Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelised pääsemised
#1
Venemaal, Astrahanis juhtus kaks päeva tagasi hull lugu, kus paneelmajas toimus gaasiplahvatus



Seda, pealtnägija filmitud videot kuvati ka uudistes.
Järgnevalt üks teine video, maja teiselt poolt ja natuke lähemalt:



Suits, mis seal alguses näha, on sellestsamast plahvatusest, mis hävitas esimesed kolm korrust. Oli vaid aja küsimus, mil ülejäänud püstak alla sajab...
Esialgsetel andmetel on hukkunuid 9-12, rusude sorteerimine alles käib. Vahetult peale varingut kohale rutanud inimesed riskisid oma eludega, et päästa varingusse jäänuid:



Sellel videol on näha, kuidas päästeti kaks last ning kuidas inimesed riskisid oma eludega, kui viie korruse kõrguselt kukkus alles suuri paneele alla. Mees aluspesus, kes seal hunniku otsas kõige meeleheitlikumalt rabab, päästis tol päeval oma tütre ja tütretütre, väikese beebi, rusude alt.

Vaadates seda varingut, ei suuda mina mõista, kuidas on võimalik üldse kellelgi ellu jääda...
Vasta
#2
Noh, jah. Imesid juhtub... tihtipeale mõtlen, et kuidas ma ise aastaid-aastaid tagasi lumelaviini alt pääsesin, kui 2 tundi tiheda lume alla mätsitud olin ja veidi alla minuti teadvuse kaotasin. Leiti mind 2h hiljem (isa intuitsiooni peale), surnuna, ei hinganud jne. ent puhuti elu sisse tagasi ning pääsesin läbi kooma ilma ajukahjustuseta. Soovisin lihtsalt kirjutada siia oma imelise pääsemise.

Peace ja loodan, et kellegil ei teki selliseid olukordasid, et peaks pääsema imeliselt.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat