• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO nähtused maailmas aastal 2012
#1
Jätkan siis traditsiooni ja teen teema ka käesoleva aasta UFO vaatluste foorumlaste ette toomiseks.
Keegi adminnidest võiks ka selle ja 2011 aasta teemad teha "olulisteks", et püsiksid UFO teemade
ees ja kasutajad ei peaks siis otsima kuhu oma värskeid leide käesoleva aasta vaatluste kohta
postitama peaks.

Esimeseks juhtumiks on siis väidetavalt püramiidi kujuline (kuju sai trendikaks eelmise aasta jooksul)
"ufo laadne toode" mis "siiberdab" ümber nn keemiajälje mis maha jäänud lennuvahendist. Ise sellest
videost suurt midagi ei arva - traditsiooniliselt värisev ja udune, ning halvasti nähtav mis on oluline on
see, et trendid jätkuvad. Loodan, et see ei jää viimaseks vaatluseks mis meieni jõuab.
Foorum ootab siis Teie arvamusi ja leide mis seda videot ümberlükkavad või toetavad.
Amazing Pyramid UFO filmed, Jan 2012 - YouTube
Vasta
#2
kui lugeda ühe kontaktleri raamatut: http://www.4shared.com/get/vIRaI_8V/Mich...ouba_.html, siis too seltskond väidab, et püramiidikujuliste ufodega asjatavad just nemad ringi.
Vasta
#3
Veel 2 vaatlust Argentiinast sellel aastal:
Inexplicata-The Journal of Hispanic Ufology: Argentina: Anomalous Object at Tres Arroyos (Barrio El Molino)
Inexplicata-The Journal of Hispanic Ufology: Argentina: A UFO Over Suipacha

Üks juhtum ka sealse "ufonduse" ajaloost. Aasta oli siis 1968 kui nähti "halle"...
Inexplicata-The Journal of Hispanic Ufology: High Strangeness: Earth's Shadow Denizens
Vasta
#4
See aasta peaks just rohkem tulema ufosid , " maailmalõppu " aasta siiski ! wink
Vasta
#5
Armas kk2ku-!
Maailmalõppu pole tulemas, aga muutused Maal võivad aset küll leida...
Ka kõigil eelmistel aastatel on olnud palju põnevaid UFO-nähtusi. Paraku on enamus neist jäänud siin foorumis üksikasjalikumalt käsitlemata.
Küll saab neist aga lugeda Excubitorise teemast Files Files:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=3270

Need on huvitavad piltidega inglisekeelsed UFO-ajakirjad.
Kui keelt ei valda saad sealt pilte uurida.

Vasta
#6
Ma olen tõsises paanikas Shock. Pole üldse tore vaadata taevast ja näha kuidas üks täht lihtsalt minema lendab ja hetk hiljem teine tema asukoha võtab. Nad nagu vaataks meid. Omad kogemused.
Vasta
#7
(31-01-2012, 09:36 )silmaaju Kirjutas: Ma olen tõsises paanikas Shock. Pole üldse tore vaadata taevast ja näha kuidas üks täht lihtsalt minema lendab ja hetk hiljem teine tema asukoha võtab. Nad nagu vaataks meid. Omad kogemused.

sa pole ainuke tead...Hrmm

Vasta
#8
kk2ku- Kirjutas:See aasta peaks just rohkem tulema ufosid , " maailmalõppu " aasta siiski ! wink

Õiged märgid selle maailmalõpu ümber.

Vasta
#9
trannot Kirjutas:Nad ei taha midagi halba, kui nad tahaksid, siis olelsid nad ammu rünnanud meid.


Ründeks põhjust küllaga.

Vasta
#10
Kas inimesed üldse teavad millised need tulnukad üldse välja näevad ??
Kõik arvavad et tulnukad on kiilakad ja suurte silmadega.
Vasta
#11
(02-02-2012, 08:21 )silmaaju Kirjutas: Kas inimesed üldse teavad millised need tulnukad üldse välja näevad ??
Kõik arvavad et tulnukad on kiilakad ja suurte silmadega.

Huvitav, mina arvan küll et on karvased ja nokkadega.
Vasta
#12
Seda, milline tulnukas kellegi arvates välja näeb, saab siin teemas kirjeldada:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...t=tulnukad

Enamuse selle teema poste võikski sinna teemasse lisada.
Kui keegi on huvitatud aastal 2012 filmitud-pildistatud UFO-dest, siis on nende uudiste leidmine väga lihtne. Googlele "latest UFO-sightings 2012" ja sealt võib siis välja tuua, mis kellegile huvi pakub ja selle üle ka arutleda.
Selle aasta jaanuaris on seni sinna lisatud kaheksa lugu UFO-dest:
http://www.latest-ufo-sightings.net/2012...-over.html

Nii: mis neist huvitavaim on?
Palju on lugusid Venemaalt, aga on ka Indiast ja Vietnamist ja lingi ülalt saab mandrite ja riikide kaupa UFO-juhtumeid üle vaadata.
Euroopa all on ka Läti ja Soome ja Poola juhtumid.

Vasta
#13
Ma nägin põhimõtteliselt sama assja Tartus. Ufo lendab tähtede seas. Muidu ei oleks arugi saanud et see ufo, aga ta lihtsalt lendas minema.
Vasta
#14
Kas keegi on üldse kunagi mõelnud , et nad võivad ollla sarnased inimestele ?
Vasta
#15
Tulnukate võimalikud väliskujud Aigar Säde kodulehe tõlkekirjandusest Sinise planeedi projekt ja Projekt Pulsar.
Vasta
#16
Kindlasti on sellest ka varem juttu olnud aga tõstatan teema veelgi. Küsimus - mida teeksid sina kui sul on võimalus vaadelda anomaaliat taevas mõistliku aja jooksul, ma mõtlen minutite, mitte sekundite siis. Loomulikult haaraksin mina oma kaamera või telefoni järele ning leiaks STABIILSE pinna et tekitada küünarnukkidega statiivi effekt. 80% aga videotest on nii ebardlikult filmitud, pilt hüppab kargab värsieb, objekt on tihtipeale plaanist väljas. Mul tekibki küsimus kas need inimesed 1. lihtsalt lollid ega saa aru mis asi on kaamera 2. nii erutunud et ei suuda mõelda loogiliselt 3. või on asi tahtlik ehk asi on fake. Mis te arvate sellest ja kuidas ise käituksite?
Vasta
#17
Ma ei arva, ma tean:... suu vajub erutusest lahti. Teen ebaloomulikke liigutusi, ahmin õhku ja püüan...
püüan... leida seda,... moblat, ei kaamerat! See ei hakka, raisk, tööle! Saan lõpuks selle käima ja üritan
... joostes ja komistades UFO`le järgi jõuda, et soodsamat kaadrit saada. Ähmiga, filmin "puusalt" ja
omaarust päris stabiilselt, isegi hästi.
Tund aega hiljem... käed ikka veel värisevad ja ma ei suuda kolmest sõnast koosnevat lauset moodustada.
Kust ma tean seda?
Vasta
#18
Ma ise ei jõudnud kaamerat välja võtta.Se oli kadunud kui mobiili käima panin.Sad
Vasta
#19
Selle aasta UFO-uudiste jätk.
Saab lugeda 1.jaanuarist alates kuni tänase kuupäevani välja:

http://www.ufocasebook.com/currentyeararchives.html

Üks huvitavamaid 11.veebr. lugu Itaaliast. Nimelt sõitis üks noormees Palmanovast tagasi koju Codroiposse, kuskil kella 23.20 paiku ja nägi ühe teeristi lähedal üht kummalist olendit kõndimas. Olend oli väga pikk (u. 4 meetrit). Noormees suunas talle valguse ja nägi olendi jalgade kõõluseid. Olendi pea oli koonusekujuline. Siis sõitis üks auto mööda ja ta üritas juhti nähtust tulede vilgutamisega hoiatada, aga kui uuesti teele vaatas, oli olend kadunud.
Öeldakse veel, et juhtum on Itaalias äratanud suurt tähelepanu.
Lisatud pealtnägija jutu põhjal joonistatud pilt:
http://www.ufocasebook.com/2012/italyalien.html

Nii naljaks, et kas anunnakid juba kohal? Smile

25.veebr. on video Rooma lennuvälja kohal filmitud UFO-st:
http://www.ufocasebook.com/2012/videoromeairport.html
Uudises öeldakse, et ehkki objekt on videol tilluke, on ta tegelikult hiiglaslik, ümmargune ja hõbedane.
Videos näha, kuidas UFO lennuki läheduses tiirleb.

Vasta
#20
Selliseid võite näha ulmefilmis" Maailmade sõda"........
Vasta
#21
(07-03-2012, 20:53 )Müstik Kirjutas: 25.veebr. on video Rooma lennuvälja kohal filmitud UFO-st:
http://www.ufocasebook.com/2012/videoromeairport.html
Uudises öeldakse, et ehkki objekt on videol tilluke, on ta tegelikult hiiglaslik, ümmargune ja hõbedane.
Videos näha, kuidas UFO lennuki läheduses tiirleb.

Minu meelest lendab ta küll sellest startivast Airbusist oluliselt kaugemal ja ei tee sellest üldse välja, ümber tiirlemisest rääkimata. See võib olla mõni üle Rooma Sitsiilia poole lendav lennuk.
Arvatavasti startis Airbus idapoolselt stardirajalt lõunasse, sest väga tugev päikesepeegeldus oli tiibadelt ja kerelt (lennujaamahoone on kahe raja vahel) ja ka UFO helkis samuti allapäikest. Olen ise näinud kus üks lennuk teise järel päikesepeegelduse ajaks väga heledaks punktiks muutub.
Vasta
#22
Tooks siis rahva ette ühe juhtumi Columbiast kus ajakirjanik nägi lendavat UFOt.
Hiljem selgus (vähemalt sain nii aru, et lood seotud aga ei pruugi), et selle UFOga
seostati ka ühes järves toimunud kalade massisurma. Peale UFO ülelendu ja selle
käigus kiirte saatmist järve tõusid kalad pinnale surnult ja kõrvetatud soomustega.

Photojournalist Films Flying Saucer UFO, Report from Colombia News – Video | DBKP

Lisaks veel 4 osaline lugu Uruguai relvajõudude UFO uuringutest:

Uruguay Air Force Openly Researches UFOs for More Than Three Decades – Interview with Colonel Ariel Sanchez (Part I)
Uruguay Air Force Openly Researches UFOs for More Than Three Decades – Interview with Colonel Ariel Sanchez (Part II)
Interview with Colonel Ariel Sanchez (Part III) – Uruguay Air Force Openly Researches UFOs for More Than Three Decades
Interview with Colonel Ariel Sanchez (Part IV) – Uruguay Air Force Openly Researches UFOs for More Than Three Decades
Vasta
#23
See esimene siis järjekordne näide, kuidas UFO-d siin surma külvavad. Või siis need uudsed militaristlikud lennuaparaadid, mida me seni veel ainult UFO-deks saame nimetada.
Urugai kohta lugesin hiljaaegu just Files Filersi uudistest.
Tuleb välja, et see väikeriik on üks esimesi Lõuna-Ameerikas, kus UFO-nähtusi juba 1979.a-st saadik registreeritakse. Sinu toodud failil, aga kirjutatakse, et avaldatud lausa 50 aasta X-failid.
Igatahes UFO-de uurimine olevat sealse Air Force (FAU) üks igapäevatöö osa.
Näiteks Tsiilis loodi alles 1997.a. Center for the Study of Anomalous Aerial Phenomena (CEFAA) – Anomaalsete Õhunähtuste Uurimise Keskus.
Tore, et need Urugai relvajõudude uuringud avaldatud on. Põnev lugemine!Smile
Vasta
#24
(15-03-2012, 19:07 )kk2ku- Kirjutas: Ma ise olen mõelnud , et millised need UFOD siis on ? Miks neid üldse ufodeks hüütakse?

Vastaks kaks küsimust ühe vastusega - UFO on lühend inglise keelsest nimetusest Unidentified Flying Object. Eesti keeles võiks ju nimetada neid TLO (Tuvastamata Lendavad Objektid) ning ega nad oma definitsiooni järgi muud ei olegi, ehk siis UFO näeb välja nagu üks taevas liikuv asi, mille olemuses sa ei ole kindel.
Vasta
#25
(15-03-2012, 19:07 )kk2ku- Kirjutas: Ma ise olen mõelnud , et millised need UFOD siis on ? Miks neid üldse ufodeks hüütakse ?
Nielanderi jutule pikemalt lisaks - UFO. Ja kui inglise keelt oskad, siis võid jätkata sellega - UFO.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Huvitavaid ufo-juhtumeid kogu maailmast Müstik 208 123,640 30-01-2024, 09:26
Viimane postitus: akkillus
  UFO uudised ja nähtused maailmas aastal 2014 excubitoris 89 71,059 07-08-2023, 10:28
Viimane postitus: xcad
  Põnevaid UFO-juhtumeid Tšiilist. Müstik 18 13,909 04-02-2020, 15:40
Viimane postitus: Nielander
  UFO video klipid levis 13 12,296 18-03-2018, 10:03
Viimane postitus: Tinar
  UFO-uuringute arhiivid. Müstik 82 55,234 26-07-2016, 12:18
Viimane postitus: Müstik
  UFO-uuringud ja ufonähtused Venemaal. Müstik 45 38,521 11-04-2016, 10:36
Viimane postitus: Müstik
  UFO uudiseid 2015 aastal Müstik 41 36,072 15-10-2015, 23:06
Viimane postitus: Black Goat
  UFO vaatlused Juuli lõpust ja Augusti algusest - kompilatsioon brb 0 6,428 06-08-2015, 00:35
Viimane postitus: brb
  Värsked UFO vaatlused Euroopas ja Ameerika - Juuli 2015 brb 1 6,648 01-08-2015, 12:34
Viimane postitus: kents27
  UFO Hawail ? brb 1 5,658 27-07-2015, 14:31
Viimane postitus: vasamasa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat