Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tere! Oleks abi vaja.
#1
Olen jäänud omadega jänni, kuna mu naise vanaemal on igasugu haigused külge jäänud ja kodus peidab ta kahte urni. Käisin seal külas ja aktiivsust vaimude poolt oli tunda koheselt. Hoiatati, et täna meid ei puutu keega, aga kui kauemaks jääme siis hakkavad oma aktiivsust kasvatama rünnakuga. Kõige hullem on see, et ma enam isegi kindel pole kas tegu on tavaliste kummitustega või on nad juba niivõrd võimsad, et hakkavad deemonlikuks muutuma. Ehk on targemaid ja tugevamaid sensitiive kes saaks mind aidata. Olen aru saanud, et need kummitused või deemonid on hakanud juba inimeluga manipuleerima ja mõjutama. ehk on kedagi kes selle asjaga tegelevad ja saavad mind aidata. Aitäh!
Vasta
#2
Kes hoiatas ja kuidas?
Vasta
#3
Vaimne hoiatus oli. Mõtte teel. Olen ka enne vaime tundnud, aga selline asi oli juba esmakordne.
Vasta
#4
Põhjus on ilmselt urnides. Neid ei tohiks kodus hoida. Tuhk tuleb kiriklikult maha matta. Siis saavad hinged rahu. Tehke seda kindlasti.
Vasta
#5
Huvitav, miks kiriklikult?
Vasta
#6
Kas urnide väljaviimine ei aita lihtsalt?
Vasta
#7
Kiriklik matmine küll vajalik ei ole, kui just see kadunukeste endi soov ei olnud. Mis kadunukeste soov oli, nii tuleks toimida. Kui neil konkreetne soov väljendamata jäi, siis võiks püüda oletada nende maailmavaate põhjal, et kus neile meeldiks, et nende tuhk on.
Kui urne hoitakse toas kui erilise "armastuse" märki, siis võib olla tegu surnute kinnihoidmisega. Sellest elusate inimeste hädad ja haigused.
Vasta
#8
Marina
Olen Sinuga üldiselt nõus, tõesti oleneb kõik sellest et milline oli lahkunute maailmavaade. Et matta kiriklikult ütlesin sellepärast et asi oleks 100% kindel.
Ma ei kuulu ise ühtegi usulahku aga ma tean et jumala sõnal on piiritu võim. Seda mõistab mõni inimene alles siis kui enam muud väljapääsu ei ole.
Hingede maailmas eksisteerivad teised seadused. Pühakud võivad reaalselt aidata kui neid kõigest hingest paluda.
Muidugi oleks parem kui kirikuõpetaja kes sõnad peale loeb ise ka neid asju usuks.
Ilmselt paljud õpetajad teevad selle rituaali lihtsalt ära, ise mõistmata selle tähendust.
Võiks jah niisama matta, ja kui ei aita siis teha kiriklikult.
Vasta
#9
(05-03-2012, 21:50 )Joonatan Kirjutas: Pühakud võivad reaalselt aidata kui neid kõigest hingest paluda.
Misiganes, kesiganes võib aidata, kui ainult kõigest hingest uskuda. Ütles Jeesuski, et "sinu usk on sind aidanud", mitte aga jumal, pühak või Jeesus ise. Asi on aga selles, et valmiskujul paljude inimeste poolt korrutatud (ja seega tugevdatud) usku on "lihtsam uskuda".
Vasta
#10
Kindlasti aitab usk. Aga kas ainult? Fakt on see et teispoolne (hingede) maailm eksisteerib ja hinged võivad meid aidata või kiusata.
Peale selle eksisteerivad veel inglid- kes ei ole surnute hinged ja haldjarahvas. Kas kaks viimast üks ja sama ei ole ei tea. Ei ole juhtunud lugema. Vaevalt seda üldse keegi teab.
Mõlemad suudavad end nähtavaks teha ja muuta kuju.
Vasta
#11
Tean asjast ainult nii palju, et tegu on tema poja ja ema urnidega. Poeg suri vähki suhteliselt noorelt ja emast tean ainult nii palju, et ta oli vanadekodus ja ei jaganud maast ega ilmast midagi. Kas sellest on veidike abi
Vasta
#12
TempleMaster!
ˇMa ei oska öelda midagi muud kui matke tuhk maha. Sinna kus on perekonna haud. Võib tuha kallata ka näiteks jõkke. Peaasi on sellest vabaneda. Kalla tuhk siis jõkke ja loe sõnad peale - et oled nüüd vaba ja mine oma teed. Taipad tegelikult ise ka mis öelda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,511 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,083 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,095 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,732 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paluks väikest abi :) Hellika 18 8,506 21-06-2013, 19:41
Viimane postitus: asd615
  Paluks abi. BrokenHeaven 7 3,980 03-02-2012, 19:40
Viimane postitus: BrokenHeaven
  ABI vaja vanaema majaga karl1122 23 8,204 26-07-2010, 21:50
Viimane postitus: PiziIngliito
  Vajaks abi kummitusega Eee 3 2,525 14-01-2010, 21:28
Viimane postitus: Eee
  vaim kes on siin liiga kaua olnud. tõsiselt vajan abi temaga ingrid 10 3,741 30-06-2008, 15:11
Viimane postitus: cancerman1
  Abi oleks vaja: Eviana vms ... suslik 19 6,693 09-08-2007, 07:18
Viimane postitus: DaamValges

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat