Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tundmatud sõnad
#1
Paar päeva tagasi juhtus midagi väga imelikku.
Kuna meil on kahekordne maja, istusin allkorrusel läpakaga ning tundsin, et keegi jälgib mind ... see oli väga imelik tunne (varem pole midagi sellist kogenud). Otsustasin kella 1 paiku arvutis oleku lõpetada... läksin ülesse korrusele ning koguaeg oli kuidagi kõhe ja külmavärinad, hirmutunne.
Läksin voodisse (hirmutunne kestis ikka) ning üritasin magama jääda.
Magama jääda ma ei saanud, kuna tundsin, et keegi jälgib mind. Mingil hetkel (arvatavasti poolunes olles) hakkas mu mõttes jooksma kolm sõna, mis meenutab ladina või itaalia keelt ... ning need sõnad kordusid mitu-mitu korda ning hirmutunne muutus suuremaks. Üritasin mõtteid mujale viia, kuid ikka need samad kolm sõna ... otsustasin need üles kirjutada.
Muidugi häälduse järgi: COLOSSA SO PERTO
Otsisin ka ise selle kohta informatsiooni, kuid kahjuks eriti targemaks ei saanud.
Loodetavasti oskab keegi tark mind siin aidata Smile
NB! Vabandust, kui postitasin selle valesse kohta ... ei osanud mujale panna.
Vasta
#2
Halvasti otsisid informatsiooni siis.
Vihje: portugali keel.
Vasta
#3
Aitähhh vihje eest .
Vasta
#4
huvitav on see teema.üritasin siin ajaviiteks leida neile sõnadele tõlget sain teada et so perto tähendab "NII LÄHEDAL"aa COLOSSA sellele tõlget ei saanud!
Oleks huvitav teada kes sinuga ellumusi rääkis ja mida ta sulle nede sõnadega öelda tahtis,kui ta sinuga veel suhelda püüab siis kirjuta sellest ka meile kindlasti!
hetk tagasi avastasin just et ka ladina keeles on olemas tõle sõnadele so perto see oleks siis "nii avastati"
Vasta
#5
Kindlasti kirjutan sellest siia , kui midagi peaks veel olema .
Mind huvitab see et kui keegi üritas mulle midagi selllega öelda siis mida see peaks tähendama, kuidas seda tõlgendada ? Sest ise ma sellliseid võõrkeeli ei valda , ning ise ma neid välja ei saanud mõelda , kuna need sõnad on olemas ...

Mida see Colossa tähendad võib , võimalik et ma kirjutasin selle valesti ( võis ka olla rohkem tähti )
Vasta
#6
ma üritan seda colossat tõlkida aga võimalik et sa kirjutasid selle valesti!aga uurin veel edasi kui midai leian siis annan teada sina hoia kõrvad kikkis äkki tuleb veel infi Blehwink
Vasta
#7
Colosseum.
Vasta
#8
ladina colosseus = kolossaalne
Vasta
#9
Ma ise olen näinud unenägu milles näen või lausun sõna Swalchuk.
Vasta
#10
Midagi uut : folheto los colonello ?????????? ( võimalik et ka need võivad olla valesti kirjutatud , kuna ma kirjutasin need nii nagu hääldan )
Sellesuhtes et , ma loodan väga et ma kujutan ise neid endale ette :/Või kuskilt on lihtsalt enese teadmata külge jäänud ... Sest kõhe on kui need sõnad mõttes jooksma hakkavad Sad
Vasta
#11
Kas sul on kunagi minevikus nähtud-kuuldud mingi portugali- või hispaaniakeelne film tugeva mulje jätnud? Portugali keel on minu meelest väga ilus keel. Vaatad sa äkki palju hispaaniakeelseid seebikaid?

Kui vastad eitavalt, siis võiksid uurida oma suguvõsa. Eestlaste (eriti rannarahva) seas on palju portugali meremeeste sohilapsi. Siis "geenimälu" (mis iganes selle nähtuse taga teaduslikus mõttes ka on) annab endast märku.
Vasta
#12
колосса запрета- koloss on lukus,keelatud
Vasta
#13
Ei , ma pole kunagi huvitatud olnud portugali- või hispaania keelsetest filmidest , ning seebikaid ma ka ei vaata, vahest harva .
hmm , loogiline tundub see "geenimälu" .
Vasta
#14
See sõna (COLOSSAL SO PERTO)-Meeletult lähedal seda sa peaksid nüüd hoolega mõtlema mida ta sulle ütles. Kuna hetkel ei oska enam täpsemalt aidata.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat