Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruumivärav USAs
#26
Kuna Saeveskis viimasel kokkutulekul olles HUGOTH rääkis nendest kohtadest, on kavas minna selle nädala jooksul neid kohti kaema. Õnneks jääb suurem portaal mulle tööleminekul täpselt teele. Mõtlesin ka stopperitega katsetada. Kui praegusel ajal midagi õnnestub leida, annan teada.
Vasta
#27
Millal minek on..või olete juba käinud?
Vasta
#28
Seal suuremas kohas sai ära käidud, kui seal ongi midagi, siis ilmselt ei ole praegu aktiivne. Aga tõsi ta on, et see koht tundub kuidagi teistmoodi. Teinekord võtan fotoka ka kaasa ja teen sellest kohast pilti.
Vasta
#29
Huvitav teema, aga mitte midagi käega katsutavat.
Kas keegi käis siis "kohal" ka või jäi asi soiku?
Vasta
#30
Nii palju kui mulle räägitud on,asub 1 trepimäel ja teine Kantrekülas,esimeses kohas olen lugematu kordi käinud suvel aga ei midagi,teises samuti tihti aga ei midagi,ju ei ole ma nii sensitiivne kui vaja või pole õigele hetkele trehvanud.
Vasta
#31
Kas Tartus pole m6nda siukest ?
Vasta
#32
(04-03-2012, 17:56 )Bret Kirjutas: Kas Tartus pole m6nda siukest ?

Raja tn. 31 peaks üks asumaBleh

Vasta
#33
zzz34
Ehk annad täpsemalt teada kus kohas Kantrekülas see värav peaks asuma. Käin Pärnu mnt. pidi tööle.
Vasta
#34
HUGOTH teab täpsemalt aga bussipeatuse raudtee ülesõidu vahelisel alal kusagil.
Vasta
#35
See koht asub Kantreküla bussipeatuse ja raudtee ülesõidu vahel. Avatud on see juuli augustikuul. eriti siis kui on olnud järjest kuumad ilmad. Muud erilist pole kui et aega liigub seal tagurpidi Ja soovitan otse liikuda mööda Pärnu mnt . Kõrvale ei soovita sest siis ei tea kuhu sattuda võid. Head edasist uurimist!
Vasta
#36
Aitäh
Aga selline küsimus, et kas keegi on seda kohta nii uurinud et jätab sinna alasse näiteks käekella mõneks päevaks ja pärast oleks siis näha kas aeg klapib.
Või kell on ees või taga?
Vasta
#37
Hugoth, teema on tehtud sul 4,5 aastat tagasi,
kas midagi käega katsutavat pole sul "järamiseks"
foorumlastele anda?
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat