustutatud. Kuldlõikelises spiraalis näeme vaid resultaati, aga ei näe teekonda.

Ka meie teadvus on geomeetrilise struktuuriga (kogu universum omab struktuuri, mida kirjeldab geomeetriline alusmuster). Kuna meie praegust reaalsust ja kogetavat iseloomustab elulill, kuldlõikeline spiraal, Fii ja Fibonacci jada siis on täiesti arusaadav, miks see reaalsus pole perfektne, miks me ei mäleta oma lapsepõlve, eelmisi elusid ega teekonda Allikast siinsesse reaalsustasandisse - meie mälu on kustunud ehk me ei mäleta loomise alginfot vaid mäletame Fibonacci jadast "kahte viimast numbrit". Kuigi oleme kusagil vaimsel tasandil orgaanilised olemid, oleme füüsiliselt (suurem enamus inimestest ka vaimselt) anorgaanilised.

/-/

Minu väide on lihtne: Elulill on anorgaaniline ja ei iseloomusta loomist tervikuna; elulill pole orgaanilise loomise alusmuster vaid on anorgaaniliste süsteemide "tööjoonis", kuidas väänata orgaanilised süsteemid anorgaanilisteks ja muuta meie reaalsus anorgaanikute lihaliuaks, millelt suupäraseid palasid musisse pista ja nosida. Seni kuni me ammutame jõudu Elulillest, nuumame ennast, täpselt nii nagu siin foorumis on läbi jooksnud, anorgaanikute lihaloomadeks.

Thoth ja need paljud teised, keda eelnevas postituses on mainitud, käisid tõesti Elulillest noorust ja elujõudu ammutamas, sest nad on ju puhtakujulised anorgaanikud - need, kes on ennast läbi aegade lasnud jumalateks nimetada ja kes ongi need põrgulised, kes meie geenide ja kogu reaalsustajuga on selliselt surkinud, et meid oma toitjaiks teha.

Siinkohal veelkord väike selgitus neile, kes pole saanud selgeks, mis on anorgaanika ja orgaanika erinevus. Orgaanika on suuteline ise energiat genereerima ja anorgaanika peab energiat kelleltki teiselt üle lööma.
Inimene on oma füüsiliselt olemuselt muudetud anorgaaniliseks, sest me pole 99,999...% ulatuses võimelised ise mingit energiat produtseerima vaid peame energiat ammutama enesest väljastpoolt ehk labaselt väljendudes sööma teisi elusid (ka taimetoitlased, sest ka taim on elu). Ainus orgaaniline energia, mida me ise toodame on seksuaalenergia ja sedagi ei oska me enese huvides ära kasutada vaid kepime, et seinad sitased ja laseme kogu orgasmi universumit pidi laiali ja see on põhienergia, millega me laseme üles ehitada meid mitterahuldavat hologrammi. Meie seksuaalenergia kasutatakse meie enese teadmatuse tõttu ära anorgaanikute poolt. Mis te arvate, miks anorgaaniline maailm meile seda seksivärki nii võimsalt igasse eluvaldkonda topib?
Seega on õigus neil, kes väidavad, et tuleb eneses käivitada oma sisemine reaktor, milline punkt asub selgroo lähedal anahata piirkonnas s.h. koos sisemise hingamisega.


(08-03-2012 17:23 )Matrix Kirjutas:  Elulill on anorgaaniline tupiktee ja viib meid vaid hääbumisele, aga mitte kusagile, kuhu me tegelikult kuulume. Elulill on kõigi aegade suurim anorgaaniline pettus. Seda elulille aktsepteerides aktsepteerime enese ärasöömist anorgaanilise maailma poolt ja meile ei meenu kunagi, kes me tegelikult oleme ja meil lihtsalt ei jätku jõudu orgaanilisse maailma naasta.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
uxake

Postitusi: 2,248
Liitunud: Aug 2010
17-05-2016 11:09
Postitus: #11
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Tavamõistetega harjunud inimesel võib olla esialgu raske alla neelata orgaanika ja anorgaanika tavapärasest erinevaid definitsioone, kui muidu on väärt jutt.
Ja vaja on elulille mustrisse surumist selleks, et "kasvatada", nii nagu majandustki üritatakse pidavalt kasvavas seisundis hoida. Et lihakari ikka kasvaks ...

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,798
Liitunud: Apr 2011
17-05-2016 20:24
Postitus: #12
RE: Elulille loomine ja kasutamine
Seni pole üritatatud defineerida-kirjeldada seda, mida Elulille all mõeldakse.

Kirjeldusi võib olla erinevaid: näiteks miljoneid erinevaid muusikapalasid (mida kõike ei jõua kirja panna) - versus 88 klaveri klahvi, millede abil saab kõik muusikapalad ära mängida (mida on kerge kirja panna, kuna on vaid 88 klahvi).

Varem on Matrix üritanud Elulille kirjeldada nö "miljoni erineva muusikapalana" - mina kirjeldaks Elulille nö "88 klaveri klahvi stiilis".

Elulill koosneb 248-st kiirest, mis moodustavad 12 süsteemi, jagunedes 6-ks ressursi süsteemiks ja 6-ks korra süsteemiks (vt lisatud joonise ülemine roheline ja punane kastike, kus kollasega on esile toodud erinevates süsteemides olevate kiirte arv, mida on kokku 248).
St mistahes maised psühho-energiad-ja-võimed on kirjeldatavad taoliste süsteemide-kiirte ja nende alamkiirte abil (täieliku loetelu mul veel pole, on vaid üksikud fragmendid).

   

Sama pildi link Uploadi nende jaoks, kes siin kontot ei oma, kuid teemasid loevad:
http://www.upload.ee/image/5813784/eluli..._peret.JPG

Kõigi 12 süsteemi kirjeldused on ära toodud joonise ülemises paremas servas (näiteks neljasilma-vestlustes kasutan ma nö "peajalgse energeetikat", st oskan sulanduda vestluskaaslase mõttemudelitesse ja nii asjad kergemini selgeks rääkida).

-----

Elulille tuleks vaadelda koos arengutasanditega (elementaal, taim, loom, inimene, buddhi, atma, anupadaki, adi): ehk arengutasandid oleks nagu puu kõrgus (iga aasta uus okstering, ehk tõus arengujadas), ning Elulill oleks nagu mingis kindlas ilmakaares asuvad puu oksad.

Need, kes valivad vaid ühe olemsrassi tee 12-st on nagu "kiitsakad puud", st neil on oksad vaid ühes suunas-sektoris.
Taolised 1 olemusrassi tee valinud otsivad omale kaasadeks nö "vastaspoole energeetika kandjaid", ehk kui mees on näiteks kaose poole kuldvereline (a'la Osiris Muinas-Egiptuses), siis valib ta omale kaasaks korra poolelt raktobleeri (a'la Isis Muinas-Egiptuses) - nii on neil küll kaos-kord tasakaalus, kuid ikkagi on nad kuidagi nö "haprad-lamedad", ehk 2D papitükid.
Kui aga omandada kõiki 12-st olemusrassi energiaid, siis oled nö "kähar kuusepuu", ehk õlmitseb ühtlaselt 3D-s.
Ning kui kõigis 12-s olemusrassi energeetikas on jõutud Buddhi tasandi tippu (nö Maailma Isand budistidel, ehk arengumaagide "värviline", ehk "taevane keiser" tavakeeles), siis on läbi saanud ka vajadus maiste pooluseliste kehastuste järele, ning edasised arengud toimuvad poolustevabas igavikulises Atma tasandis.

Kui vaadata igavikulisest Atma tasandist olendite-tervikolemuste arengut Elulilles, siis on tegu nö "igavikulise filmiga", kus puude võrad (tervikolemuste elukogemused) kasvavad igavikulises vaates - ehk Elulill & arengutasandid koos moodustavad mingisugusegi "igavikulise kvaliteedi", mida saaks liht-surelikele selgaks teha.

------

Elulille puuduseks on tema püramiidi-taoline ülesehitus, mis pärsib kiiret arengut: st madalaid taimi peab olema miljardeid, et nad saaks toita miljoneid loomi &inimesi, kes omakorda toidavad tuhandeid jumalaid-loojaid ja üksikuid suurimusti & värvilisi.

Kui kõigile olenditele-tervikolemustele anda kätte nö "kiire arengu võti", st iga kehastunud olend õpetataks-arendataks-tõstetaks "värviliseks taevaseks keisriks", siis variseks kogu Elulille süsteem kokku energiapuudusel, kuna poleks neid "lolle arenematuid" kelledest saaks toiduahela üles ehitada.

See "kiire arengu võti" seisneks klaveri näitel selles, et mängitaks vaid 1 muusikapala, mis kasutab mõtestatult-harmooniliselt-oskuslikult kõiki 88-t klahvi - kuid "aeglane-venitav areng" seisneb selles, et mängitakse tuhandeid erienvaid lugusid, kuid paljusid klahve ei puudutata, rääkimata nende harmoonilisest-oskuslikust kasutamisest.

-----

Nüüd ehk sai veidi lahti seletatud mida Elulille all mõeldakse - kes omab mingi muu nurga alt Elulille kirjeldust, laske aga tulla ...
(selle postituse viimane muutmine: 17-05-2016 21:01 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Elulille loomine ja kasutamine II Mahler 47 20,551 11-08-2019 04:41
Viimane postitus: isemaag
  Energeetiliselt laetud esemetega kontakti loomine otsija96 8 2,765 11-04-2013 19:21
Viimane postitus: otsija96
  Infoväljast lugemine ja selle kasutamine Rein 6 4,653 25-09-2011 19:13
Viimane postitus: HUGOTH

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog