Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kelle toidulaual me siis ikkagi oleme?
Aga mis saab hingest ja kogu parasiidi - vaimu? vahekorrast kui elujooksul ei loovutata oma hing ühegi religiooni kasuks/kaudu. Ehk siis surra nö vabana religioonist? Kas vaim õpib sellest ja järgmised väljalasked on juba targemad ja ei satu enam kunagi süsteemjumalate ohvriks?
Vasta
(06-03-2012, 00:05 )Balzzar Kirjutas: Aga mis saab hingest ja kogu parasiidi - vaimu? vahekorrast kui elujooksul ei loovutata oma hing ühegi religiooni kasuks/kaudu. Ehk siis surra nö vabana religioonist? Kas vaim õpib sellest ja järgmised väljalasked on juba targemad ja ei satu enam kunagi süsteemjumalate ohvriks?

Mina olen sellest asjast nii aru saanud, et toidulauale tulles aetakse sulle juhe kuklasse ja eelnevad kogemused kustutatakse ära.
Kuigi... Endal on mõnikord selline kogetud tunne. Võib-olla juhe ei ole siiski kõikvõimas.

Vasta
Mul tekkis selline küsimus neile, kes siin toidupüramiidi natike rohkem näevad: kas on võimalik sündida "juhe kuklas" või tuleb alati miski riitus sooritada?

Kas "inimene" võib sündida hingetuna st nagu biorobot? Sestap siis antud kontekstis inimene jutumärkides.

Vasta
Lendad siis hõbeniiti mööda tunnelisse, kus siis format-setup(eelmise elu kustutamine ja sobiva programmi salvestamine). Järgneb siis komisjoni ette tulemine, kes kõik (soovivad Sulle ainult head) lahkavad Sinu nn. eelmist elu(siis seda mis kõvakettale laaditi) ja soovitavad soojalt ja südamlikult järgmisi stsenaariume edasiseks kehastumiseks(sellest siis ka mõnede kogemused õppetundide paljudest kordamistest). Hüpnoosiga saab sisendada mida iganes, kui valdad tehnikat ja seda süsteemihaldajad oskavad perfektselt. Niisiis oled kõigega nõus nagu "hiiu neiu" ja kappad läbi järgmise elu kaasas hüpnoosi võtmed ehk koodid, millega saab Sind suunata sinna kuhu vaja(näiteks valid usu või siis hakkad homoks jne.) Ka hõbeniit on hüpnoosiga paika pandud, kui järgmine kord tagasi lendad, siis ikka nööri mööda otse tunnelisse, kus ootab surakas kõrgepinget.....Kahjuks esineb ka inglite töös vigu ja mõni hakkab mõtlema ja mõtlebki ennast NIRVAANA-sse.

Päikest.
Vasta
Lahendused
Kirjutasid huvitavalt lehmade revolutsioonist.
Tekkis selline mõte, et kui me kõik hakkaks taimetoitlasteks kas see ei oleks siis vägivald taimede vastu?
Taimed kaitsevad ju ka end- hakkavad tootma inimesele mürgiseid ühendeid näiteks. Kui mõni arvab et taim ei ole mõistuslik siis ta eksib. Taimedel on oma ühendväli ehk taimede jumal.
Toon ühe näite- kalariigist küll. Kuna nende püük merest on ületanud mõistlikkuse piiri siis otsustasid nad ennast nii kaitsta et saavad varem suguküpseks ja ei kasva enam ka nii suureks.
Kala ise ei tea sellest loomulikult midagi, siin ongi mängus kalade ühendväli ehk kalade jumal kes neid kaitseb.
Nii et kas me võime siis taimi tappa ja neid söögiks tarvitada?
Ilmselt on see mõne arvates eetilisem kui süüa ära notsu sest taimed on ju "vähem arenenud" .
Vasta
Nokk kinni saba lahti. Saba kinni nokk lahti Laugh
Vasta
(01-03-2012, 15:40 )Marina Kirjutas: Miks aga needsamad elukogemused meid haigeks teevad? Viilma terminoloogita kasutades "on stressid"? Inimene kogeb nt järjest ebaõnnestunud suhetest tulenevat meelekibedust ja saab selle tulemusel maohaavad. Kas haigus on ka selle inimese hingeosa sel juhul? Liiga heade kogemustega sama asi. Mõni on pidevas halleluuja-õndsuses ja pole seetõttu enam adekvaatne. Kas ka hullumeelsus (usuhullus) on tema hingeosa?
Hingeosa on läbi õpitud teadmine. Haigus seda pole. Haigus on pigem mingi konkreetne viga terviklikus süsteemis, hinge häda, mis läbi füüsise meile endast märku annab.

Tsitaat:On hingetuum, millest ei tohi osakesi kaotada. See kogub kogemusi, selle jaoks ta endale keha lõigi. Kuid emotsioon neist kogemustest ei peaks jääma hingetuuma külge, vaid tulema ja minema, nii nagu imikul. Minema kuhu? - Vaimule, Kõiksusele, kes seeläbi kogeb ebatäiuslikkust, mida ta muidu täiuslikuna kogeda ei saaks. ... Või ka mitte Kõiksus? vaid aste materialiseerumise poole - Kotkas? Ei tea.
Emotsioon on kui miski, mis meile konkreetseid kogemusi ligi tõmbab. Emotsioonid on muutuvad ja lähtuvad meie emotsioonpunktidest, ehk uuemas keeles tšakratest. Vastavalt sellele, millisest tšakrast on parasjagu loodud tajupunkt välisilmaga, on ka vastu võetavad kogemused iga kord erinevad, sest tajupunkt on erinev ja ka tajupunktist lähtuv "vastuvõtukanal" erineva pikkusega, erinevatesse tajukihtidesse.

Tsitaat:Kogemuste saatmist Kotkasse teeb inimene kokkuvõtteid tehes (Castaneda termin). Kui need tunded aga jäävad hingetuuma külge, siis on nad stressid. Seisvad tunded teevad haigeks. Ja kuna emotsioone on niigi küll ja küll, võib neid ju ka vahetuskaubaks pakkuda olendeile?
Annad nii ära osa enda olemusest ja võimalikest õppetundidest. Hingetuuma külge ei jää emotsioone, jäävad vaid õppetunnid ja puhas valgus, mis kannab iseendas energiamustrina seda infot emotsioonist, mis konkreetse teadmiseni viis. Justkui emotsiooni-mälu.

(01-03-2012, 19:01 )lahendused Kirjutas: 1) Kui inimese hingeosakesi ei saa vastu inimese tahtmist inimeselt ära võtta, ning shamaanid ei tegele energia vahendamisega, milleks siis shamaane üldse vaja on? Kuna shamaanid on olemas ja nad käivad anorgaaniliste vaimolendite käest inimeste hingeosakesi tagasi toomas, siis on siin ilmne vastuolu: kuidas saab tagasi tuua seda, mida ei saa inimeselt ära võtta.
Inimesed annavad ise oma hingeosi ära, inimesed kaotavad ise oma hingeosi ära, inimestelt petetakse välja nende hingeosi ja inimesed viiakse olukorda, kus nad teevad ise vabatahtlikult kõike seda. Lisaks kanduvad needsamad probleemid edasi elust elusse.

Tsitaat:2) Kui energiat on kõikjal ja küllaga, miks siis anorgaanilised võtavad inimestelt energiat - ja kui inimene võtab vampiirhingamise abil tagasi temalt ära võetud energia, siis on see inimestele "kahjulik", kuna see lööb energialiigutamisega tegelevate anorgaaniliste maailma segamini - siin on ju ilmne vastuolu: kui energiat on igalpool, miks siis anorgaanilised seda just inimestelt võtmaks käivad - ning kui energia pole "kellegi oma", miks siis inimesed ei või enda energiat vampiirhingamise abil tagasi võtta.
Anorgaanilised ei ole mingi kindel punt, kes teeb mingit kindlat asja. On erinevaid kolle ja vaimolendeid, igaüks erineva saama peal väljas. Inimene võiks esmalt selgeks õppida energia hankimise ümbritsevast, kui et hakata seda varastama teistelt inimestelt või vaimolenditelt. On vaimolendeid, kes kasutavad energiat enda jaoks patareidena, on vaimolendid, keda see tühine energia üldse ei huvita. Hingeosakesed ei ole SEE energia, mida sina silmas pead. Enne vaimses maailmas ringi tammumist ja Chuck Norrise mängimist võiks vähemalt elementaarsel tasemel õppida eristama ERINEVAID energialiike ja -mustreid. Millised on vabad energiad, millised on nö. tühjad lõuendid, millised on teadvusega energiakogumid, millised on haigustekitajatega energiad, millised energiad on mingi kindla loomismaterjali kindel võnge jne jne. Praegu on sinu jutt lihtsalt mingist ebamäärasest energiast, mida sinult pihta pannakse ja mida sina käid tagasi hingamas.

Tsitaat:Hinge müümise kohta on ju ütlus "müüsin oma hinge saatanale maha" - st punaste silmadega reptiloid/saatan annab halvas olukorras olevale inimesele mingi "näilise hüve" (tervist, raha), ning küsib selle eest vastu inimese hinge/hingeosad - kui keegi tobuke "müüb oma hinge saatanale", kas shamaan saab siis hinge/hingeosad tagasi tuua.
Jah. Hingelepingud, mis on jäänud seisma või mille edasine kestmine on ühele osapoolele kahjulik, kuuluvad konkreetse osapoole palvel tühistamisele. Šamaan peab leidma n. lahenduse sellele olukorrale, et leping saaks lõpetatud, ent et ka lepingu teine pool ei saaks pikki pükse. Sest leping on siiski leping.

Tsitaat:Energia kohta analoogia: igasugu põlevat prügi ja puidujäänuseid, ning päikest/tuult on igal pool (st energia kui selline on kõikjal olemas) - kuid elektrijaama ehitamine nõuab teatavat vaeva ja seetõttu ei jagata elektrienergiat niisama (kõrgema entroopiaga/väärtusega energial on hind) - inimestelt energiat ära võtvad anorgaanilised on nagu elektrivargad, kes õigustavad ennast väitega "energiat on ju igal pool" - ühesõnaga tuleks energiast rääkimise asemel rääkida energiast koos tema väärtusega, ehk entroopiaga (bensiini energia on väärtuslik, kuna sellega saab autoga sõita - kuid automootori jääsoojuse energia on autosõidu kontekstis väärtusetu, kuna sellega ei saa autoga sõita - majade kütmise kontekstis on auto jääksoojuse eneriga väärtuslik, kuna sellega saab tuba kütta - kuid maja seintest välja läinud jahtunud soojusenergia on väärtusetu, kuna temaga ei saa maja kütta - kõik selle võtab kokku mõiste entroopia, ehk "energia väärtus").
Jah, see sinu kirjeldatud elektrivargus on vaid üks konkreetsetest tahkudest olendite puhul, kes konkreetset energiat toimimiseks tarbivad.

[quote='Balzzar' pid='147581' dateline='1330985135']
Aga mis saab hingest ja kogu parasiidi - vaimu? vahekorrast kui elujooksul ei loovutata oma hing ühegi religiooni kasuks/kaudu. Ehk siis surra nö vabana religioonist? Kas vaim õpib sellest ja järgmised väljalasked on juba targemad ja ei satu enam kunagi süsteemjumalate ohvriks?
Religioon on vaid üks vahenditest. Kõik tahud tuleb oma väljalasete korral ära proovida. Kord oled üks ja kord oled teine. Sellest ei pääse me keegi. Me võime praegu olla paralleelselt ise nendesamade süsteemimeistrite käsilased, kes oma teist kehastust tühjaks lüpsavad.
Vasta
(07-03-2012, 19:40 )Celtic Kirjutas: Religioon on vaid üks vahenditest. Kõik tahud tuleb oma väljalasete korral ära proovida. Kord oled üks ja kord oled teine. Sellest ei pääse me keegi. Me võime praegu olla paralleelselt ise nendesamade süsteemimeistrite käsilased, kes oma teist kehastust tühjaks lüpsavad.

Järelikult väga suurt vahet polegi, kas me praeguses elus usume midagi või ei usu, teeme midagi või ei tee... kokkuvõttes on niivõinaa vaja kõik ära proovida/kogeda?
Ürglätte eesmärgiks on kogeda kõike kõikidel viisidel? Kui nii võtta, siis polegi õiget ega valet käitumist, kõike peab kogema...
Vasta
Just selline ongi süsteemihaldurite programmi eesmärk: lõud pidada ja edasi teenida, sest nii kui nii te sellest ei pääse. Istus siis GAUTAMA SIDDHARTA Bodipuu all, aga sellest olen kirjutanud ka siin:
www.para-web.org/showthread.php?tid=6228&highlight=BUDDHA

Päikest.
Vasta
Iga usufilosoofia, millele dateeritakse konkreetset algust (budism, kristlus, islam) kannab eneses tolle konkreetse ajastu ja keskkonna ideoloogiat. Budismis on muidugi tähtis oma isikliku mina kaotamine ja ühte sulamine suurde massi. Kannatused on esikohal ja lubatakse, et kaotades oma isikliku mina, kaovad ka kannatused, ehk pääsed välja sansaararattast. India kastisüsteem ei andnud just eriti paljudele võimalust ennast vaimsel teel otsida, nagu seda rikkur Buddha sai.

Sama lugu oli kristlusega - idee levis Roomas vaid seetõttu, et vaigistada orjade mässumeelsust, et pakkuda neile lootust igavesele elule ja lasta neil uskuda millessegi, millele neil siinses elus võimalust polnud.

Kõik religioonid on loodud inimmasside ohjamiseks ja mässusuude vaigistamiseks. Pole vahet, kuidas seda usufilosoofiat kasutatakse, kas rahumeelselt või vägivaldselt - algne mõte on siiski üks.

Kogu sellele kammajaale vastandub aga maausk. Kohaliku piirkonna põlisusk ja ma ei pea silmas hetkel ainult meie enda maausku, vaid kõikide piirkondade maauskusid. Selle elufilosoofia üks põhitõdesi on - ela siin ja praegu, ela elu sellisena nagu see on. Esiteks jätab ta lahtiseks võimaluse, et äkki sa ei sünni uuesti, ent äkki sünnid... vähemalt oled elanud oma elu väekalt ja mõnukalt. Samuti paneb käesolevasse hetke keskendumine austama ka oma kodu ja seega kõike, mis koduga seotud. Ma ei tea ühtegi loodusrahvast, kes ei austaks loodust, mille keskel nad elavad. Kõik religioonid eraldavad ennast loodusest, et olla eraldatud praegusest elust ja seega lähemal oma jumalale, kellega kohtuda PÄRAST elu, ent loodusrahvaste pühamud on keset loodust. Inimene kehastub selleks, et kogeda. Milleks keelatakse endale aga kogemist ja järgitakse religioone, mille ainus eesmärk on suunaga elujärgsesse? Vastus on lihtne - religioonide taga on needsamad jõud, kes ei soovi inimhinge arengut.

Mina hetkel ei tea, millisel järjel on vaim oma arengus, st. millal saabub hetk, kus kõik kehastused hakkavad saama tasahilju teadlikuks neid lüpsvatest vaimolenditest - sellest on räägitud aastasadu, ent see on jäänud rangelt kas suletud grupi teadmiseks või siis edasi kandunud puhtalt tunnetuse pealt, ent üks on selge - senikaua kuni eksisteerivad religioonid, olenemata religiooni maskist, ei saa me kunagi lahti nendest lüpsimasinatest.
Vasta
Hiljuti moodustus peas täiesti meelevaldne ja faktivaba seose kahe meedias esitatud väite vahele:

- 90% inimestest tegeleb eneserahuldamisega.
- 90% maailma jõukusest on koondunud 10% inimeste kätte.

Seos oleks siis, et 90% laseb oma energiat vastu taevast (toidab olendeid?) ning 10% teeb midagi mõistlikumat.
Vasta

Kas materiaalse jõukuse kogumine on millegi mõistlikumaga tegelemine?
Vasta
Noh, ma usun, et igale inimesele kuluks ära natuke maist jõukust. Vähemalt nii palju, et tööl käimine oleks vaba valik, mitte ära elamiseks möödapääsmatu kohustus. Aga see pole antud küsimuses üldse peamine.

Pigem pean ma silmas koguneva seksuaalenergia muundamist kõrgema taseme energiateks ja rakendamist maiste ülesannete lahendamiseks. See ei pea olema primitiivses mõttes jõukuse kogumine. Kuigi ilmselt enamus inimesi, kes juba selliste peenemate energiatega opereerivad, kuuluvad sinna 10% hulka niikuinii.

Vasta
(10-12-2012, 22:03 )selgus Kirjutas: Noh, ma usun, et igale inimesele kuluks ära natuke maist jõukust. Vähemalt nii palju, et tööl käimine oleks vaba valik, mitte ära elamiseks möödapääsmatu kohustus. Aga see pole antud küsimuses üldse peamine.

Pigem pean ma silmas koguneva seksuaalenergia muundamist kõrgema taseme energiateks ja rakendamist maiste ülesannete lahendamiseks. See ei pea olema primitiivses mõttes jõukuse kogumine. Kuigi ilmselt enamus inimesi, kes juba selliste peenemate energiatega opereerivad, kuuluvad sinna 10% hulka niikuinii.
See maine jõukus on üks eraldi teema, mõned nimetavad seda "supikulbi teooriaks" - see on puhtalt "female" teema.
Kui jõutakse arusaamisele, et tööl käimine pole peamine "elu mõte", siis on see samm õiges suunas, ehk arusaamise suunas, et igal "inimesel" on vaba tahe.
Kindlasti ei meeldi see VABA TAHTE mõttest arusaamine neile, kelle toidulaual me oleme.
Kundalini energia kinnipüüdmisest kirjutas siin kuskil Matrix päris kenasti, aga see viib jälle "käsitöö" juurde.
See 10% protsenti on vist ilmne liialdus, pakuks pigem 5% ehk siis see kontingent, kes ei allu mõttekontrollile ja kuuluksid likvideerimisele kui "error" süsteemis.Shock
Vaatasin esimese posti üle ja sealt on peale VS-i märkust, et me oleme teemaalgataja toidulaual, ära koristatud hüpnootilised pildid - sai vist kõhu täis, mis ei olnud kõige lugupidavam suhtumine kaasfoorumlastesse, sest kindlasti oli piisav kogus neid, kes neid liiga kaua vahtisid ja kinni jäid.Ph34r2
Vasta
(11-12-2012, 05:48 )tapsix Kirjutas: See maine jõukus on üks eraldi teema, mõned nimetavad seda "supikulbi teooriaks" - see on puhtalt "female" teema.
Kui jõutakse arusaamisele, et tööl käimine pole peamine "elu mõte", siis on see samm õiges suunas, ehk arusaamise suunas, et igal "inimesel" on vaba tahe.
Kindlasti ei meeldi see VABA TAHTE mõttest arusaamine neile, kelle toidulaual me oleme.
Kundalini energia kinnipüüdmisest kirjutas siin kuskil Matrix päris kenasti, aga see viib jälle "käsitöö" juurde.
See 10% protsenti on vist ilmne liialdus, pakuks pigem 5% ehk siis see kontingent, kes ei allu mõttekontrollile ja kuuluksid likvideerimisele kui "error" süsteemis.Shock
Vaatasin esimese posti üle ja sealt on peale VS-i märkust, et me oleme teemaalgataja toidulaual, ära koristatud hüpnootilised pildid - sai vist kõhu täis, mis ei olnud kõige lugupidavam suhtumine kaasfoorumlastesse, sest kindlasti oli piisav kogus neid, kes neid liiga kaua vahtisid ja kinni jäid.Ph34r2

(06-03-2012, 10:31 )tapsix Kirjutas: Lendad siis hõbeniiti mööda tunnelisse, kus siis format-setup(eelmise elu kustutamine ja sobiva programmi salvestamine). Järgneb siis komisjoni ette tulemine, kes kõik (soovivad Sulle ainult head) lahkavad Sinu nn. eelmist elu(siis seda mis kõvakettale laaditi) ja soovitavad soojalt ja südamlikult järgmisi stsenaariume edasiseks kehastumiseks(sellest siis ka mõnede kogemused õppetundide paljudest kordamistest). Hüpnoosiga saab sisendada mida iganes, kui valdad tehnikat ja seda süsteemihaldajad oskavad perfektselt. Niisiis oled kõigega nõus nagu "hiiu neiu" ja kappad läbi järgmise elu kaasas hüpnoosi võtmed ehk koodid, millega saab Sind suunata sinna kuhu vaja(näiteks valid usu või siis hakkad homoks jne.) Ka hõbeniit on hüpnoosiga paika pandud, kui järgmine kord tagasi lendad, siis ikka nööri mööda otse tunnelisse, kus ootab surakas kõrgepinget.....Kahjuks esineb ka inglite töös vigu ja mõni hakkab mõtlema ja mõtlebki ennast NIRVAANA-sse.

Päikest.


Jaa,jaa, sa ei saa aru, kes sa oled, kus sa oled, milleks ja mida teed, saad mingi ülesande, mida sa ei ole isegi võimeline lugema (arusaama), sa liigud nagu uimane kärbes ja midagi ei tea eelnenust, on ainult mingi tunne, teadmine, "käsk"(keegi kõrgem(boss) kusagil ja mingisugune sebib su lähedal ja talutab su sinna kuhu... mida pead tegema), et sa "pead" ja liigud nagu "siil udus", aga milleks jne, kas sul on valikuid ja puudub igasugune teadmine, arengust, õppimisest (kõigest)...jne
Millegipärast aga on..."Ah hea küll, peamine, et siit(sealt) minema saan, küllap kohapeal vaatan".
Vasta
(11-12-2012, 05:48 )tapsix Kirjutas: Vaatasin esimese posti üle ja sealt on peale VS-i märkust, et me oleme teemaalgataja toidulaual, ära koristatud hüpnootilised pildid - sai vist kõhu täis, mis ei olnud kõige lugupidavam suhtumine kaasfoorumlastesse, sest kindlasti oli piisav kogus neid, kes neid liiga kaua vahtisid ja kinni jäid.Ph34r2
Rumala inimese rumal jutt. See on võimalik vaid siis, kui teenuse pakkuja/serverihaldaja teeb minuga koostööd ja saab ka oma osa. Ja kui ma kraanid kinni keerasin, keeras tema omad kraanid kinni. Aga et selle peale tulla, on juba kunst omaette.
Vasta
(11-12-2012, 07:14 )Celtic Kirjutas:
(11-12-2012, 05:48 )tapsix Kirjutas: Vaatasin esimese posti üle ja sealt on peale VS-i märkust, et me oleme teemaalgataja toidulaual, ära koristatud hüpnootilised pildid - sai vist kõhu täis, mis ei olnud kõige lugupidavam suhtumine kaasfoorumlastesse, sest kindlasti oli piisav kogus neid, kes neid liiga kaua vahtisid ja kinni jäid.Ph34r2
Rumala inimese rumal jutt. See on võimalik vaid siis, kui teenuse pakkuja/serverihaldaja teeb minuga koostööd ja saab ka oma osa. Ja kui ma kraanid kinni keerasin, keeras tema omad kraanid kinni. Aga et selle peale tulla, on juba kunst omaette.
Tänan siiralt. Sa just kirjeldasid kuidas mäng käib. Oled kindel, et kui Sina keerasid kraanid kinni, et siis "see" ka kinni keeras. Need, kes konksu otsa jäid, kuidas Sa nad vabastasid, tegid nipsu võiShock
Aga ma ju tean, et ma olen väärakas.Bleh
Vasta
Aga palun, need kolm pilti uuesti vaatamiseks ja õnge minemiseks. Ärge siis mind unustage, kui konksu otsas siplete ja miljoneid energiavampiire enda kallal nosimas tunnete.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
Kui ma vaatan tagasi oma elatud elule, mõtlen asjadele mida olen näinud, tajudele mis mul on, sündmustele mida olen kogenud, siis reaalsuses oleksid need võimatud. Ja kui minu eksistents ei ole reaalne, siis ma ei saa teada kelle toit ma olen või milleks ma eksisteerin.
On ainult fiktsioonid, et eksistents oleks huvitavam.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat