Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šamanism --- Selgeltnägemine.
Autor Sõnum
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
22-02-2012 09:05
Postitus: #1
Šamanism --- Selgeltnägemine.
Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Otsisin foorumi otsimootoriga šamanismist eraldi teemat, aga ei leidnud.
Mul on seoses šamaanismiga tekkinud palju küsimusi.

Mis asi see šamaanirännak on, Kas see on midagi sarnast kui astraalränak. Astraalränaku ajal näeb astraalis liikuja mida ta teeb, kus ta on , kellega ta suhtleb. Astraalränaku ajal on astraalis viibija kõrval alati isiklik astraalne teejuht. Astraalne teejuht saab oma energia kõrgemalt tasandilt, kui on seda astraalis viibia. Kuidas see šamaanirännaku ajal toimub. Sellest ma ei ole siiani aru saanud.

Kuidas toimub šamanismis hinge osiste ära viimine ja tagasi toomine. Asttaalis on hinge juures tegeldes, vaja hinge valvuritelt luba küsida. Loa saamine on oi kui raske. Kust šamaanid loa saavad et teiste hinge juures tegutseda. Kui midagi valesti teed, läheb kõik see tegutseja karmasse. Aga karma seaduse kohaselt tuleb kõik oma tegevus heastada. Hing ise on korralikult ära peidetud. Kust šamaanid teavad, kus asub hinge kodu.

Šamaanid räägivad, kõige tähtsam on tajumine, mitte nägemine. No selgitage, kuidas on võimalik laborindis leida õige tee, kui ainult tajutakse, aga ei nähta midagi.

Teatavasti šamaanismi juures on väga tähtis tetail trumm. Sellega viib šamaan ennast ja oma jüngrid teatud seisundisse. Mis saab edasi? Kas nüüd hakatakse peale laduma kõikvõimaliku prahti? Ma ei ole veel näinud ega kuulnud et šamaanid oskaksid teisi inimesi sellest prahist vabastada.
Selgeltnägija aga koristab kõigepealt prahi ära. Tegelikult ravimine ongi üks kolosaalne koristamine. Selgeltnägija tegeleb iga inimesega eraldi. Tema on isiksus. Ka oma patsiente peab ta isiksusteks. Tema ei vaja jungreid.

Selgeltnägija annab teisi ravides, enda poolt toodetud puhast energiat ravialusele.
Kuidas šamaanismis see asi käib? Kas antakse, või võetakse?

Mis on ikkagi šamaanismi põhimõte. Kas hävitamine , või loomine? Või käib üks suur hinge osade vargus, et nende abil oma väge üleval hoida.
Astraali põhimõtteks on loomine. Tema saab oma energia kosmosest.

Huvitav, miks šamaanid püüavad karma ratast peatada. Karma ratas peatub alles siis kui on hävitatud kogu planeet, mida me nimetame maaks. Kas šamaanid soovivad seda-­ ? Muide kurjusel on komme hävitada kõik enese ümber, lõpuks ka iseennast.

Või on Krt-l ikkagi õigus.
Minule näib, et valdavalt on suured rahvamassid siiski musta maagia kandjad. Ehk siis, enamus tarbib ülevalt ettesöödetud jumalate valgust, tuues selle alla tavaellu musta, intuitiivse usu ja mitte selge teadvustatuse näol. Valge maagia aga eeldab inimese endapoolset kogetud andmete läbitöötlemist ja selgeksmõtlemist, ehk on konstruktiivse suunaga üles sügavama enese valguse poole. Suunaga üles on selge teadmise Vägi, all on tumedad Jõud. Suure Jõu, aga madala Väega saab palju rumalat kurja korda saata, kõrge Vägi aga vabastab madalatest lollustest. Tarkus on seal, kus aktiivsus, kõiges ei ole reaalselt võimalik Väge omada. Enamus valdkondades ollakse valdavalt siiski mustad, selle suht rumalalt valgust ja üleloomulikke imesid oma ellu palutaksegi, aga vaimset tööd ei viitsita ise teha.

Müstik, siia ei ole vaja 101 linki, vaid praktilisi kogemusi.
Teksti pole ka vaja kopeerida, kirjutage praktilistest kogemustest.
(selle postituse viimane muutmine: 12-01-2019 21:16 Mannu.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
22-02-2012 09:37
Postitus: #2
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Tundub, et sa lihtsalt ei oska elementaarsel tasemel eesti keelt, et üldse kuskilt mingit infot pärida. Foorum on täis šamanismi kirjeldusi, ole vaid ortograafiliste ja lingvistiliste seaduspärasustega kursis ja leiadki. No näiteks kui sa hääldad šamanism, siis miks kirjutad šamaanism? Võibolla leiutaks veel mingi uudisvormi, šamaaniismus? Proovi seda sõna otsida, vaata kas saad tulemusi!?

Edasise arutelu huvides eeldan meelevaldselt, et pidasid šamaanismi all silmas siiski šamanismi ja proovin ka teisi düsgraafilisi puusalt tulistamisi käigu pealt enese jaoks arusaadavaks tuletada.

(22-02-2012 09:05 )kalldunn Kirjutas:  Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Harva saab lugeda kirjatükki, mille esimene lause (pealkiri?) on juba läbinisti väär. Näha võib nii selgelt kui ka ähmaselt. Taju on oluline ja aitab mõista asjade olemust ka sogases vees või udusel maanteel.


Tsitaat:Mis asi see šamaanirännak on, Kas see on midagi sarnast kui astraalränak. Astraalränaku ajal näeb astraalis liikuja mida ta teeb, kus ta on , kellega ta suhtleb. Astraalränaku ajal on astraalis viibija kõrval alati isiklik astraalne teejuht. Astraalne teejuht saab oma energia kõrgemalt tasandilt, kui on seda astraalis viibia. Kuidas see šamaanirännaku ajal toimub. Sellest ma ei ole siiani aru saanud.
Šamaanirännak on meelerännak teistes ilmades, mille tingib tajunihe. Tajunihe on kokkupuutepunkti muutmine, mille tagajärel rännakule suunduva isiku taju avardub või kitseneb ja vastavalt sellele siis minnakse kas allilma või ülailma. Vastupidi üldlevinud arusaamale on taju laienemine aluseks allilma minekule, sest allilmas lihtsalt on rohkem informatsiooni ja rohkem tegemist, kui ülailmas.
Šamaanid suudavad näha energiaid ja erinevaid vägesi animistlikult, st. sümbolite läbi. Tavaliselt on nendeks kas elusad loomad (teadvust omavad väed) või tootemid/amuletid (teadvusetud väe allikad). Vastavalt vajadusele saab šamanism nendelt enesele lisaväge, teadmisi ning abi.

Tsitaat:Kuidas toimub šamanismis hinge osiste ära viimine ja tagasi toomine. Asttaalis on hinge juures tegeldes, vaja hinge valvuritelt luba küsida. Loa saamine on oi kui raske. Kust šamaanid loa saavad et teiste hinge juures tegutseda. Kui midagi valesti teed, läheb kõik see tegutseja karmasse. Aga karma seaduse kohaselt tuleb kõik oma tegevus heastada. Hing ise on korralikult ära peidetud. Kust šamaanid teavad, kus asub hinge kodu.
Ainus hingevalvur on hing ise. Kui asjasse sekkuvad kolmandad osapooled, tuleb need minema peksta. Astraalmaailm, millest sa räägid, on ülailma tagatuba, kus sul on võimalik vaadata, millised juhtmed kuhu viivad. Arusaadav, et seal juhtmete väljatõmbamiseks, pead turvadelt luba küsima. Ent tasuks meeles pidada, et kui inimhinge juures on juba mingi kahtlane turva, siis on hing pätsatud.
Šamaanid saavad oma loa hingelt endalt, kes tuleb nende jutule, sest tunneb, et miskit on puudu. Hinge algolek on tervik, seega hingeosade tagasitoomine on hinge enese otsus ja ei kuulu mitte kellelegi teisele.

Tsitaat:Šamaanid räägivad, kõige tähtsam on tajumine, mitte nägemine. No selgitage, kuidas on võimalik laborindis leida õige tee, kui ainult tajutakse, aga ei nähta midagi.
Sel ajal, kui sina labürindis teed otsid, lendab šamaan lihtsalt üle...

Tsitaat:Teatavasti šamaanismi juures on väga tähtis tetail trumm. Sellega viib šamaan ennast ja oma jüngrid teatud seisundisse. Mis saab edasi? Kas nüüd hakatakse peale laduma kõikvõimaliku prahti? Ma ei ole veel näinud ega kuulnud et šamaanid oskaksid teisi inimesi sellest prahist vabastada.
Selgeltnägija aga koristab kõigepealt prahi ära. Tegelikult ravimine ongi üks kolosaalne koristamine. Selgeltnägija tegeleb iga inimesega eraldi. Tema on isiksus. Ka oma patsiente peab ta isiksusteks. Tema ei vaja jungreid.
Väga tähtis ei ole. Trumm on abivahend. Abivahendiks võib olla ka kõristi, kannel, jauram, lokulaud, potipõhi või pesulaud. Vahet pole.
Šamaan ei vii oma jüngreid teatud seisundisse, sest tal pole jüngreid. Šamaanirännakuid tehakse kas üks, koos abivajajaga või grupina, ehk siis ühis-grupi-rännak.

Muudest väidetest ei saa aru...

Tsitaat:Selgeltnägija annab teisi ravides, enda poolt toodetud puhast energiat ravialusele.
Kuidas šamaanismis see asi käib? Kas antakse, või võetakse?[quote]
Keegi ei anna, sest siis jääd võlglaseks ning keegi ei võta, sest siis saad võõra, mis nii ehk naa sinu juures ei tööta. Andmine muudab sõltuvaks, see aga on tänapäevaste nö. selgeltnägijate põhinipp. Eriti võimekatel selgeltnägijatel ongi ainult püsikliendid.

[quote]Mis on ikkagi šamaanismi põhimõte. Kas hävitamine , või loomine? Või käib üks suur hinge osade vargus, et nende abil oma väge üleval hoida.
Astraali põhimõtteks on loomine. Tema saab oma energia kosmosest.
Iga inimene loob. Mingi konkreetne tasand, kuhu keegi oma rännakul läheb või satub, ei loo ega hävita midagi. Astraal ei loo midagi, tegemist on prügimäega.

Tsitaat:Huvitav, miks šamaanid püüavad karma ratast peatada. Karma ratas peatub alles siis kui on hävitatud kogu planeet, mida me nimetame maaks. Kas šamaanid soovivad seda-­ ? Muide kurjusel on komme hävitada kõik enese ümber, lõpuks ka iseennast.
Meelevaldne ja lambist võetud väide. Kui üldse, siis šamaanid on elu igavese ringkäigu hoidjad, mitte aga selle peatajad. Keegi on sulle valesid seeni söötnud...

Tsitaat:Minule näib, et valdavalt on suured rahvamassid siiski musta maagia kandjad. Ehk siis, enamus tarbib ülevalt ettesöödetud jumalate valgust, tuues selle alla tavaellu musta, intuitiivse usu ja mitte selge teadvustatuse näol. Valge maagia aga eeldab inimese endapoolset kogetud andmete läbitöötlemist ja selgeksmõtlemist, ehk on konstruktiivse suunaga üles sügavama enese valguse poole. Suunaga üles on selge teadmise Vägi, all on tumedad Jõud. Suure Jõu, aga madala Väega saab palju rumalat kurja korda saata, kõrge Vägi aga vabastab madalatest lollustest. Tarkus on seal, kus aktiivsus, kõiges ei ole reaalselt võimalik Väge omada. Enamus valdkondades ollakse valdavalt siiski mustad, selle suht rumalalt valgust ja üleloomulikke imesid oma ellu palutaksegi, aga vaimset tööd ei viitsita ise teha.
Kristlik jutt, mis muud. Sinu enese astraal on samuti serveeritud sulle kui ettesöödetud jumalate valgus, ent kuna selle tunnetamine on tehtud niivõrd lihtsaks, on selles seiklemine ka kõige lihtsam viis eneses jumalakompleksi aretamiseks. Kuulekaimad juhtmete paigaldajad, kaablikutid, aga edutatakse järgmisele tasemele ning siis lastakse isegi "hingevalvurite" valvsa pilgu all ukse vahelt sisse piiluda.

PS. inimhing loobub oma jumalikkusest siia ilma kehastudes. Absoluutselt kõik hingeosakesed, mida kaotatakse või kingitakse, on seotud kas siinse ilma või allilmaga. Ülailmas on hingeosi haruharuarva, kui sedagi.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
22-02-2012 10:06
Postitus: #3
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Kui laps sünnib, saab ta oma suguvõsalt selleks loa. Osa suguvõsa liikmed jäävad valvuritena lapse juurde. Valvates lapse head käekäiku .Kui nüüd need valvurid minema peksta . Mis siis lapsest saab?
See on ju otsene hingede rööv. Võtta ära lapselt tema suguvõsa kaitse.
.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
22-02-2012 11:14
Postitus: #4
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Minumarust on shamaanirännakute üks olulisemaid eesmärke "hingeosakeste kaubandus" anorgaaniliste ja orgaaniliste vahel ja shamaanid on siin vahendajateks/kaupmeesteks - ehk kui "hingeosakeste kaubandust" poleks, siis poleks ka shamanismil erilist mõtet: nagu viinapood ilma viinata, või nagu Ebay ilma ostjate-müüateta.

Astraalne maailm on rohkem "silmaringi avardamiseks", ehk teadmiste saamiseks, ehk vaimseks arenguks.
Celticu väljend "prügimägi" astraali kohta tähendab seda, et astraalses maailmas pole paljudel "teadvust", ehk igaüks jutustab vaid oma kunagisi lugusid, kuid ei suuda midagi uut välja mõelda - kuid tihti on miljonäri "vana nahkdiivan" tehniliselt palju paremas seisus, kui saastapoe odavmüügis pakutav uus diivan - ehk kunagiste arukate inimeste ja tulnukate astraalsed mälestused ületavad mäekõrguselt kõige arukamate inimeste teadmisi.

Lisaks astaalrännakule ja shamaani rännakule on veel "kolmas õde", ehk "kaugnägemine / remote viewing" - kõik nad on "tajunihked", kuid nende eesmärgid on veidi erinevad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
22-02-2012 12:19
Postitus: #5
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Aitäh et "kolmanda õde", ehk "kaugnägemise / remote viewing" sisse tõid. Ka see on võimalik ainult nendesamade hinge valvurite abiga. Nemad on võimelised liikuma ajas edasi, kuni kolm kehastust. Nemad räägivadki, mis seal kaugel eespool toimub. Need valvurid ei ole mitte sugugi ilmaasjata. Nende vargus on kuritegu. Ka see tuleb karma alusel heastada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
22-02-2012 12:39
Postitus: #6
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Peaks mainima, et väga sitad hingevalvurid sel juhul seal sinu maailmas... valdav enamus inimesi juba sünnib pooliku hingega.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
22-02-2012 13:09
Postitus: #7
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Ka sina võid järgmises elus sündida pooliku hingega. Pärast surma. Iga musta asja kustutamiseks kulub 2korda rohkem puhast energiat kui on see must asi. Aga see koristus tuleb sul endal ära teha. Mõtle nüüd ise , palju sinust järgi jääb. Võib olla pool, võib olla üks veerandik? Kõik oleneb ainult sinust enesest. Oleneb mida sa oled teinud. Aga hingede maale pead sa jõudma puhtana. See on valge hingena. Kõik kellel on poolik hing on eelmises elus kõvasti, selle nimel vaeva näinud. Et nad sünniksid debiilikutena. See oli nende vaba valik, või teadmatus. Ka see mis sa praegu teed on sinu vaba valik. Ära siis järgmises elus vingu. Kui sul kõik sitasti on.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
22-02-2012 13:24
Postitus: #8
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Sul ikka logiseb seal kõrvade vahel päris korralikult. Sa ei saa üldse aru, mida sa küsid, mille jaoks sa küsid, ei mõista mida sa räägid ja milleks sa räägid. Sa ei tea, mida sa teed ja kus ning kõigele lisaks olen su jutust aru saanud, et selle rumaluse juures sa veel ka müüd inimhingi vasakule ja paremale.

Seda kinnitad sa ka siinsamas teemas üha uuesti ja uuesti. Samas sinu ustav õpipoiss lahendused üritab selle kõige hoopis šamanismi kraesse keerata. Meenutad mulle vaimse hälbega budisti Erik Arrot, kes nagu rumal lammas mööda kesapõldu ringi jookseb saamata aru, et tema saatuseks on tapamaja...

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
22-02-2012 13:51
Postitus: #9
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Kaugnägemine / Remote viewing on sisuliselt "astraalne spionaaz", mis võeti esmalt kasutusele sõjaväeluure poolt teiste riikide järele luuramiseks, kuid mis on tänaseks levinud ka kommerts-eetevõtetesse, kus kaugnägemist surutakse paljudele disaineritele ja inseneridele poolvägisi pähe, et nad suudaks mujal universumis varem tehtud asju lihtsamalt järele teha.

Samas pole kaugnägemises mingit vastuolu astraalse maailma põhimõtetega - astraalses maailmas on kõik kõigile nähtav, ehk mingeid saladusi pole.


Celtic ja teised shamaanid võiks öelda, kui palju jääks praktilisest shamanismist järgi siis, kui "hingekaubandust poleks" - kui analoogia "viinapood ilma viinata" tundub liiga räige võrdlusena, siis võiks mõne õiglasema võrdluse/analoogia tuua.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
22-02-2012 13:55
Postitus: #10
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Umbes 2/3 jääks alles

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kalldunn
Veteran

Postitusi: 831
Liitunud: Mar 2011
22-02-2012 14:35
Postitus: #11
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Järelikult šamanismis kaubeldakse ikkagi hingedega. Selgeltnägijad aitavad hingel täiustuda. Vahe on ikka kolosaalselt suur. Üks lammutab. Teine ehitab. Šamanism on valinud kergema vastupanu tee.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Celtic
ja sina pead kandma maailma

Postitusi: 5,897
Liitunud: May 2004
22-02-2012 16:41
Postitus: #12
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Kuidas sa sellise järelduseni nüüd jõudsid siis? Kui maailmas kaoks kuritegevus, siis kaoks vast 2/3 politseist, see viimane kolmandik tegeleks ehk siis ennetustööga. Ja siis sa väidad, et järelikult politsei ongi kuritegelik grupeering.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
22-02-2012 16:50
Postitus: #13
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
(22-02-2012 14:35 )kalldunn Kirjutas:  Järelikult šamanismis kaubeldakse ikkagi hingedega. Selgeltnägijad aitavad hingel täiustuda. Vahe on ikka kolosaalselt suur. Üks lammutab. Teine ehitab. Šamanism on valinud kergema vastupanu tee.
Üldiselt on huvitav šamanismist või selgeltnägemisest vmt lugeda, aga selline jutt paistab juba võrdlemisena, et kellel on pikem.
(selle postituse viimane muutmine: 22-02-2012 16:50 kage.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
22-02-2012 19:47
Postitus: #14
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Siit saab lugeda ajaloolisest šamanismist:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...%A1amanism

Siin teema selgeltnägemise kohta:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...3%A4gemine

Ise rännakuid teistesse reaalsustesse ei tee, seega ei saa ka kogemusi pajatada. Mõned korrad spontaanselt olen viibinud - ei midagi ilusat, pigem hirmuäratav...Aga eks igalühel ole omad kogemused.
Kes kuhu satub, kes mida kogeb või näeb.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,828
Liitunud: Apr 2011
23-02-2012 08:13
Postitus: #15
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Kui "kuues meel" (ülitaju, ehk selgeltnägemine) muutub igaühe jaoks täiesti tavaliseks nähtuseks (st igaüks suudab oma teadvust kehast välja viia, ehk sooritada tajunihke), siis jaguneks minu nägemustes astraali/shamanismi/kaugnägemise kasutamine järgmiselt:

1% hakkavad shamaanideks (liiga palju müügimehi ja vahendajaid pole vaja)
5% hakkavad kaugnägijateks (liiga palju spioone ja jäljendajaid pole vaja)
94% hakkab astraalrännakute abil "enda arendamiseks" surfama astraalses maailmas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PiziIngliito
Proua

Postitusi: 1,688
Liitunud: Sep 2007
23-02-2012 14:40
Postitus: #16
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
lahendused: kas Sa mõne teema oma "geniaalsete" lahenduste poolt risustamata ka jätad?
(selle postituse viimane muutmine: 23-02-2012 14:43 PiziIngliito.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liine
Vana kala

Postitusi: 489
Liitunud: Sep 2008
23-02-2012 19:02
Postitus: #17
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
(22-02-2012 14:35 )kalldunn Kirjutas:  Järelikult šamanismis kaubeldakse ikkagi hingedega. Selgeltnägijad aitavad hingel täiustuda. Vahe on ikka kolosaalselt suur. Üks lammutab. Teine ehitab. Šamanism on valinud kergema vastupanu tee.

Šamaan kohe kindlasti ei kauple hingedega. Ja selgeltnägemine ei tähenda sugugi hinge täiustamist. Üks ei lammuta ega teine ehita. Šamanism on sama vana kui inimkond. Kui keegi, siis just šamaan on see, kes elab ümbritsevaga kooskõlas. Sõna šamaan tähendus mansi keeles on - see, kes teab.

Vabandust, kui kedagi riivab, aga sitad šamaanid aeti kogukonnast välja või kehvemal juhul löödi maha.

Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
venezia
Bännitud

Postitusi: 189
Liitunud: May 2008
24-02-2012 09:07
Postitus: #18
RE: Šamaanism --- Selgeltnägemine.
Mingid kummalised võrdlused. Meditsiinis kah vahest on vaja ära lõigata ja vahest jupp juurde panna.
Kaldunn võiks hea ja õige inimene olemisele rohkem rõhku panna. Saaks selle lõpliku lolliksminemisega juba kiiremini ühele poole.
Ups...nüüd lõhkusin vist. Ph34r2

Hundinahas hunt lambanahas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog