Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tünni foorumist
#76
Venus, ma tahaks suga kunagi reaalis kohtuda, et selgitada, miks me mõnedele sarnased tundume.
#77
(18-01-2012, 07:37 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Ma arvan, et see pole tore koht sm tünni suguelu üle arutamiseks.
moor, mida sa nüüd ometigi sellega veel silmas pidasid?

tglt on veider see mistahes foorumite pseudoreaalsusesse nii ulatuslik takerdumine. mind poleks siin, kui ammuunustet tünnifoorumi sügavustest poleks minuni jõudnud privaatsõnum dr. Koltsilt, kellega pole mul veel juhust olnud kordagi kusagil kokku juhtuda, veelvähem suhelda. mõistagi läksin vaatama, milles asi. nuh, tõenäoline paistab, et selle piduliku lahkumissõnumi said kõik tünni foorumi listis olevad ja sinna vägisi üles jäetud liikmed ning asi ei vääri tähelepanu, kuid uuringu käigus jäi muudki haiglast silma ja otsaga siiagi jõudnud. panin oma tähelepaneku esmalt seal kirja, aga miskipärast kardab tünn minu kuju nagu tuld ja see kustus hetkega, ehkki ei sisaldanud miskit ohtlikku ega koledat peale vahetu kainemõistuselise sulatõe. kokkuvõttes, olles pikalt nüüd neist paigust eemal olnud ja seega kõrvaltvaataja eelised omandanud, näikse parafoorumite ühine nimetaja olevat paranoia. siit väike soovitus, võtke vahepeal mõistlik aeg puhkust ja vajadusel naaske sellevõrra selgema pilguga wink


(18-01-2012, 15:48 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Venus, ma tahaks suga kunagi reaalis kohtuda, et selgitada, miks me mõnedele sarnased tundume.

minugipoolest Smile
#78
Ma viitasin asjaolule, sinu hävitamise tuhinas kaotas Tünn sedavõrd mõistuse, et tappis sinu pähe veel 3-e inimese konto. Ju oli midagi piisavalt isikliku. Võib-olla kahtustas, et tunneb sind.
Ja, ma pole moor.
#79
no ma ei imesta selle üle eriti, ta pole ise just kõige kirkam kriit puhta südametunnistuse karbis ja seetõttu ülimalt mõjutatav daamide poolt, kes iga kivi taga kolli näevad. polegi moor :O aga kes sa siis oled, surramurra? Laugh
(18-01-2012, 16:06 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Ju oli midagi piisavalt isikliku. Võib-olla kahtustas, et tunneb sind.
et pidas mind kellekski oma suguelust? krt teab, aga siiski, oleks minu teha, siis vähendaksin kogu netiavarustesse paisatavate ümbernurga oletuste, vihjete ja intrigeerimiste kogust kordades ja kordades, neist sünnib üksnes müra ja see kurnab kõike elavat. inimese kui mõistusega olendi asi peaks olema pigem luua kui kurnata, pikk elu on mulle seda õpetanud Smile

#80
edasi privas...
#81
(18-01-2012, 16:11 )venus Kirjutas: no ma ei imesta selle üle eriti, ta pole ise just kõige kirkam kriit puhta südametunnistuse karbis ja seetõttu ülimalt mõjutatav daamide poolt, kes iga kivi taga kolli näevad. polegi moor :O aga kes sa siis oled, surramurra? Laugh
Miks sa ei kasuta lause alguses suurt algustähte? Ainult nimed on suure algustähega. Ma tean, et siit foorumist on käinud läbi mitmeid, kes kirjutavad väga sarnases stiilis. Hetkel meenub keegi 'shambala', aga neid on veel. Mind huvitab, et kas selline stiil on teadlik ja taotluslik või midagi muud. Võib-olla on üks inimene kõigi nende kasutajate taga?
#82
Aaaaa, okei, ma kah kirjutan enamasti väikse tähega ja vahel nimed suurelt. Siin, pärast korduvaid viimaseid hoiatusi, üritan suure tähega alustada, aga vahel ikka vääratan, kui ei mõtle.
Tagamõte on see, et sünatksi mõttes piisab punktist lause lõpus, et saada aru uue lause algusest. Suurtäht annab märku nimest.
#83
(18-01-2012, 12:19 )lahendused Kirjutas: Ma üritaks välja tuua kriteeriumid, mille järgi hinnata parafoorumitesse postitajate sobivust pararateemaliste foorumite olemusliku mõttega:

1) Mitu parateemalist pilti oled postitanud?

Kas tegemist on kerge Dr. Koltsi suunalise promoga? Dr. Kolts postitas tõesti päris palju pilte, aga seda para jäi seal pisut väheks...enamuse moodustas pildile juurde luuletatud legend. Ahjaa...neid pilte muidugi enam linkide taga ei eksisteeri...

Kuidas üldse parateemaliste piltide postitamine saab foorumis esimeseks kriteeriumiks olla? Kuskohast peaks need fotod tulema? See ei ole ometigi parafoto-web.org...
#84
mina olin siin emmeliine ja taandusin siit just seetõttu, et minu eripära kirjutamisel osutus väidetavalt kuidagi teisi kahjustavaks. ma ei saa päriselt aru, kuidas see nii olla saab, isegi söandaksin väita, et nõrk õigekiri (nt paljudel modedel ka siin see mure) oma eeskujuga võib olla kahjustavama mõjuga lastele vms, ja me näeme-kuuleme seda meediavahendusel iga jummala päev, sestap proovin ise panna rohkem rõhku sisule ja vähem vormile, nii hästi-halvasti, kui oskan, kuid mingeid tõukamisi sesosas kõrvalt ja ebapädevalt ei lase ma endaga toime panna wink
#85
(18-01-2012, 16:30 )venus Kirjutas: ...... rohkem rõhku sisule ja vähem vormile.......
oʞ ɯɐ sııs ɥɐʞʞɐu uäıʇǝʞs sǝpɐsı ʞıɹظnʇɐɯɐ' uıı ןɐɥǝ' dǝɐɯıuǝ ou ظn sısn' ɐbɐ ɯıʇʇǝ ʌoɹɯ
#86
kas sa üritad mind mõnitada? mis põhjusel - et vastasin su küsimusele? kui nii, siis ma edaspidi hoidun vastamast Laugh
#87
(18-01-2012, 16:39 )venus Kirjutas: kas sa üritad mind mõnitada? mis põhjusel - et vastasin su küsimusele? kui nii, siis ma edaspidi hoidun vastamast Laugh
Ei, ma nüüd jälle targem, pädevust juures.
Nüüd siis tean, et kui hõbedane vorm, siis hõbedane sisu, aga kui mäda vorm, siis kuldne sisu ja kui kuldne vorm, siis mäda sisu.
#88
muarust on see veterani kohta natuke liiga mustvalge arusaam maailma asjadest, aga saan aru, kust see tuleb - netiavarustes enamasti armastatakse püünele pürgida ronides mööda kaaskondlaste võimalikke nõrku kohti ja sestap siis on vaja taolisi pidevalt jahtida, kui miskit silma jääb, siis küüned taha ajada, kisa tõsta ja arvustada, kehtestada reegleid ja nende keskkonnas sedasi siis esile tõusta ja hiilata. inimkonna igiammused võimumängud näilise hää enesetunde saamiseks, ei miskit eriskummalist sessuhtes, kuid toime on kapseldav ja arenguid piirav, väike algustäht lause ees seevastu ei häiri ei varitsemist, mõttetööd ega tee ka kellelegi kurja, kontrollitud wink
#89
(18-01-2012, 16:59 )venus Kirjutas: väike algustäht lause ees seevastu ei häiri ei varitsemist, mõttetööd ega tee ka kellelegi kurja, kontrollitud wink
Ei häiri samas minu arvates näitab kirjutaja suhtumist teistesse ja (praegu) foorumisse - olen laisk ja minakeskne ning kirjutan kuidas tahan, vorm ei loe üldse ja näitab natuke pohhuistlikku suhtumist (minu kogemus ja ei ole sinu paikapanemiseks mõeldud).

Sisu võib küll põhiline olla, aga väline vorm näitab ka suhtumist teistesse. Ega ilmaasjata, näiteks Jaapanis, panda kingituse pakkimisel välisele poolele suurt rõhku - http://relache.hubpages.com/hub/art-of-j...-gift-wrap
#90
Õige, venus! Ma ka ei salli reegleid ja mind käsutavaid inimesi. Mina näiteks ei armasta prügi prügikasti visata, viskan selle lihtsalt maha. Nii on mugav ja palju loodussäästvam. Ei pea siis selle prügi veoks veel suuri ja tossavaid autosid tellima jne. Tuul ju nagunii selle minema puhub ja pealegi kõduneb see praht nagunii varsti ära, mida te mölisete ja käsite mul mingeid totakaid reegleid järgida ja praht prügikasti visata.

Trolli foorumis on teretulnud kõik trollid ja lohakad kiusupunnid, mine sinna ja järgi omi reegleid seal.
#91
Ma ei saa aru probleemist, mingi jonn või? Et kui keegi midagi ütleb, siis jonni pärast ei muuda ennast? Seega kõik muutused saavad tulla vaid enese initsiatiivist?
Ei ole ju raske lause algusesse suurt tähte panna, teistel lihtsam lugeda.
Milles probleem? Uhkus? Lollus?
Kas on hirm, et sulandud halli massiga?

#92
(18-01-2012, 17:15 )kage Kirjutas: ...Sisu võib küll põhiline olla, aga väline vorm näitab ka suhtumist teistesse...
Milline see eeldatav suhtumine siis on väikse tähega kirjutamise korral, nimeta see ära!
Kirjutan sulle ekstra ühe väikse algustähega lause, loe, palun, seda, ja kirjelda, kuidas ma sinusse suhtun.
see on väikse algustähega kirjutatud katselause.

#93
(18-01-2012, 17:15 )kage Kirjutas: Sisu võib küll põhiline olla, aga väline vorm näitab ka suhtumist teistesse. Ega ilmaasjata, näiteks Jaapanis, panda kingituse pakkimisel välisele poolele suurt rõhku - http://relache.hubpages.com/hub/art-of-j...-gift-wrap

kena link, sellises vormis on tõepoolest sisu wink

ja pange tähele, kusagil pole kirjas, et kui kingipakk ei alga suure shleifiga, siis on see solvang adressaadi pihta Laugh
(18-01-2012, 17:20 )Jõhvikas Kirjutas: Õige, venus! Ma ka ei salli reegleid ja mind käsutavaid inimesi. Mina näiteks ei armasta prügi prügikasti visata, viskan selle lihtsalt maha. Nii on mugav ja palju loodussäästvam. Ei pea siis selle prügi veoks veel suuri ja tossavaid autosid tellima jne. Tuul ju nagunii selle minema puhub ja pealegi kõduneb see praht nagunii varsti ära, mida te mölisete ja käsite mul mingeid totakaid reegleid järgida ja praht prügikasti visata.

Trolli foorumis on teretulnud kõik trollid ja lohakad kiusupunnid, mine sinna ja järgi omi reegleid seal.

väike tähelepanek veel, sarnase loogikaga jätkates võiksin hõlpsasti kujustada sinu kirjutise põhjal sinust näiteks MÕRVARI Ph34r2 ja ega ma vist eksiks, kui asjale paravinklist läheneda, eksole
a mis mõtet sel on - muarust eimingit
#94
(18-01-2012, 17:22 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Milline see eeldatav suhtumine siis on väikse tähega kirjutamise korral, nimeta see ära!
Kirjutasin ju (oma kogemus ...). Lisaksin siia viisakuse puudumise teiste vastu. Samas võks igaüks ise järgi mõelda mis see eeldatav suhtumine tema puhul tähendab, sest mina ei saa teiste eest rääkida.
(18-01-2012, 17:29 )venus Kirjutas: ja pange tähele, kusagil pole kirjas, et kui kingipakk ei alga suure shleifiga, siis on see solvang adressaadi pihta Laugh
Ma pakuks välja, et õigem võrdlus oleks pakkimise algusega, st kingituse pakkimise alustamist hoolimatult ja lohakalt (alustad lauset väikese tähega) ning selle väljapaistmist tulemuses nagu lause puhul.
#95
(18-01-2012, 17:29 )venus Kirjutas: a mis mõtet sel on - muarust eimingit

Mis mõtet sellel vaidlusel üldse on? On siis tõesti nii raske lauset suure tähega alustada, kirjavahemärgi järele tühikut lisada ja samaga lauset lõpetada? Düsgraafiast saab aru, aga lohakus demonstreerib lihtsalt kasutaja leigust oma teksti vastu.

Ma ei usu, et mõne apsaka pärast kedagi bännima hakatakse, aga kui ikka järjekindlalt pubekat pannakse, siis...

Tsitaat:3.2. Postituse vormistamine
Meie foorum on eestikeelne ning üritame teha kõik selleks, et järgida head eesti kirjakeelt. Tee seda ka sina! Lause algab suure tähega ning lõpeb punkti või muu lauset lõpetava märgiga. Ära kasuta slängi või arusaamatuid sõnaühendeid (näit. wazzaap, cuuuul, iccccc). Sellised postitused lähevad koheselt redigeerimisele ning sa ju ei taha, et moderaatorid sinu peale kurjad oleks?


Edit: Sõnast "demonsteerib" puudus täht "r", muutsin postitust.
#96
ise eelistan leppimist neutraalse suhtumisega ja mitte tingimata eeldada ja nõuda eiteamis suurt lugupidamist, mida see toidab? vaid enesetähtsust
#97
(18-01-2012, 17:58 )Nielander Kirjutas:
(18-01-2012, 17:29 )venus Kirjutas: a mis mõtet sel on - muarust eimingit

Mis mõtet sellel vaidlusel üldse on? On siis tõesti nii raske lauset suure tähega alustada, kirjavahemärgi järele tühikut lisada ja samaga lauset lõpetada? Düsgraafiast saab aru, aga lohakus demonstreerib lihtsalt kasutaja leigust oma teksti vastu.

...ja ükskõiksust teiste kasutajate ning foorumi kui terviku suhtes.
#98
Ja siis, kui te teate, et ma püüdlikult proovin teile suuri tähti kirjutada, tunnete end auväärsemalt?
#99
ma isiklikult leian, et kui inimesel on lihtsalt kätteõpitud stiil - kasutada väikest algustähte netis kirjutades, ei tähenda see veel seda, et teised peaksid võtma seda ISIKLIKULT! isikliku solvanguga, et neid ja nende foorumit ei austata piisavalt jms enesetähtsuse tõstmiseks välja mõeldud põhjuseid. ükskõiksus aga väljendub minu isikliku nägemuse järgi pigem täielikus ignorantsuses, mitte kaasamõtlemises ja oma arvamuse avaldamises. ma kirjutan netis ka oma sõpradele kõik kirjad väikese algustähega ja keegi neist ei eelda, et ma neist piisavalt ei hooli või et ei austa neid.

ja ma pole pubekas...
palju suurem lugupidamatus on mitte süveneda inimese sõnumisse, mida ta edastab ja teda risti lüüa, et ta ei kasuta lause alguses caps locki wink või inimese maailmapilti maha tehes ja oma tahet peale surudes.

tegelikul isiklikuks minemisel ja solvangul ning kirjastiilil peaks iga mõtlev inimene suutma vahet teha.

kuidas aga saabki oma arvamust avaldada, kui juba esimeste postide peale läheb kõigil hari punaseks ja nõutakse ühes kooris - Suurt Algustähte. öelge palun, kas te siis tõesti tunnete end paremini kohelduna? või huvitavad teid siiski kasutaja venus mõtteavaldused, tema nägemused maailmast, isiklikud kogemused vaimsuse vallas?
kas olete siia kogunenud "ergastama" oma teadvust või harjutama kirjastiili?

palun rohkem tolerantsust ja mõistmist, et mõni harjumuspärane stiil ei tarvitse olla suunatud teie vastu lugupidamatuse avaldusena!

tänan!
Milline meeldiv demagoogia - kui sa nii ei tee nagu meie sulle ütleme, siis sa ei pea meist lugu, sülitad meile näkku ja oled loll ka veel Laugh

Ma mõistan teie püüdlusi eestluse ja esteetluse alal aga teie võtted ei ole esteetilised. Rohkem nagu vanamuti püüd ajada väsinud koolilast trammis toolilt püsti.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lahkun foorumist HarriKingo 12 5,569 04-04-2007, 18:12
Viimane postitus: volli

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat