Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kyäni
#1
Kas mingi massipsühhoos või tõesti mingi ime- mitte ravim aga toidulisand.
Olen nädala kasutanud, tundsin muutusi oma peres.
Vasta
#2
Äkki sa täpsustad mis asi see täpsemalt on, mina pole sellest näiteks midagi kuulnud.
Vasta
#3
Pudel väärt rohkem kui sisu, see paistab kaugelt välja. Pakun, et see märjuke kuulub samasse klassi nagu on need igasugused imeripatsid jne. Võrkturundus e. püramiidsüsteem tagab jällegi materjaalse healolu püramiidi tipus olevale tegelasele. Kindlasti annab see jook palju energiat ja tervist ka mõnele suure usuga inimesele, kes seda jama tõepähe võtavad.

Teemaalgatajale muidugi 5+ väga informatiivse teema eest!

https://kyani.net/public/eu/et/main
Vasta
#4
Pole vaja täpsustada, kustutada on hoopis tarvis. Tegemist järjekordse võrkturunduses levitatava toidulisandi/kõiki maailma vitamiine sisaldava "ülikasuliku" tootesarjaga.
Vasta
#5
Ja kahju teada, et meie "vaimuõpetajad" sellist asja propageerivad, olen kokku puutunud. Sellistest asjadest võib ainult ühe järelduse teha, propageerija on ainult raha peal väljas.
Vasta
#6
Huvi pärast küsin, kas keegi on proovinud ka, või kommenteerite eelarvamusest?
Vasta
#7
Olen proovinud ühte vitamiinijooki, milles väidetavalt on siis kõik päeva vitamiinid olemas. Sõber aga kiitis nende toodet NitroFX. Ei oska ise kommenteerida. Maitse oli hea ja väidetavalt ka kõik puhtalt looduslik stuff.

Vasta
#8
Meie eesmärgiks peaks olema võimalikult palju vitamiine värskest toidust hankida, mitte aga mustmiljon erinevat toidulisandit ja jõujooki kõrist alla ajada. Selle nimel peab tegutsema, mitte aga lootma, et ajan päev läbi burksi suust sisse ningg peale joon purgi Nitrot, küll siis alles vitamiinid tulevad.

Juba selline mõte üksi on läbinisti väär ja kui sinna veel ka hinnasilt juurde kleepida...
Vasta
#9
(05-03-2012, 23:25 )Celtic Kirjutas: Meie eesmärgiks peaks olema võimalikult palju vitamiine värskest toidust hankida, mitte aga mustmiljon erinevat toidulisandit ja jõujooki kõrist alla ajada. Selle nimel peab tegutsema, mitte aga lootma, et ajan päev läbi burksi suust sisse ningg peale joon purgi Nitrot, küll siis alles vitamiinid tulevad.

Juba selline mõte üksi on läbinisti väär ja kui sinna veel ka hinnasilt juurde kleepida...

Jutt jumala õige. Ei vaidle üldse vastu selle puhul.
Vasta
#10
(05-03-2012, 23:10 )Jõhvikas Kirjutas:
(05-03-2012, 23:01 )DaamValges Kirjutas: Huvi pärast küsin, kas keegi on proovinud ka, või kommenteerite eelarvamusest?

Eelarvamusest??? Hästi, toon ühe näite. Kui sa kõnnid tänaval ja sinu teele jääb ette koera junn, siis mida sa teed? Kas astud sisse või astud mööda/üle? Laugh Niipalju eelarvamusest.

Ühesõnaga ikkagi eelarvamusest, aga see selleks.

Toidulisandeid on seinast seina, seda nii koostise
kui ka hinna poolest. Olen ise ära proovinud ühe
sarja toote(d). Purk maksis 25 euri, erinevaid oli
oma kümmet sorti. Võtsin siis prooviks 3 erinevat
ja katsetasin ära. Mis ma oskan öelda.. mõjus, ja
oi kuidas veel mõjus, olin justkui jänes Duracelli
reklaamist. Ausalt öeldes tundusid isegi liiga head,
seega jätsin järgi ja ei riskinud enam edasi tarbida..

[Pilt: duracell.gif?9d7bd4]
Vasta
#11
Olen ise ka proovinud seda Kyäni aga midagi erilist ei tundnud.
See võib olla ka sellest, et olen juba mitu aastat tarvitanud C ja D vitamiini suurtes kogustes.
C ja D puhul tundsin küll suurt energiataseme tõusu.
Suurim pluss aga on elu ilma nohuta ja haigusteta!
Päikest!
Vasta
#12
D vitamiinist
Tsitaat:Eestlasi kiusab ränk D-vitamiini puudus! Kuigi suvel toimub D-vitamiini tootmine nahas päikese UVB-kiirte toimel, on suve lõppedes siiski 73% eestlastel D-vitamiini puudus, selgus 2009.a. Tartu Ülikooli uuringust. Põhjuseks asjaolu, et geograafiliselt paikneb Eesti 57. ja 60. laiuskraadi vahel. Kuna päike liigub madalalt, on päikese UVB-kiirgus efektiivne vaid ajavahemikul 10:00—14:00, kuid sedagi võib piirata pilvisus.

Ravimiamet lubab müüa D3-vitamiini, mille üks tablett sisaldab kolekaltsiferooli maksimaalselt 10 mikrogrammi ehk 400 IU (rahvusvahelist ühikut). See on maksimaalne kogus, mis on lubatud Eestisse sisse tuua.
Kuigi Euroopa Liidul on seisukoht (mille on kujundanud ravimifirmad), et täiskasvanud inimesele piisab päevas ühest tabletist ehk 400 IU’st, on erapooletud teadlased ja arstid arvamusel, et Baltikumi ja Põhjamaade laiuskraadidel elavad inimesed peaksid tarbima vähemalt 4000 IU ehk 10 tabletti päevas, sest täiskasvanud meesterahva keha kulutab päeva jooksul ära just nimelt 3000-4000 IU’d D-vitamiini.
Vasta
#13
Sügisel sai Lina loengul 50 mikrogrammist D-vitamiini osta :
http://www.vitaminer.nu/dvitamin-starka-...c-104.aspx
Innerlightinc.com - sealt võib saada 10000 IU D-vitamiini(250 mikrogrammi).

Päikest.
Vasta
#14
(06-03-2012, 10:35 )Balzzar Kirjutas: D vitamiinist
Tsitaat:Eestlasi kiusab ränk D-vitamiini puudus! Kuigi suvel toimub D-vitamiini tootmine nahas päikese UVB-kiirte toimel, on suve lõppedes siiski 73% eestlastel D-vitamiini puudus, selgus 2009.a. Tartu Ülikooli uuringust. Põhjuseks asjaolu, et geograafiliselt paikneb Eesti 57. ja 60. laiuskraadi vahel. Kuna päike liigub madalalt, on päikese UVB-kiirgus efektiivne vaid ajavahemikul 10:00—14:00, kuid sedagi võib piirata pilvisus.

Ravimiamet lubab müüa D3-vitamiini, mille üks tablett sisaldab kolekaltsiferooli maksimaalselt 10 mikrogrammi ehk 400 IU (rahvusvahelist ühikut). See on maksimaalne kogus, mis on lubatud Eestisse sisse tuua.
Kuigi Euroopa Liidul on seisukoht (mille on kujundanud ravimifirmad), et täiskasvanud inimesele piisab päevas ühest tabletist ehk 400 IU’st, on erapooletud teadlased ja arstid arvamusel, et Baltikumi ja Põhjamaade laiuskraadidel elavad inimesed peaksid tarbima vähemalt 4000 IU ehk 10 tabletti päevas, sest täiskasvanud meesterahva keha kulutab päeva jooksul ära just nimelt 3000-4000 IU’d D-vitamiini.

Hakkasin otsima selle teksti autorit ja jõudsin välja blogisse, kus kontaktandmetes:
Tootja: AlphaLab, Inc, Salt Lake City (USA).
Maaletoojaks ning Baltikumi regiooni esindajaks on Raylights Investments OÜ (registrikood 11417068).

Isiklikult mind huvitab, kes on need erapooletud teadlased ja arstid, kes neid koguseid on heaks pidanud. Siis oleks lihtsam otsustada, mida nende arvamus ka väärt on.
Vasta
#15
LOE JÜRI LINA "VARJATUD TERVISEVALEM". Seal on enamasti ära toodud, kes midagi on uurinud ja mida väitnud. Rockefeller lasi D-vitamiini uurida eelmise sajandi alguses ja kogu inf oli 1920.aastal laual, mis siis sügavale kalevi alla suruti.

Päikest.
Vasta
#16
(05-03-2012, 23:01 )DaamValges Kirjutas: Huvi pärast küsin, kas keegi on proovinud ka, või kommenteerite eelarvamusest?

Siin pole kahtlustki, et inimesed kommenteerivad eelarvamustes. Mina olen neid tooteid tarbinud ca. aastakese, olen ise väga rahul. Enda näitena järgmised asjad: 1. kõige suurem jama oli ainevahetusega, mis oli peale suitsetamise mahajätmist aastaid totaalselt tuksis, kyäniga esimeste 3-4 päevaga hakkas taastuma ja nüüd käib nagu kellavärk. 2. Kõrvetised, ei saanud õlut juua, happelisemad asjad ajasid jubedalt kõrvetama, hetkeseis - ei mäleta enam mis tunne see oli 3. võin pidutseda hirmu tundmata, et järgmine päev paha olla, ehk - mis asi on pohmakas!? Smile jne.

Lisaks räägivad inimesed siin et tegu püramiidskeemiga jne, mina ütlen sellepeale vaid, et püramiidskeem on ammu keelatud ja kriminaalkorras karistatav, tegu on soovitusturundusega, mis on mujal maailmas kõige kiirem ja enimlevinud turustamine. Maailma kuulsamad rikkurid on end üles töödanud just soovitusturundusega, need kes väidavad et tegu mingi püramiidiga on väiklased ja elavad oma karbis, kuhu nad ka jäävad. Hakkasin ise sellega u. kuu tagasi natuke aktiivsemalt tegelema kui äritegijana ja ei saa kurta, teenistus on lisaks tervisele super hea.. Seda kõike saab kusjuures teha põhitöö kõrval väga väikese ajakuluga.

Samuti sooviks näha inimest, kes saab oma vajalikud vitamiinid värsketest viljadest, mis on mürkaineid, väetisi ja bestitsiide läbi ja lõhki täis. Otsige internetist üles maaülikooli teadlaste uuring selle kohta, luguge läbi ja siis tahaks näha kas keegi veel kommenteerib... või siis teine võimalus on, et kommenteerija peab ennast nendest uuringu läbi viinud doktoritest targemaks. Uuringus ka tuli välja vahe tavapõllutoodete ja mahekasvatatud toodete ainuke erinevus - hind! Mürke sisaldavad kõik samapalju Smile

Aga igaühe oma valik, kuidas ta elab ja mida õigeks peab, seega soovitaksin vaid enne uurida ja lugeda targemate inimeste uuringuid ja artikleid, kui hakata pori loopima Smile ..
Vasta
#17
(19-03-2012, 13:51 )Ummamuud Kirjutas:
(05-03-2012, 23:01 )DaamValges Kirjutas: Huvi pärast küsin, kas keegi on proovinud ka, või kommenteerite eelarvamusest?

Siin pole kahtlustki, et inimesed kommenteerivad eelarvamustes. Mina olen neid tooteid tarbinud ca. aastakese, olen ise väga rahul. Enda näitena järgmised asjad: 1. kõige suurem jama oli ainevahetusega, mis oli peale suitsetamise mahajätmist aastaid totaalselt tuksis, kyäniga esimeste 3-4 päevaga hakkas taastuma ja nüüd käib nagu kellavärk. 2. Kõrvetised, ei saanud õlut juua, happelisemad asjad ajasid jubedalt kõrvetama, hetkeseis - ei mäleta enam mis tunne see oli 3. võin pidutseda hirmu tundmata, et järgmine päev paha olla, ehk - mis asi on pohmakas!? Smile jne.

Lisaks räägivad inimesed siin et tegu püramiidskeemiga jne, mina ütlen sellepeale vaid, et püramiidskeem on ammu keelatud ja kriminaalkorras karistatav, tegu on soovitusturundusega, mis on mujal maailmas kõige kiirem ja enimlevinud turustamine. Maailma kuulsamad rikkurid on end üles töödanud just soovitusturundusega, need kes väidavad et tegu mingi püramiidiga on väiklased ja elavad oma karbis, kuhu nad ka jäävad. Hakkasin ise sellega u. kuu tagasi natuke aktiivsemalt tegelema kui äritegijana ja ei saa kurta, teenistus on lisaks tervisele super hea.. Seda kõike saab kusjuures teha põhitöö kõrval väga väikese ajakuluga.

Samuti sooviks näha inimest, kes saab oma vajalikud vitamiinid värsketest viljadest, mis on mürkaineid, väetisi ja bestitsiide läbi ja lõhki täis. Otsige internetist üles maaülikooli teadlaste uuring selle kohta, luguge läbi ja siis tahaks näha kas keegi veel kommenteerib... või siis teine võimalus on, et kommenteerija peab ennast nendest uuringu läbi viinud doktoritest targemaks. Uuringus ka tuli välja vahe tavapõllutoodete ja mahekasvatatud toodete ainuke erinevus - hind! Mürke sisaldavad kõik samapalju Smile

Aga igaühe oma valik, kuidas ta elab ja mida õigeks peab, seega soovitaksin vaid enne uurida ja lugeda targemate inimeste uuringuid ja artikleid, kui hakata pori loopima Smile ..

Oh püha naiivsust ja nõdrameelsust!
Joon ulmekasulikke vitamiinikompotte, mille sisu olemust ei ole võimalik isegi kontrollida, aga pidu panen nii, et silm ka ei pilgu, kuigi alkoholi kahjulikkusest ilmselt pole vaja siinkohal rääkidagi.
Esiteks võib arvata, et kuna oled juba selliste eluviisidega, siis ei oska Sa ka õieti toituda, söö igapäevaselt tooreid toiduaineid, marju jms ning tahaks veel näha, et Su kõht korras pole. Selle taga võib ainult laiskus olla. PS! Kui jätad alkoholi ja suitsetamise maha ja toitud õigesti, siis ei tunne ka edaspidi mao pirtsutamist. Siinkohal võiks muidugi ka oma elustiilile tähelepanu pöörata, sest stress/ebaregulaarne uni jms põhjustab ka maohaavandeid ja taolisi probleeme.
Ah, et nüüd on siis asjale uus nimi külge poogitud ja ei olegi enam püramiidskeem, aga Sa just rääkisid, et asi töötab ju samamoodi ja asja suureks eesmärgiks ikkagi on RAHA teenimine. Otsi lolli... ausõna.
Hea meelega loeks tegelikult isegi enda harimise eesmärgil seda maaülikooli uurimust, aga võib-olla siinkohal olekski natuke kuklakratsimise koht ja viimane aeg mõelda sellele, et inimesed peaksid pöörduma oma juurte poole tagasi ja natuke ise "lille liigutama" enda tervise säilitamise eesmärgil.
Vasta
#18
(19-03-2012, 14:18 )PiziIngliito Kirjutas:
(19-03-2012, 13:51 )Ummamuud Kirjutas:
(05-03-2012, 23:01 )DaamValges Kirjutas: Huvi pärast küsin, kas keegi on proovinud ka, või kommenteerite eelarvamusest?

Siin pole kahtlustki, et inimesed kommenteerivad eelarvamustes. Mina olen neid tooteid tarbinud ca. aastakese, olen ise väga rahul. Enda näitena järgmised asjad: 1. kõige suurem jama oli ainevahetusega, mis oli peale suitsetamise mahajätmist aastaid totaalselt tuksis, kyäniga esimeste 3-4 päevaga hakkas taastuma ja nüüd käib nagu kellavärk. 2. Kõrvetised, ei saanud õlut juua, happelisemad asjad ajasid jubedalt kõrvetama, hetkeseis - ei mäleta enam mis tunne see oli 3. võin pidutseda hirmu tundmata, et järgmine päev paha olla, ehk - mis asi on pohmakas!? Smile jne.

Lisaks räägivad inimesed siin et tegu püramiidskeemiga jne, mina ütlen sellepeale vaid, et püramiidskeem on ammu keelatud ja kriminaalkorras karistatav, tegu on soovitusturundusega, mis on mujal maailmas kõige kiirem ja enimlevinud turustamine. Maailma kuulsamad rikkurid on end üles töödanud just soovitusturundusega, need kes väidavad et tegu mingi püramiidiga on väiklased ja elavad oma karbis, kuhu nad ka jäävad. Hakkasin ise sellega u. kuu tagasi natuke aktiivsemalt tegelema kui äritegijana ja ei saa kurta, teenistus on lisaks tervisele super hea.. Seda kõike saab kusjuures teha põhitöö kõrval väga väikese ajakuluga.

Samuti sooviks näha inimest, kes saab oma vajalikud vitamiinid värsketest viljadest, mis on mürkaineid, väetisi ja bestitsiide läbi ja lõhki täis. Otsige internetist üles maaülikooli teadlaste uuring selle kohta, luguge läbi ja siis tahaks näha kas keegi veel kommenteerib... või siis teine võimalus on, et kommenteerija peab ennast nendest uuringu läbi viinud doktoritest targemaks. Uuringus ka tuli välja vahe tavapõllutoodete ja mahekasvatatud toodete ainuke erinevus - hind! Mürke sisaldavad kõik samapalju Smile

Aga igaühe oma valik, kuidas ta elab ja mida õigeks peab, seega soovitaksin vaid enne uurida ja lugeda targemate inimeste uuringuid ja artikleid, kui hakata pori loopima Smile ..

Oh püha naiivsust ja nõdrameelsust!
Joon ulmekasulikke vitamiinikompotte, mille sisu olemust ei ole võimalik isegi kontrollida, aga pidu panen nii, et silm ka ei pilgu, kuigi alkoholi kahjulikkusest ilmselt pole vaja siinkohal rääkidagi.
Esiteks võib arvata, et kuna oled juba selliste eluviisidega, siis ei oska Sa ka õieti toituda, söö igapäevaselt tooreid toiduaineid, marju jms ning tahaks veel näha, et Su kõht korras pole. Selle taga võib ainult laiskus olla. PS! Kui jätad alkoholi ja suitsetamise maha ja toitud õigesti, siis ei tunne ka edaspidi mao pirtsutamist. Siinkohal võiks muidugi ka oma elustiilile tähelepanu pöörata, sest stress/ebaregulaarne uni jms põhjustab ka maohaavandeid ja taolisi probleeme.
Ah, et nüüd on siis asjale uus nimi külge poogitud ja ei olegi enam püramiidskeem, aga Sa just rääkisid, et asi töötab ju samamoodi ja asja suureks eesmärgiks ikkagi on RAHA teenimine. Otsi lolli... ausõna.
Hea meelega loeks tegelikult isegi enda harimise eesmärgil seda maaülikooli uurimust, aga võib-olla siinkohal olekski natuke kuklakratsimise koht ja viimane aeg mõelda sellele, et inimesed peaksid pöörduma oma juurte poole tagasi ja natuke ise "lille liigutama" enda tervise säilitamise eesmärgil.


Nagu ütlesin, siis igaühel on oma arvamus asjast ja elagu nii nagu oskab. Enne kui soppa pritsida, võiks tutvuda materjalidega ja lugeda mida targemad inimesed kirjutavad oma uurimistöödes!, mida mina eelnevalt tegin. Nende vitamiinide kohta on kõik olemus ja teave olemas, kui internetis natuke ringi vaadata, minul muuseas on olemas kõik materjalid nende kohta, erinevalt sinust nagu aru saan. Kui rääkida õigetest toorestest toiduainetest, siis palun otsi see artikkel üles ja loe seda! Seal on selgelt kirjas, et kui soovid oma toorestest toiduainetest saada päevaks vajamineva vitamiini koguse, siis saad enne pestitsiidide mürgituse, kui oma vitamiinid. Samuti on kogused nii ulmeliselt suured, et neid tooreid asju ei jõua päeva jooksul ka hobune ära süüa..
Jah, tegemist on tõesti soovitusturundusega, kui sa suudaksid süveneda nendesse teemadesse, siis saaksid aru, et püramiid on üks asi, soovitusturundus teine asi (täiesti erinevad asjad). Täna töötab soovitusturundus igas valdkonnas. Toome näitena ehtiuse, kui oled teenusepakkuja siis on sul üliraske tööd saada, kui sul ei ole head soovitajat, uude töökohta tööle minnes toimib asi samamoodi ja nii igal pool. Kas või mida seal siis müüakse? Sind soovitatakse ja nii asi toimibki, püramiidskeem, mis on keelatud ning toimib sootuks teistmoodi, seal tõesti teenivad vaid need inimesed, kes on tipus. Soovitusturunduses ei pea olema ei siin ega seal, et hästi teenida! Tundub, et kommneteerija on nendest asjadest väga väga kaugel ja elab enda oravarattas, aga keegi ei saa keelata seda teha. Kahju on lihtsalt sellistest inimestest, kes on nii kitsa vaateväljaga ja ei suuda näha suuremat pilti.
Eelarvamused on ühed kohutavad asjad, aga elagem endi eelarvamsutes edasi. Minul on igatahes kõik hästi, tervis hea, tervislikud eluviisid on täiesti olemas (spordin palju), palju asju kasvatan oma maalapil ise, mida ei kasvata toon sõbra juurest isa talust ja mida ka sealt ei saa korjan metsast, seega ei saa kuidagi väita, et ma ei ela tervislikult.. kui tahan pidutseda siis teen seda, erinevalt teistest kes kardavad järgmist päeva ja räägivad kui kahjulik see on.. elatakse ju 1 kord, või on kellegil mitu elu? Jällegi eelarvamused teadmata ja tundmata minu elustiili..
Aga edu teile, ole selline edasi nagu oled, paremaks ei muutu siis midagi Smile
Nii kitsarinnaliste inimestega ei soovi rohkem diskusiooni laskuda!
Vasta
#19
Ise rääkisid, et Sa suitsetasid ja paned pidu - see paneb ju JUBA suure põntsu tervisele, sellele ei saa kuidagi vastu vaielda, tegemist pigem silmakirjalikkusega - suitsetan (sain aru, et tegid seda kunagi, aga ega tagajärjed üleöö sellegipoolest möödu) ja panen pidu aga söön hirmkalleid ja hirmkasulikke vitamiine päevast päeva sisse. Ja ütle Sina mulle, kas inimese elu eesmärk peakski olema miljon vitamiini elu jooksul sisse ahmida või kahesaja aastaseks elada nende toel? Sul võib ju olla mingi ülevaade, mis nende vitamiinipommide sees peaks väidetavalt olema, aga kas Sa ikka saad seda kontrollida? Võib-olla on sinna lisaks veel midagi sokutatud nagu tänapäeva modernses maailmas ikka käib - erguteid näiteks? Loomulikult võid enne usaldada naabrimehe põllul kasvanud kartuleid või enda õunapuul kasvanud õuna, kui mingit suvamöginat, sest olgem ausad - sellise "paradiisi" lubava vitamiinipommi usaldusväärsus on iga kell kaheldavam nagu iga teise poes müüdava toidulisandigi puhul.
Vasta
#20
(19-03-2012, 13:51 )Ummamuud Kirjutas: Siin pole kahtlustki, et inimesed kommenteerivad eelarvamustes. Mina olen neid tooteid tarbinud ca. aastakese, olen ise väga rahul.
Mina pole neid tooteid tarbinud, ise olen väga rahul...

Tsitaat:3. võin pidutseda hirmu tundmata, et järgmine päev paha olla, ehk - mis asi on pohmakas!? Smile jne.
"Pohmakas" on see, mis annab tunda ja mis on tegelikkuses keha loomulik kaitsereaktsioon meeletu mürgikogusega tegelemisel. Kui sul pohmakat pole, siis üks kahest - maks on perses või siis on su keha mürkaineid otsast otsani täis.

Tsitaat:Lisaks räägivad inimesed siin et tegu püramiidskeemiga jne, mina ütlen sellepeale vaid, et püramiidskeem on ammu keelatud ja kriminaalkorras karistatav, tegu on soovitusturundusega, mis on mujal maailmas kõige kiirem ja enimlevinud turustamine. Maailma kuulsamad rikkurid on end üles töödanud just soovitusturundusega, need kes väidavad et tegu mingi püramiidiga on väiklased ja elavad oma karbis, kuhu nad ka jäävad. Hakkasin ise sellega u. kuu tagasi natuke aktiivsemalt tegelema kui äritegijana ja ei saa kurta, teenistus on lisaks tervisele super hea.. Seda kõike saab kusjuures teha põhitöö kõrval väga väikese ajakuluga.
Ma ei tunne ühtegi maailma kuulsaimat rikkurit, kes oleks rikkaks saanud tänu turundusele. Näita mulle mõni! Muide, kriminaalkorras karistatav nüüd püramiidskeem küll ei ole. Tapmine on kriminaalkorras karistatav, ent ikka raisad tapavad...

Tsitaat:Samuti sooviks näha inimest, kes saab oma vajalikud vitamiinid värsketest viljadest, mis on mürkaineid, väetisi ja bestitsiide läbi ja lõhki täis. Otsige internetist üles maaülikooli teadlaste uuring selle kohta, luguge läbi ja siis tahaks näha kas keegi veel kommenteerib... või siis teine võimalus on, et kommenteerija peab ennast nendest uuringu läbi viinud doktoritest targemaks. Uuringus ka tuli välja vahe tavapõllutoodete ja mahekasvatatud toodete ainuke erinevus - hind! Mürke sisaldavad kõik samapalju Smile
Äkki otsid ise meie jaoks välja need materjalid? Para-webi kasutajad on tervislikust toitumisest peajagu targemad kui kõik sinusugused toidulisandite ja vitamiinijookide tarbijad kokku. Mahetoodangud EI SISALDA pestitsiite või sisaldavad neid kordades kordades vähem.

Aga üldse on juba idee mingi vitamiinijoogi ja korraliku juurvilja võrdlemisest absurdne ja kuulub anekdoodiklassikasse.

Tsitaat:Aga igaühe oma valik, kuidas ta elab ja mida õigeks peab, seega soovitaksin vaid enne uurida ja lugeda targemate inimeste uuringuid ja artikleid, kui hakata pori loopima Smile
Miks sa seda siis ei tee? Võiksid uurida ja lugeda targemate inimeste uuringuid. PS. toote turustaja analüüsid ei ole targemate inimeste uuringud, need on müügitekstid.

(19-03-2012, 15:17 )Ummamuud Kirjutas: Kui rääkida õigetest toorestest toiduainetest, siis palun otsi see artikkel üles ja loe seda! Seal on selgelt kirjas, et kui soovid oma toorestest toiduainetest saada päevaks vajamineva vitamiini koguse, siis saad enne pestitsiidide mürgituse, kui oma vitamiinid. Samuti on kogused nii ulmeliselt suured, et neid tooreid asju ei jõua päeva jooksul ka hobune ära süüa..
Ma ei tea, kas nutta või naerda. Kes selle uurimuse tegi? Naabri-Volli? Palun viidet, mitte ära saada inimesi otsima...

Tsitaat:Eelarvamused on ühed kohutavad asjad, aga elagem endi eelarvamsutes edasi. Minul on igatahes kõik hästi, tervis hea, tervislikud eluviisid on täiesti olemas (spordin palju), palju asju kasvatan oma maalapil ise, mida ei kasvata toon sõbra juurest isa talust ja mida ka sealt ei saa korjan metsast, seega ei saa kuidagi väita, et ma ei ela tervislikult.. kui tahan pidutseda siis teen seda, erinevalt teistest kes kardavad järgmist päeva ja räägivad kui kahjulik see on.. elatakse ju 1 kord, või on kellegil mitu elu? Jällegi eelarvamused teadmata ja tundmata minu elustiili.
Oot, mida sa neist mürgipallidest ikka kasvatad?
Vasta
#21
Celticsile

Pohmell tekib mineraalainete ja vitamiinide puudusest.
Alkohol ka väljutab vett organismist.
Kui inimese organismis on mõlemaid alla normi tekibki nn pohmakas.
Kui su organismis on õige kogus kumbagit siis probleeme ei tohiks tekkida.
Vasta
#22
Celtic Kirjutas:Aga üldse on juba idee mingi vitamiinijoogi ja korraliku juurvilja võrdlemisest absurdne ja kuulub anekdoodiklassikasse.
Korralikust juurviljast saab ka korraliku joogi teha. Või mis see anekdoot oli, see pestitsiididega liialdamise osa?

Proovi turustada Alaska metsmustikat Eestis ilma reklaamita.

Imelik et siin teemas on ainult üks link. Mingit kyäni vastast materjali polegi? Kõik lihtsalt üks kõhutunne? Ega mul tekkis ka nende kodulehte vaadates eelarvamus, aga prooviks sellest natuke kaugemale jõuda.
Vasta
#23
Ootaks enne selle uurimistulemuste lingi ära.
Vasta
#24
Kui need imetabletid/joogid ei ole just mineraalsetest ainetest kokku pressitud, siis on ju ka seal kasutatud orgaanilisi aineid, mis on samamoodi kasvatatud põllu peal nagu need väidetavad mürke (väetisi ja pestitsiide) täis toiduained? Kui aga rääkida väetiste ja taimekaitsevahendite kasutamisest, siis oleks ilma nendeta võimatu toita praegust maailma rahvaarvu. Väetis ei ole mitte mingisugune mürk, neid toodetakse täiesti looduslikke allikaid kasutades. Näiteks kõige tähtsam mineraalne lämmastikväetis tuleb õhulämmastiku sidumisest - kas see on mürk?

Taimekaitsevahendid võivad mõjuda eri taimeosadele, näiteks tomati puhul võib olla pestitsiid välja töötatud toimima vaid lehtedes ning jäägid eritatakse taimest välja. Samuti suudab ka taim ise endas aineid transportida nii, et reprodutseerimisorganitesse, ehk siis viljadesse, mida me sööme, ei jõuaks kahjulikke aineid. Kui siin kohal mõelda sellele, mida meie igapäevaselt sööme, siis on ju näha, et meie sugurakkudega ei kandu suuremosa haiguseid ja kahjulikke aineid järglastele edasi.
Kui nüüd rääkida mahepõllundusest ja neist toodetest, siis mürkidest on asi kaugel. Keelatud on igasugused taimekaitsevahendid ja mineraalväetised ning vähemalt Eestis on kontroll väga tugev. Kuigi mahetooted on mahedad, siis on ka mahe nende toitainete sisaldus, kuna taimedel pole piisavalt toitaineid ning sordid on kiduramad ja lisaks veel umbrohtumus ja haigused, mida on ilma taimekaitsevahenditeta raske tõrjuda.

Nii palju kui mina olen seesuguste võrkturundus "spetsialistidega" kokku puutunud, siis jätab see väga kahtlase ja põrandaaluse turustamise mulje. Oma tooteid kiidetakse taevani ja kui sind need ei huvita, siis oled sa loll. Pead lugema targemate juttu ja ennast kõvasti harima, et jõuda nende tasemele. Kuigi suuremosa nende turustajate toodetel pole isegi Eestis müügiluba ja mingeid makse nad ei maksa.
Vasta
#25
(19-03-2012, 22:40 )Thorondor Kirjutas: Imelik et siin teemas on ainult üks link. Mingit kyäni vastast materjali polegi? Kõik lihtsalt üks kõhutunne? Ega mul tekkis ka nende kodulehte vaadates eelarvamus, aga prooviks sellest natuke kaugemale jõuda.

Teed proovi siis?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat