Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maagia
#1
Oleks vaja teada selliseid maagia vms asju. Näiteks tegime sõpradega sellist asja, üks on pikali maas, teine hoiab pikali maas olijal jalast kinni ja kolmas tõstab jalga vaikselt üles ja mingil hetkel laseb vaikselt alla tagasi ja siis peab selline tunne tulema nagu see tõstetav jalg läheb teisest jalast allapoole vms.

Eniveis, tahaks rohkem selliseid asju teada. Ei osand otsida ka kuskilt...
#2
ole nagu koer.. ja siis hinnga kiiresti mingi 100 korda maas.. ja siis tõuse püsti.. Mingi jupp aega oled siis nac grazy.. kunagi sai tehtud.. pilt kadus vahel eest ää ja mudu lollusi sai tehtud LaughLaughLaugh
#3
Ma olen ka seda "koera" teinud, mul ei tulnud välja. Meie tegime nii et pärast püsti tõusmist hoitsime hinge kinni kuni teadvus ära kadus. Sõbranna oli ükskord viis minutit ilma teadvuseta, tavaliselt oli ta 1-2 minutit. Mulle räägiti et see on ohtlik ( võib ära lämbuda) ja pärast seda polegi ma seda enam proovinud....üldiselt ma ei usu et tegemist on maagiaga
Mingeid muid värke sai ka tehtud aga neid on raske seletada, ma ei mäleta ise ka kuidas need täpselt käisid
Natuke sai mingite loitsudega ka jamatud:
Üks inimene pidi voodis selili lamama. Kõrval laua peal on küünal ja teised inimesed lähevad rivis küünla juurde, igaüks pidi eraldi mingit loitsu kordama. Kui olid selle ära öelnud pidi uuest rivi lõppu minema. Lõpuks pidi voodis lamav inimene õhku tõusma. Loitsu ei saanud kunagi ära lõpetatud, sest keegi hakkas alati naerma. Loits oli väga imelik, üldiselt ma arvan et see oli lihtsalt kellegi poolt välja mõeldud. Igastahes mul on see siiamaani meeles.....
Kuskilt lugesin väiksena mingeid vaimude väljakutsumise mooduseid. Keegi siin foorumis varem ka rääkis kuidas üks vanatädi peale peeglite ja küünlaga jamamise tuleb ja hinge ära võtab. Seal oli veel mingi moodus kuidas enda tulevast kaasat peeglist ja unes näha. Mina pole neid kunagi proovinud, sest kui mingi tädi järski uksest sisse tuleb siis ta ei jõuagi mult hinge ära võtta sest ma suren ennem hirmu kätte ära Bleh Tegelikult ma ei saa sellest aru, et kuidas ta mult hinge ära võtta saab. Tädi laseb jalga ja mina suren ära...või jääb minust järele zombi?
#4
See koera tegemine baseerub minuarust süsihappegaasi lämmatusel, verre tungib liiga palju süsihappegaasi, mis minuarust lülitab aju korraks välja või midagiBleh täpselt ei mäleta, midagi aju tööga oli seal tegemist. Ma proovisin ka seda ükskord, lõpetasin krampidega ja kukkusin peaga vastu kappi, olen raskema kaaluga samuti, ning sõbrad ei jõudnud mind kinni püüda. Pärast oli lahe vaadata videot, mis siis päriselt juhtus.

Ajaa, kas see teema juba ei ole siin kusagil, ja kas sellest pole mitte räägitud?
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
... üks vanatädi peale peeglite ja küünlaga jamamise tuleb ja hinge ära võtab ...
Ehk aitaks vanatädi vastu seesama nipp, mida Kivirähu rehepapp surevale kiltrile soovitas? (Kes pole lugema juhtund - see on nali, niiet ärge pärige, kui nalja soovite saada, lugege).
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
...üldiselt ma ei usu et tegemist on maagiaga

Tegu ei olegi maagiaga.. See on mingi stuff werk. Põhimõtteliselt loe esimest posti ja saad aru mida soovitakse, kuigi ma arvan, et said ikkagi aruBleh
#7
Kle wolfgirl ega sa täpselt ei mäleta mis loitsu peab sõnuma........või teab keegi mingit head foorumit kust saab mingit siukest jama.....või teab ise keegi midagi?
#8
Jap põhimõtteliselt siia võix küll mingit selliseid asju kribada.. Lahe jälle mingi uus lollus ää teha... Bleh eniwey BlackOut.. mu lemmik (A)
#9
Meie ei hinganud 100 korda järjest, u kolmkümmend. Täna proovisin sada korda järjest, äärepealt oleks ropsima hakanud:S....mul on eriti fun, sest kui keka tunnis näiteks 400 m jooksus lõpuspurti(Laugh) teen siis tekib selline tunne et hakkan poolel teel oksele....üldse pingutada ei saa

Loitsudega ei tohi jamada Bleh....ei saa öelda mis see täpselt oli....arvatavasti ei annaks ma õiget kirjapilti ka.... oli mingi hookus-pookuse ja simsalabim'i baasil põhinev

Mul sõbranna lendas ükskord "koera" tegemisel peaga vastu kivi....õues proovis, muru peale oli pehme maandudaLaugh

Siis oli veel selline asi, et panid kaks kätt kokku, umbes samamoodi nagu palvetades pannakse, käe ülejäänud osad(randmed jne) peavad olema samal kõrgusel nagu käelabad...umbes nagu tekiks sul rinna ja käte vahele trapetsi kuju. Käsi tuleb koos hoida, keegi teine teeb samal ajal mingeid liigutusi su käte kohal....neid täpselt ei mäleta aga olid vist sellised et keegi nagu seoks sul käed kinni. Tegelikult piisab sellest kui hoida käsi samamoodi umbes üks minut koos ja kui proovid käsi lahti võtta(tee seda aeglaselt), tunned et nende vahel oleks nagu mingi magnetiline side.
Samamoodi sai kividega tehtud, otsisid kaks ühesugust kivi...kruusast piisas. Panid mõlemal siledamad küljed kokku ja siis hoidsid neid mõnda aega. Kui hakkasid kive aeglaselt üksteisest eraldama siis oli tunda et need tahavad uuesti kokku tõmbuda.

Siis oli veel käte üles tõsmine. Üks inimene seisab lõdvestunult vastu seina. Teine inimene võtab tal kätest ja teeb mingeid liigutusi( neid ei mäleta peaaegu üldse)....igastahes seal tuli kordamööda käed risti panna...vasak käsi peal ja siis parem käsi peal, uuesti vasak käsi jne. Siis lasid kätest lahti. Siis tuli hakata mõlema käe juures kutsumis liigutust tegema (teate küll kuidas näpuga näidatakse "tule siia" ,niimoodi teedki). Siis hakkavad sellel inimesel käed üles tõusma kes vastu seina seisab. Vahepeal võid ainult ühe käega kutsuda, siis tõuseb üks käsi kõrgemale kui teine....teine käsi jääb samal ajal paigale. Sellel kelle käsi tõstetakse on selline tunne et keegi nagu võtaks talt käe alt kinni ja tõstaks neid kõrgemale.

[Muudetud: 5-1-2005 Wolfgirl]
#10
Seda käte ka kivi värki ma tean. Me tegime seda siin päris tihti:kar:
#11
Jap, aga see on jama.. See on midagi sellist, et kõikdel asjadel, kaasarvatud inimestel on magnetiline jõud ju.. Nad tõmbavad üksteist... Nagu Maa aind see võimsam.. Mingi stuff, et kui hoiad käsi koos, et siis tegib mingi nac tugevam side ja ei ole nii lihtLaugh eraldadaLaugh or smthg

Aga seda käte värki tahaks teada... Bleh äkki on midagi, mis funkab kahLaugh

Loitsudega ei tohi jamada ....ei saa öelda mis see täpselt oli....

Mix ei saa??? c'mon sa ei usu seda jama, et kärvad maha, kui räägid.. Bleh ma küll räägiks siis kõigile Bleh
#12
Ma olen ka väiksena seda käte üless tõusmisi teinidBleh,tuli välja ka, päris lahe tunne oli nagu mingi :vaim: oleks neid üless tõstnud.Bleh
#13
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
... üks vanatädi peale peeglite ja küünlaga jamamise tuleb ja hinge ära võtab ...
Ehk aitaks vanatädi vastu seesama nipp, mida Kivirähu rehepapp surevale kiltrile soovitas? (Kes pole lugema juhtund - see on nali, niiet ärge pärige, kui nalja soovite saada, lugege).

Kas see nipp oli seotud hernesupiga?
Ma enam eriti hästi ei mäleta.
#14
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Wolfgirl
... üks vanatädi peale peeglite ja küünlaga jamamise tuleb ja hinge ära võtab ...
Ehk aitaks vanatädi vastu seesama nipp, mida Kivirähu rehepapp surevale kiltrile soovitas? (Kes pole lugema juhtund - see on nali, niiet ärge pärige, kui nalja soovite saada, lugege).

Kas see nipp oli seotud hernesupiga?
Ma enam eriti hästi ei mäleta.

Jaa, jaa - mäletad küll!
#15
keegi võiks selle teema prügikasti ajada...
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat