Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostan astroloogia,esoteerika ja tervise raamatuid
#1
Tere

Nagu pealkirjas mainitud siis olen huvitatud astroloogia,esoteerika ja tervise raamatutest.

Pakkuge raamatuid mida enam vaja ei lähe või mille soovite headesse kätesse edasi anda. Enim olen huvitatud hetkel raamatupoodides olevatest raamatutest. Hind on neil uuena krõbe, eriti kui soov mitme järele seega pakkuge kõike.
Tallinnas ka võimalik käest kätte.


Rando
Vasta
#2
http://www.para-web.org/showthread.php?t...+raamatuid palun uuri siit seda teemat ja võib-olla leiad endale miskit huvipakkuvat Smile
Vasta
#3
Mina tahan osta "Deemonid ja nendest vabanemine"
Kunagi andsin ühele sõbrale lugeda ja hiljem ta teatas, et pole näinudki seda raamatut. Nüüd targem - oma kollektsioonist raamatuid majast välja ei anna.
Vasta
#4
(18-01-2012, 22:09 )Wilholmensis Kirjutas: Mina tahan osta "Deemonid ja nendest vabanemine"
Kunagi andsin ühele sõbrale lugeda ja hiljem ta teatas, et pole näinudki seda raamatut. Nüüd targem - oma kollektsioonist raamatuid majast välja ei anna.


Raamatut "Deemonid ja nendest vabanemine" ennast kahjuks pakkuda pole, aga pdf-kujul saad alla laadida siit ... http://www.upload.ee/files/1996539/WRobe...e.pdf.html"
Vasta
#5
(18-01-2012, 23:02 )heinokas Kirjutas:
(18-01-2012, 22:09 )Wilholmensis Kirjutas: Mina tahan osta "Deemonid ja nendest vabanemine"
Kunagi andsin ühele sõbrale lugeda ja hiljem ta teatas, et pole näinudki seda raamatut. Nüüd targem - oma kollektsioonist raamatuid majast välja ei anna.


Raamatut "Deemonid ja nendest vabanemine" ennast kahjuks pakkuda pole, aga pdf-kujul saad alla laadida siit ... http://www.upload.ee/files/1996539/WRobe...e.pdf.html"

Tirisin alla, lasin kiirpilgu üle ja läks...
Isiklikult minu jaoks on see täiesti mõistmatu, miks keegi
peaks tahtma seda raamatut osta!?

Vasta
#6
Päikeseinsener - kui raamatu autori jaoks on deemon justkui mingi karistaja, siis on ka mõistetav Wilholmensise huvi antud lektüüri vastu. On ta ju mitmes teemas väljendanud poolehoidu ristiusu õpetustele.

Hmm... nüüd peab lähemalt uurima, misasi on astmadeemon ja kuidas läbi usu sellest vabanetakse (jäi silma alguslehekülgedel)
Vasta
#7
(19-01-2012, 09:43 )Celtic Kirjutas: Päikeseinsener - kui raamatu autori jaoks on deemon justkui mingi karistaja, siis on ka mõistetav Wilholmensise huvi antud lektüüri vastu. On ta ju mitmes teemas väljendanud poolehoidu ristiusu õpetustele.

No jah, öeldakse ju isegi, et "uppuja päästmine on uppuja enda asi",
aga samas, pole ju raske õlekõrs visata, ehk haarab kinni..

Vasta
#8
(19-01-2012, 14:03 )Päikeseinsener Kirjutas:
(19-01-2012, 09:43 )Celtic Kirjutas: Päikeseinsener - kui raamatu autori jaoks on deemon justkui mingi karistaja, siis on ka mõistetav Wilholmensise huvi antud lektüüri vastu. On ta ju mitmes teemas väljendanud poolehoidu ristiusu õpetustele.

No jah, öeldakse ju isegi, et "uppuja päästmine on uppuja enda asi",
aga samas, pole ju raske õlekõrs visata, ehk haarab kinni..
Tänud! Tirin selle alla, aga tahaks ka füüsilist trükieksemplari, kuna selline on raamatukogus olnud, see oli kataloogis ja tahaks teaviku olemasolu taastada.
Vasta
#9
Ostan raamatut "Jumalate Toit" autorilt: Terence McKenna
Kui kellelgi see olemas on, siis palun müüge see mulle maha!
Aitäh! Smile
Vasta
#10
Mina korjan nüüd vanu terviseõpetuse ja ravimtaimede raamatuid, samas ka apteegikäsiraamatuid. osta.ee saidis saanud mõned, kõik on mul ka kenasti restaureeritud või parandatud. Kollektsiooni täienduse mõttes juba, kõiki vanu ravimtaimekasutuse retsepte vanadest raamatutest ma tõsiselt ei võtaks, areng on toimunud ka farmakognoosias ja leitud palju uuendusi või vigu vanadest retseptidest.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Esoteerika arhiiv. Aerling 6 10,300 30-11-2019, 12:35
Viimane postitus: Tyto Alba
  Soovitage budismi ja/või meditatsiooni raamatuid algajale variatsioon 5 4,909 17-02-2017, 16:16
Viimane postitus: cambodia
  Ostan raamatu Jaan Lahe "Gnoosis ja algkristlus" kriipi 1 2,556 26-08-2014, 11:11
Viimane postitus: Müstik
  Ostan raamatu Brandon Bays "Vabadus on" dayton 0 1,639 23-08-2013, 16:11
Viimane postitus: dayton
  Ostan rmt "Tee armastuseni" Chopra sonneke 0 1,517 09-08-2012, 16:06
Viimane postitus: sonneke
  Ostan raamatut ''Taassünni elamus'' Throrwald Dethlefsen kabbakas 0 1,674 28-02-2012, 16:27
Viimane postitus: kabbakas
  Soovitage palun raamatuid Madyz 17 8,471 09-07-2011, 09:45
Viimane postitus: Jägala jõelt
  Raamatuid maailma rahvaste muinaskultuurist ilus 5 4,024 06-07-2011, 13:29
Viimane postitus: Päikeseinsener
  O: Eric von Daniken raamatuid Kiteshvara 0 2,492 25-02-2011, 15:13
Viimane postitus: Kiteshvara
  Pendli teemalisi raamatuid? queixiada 1 3,093 18-02-2006, 02:26
Viimane postitus: HadziOgloe

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat