Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Täna saab Tutanhamoni needus 81 aastaseks
Autor Sõnum
Tutanhamon
Veteran

04-11-2003 15:38
Postitus: #1
Täna saab Tutanhamoni needus 81 aastaseks
Tutanhamoni hauakamber avati 1922. aastal 4. novembril, kuigi arvatakse, et seal käidi sees ka enne seda. Hauakambrist leiti kurikuulus surimask ning sarkofaag puhtast kullast kogukaaluga 109 kg. Seoses kambri avamisega on aga seotud ka müstilised lood, millest lähemalt räägib mõni tulevane tekst, mis para-webi hakkab ehtima. Ühesõnaga palju õnne! Laugh
Leia selle kasutaja kõik postitused
rha
Vana kala

04-11-2003 17:18
Postitus: #2

Palju õnne, needus. :hy:
muhahahahaa

On teil mingi ligikaudne aega ka välja mõeldud, millal para-webi tekstid hakkavad ilmuma?

Tutanhamon, niipalju kui mina tean ei olnud väga "suur valitseja" aga kulbmask on tõepooles imestavapanev. Ei tea kas mõne kuulsa(püramiidi ehitaja vms.) vaarao hauakambrist võis leida veelgi rikkalikumaid kullatükke.
Tutanhamon
Veteran

04-11-2003 17:31
Postitus: #3

Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Palju õnne, needus. :hy:
muhahahahaa

On teil mingi ligikaudne aega ka välja mõeldud, millal para-webi tekstid hakkavad ilmuma?

Tutanhamon, niipalju kui mina tean ei olnud väga "suur valitseja" aga kulbmask on tõepooles imestavapanev. Ei tea kas mõne kuulsa(püramiidi ehitaja vms.) vaarao hauakambrist võis leida veelgi rikkalikumaid kullatükke.
Hetkel seisavad tekstid ühe skripti taga.. Kui sellega saab asi korda, siis hakkavad ka tekstid laekuma.
rha
Vana kala

17-11-2003 21:32
Postitus: #4

Tsitaat:Tuthanhamoni allkiri ütles:«Surm tabab oma tiibadega seda, kes vaarao rahu rikub.» Nii oli kirjutatud saladuslikule savitahvlikesele, mille uurijad leidsid Tutanhamoni haua eelkambrist. Keegi ei aimanud, et kahekümnest uurimismeeskonna teadlasest pole kolmeteist peagi enam elus. Tahvlike ise on sestsaadik teadmata kadunud, kuid kujutelm iidsest surmaneedusest hoiab inimkonda ärevil veel tänapäevalgi.
Nüüd 13 päeva hiljem ma lõpuks ometi tean keda ma õnnitlesinLaugh
kal
Vana kala

22-11-2003 13:31
Postitus: #5

Vot need needused on kah üks imelik värk. Mina arvan, et kuskil on lihtsalt mingi vidin mis suudab energiat kontrollida ja see on mignite kõrgemate tulnukate poolt ehitatud. Selliseid needuse jutte on palju. Eestis on see Merivälja juhtum kus kõik inimesed kes seda kohta avada tahtsid hakkasid surema ja kaduma. Siis on veel ühes ma ei mäleta kas Inglismaa või Šotimaa (Šotimaa vist) lossis üks kinnimüüritud ruum. Sellega kaasneb lugu, et ühel ööl mänginud kaks kuningat või ma ei tea kes kaarte ja kell hakkas kohe järgmisesse hommikusse jõudma ja järgmine päev pidi olema mingi päev kus hasartmängud on keelatud. Teener ütles neile, et ärge mängige, mispeale see kuningas vastas, et mängin kasvõi viimsepäevani kui tahan. Täpselt kell 00:00 astus tuppa üks mustas keebis mees ja tahtis ka kaarte mängida. Kuningas oli nõus ja sellest ajast peale ei tea enam keegi midagi. See ruum on kinni müüritud ja sealt seest on vahel kostunud hääli. Kõik kes on seda ruumi avada püüdnud, on ära surnud. Võta näpust, kas turistide atraktsioon või tõde.

Paranormaalsusi pole olemas, kõiks siin maailmas on normaalne, kõigel on seletus ja tähendus, iseasi missugune.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tutanhamoni üleskutse Tutanhamon 16 5,091 11-09-2008 16:17
Viimane postitus: zepac

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog