Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tünni foorumist
#26
(15-01-2012, 17:16 )excubitoris Kirjutas: Ka mina sain tema käest paar kirja noodis, et kui sa seda teist ja kolmandat ei tee/teed siis
sa alles saad raevu tundma ja tagajärgi kannatama. Saatsin ta pikalt ja pakkusin kokkusaamist
kus võib oma mured mulle siis silmast silma ära rääkida aga siis oli ta järsku kadunud.
Paistab, et tuli tagasi - http://para.forum.co.ee/t64p50-para-webist#4514

P.S.
Tervitused excubitoris-ele. Lugesin tema kirjutisi koos Teie mõtteavaldustega. Öelge talle palun edasi, et mul ei ole midagi temaga kohtumise vastu. Vaataks/kuulaks heameelega, mida tal mulle öelda on. Juhul, kui excubitoris loeb seda foorumit, võib helistada mulle numbril 5228558. Võib ka kirjutada: ivo.kolts@ut.ee
Lepimegi kokkusaamise osas kokku.
#27
Ühendasin Lahenduste eraldiseisva teema siia.

Tahaksin paluda kõikide meie kasutajate käest, et palun käituge korralikult ja postitage siia asju, mis ei solva teisi ega ka teist foorumit, mis meil internetimaailmas olemas on. Palun seda kõikide osapoolte poolt - palun jäägem mõistilkuks ning lõpetame selle üksteise kallal irisemise. Meil on olemas jutukas, kus saate end välja elada kui vaja on, samamoodi ka U2U tee.

Tänan
#28
(17-01-2012, 10:43 )lahendused Kirjutas: Paravaablane = parafoorumites postitav isik, kelle arvates pole paranähtusi olemas, st lendavad taldrikud, tulnukad, meelteväline taju ja muu sarnane on olematu jamps.
...
Seega pole "paravaablane" mingi halvustav sõimusõna, vaid teatud mõttemalliga isikute maailmavaadet kirjeldav omadussõna.

Samas oli eelnev vaid minu arusaam mõiste "paravaablane" olemusest - kui teised tajuvad paravaablase olemust teisiti, siis üritege oma mõtted kirja panna.
Sa võid seda enda arvates neutraalselt kasutada, aga sõimusõnaks ei tee alati sõna definitsioon vaid mõte selle taga ja väljaütlemise viis või intonatsioon (võib ju öelda, et rullnokk ei ole ka sõimusõna vaid teatud mõttemalliga isikuid kirjeldav omadussõna, aga kasutatakse seda väga edukalt ka halvustavalt ja sõimusõnana). Dr. Koltsi sõnakasutus on igaljuhul kõike muud kui neutraalne ning ka sinu allpool olev tekst viitab vähemalt alavääristamisele. Rääkimata sellest, et Dihlofoss ei ole ka mõistlikele inimestele päris kahjutu (CAS nr 62-73-7, Riskilaused R24/25, R26, R43, R50).

http://para.forum.co.ee/t64p100-para-webist#4577

Minu noorusajal kasutati tüütult sumisevate vaablaste tõrjeks aerosooli nimega "Dihlofoss" - mõistlikele inimestel ei teinud ta midagi, kuid tüütult pinisevad vaablased said hetkega "maaühenduse".

Seega võiks foorumite arendajad mõelda selle peale, kas ei õnnestuks luua mingit "virtuaalset dihlofossi", mis laseks mõistlikel inimestel foorumites kirjutada, kuid ajaks niisama pinisevad paravaablased foorumitest minema.

Minul oleks paravaablaste vastu järgmine lahendus: enne postituse ärasaatmist peaks "tobumeeter" näitama vähegi mõistliku tulemust: st tobumeetrilised testid tuleks koostada selliselt, et paravaablaste sisutühi sumin ei suudaks neid läbida.
#29
(17-01-2012, 10:54 )kage Kirjutas:
(15-01-2012, 17:16 )excubitoris Kirjutas: Ka mina sain tema käest paar kirja noodis, et kui sa seda teist ja kolmandat ei tee/teed siis
sa alles saad raevu tundma ja tagajärgi kannatama. Saatsin ta pikalt ja pakkusin kokkusaamist
kus võib oma mured mulle siis silmast silma ära rääkida aga siis oli ta järsku kadunud.
Paistab, et tuli tagasi - http://para.forum.co.ee/t64p50-para-webist#4514

P.S.
Tervitused excubitoris-ele. Lugesin tema kirjutisi koos Teie mõtteavaldustega. Öelge talle palun edasi, et mul ei ole midagi temaga kohtumise vastu. Vaataks/kuulaks heameelega, mida tal mulle öelda on. Juhul, kui excubitoris loeb seda foorumit, võib helistada mulle numbril 5228558. Võib ka kirjutada: ivo.kolts@ut.ee
Lepimegi kokkusaamise osas kokku.

Viimati kui mäletan oli tal mulle midagi öelda aga ta ei soovinud kohtuda vaid vaikis ja
kadus, ning seda enne oma bänni siit foorumist. Ei otsi kohtumist selle inimesega aga
kui ta Tallinnasse tuleb siis võib teada anda ja kui minu aeg sobib siis palun.
#30
Tapate üksteist dihluvussiga maha, intrigandid jäävad pihku itsitama.
#31
(17-01-2012, 10:43 )lahendused Kirjutas: Näiteks Koltsi piltide suurimad kriitikud olid sellised, kes ise ei uskunud tulnukate ja lendavate taldrikute olemasolusse - seega peaks mõiste "paravaablane" üsna tabavalt neid iseloomustama.

Seega pole "paravaablane" mingi halvustav sõimusõna, vaid teatud mõttemalliga isikute maailmavaadet kirjeldav omadussõna.
Paravaablase definitsioon on väga mööda. Kolts kasutab seda lihtsalt kõigi puhul, kes talle ei meeldi. Paranähtustega uskumine ei puutu siin asjasse.
Ma enda arust ikka tean neid inimesi, kellega Kolts ennast vastandab.

Seega on see juba eos mõeldud tavaline halvustava sõimusõnana. Võib-olla sa tahaks seda sõna tõesti teistmoodi kasutada, aga meil juba selge ju kust see sõna tuleb. Raske saab su definitsiooni juurutamine.

Tulemus on umbes sama, et kui ma mõtleks välja mõiste nimega "lahjendused" ning ütleks, et see on viisakas termin, mis iseloomustab füüsika taustaga parahuvilisi.
#32
Pideva postituste müriaadi ja aja puuduse tõttu on foorumi jälgimine viimastel päevadel üle jõu käinud, aga täna võtsin ette ja lugesin kõik läbi. Lugedes ka pikemalt seda teist foorumit, millele ma eelnevalt pole suutnud üle 10 sekundi keskenduda, on pilt üsna selge:

Dr. Koltsile ja paarile teisele kasutajale tuleb ühes asjas au anda - nad on suutnud luua enda jaoks tõeliselt rahuldustpakkuva sisemaailma. Asi nimelt väga lihtne ja selge - kõik kes sinuga ei nõustu, kes sind kritiseerib või su järeldustes kahtleb on sinust intellektuaalselt madalamal asetsev...kõik kes nõustuvad, kiidavad ja mõnel juhul lausa religioosset imetlust väljendavad on sinuga samal tasemel või vaat et isegi üle. Intellektuaalne ja vaimne võimekus on otseses seoses kriitika/järgimisega.

Ülalmainitu valguses omandab tsitaat "Küll lollidega on raske!" hoopis arusaadavama tähenduse...

Vaatamata arusaamale, et selline maailmapilt on ohtlik ning kergesti vaimsesse hukatusse viiv, võiks selle põhjal parafraseerida uue ütluse: "Küll lollidega on kerge! Sest nad on ju lollid!". Ahvatlev unistus tõepoolest - sest mida muud inimene õnneks vajab, kui tarkade inimeste ülistust ja lollide põlgust...
#33
Kuulge inimesed või kasutajad! Kas te ei taha üht kasutajat no teada kindlat isikut nagu Dr. Ivo Kolts rahule jätta?
Ma ei tule mitte kaitseks välja vaid see sõdimine näeb väga jabur!
Ivo Kolts minu teada ei solva ega mõnita inimesi! Te olete tavalised kasutajad nagu minagi olen kasutaja!
Sellel on vahe, kas solvata Peeter Võsa või kasutaja K.grupp.
Kasutaja on kasutaja ja anonüümneisik.
Keegi tavaline liige, kes pole foorumi kokkutulekul käinud ei tea, kes te olete pole ka näinud teid kunagi.

Igatahes kui minu kasutajat hakkaks keegi solvama, laimama, ma ei teeks sellest üldse suurt numbrit. Minu isik ehk nimi pole solvatud vaid tühine mingi foorumi kasutaja nimi.

Aga noh eks minu loogika ja jutt on ühte [roppus kustutatud] ja keegi nagu nii aru ei sa mida ma mõtlen.

Lasteaed mis lasteaed ega siin muud ei ole, kui ainult naera Laugh

Muidugi ma ütlen, et ma pole ka paravaablane või mis iganes! Ega minu isik ei ole minu kasutaja võib olla jah Laugh
Nojah... kui foorumi kasutajatel igav ja viitsivad sõdida jännata mingi niisama, et Dr.Kolts solvab kasutajaid noh see on suure inimese jaoks ainult tühine asi.

Saaks aru, et Dr.Kolts kasutaja keda teame avalikult Ivo Kolts nime all ja solvab, laimad nimega Martin Metsakalmistut võimida iganes.
Aga kasutajate vahel selline naljakas nogimine noh ausalt ma ütlen
OLGE POSITIIVSED!!!

Ja lisaks, kui Dr.Koltsi materjal tundub maine ja mõttetu ja ei allu soovitustele noh, siis ei ole ju midagi teha.
Võtke ise asi kätte ja uurige JUHUL, kui te usute, et Häädemeestel või Pärnu lahel on midagi toimumas, aga kui te ei usu. No lihtne ja tark inimene lõpetab teema ja saadab kuradil las õigustavad.

Aga ma loodan, et saate midagi aru ka!
Lihtsalt naljakas on vaadata kasutajaid kui väikesi lapsi liivakastis kaklemas, oleks siis avalikude nimedega isikud VOT siis on teine asi!
#34
Acme, Sa oled asjast ju täitsa valesti aru saanud. Point ongi selles, et antud isik oma kasutajanime taga on hakanud meie eraelusse tuhnima. Piisavalt kõnekas fakt, et asjale mitte läbi sõrmede vaadata.
#35
(17-01-2012, 16:58 )Acme Kirjutas: Nojah... kui foorumi kasutajatel igav ja viitsivad sõdida jännata mingi niisama, et Dr.Kolts solvab kasutajaid noh see on suure inimese jaoks ainult tühine asi.

Ei, see ei ole tühine asi!
#36
Acme - ja ta EI sõima vaid kasutajaid vaid ka inimesi nende taga.
Kahtlusi tema väidete tõesuse suhtes võttis ta kui isiklikke ründeid
ja asus kiiresti "vasturünnakule", kuid nii nagu oleks rünnatud Teda.
#37
Piziingliito, mida sa tegid, et ta hakkas su eraellu tungima?
#38
(17-01-2012, 16:58 )Acme Kirjutas: Kasutaja on kasutaja ja anonüümneisik.
...
Ega minu isik ei ole minu kasutaja
...
oleks siis avalikude nimedega isikud VOT siis on teine asi!
Tõesti, kuidas keegi ennast foorumis näeb. Mina olen siin igaljuhul aliase'ga ehk siis teise nimega (fooruminimega) ja eeldan, et sellest ka tavaliselt lähtutakse. Ehk siis aliaste, varjunimede jmt kasutamisel võiks arvestada ka reaalsete inimestega mitte mõtteliste olevustega. Seega Leenaga nõus.
#39
Tsitaat:Ivo Kolts minu teada ei solva ega mõnita inimesi!
Palun teadvusta siis nii kuidas ikka asjad tegelikult on.

Tsitaat:Kasutaja on kasutaja ja anonüümneisik.
Ma saan aru kuidas sa üritad mõelda, aga see ei vea kuidagi välja.
Sina käisid täna siin foorumis, mitte su kasutaja. Kui ropendad, siis ropendasid sina, mitte su kasutaja. Nagu mingi vastutusest kõrvale hiilimine. See kasutaja kontseptsioon ei tööta ja anonüümsus internetis on üsnagi illusoorne.

Tsitaat:Igatahes kui minu kasutajat hakkaks keegi solvama, laimama, ma ei teeks sellest üldse suurt numbrit. Minu isik ehk nimi pole solvatud vaid tühine mingi foorumi kasutaja nimi.
Siin on tegemist enesepetmisega. Ei pea solvama isegi siis kui inimest otse solvatakse.
Naljakad olukorrad kangastuad, kus peaks helistama inimesele ja ütlema, kuule su kasutaja solvab mind, kutsu ta korrale. Nagu kasutaja oleks mingi teine isik. Ja häkker ütleb politseile, et tema Windowsi kasutajanimi varastas raha teistelt. Palun mõtelgem ikka vastutustundlikult.

#40
Ma üritan teid kõiki siin mõista ja ma pole ka antud teemaga nii väga kursis.
Mina hoian siin kohal suu nüüd kinni.
Kuid paljugi tahaks küsida, kas või välja toodud, et Dr.Kolts on juba eraellu nuhkima tulnud ehk siis peab ta teadma teie kasutajate taga olevaid isikuid pärisnimedega.

Mina soovitan asja lõpetada ja mitte tähelepanu pöörata! Kuid nagu näha, siis tegemist on sõjaga ja sõda sõjaks. Eestlane on kange!

See teema pole minu jaoks nii, et ma olen targem ja lõpetan. Vabandan kõigi ees oma mõtte avalduse suhtes, kuna mulle kui isikule mingi tühi kasutaja ei oma sellist tähtsat rolli, aga meil on interneti jaoks seadused ja politseil on alati võimalus kasutajad välja selgitada ning nagu nii politseiriigis ei jää keegi anonüümseks, kui vaja. Sellega tegele politsei, et välja selgitada, kes võib olla kasutaja nime taga.

Aga jah ega ma ei oska siin midagi öelda. Rõhutan, et meil on seadustega riik!

Tark oskab lõpetada õigel ajal. Seega edu, jõudu ja jaksu! Ärge üle siis pingutage!
#41
(17-01-2012, 17:58 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Piziingliito, mida sa tegid, et ta hakkas su eraellu tungima?
Olin personalis ja julgesin talle soovitada, et võtaks arvesse teiste Häädemeeste teemas olevate inimeste arvamusi ja soovitusi. See oli kõik. Hiljem ei allunud ma tema provokatsioonidele, et maha võtta bännide teemas tema kohta väidetav laim. Minu jaoks oli see sulaselge tõsi, mis lähtus vaid tema poolt toime viidud postitustest Häädemeeste teemas või U2U-de/mailide teel. Bännide teema just selle mõttega tehtud saigi, et kasutajad mõistaksid, kuidas foorumis pole kena ennast üleval pidada. Miks ta näiteks Cassiopeiat ei hakanud ähvardama, sest tema on ju täpselt samapalju administraator nagu Thorondorgi ja mina tol korral? Ilmselt sellepärast, et ta Häädemeeste teemas Koltsi ei kritiseerinud või kuidagi oma erialaga silma ei hakanud. Ma ei oska kommenteerida, miks see isik valikuliselt näpuga näitab. Hakkasin silma sellepärast, et olin aktiivne personaliliige? Aga kas see ikka annab õiguse minu eraellu tungida?
Acme: kas Sinu jaoks pole see juba eraellu tungimine, kui ta eriala kaudu labastab ja töömailidele ähvardusi saadab?
Iga kasutaja, kes siin Koltsi kaitseb või tema "poolt" on, võiks mõelda natuke selle üle, kas tema ise tahaks sellises olukorras olla. Näiteks, kui sa oled kingsepp, siis samahästi võiks hakata ütlema, et sul pole ju haridust, sest kingsepaks ei saada ju ülikoolis ja sellepärast sa ei saagi intelligentne olla. Või sa oled üksnes sellepärast juba "paravaablane", et sa paraweb'i kasutaja oled. Kas see on ikka eluterve suhtumine? Mulle jääb hetkel mulje, et kasutaja lahendused üritab iga hinna eest siin endast positiivset muljet jätta ja enda nahka veel päästa, et ometi mingile infole veel ligi saada ka siin foorumis. Nagu Thorondor juba põhjendas, siis selliste nimede andmine nagu "paravaablane" ja "difloga üle valamine" ei saa kuidagi lähtuda heast suhtumisest siinsetesse kasutajatesse, sest on juba eos halva kõlaga. Ma saan aru, et inimeste maailmavaatelised erinevused ärgitavadki mahlastele "vestlustele", aga kui üks isik lihtsalt ongi otsustanud teiste arvamust konkreetselt ignoreerida, sest tema jaoks pole see sobiv lahendus, siis käidki ju terve elu silmaklappidega? Selle asja nimi on egotsentrilisus.
Ma pole kordagi väitnud, et ma paranähtustesse või kummalistesse nähtustesse Häädemeestel ei usu, ma olen soovitanud, et neid nähtusi võiks teiste soovitustele toetudes veel LISAKS uurida ja see on ka kõik! Kui üks inimene arvab aga, et kuna kellegi teise arvamus pole midagi väärt või on väärt ainult kellegi arvamus, keda ta ise välja valib, siis on see minu arust silmakirjalik käitumine (siia alla lähevad ka need, kes tema nähtust kiidavad/tunnistavad). Seega ei tea ma ka, miks peaksin olema kasutaja lahendused välja pakutud "paravaablase" tiitli välja teeninud. Hetkel ongi tegemist justkui lahterdamise ja üldistamisega.
#42
(17-01-2012, 18:38 )Acme Kirjutas: Aga jah ega ma ei oska siin midagi öelda. Rõhutan, et meil on seadustega riik!

Aga kahjuks või õnneks internetis kehtivad omad seadused......kui neid üldse on wink
#43
Nojah, tõenäoliselt on see häädemeeste teema sedavõrd harvendatud, et mul pole mõtet sinna uurima minna.
Kuidas sa ise hindad, võis su sekkumine tunduda talle ebaõiglane? Või need soovitused ja arvamused võisid sisaldada midagi personaalset?
#44
(17-01-2012, 20:53 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Nojah, tõenäoliselt on see häädemeeste teema sedavõrd harvendatud, et mul pole mõtet sinna uurima minna.
Kuidas sa ise hindad, võis su sekkumine tunduda talle ebaõiglane? Või need soovitused ja arvamused võisid sisaldada midagi personaalset?


Nii huvi pärast, kas Kolts on terve mõistusega inimene sinu arvates ja kuidas Sa ennast temaga võrdleks?
#45
(17-01-2012, 20:53 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Nojah, tõenäoliselt on see häädemeeste teema sedavõrd harvendatud, et mul pole mõtet sinna uurima minna.
Kuidas sa ise hindad, võis su sekkumine tunduda talle ebaõiglane? Või need soovitused ja arvamused võisid sisaldada midagi personaalset?

Sa võiksid natuke teemasse ikkagi süüvida, enne kui kommenteerima tuled järgmine kord.

#46
Toetan ka eespool kõnelejate palvet see konkreetne teema sootuks sulgeda.
See teema tekitab ainult negatiivseid emotsioone ja on toidulauaks trollidele.
#47
Ma ei tunne Koltsi. Kui ta just mõne muu nime all veel ei esine. Ma pole ka UFO-huviline, seega meie teed tõenäoliselt ei ristu.
Seega pean hindama teie kirjelduse järgi. Tundub tasakaalutu, pigem maniakaalne kui mõjutatav.
Kuidas mina teile mõjun, võid ise kirjutada, ma ei solvu.
#48
(17-01-2012, 21:16 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Ma ei tunne Koltsi. Kui ta just mõne muu nime all veel ei esine. Ma pole ka UFO-huviline, seega meie teed tõenäoliselt ei ristu.
Seega pean hindama teie kirjelduse järgi. Tundub tasakaalutu, pigem maniakaalne kui mõjutatav.
Kuidas mina teile mõjun, võid ise kirjutada, ma ei solvu.

Meie kirjelduse järgi on ju teda rumal hinnata. Hinda teda tema enda teksti järgi. Seda on piisavalt mõlemas foorumis.

Mis huviline sina siis oled?
#49
Ma pole teises foorumis ja paremad palad siit on tõenäoliselt eemaldatud.
Huvitavad esoteerilises kontekstis: Shamanism, erinevad meele jne rännakud, inimene kui (para)nähtus, nägemine, ennustamine, majandus, ilm ja ruum, inimsuhted, ajupesu...
#50
Kõik te olete ära unustanud ühe, kuid väga tähtsa detaili. Dr.Kolts on usklik. Minu arvates sügavalt usklik . See määrab Tema käitumise. Mis ei ole jumalast see on kuradist. Usklike puhul teisiti olla ju ei saa.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lahkun foorumist HarriKingo 12 5,568 04-04-2007, 18:12
Viimane postitus: volli

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat