Teema hinnang:
  • 3Hääli - 2.33 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nõidade suvelaager juuli 2011
#76
Kõige lollikindlam kaitsetehnika - ära käpi, ära näpi, ära topi...
Vasta
#77
(30-11-2011, 11:47 )Celtic Kirjutas: Kõige lollikindlam kaitsetehnika - ära käpi, ära näpi, ära topi...
Et siis "lõuad pidada ja edasi teenida!". "Šveijk" Angry

Hambapastat tuubi tagasi toppida ei saa; kui näpu oled andnud, siis lähed kõige naha ja karvadega.

Aga isiklikult mina pean seda inimloomuse veetleivamaks omaduseks. Seda uudishimu nimelt.
Vasta
#78
(30-11-2011, 11:47 )Celtic Kirjutas: Kõige lollikindlam kaitsetehnika - ära käpi, ära näpi, ära topi...

Oluline on nurgas istuda ja väriseda.
Vasta
#79
Aga milleks meile elektrikud, kui iga mats usub, et paljalt teadmine, et pluss ja miinus ei käi kokku, annab neile õiguse vahetada püstiku kaitsmeid...

Milleks meile arstid, kui iga mats usub, et paljalt teadmine, et kops käib siiski ülevalpool maksa, annab neile õiguse sooritada kirurgilisi protseduure teiste kallal...

Milleks meile autojuhid, kui iga mats usub, et paljalt teadmine, et rool on ümmargune, annab neile õiguse juhtida ohtliku veosega veoautot läbi kesklinna tipptunnil...

Ja nii edasi. Ja sellel kõigel ei ole nurgas istumise ja värisemisega mitte kõige vähimatki seost. Ja kes sellest endiselt aru ei saa, see ongi loll ja peabki tappa saama, ent ärge kultiveerige seda ajuhaigust ka teistele ülima tõe pähe.
Vasta
#80
Teeks nii, et igaüks ise teab mida teeb (ja vastutab). Peaasi, et pärast ei tuleks teisi süüdistama endaga juhtunus.
Vasta
#81
Kage - rumaluse kvantitatiivne kasv ei tule elukeskkonna kvaliteedile kasuks.
Vasta
#82
Ühel Säde parasiitluse loengul, kui ta tutvustas põgusalt seda sama energia tagasivõtmise ja süsteemi hävitamise meetodit, jäi tema jutust küll kõlama ka hoiatav noot. Minu mäletamist ja arusaamist mööda pigem selle "kättemaksu" suhtes, seega ei tekkinud mul mingit tahtmist seda uisapäisa katsetama hakata, eriti kui nendest asjadest põhimõtteliselt mitte midagi ei tea ka.

Samas olen iseenda "tarkusest" sarnast meetodit kasutanud hirmust vabanemiseks, kus tegin lihtsa taotluse, et mingu mul see hirm tagasi sinna kust see tuli ja see aitas. Samas mu maailmapilti ei mahu väga selline iseenesest sõltumatu energia varastamise variant, selles mõttes, et inimene ise järelikult annab ära oma energiat. Ja samal loengul jäi Säde poolt kõlama veel ütlemine, et parim kaitse on kaitsetus, sest siis saad sa kohe teada, kui sind rünnatakse. Tal on võib-olla siis mingi oma tehnika, kuidas ta rünnakule vastab aga ma pakun, et lihtne inimene, kui ta saab aru et teda rünnatakse improviseerib miskit nii või naa kas siis teadlikult või mitteteadlikult. Ei pea tingimata pidevas kaitseseisundis olema, usaldada ennast rohkem ja elu ka siis rahulikum, saab muudele, tähtsamatele asjadele elus keskenduda. Smile
Vasta
#83

Lehmadele saab manustada hormoone, mis nende piimatoodangut tõstavad - lehmale jätavad need hormoonid "mulje", justkui tema vasikas oleks nälgimas ja nii üritab lehm enda läbipõletamise/kurnamise hinnaga suurendada oma piimatoodangut.

Midagi sarnast teevad parasiit tulnukad ka inimeste kallal, kuid lisaks toitudesse lisatud mürkidele ja hormoonidele üritataske inimeste emotsioone üles kütta, et energiat veelgi paremini kätte saada: kellele põnev jalgpallivõistlus (no võidaks ikka meie omad!), kellele unistus S-klassi Mercedesest (küll ta on ikka ilus, suur, kiire ja läikiv!), kellele unistus suurest villast (küll ta on ikka avar, mugav ja uhke!), kellele unistus toatäiest viinast (küll ma saaks ikka pika joomingu siis teha!), kellele unistus imeilusast voodikaaslasest (küll ma siis ikka möllaks!), kellele unistus suurest varandusest (küll ma siis alles shoppaks!), jne, jne.

Selle asemel, et lehm järaks pidevas näljas olles rohtu tapamaja ootava lihakere ja äravõetava piima tootmiseks, võiks lehm uurida maailma, vaadata tähistaevast, ning mõtiskleda elu olemuse üle - nii muutuks lehm iseenda peremeheks, ning sureks oluliselt targemana/valgustatuna kui ta sündis - ehk toimuks hinge ja vaimu areng, mis ongi elu tegelik eesmärk.
Sarnane "valgustumine/avardumine" hakkaks olema ka inimestega, kui me raputaks oma kukilt maha parasiit tulnukad.

Kristlik-shamanistlik egregor kaitseb praegust parasiitide orjandusliku süsteemi, ning üritab iga hinna eest vältida inimeste teadlikuks/valgustatuks saamist: põhimõtteliselt võiks (tegelikult lausa peaks!) iga inimene olla selgeltnägija: see on elu loomulik osa, kuid sellega kaasneb "telgitaguse nägemine", kuid see paljastaks hetkega meie kukil elavad parasiidid.
Vasta
#84
Kui ma mingil põhjusel peaks enda vastaseks Sädet, kas ma peaksin siis rääkima kristlik-sädelik süsteemist? Või kui minu vastaseks oleks islamiusk, kas peaksin siis rääkima kristlik-islamistlikust süsteemist?

Või on see meelevaldne kristluse ja šamanismi ühendamine sinu enese eralõbu?
Aga ses suhtes tasub küll Sädele au anda, et tal on jube hea oskus ullikesi enda müügimeesteks teha, kusjuures müügimees ise usub enese müüdavasse. Eelnevalt herr Vilberg, kes jooksis lõppeks täitsa lühisesse raiudes kui rauda, et ta pole Säde hääletoru, kuigi tänase päevani levitab, kopeerib, kuulutab materjali nii trükis kui netis. Nüüd siis läbipõlenud teadlane, kelle põhjatu uudishimu sai järsku justkui uue hingamise.
Vasta
#85
Kui ma midagi uut loen, siis ma ei lase loetut kohe oma teadvusse, vaid lasen loetu oma sisemiste väärtushinnangute filtritest läbi - omaks võtan vaid selle osa, mis kattub minu sisemiste värtushinnangutega - sarnaselt olen ma käitunud ka Säde poolt tõlgitud ja kirjutatud teoseid lugedes.

Kristlik egregor väldib inimeste valgustatuks/teadlikuks saamist - foorumis on kristliku maailmapildi mädapaisetest VironShaman üsna põhjalikult rääkinud nii otse kui ridade vahel (kui kristlastel on vastuväiteid, siis avaldage igale lihtsurelikule oma detailsed teadmised teispoolsuse kohta - kui te seda ei tee, siis millest me räägime!).
Shamanistlik egregor väldib inimeste valgustatuks/teadlikuks saamist - foorumis levitab Celtic pidevalt maailmapilti, kus "tavline lihtsurelik" ei peaks olema teadlik teispoolsuse detailidest (kui shamaanidel on vastuväiteid, siis avaldage igale lihtsurelikule oma detailsed teadmised teispoolsuse kohta - kui te seda ei tee, siis millest me räägime!).
Seega on kristlik ja shamanistlik egregor suhtumises inimeste vaimsesse orjastamisse ühesugune: siit ka minu lähenemine, et tuleks rääkida ühtsest inimesi orjastavast kristlik-shamanistlikust egregorist.
Minu sügav arusaam/veendumus on selles, et iga inimene peaks saama selgeltnägijaks, kuna see on elu loomulik osa.

Kui kellegil peaks olema veelgi laiem ja mõistlikum maailmapildi/teispoolsuse käsitlus kui Sädel, siis ma olen avatud seda kuulama/uurima, ning kui ta kattub minu arusaamadega, võin sealt ka midagi suuremal või väiksemal määral omaks võtta.

Vasta
#86
Pankade kontrolli all olev majandussüsteem väldib inimeste rikkamaks saamist, kui pankadel on vastuväiteid, siis jagagu lihtsurelikega oma detailseid teadmisi teispoolsuse kohta - kui te seda ei tee, siis millest me räägime!

Seega nüüd on meil lahendused loogika järgi olemas šamanistlik-panganduslik süsteem.

Teeks asja huvitavamaks ja lisaks sinna juurde ka Bilderbergi grupi, need ju kah lihtsurelikega oma teadmisi ei jaga. Või vabamüürlased??? Oioioi...

Šamanistlik-vabamüürlaslik-pank???
Vasta
#87
Shamansitlik-kristlik-vabamüürlaslik-pank on õiges suunas üldistus, kui käsitletakse inimeste orjastamist.

Aga Celtic võiks veidi pikemalt kirjutada, miks ei tohi kõik inimesed olla shamanismi vaatepunktist lähtudes valgustatud ja teadlikud elu ja teispoolsuse detailidest - kui seda siiralt ja ausalt teha, siis peaks ühel hetkel välja jõudma aktsioomideni "tulnukate juhtmed minu kuklas lihtsalt sunnivad mind selleks, edasine ei kuulu enam arutluste alla!" - mina olen selle läbi näind, ning edasine on vaid tehnilise vormistamise küsimus, kuidas Celtic panna selliste faktide ette, mida ta enam eitada ei saa oma analüütilise mõistusega.

Vasta
#88
Aga palun:

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5764
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4112
Vasta
#89

1) Salateaduste teema nõrk koht: kui lollid pole võimelised teadmisi mõistma, siis võiks neile ju südamerahus teadmisi jagada, kuna nad neid teadmisi niikuinii ei mõistaks.

Analoogia: kui roostes Lada omanikule anda uus tippklassi Mercedes, siis ei oskaks ta seda isegi käima panna, kuna süütevõtme asemel on sõrmejälje lugeja pealt auto käivitamine - ehk Lada tasemel oleval autojuhil jääks Mercedes tarbetuna seina äärde seisma (selle osa peale rajab Celtic oma väidete selgroo).
Kuid paljud Opeli ja Fordi omanikud, kes suudaks Mercedese mugavusi teadlikult kasutada jäävad sellest ilma Mercedese liiga suure hinna tõttu - ehk paljude mõistmisvõimeliste inimeste eest varjatakse salateadmisi, tagamaks orjandusliku süsteemi jätkumist (seda osa ignoreerib Celtic täielikult).

2) New Age õpetuste teema nõrk koht: inimene võiks vabalt omandada füüsilises kehas olles spirituaalsed/hingelis-vaimsed teadmised kõiksusest.

Kui inimene jääks "pimedana" (kõiksusest äralõigatuna) oma füüsilise keha külge (nagu Celtic soovib), siis oleks ta ideaalne "lüpsilehm" parasiitidest hingevarastele, ehk "pimeduse" propageerimine tagab orjandusliku süsteemi jätkumise.

Hingede/vaimude peenmaailm lõi meile tajutava füüsilise maailma: kui hinged/vaimud poleks soovinud teadmiste/valgustatuse ülekandumist füüsilisse maailma, oleks nad seda suutnud ka edukalt teha, "timmides" füüsilise maailma parameetrid selliseks, mis välistaks mistahes hinge/vaimu teadvuse ülekandumise füüsilisse maailma.
Kuna selgeltnägijate näitel on sellised hinge/vaimu teadvuse ülekande kanalid olemas, siis pole Celticu poolt promotav pimedus ja orjanduslik kord hingede/vaimude peenmaailma taotluslik eesmärk, vaid mingite madalama taseme parasiitide looming.



Minnes isiklikuks: mul on olemas telepaatia kogemus, selgeltnägemise kogemus teistelt üle kanduvate emotsioonide näol, ning astraalis lendamise kogemus - kõige selle juures pole ma nö "lolliks läinud" - sarnaselt ei läheks ma lolliks, kui ma näeks muid "telgitaguseid", kuidas parasiitidest tulnukad inimesi energiast tühjaks lüpsavad - seega pole minu näitel tegu mingite "mõistlike piirangutega", vaid pesuehtsa katsega säilitada orjandusliku korda teadmiste leviku piiramise kaudu.


Kokkuvõte: Celticu linkide abil näitasin ma ära tema soovi praegust parasiitide poolt viljeletavat orjandusliku süsteemi säilitada.
Vasta
#90
Ära alahinda roostes Lada omanikke wink
Vasta
#91
Millest sa järeldad, et pole lolliks läinud? Sa olid ju loll juba enne, kui kõike jama praktiseerima hakkasid...
Vasta
#92

Kindlasti on palju inimesi, kes kaotaks mõistuse, kui neile teha võimalikuks telepaatia/selgeltnägemise/astraal-lennu kogemus: nad langeks masendusse, või jooks ennast surnuks, kuna nende "maailma alustalad" variseseks liiga suure/kiire valgustatuse/nähtu sügavuse tõttu kokku.
Minuga midagi sellist ei juhtunud: ma elan oma igapäevast elu edasi, ning üritan veelgi rohkem teada saada.

Formaalselt tähenab "loll" seda,et inimene ei suuda asjadest aru saada, või asju mõista: mina olen suutnud kõiki isklikult kogetud meelteväliseid kogemusi mõista, ning suudan nende olemust ka teistele selgitada füüsilise reaalsuse keeles.
Seega ei saa ma aru, mida Celtic mõtles mõiste "lolliks minema / loll olema" all.


Vasta
#93
Usklik usub, et temaga juhtunu, olgu mistahes asi, on issanda õnnistus ja ainult issanda õnnistus. Selle uskumuse on temasse sisendanud eelnev kogetu, ehk tema usuline arusaam maailma toimimisest. Sa võid säärasele rääkida tõenäosusteooriatest ja kokkusattumustest ja millest iganes, usklik näeb ja kogeb neidsamu asju siiski ainult ja ainult läbi iseenese eelduste ja arusaamade.

Nii ka sinuga. Kirjeldad väga tabavalt, et loll on see, kes ei suuda asjadest aru saada või asju mõista, nii ka sinu enesega. Sa ei saa aru või ei mõista ning seda väga lihtsal põhjusel - sinu eeldus on, et kõik vaimsed õpetused üle ilma sobituvad kokku ning need osad, mis kokku ei sobitu, on üleliigne ballast. Tegelikkuses on kõige väärtuslikum just seesama üleliigne ballast, kuna see kannab endas tolle piirkonna ehedust, see mis kokku sobitub, on juba integreerununa globaliseerunud, ehk muundunud ja kohanenud vastavalt välismõjudele ja kultuuriliste eripärade kokkupõrgetele.
Vasta
#94
Usklik võtab kogemusest kinni ja hakkab seda teistele kuulutama. Nagu lahendusedki - võtab endale sobivad osad välja ning hakkab neid teistele kuulutama kui ainukest tõde. Ilma teadmist omamata ja mõne kogemuse alusel.

Me elame siin ja praegu ja keegi ei keelagi vaimse maailma tarkusi taga ajada, aga seda peaks mõistusega tegema ning eelkõige peaks siiski selle maailma elu elama mitte vaimset maailma ületähtsustama.
Vasta
#95
Esialgu võiks inimesed selgeks saada kasvõi selle "kokkusobiva ühisosa", st igaüks suudaks algatada telepaatilist seansi, igaüks suudaks oma astraali viidud teadvuse viia suvalisse maailma punkti, igaüks suudaks teiste mõtteid lugeda, jne, jne.

Seejärel võib hakata taga ajama erinevate kohtade peensusi: Eesti telepatilisel kogemusel on ümber raam tammeokstest pärjaga; Eesti inimeste mõtete lugemisel on peal mantra "eelista eestimaist"; Eestist astraali minnes on Kalevipoeg sinu saatjaks astraalses maailmas; - Ameerika telepaatilisel kogemusel on ümber raam kirjaga "kõik müügiks"; Vene telepaatilisel kogemusel on ümber raam kirjaga "alkohoolivaba karastusjook viin".

Erinevate õpetuste kokkusobimatutes osades on lisaks asukohamaa eripäradele sees ka orjastavad või inimese isiksust nüristavad osad - just nende orjastavate/nüristavate osade väljajäämise pärast ongi mõned minu oponendid mures.

Vasta
#96
Mäletan, kuidas Luule Viilma väitis, et käis astraalis Indias Sai Baba juures. Ja kui ma ei eksi, siis isegi mitu korda.
Huvitav, kes oli Luule Viilma oma usulistelt vaadetelt siinsete foorumlaste arvates? Kristlane? Budist? Hinduist? New-agelane?
Kes teda tema astraalrännakutel saatis?
Enne autoavariis hukkumist oli ta kuus korda surma lävelt elule tagasi toodud:
http://www.ohtuleht.ee/432117
Ise usun, et ta oli ateist ja kõigest parapsühholoogia huviline.
Sama võib öelda ka lahenduste kohta. Inimene loeb, praktiseerib - ja jõuab ka edasi.
Aga ettevaatlik igasuguste õpetuste suhtes tuleks muidugi olla...Ka Säde õpetuste suhtes.
Vasta
#97
Üks huvitav nüanss. Inimesed peavad seda ja inimesed peavad teist ja hea, kui kolmandatki ja peale kõige on inimesed ikka niiiiii lollid. Ainult lahendused on tark. Ehket selge lahterdus. Lahendused ei ole inimene. Ja nime tal kah ei ole. Inimestel on ikka nimed ka.Laugh
Vasta
#98
Lahendused lahendusteks, igaühel oma kasutajanimi. Miks ta sinu arvates tark on?
Mina pole öelnud, et tark. Mina leian, et ta on vähemalt parateooriatest huvitatud.

Muuseas, küsimus oli ikka, et kes oli Luule Viilma oma vaadetelt?
Vasta
#99
Luule Viilmaa - Oma tee käija. Igal ravitsejal on oma rada.

Vanaema rääkis kord, kuidas temalt lapsena oli koolis küsitud, et mis usku ta on, kõigilt küsiti. Nende pere kirikusse ei kuulunud, olid paganad, mis paganad. Nii ta siis õpetajale ütleski, et ei tea. Seepeale oli õpetaja lohutanud - sina laps, oled koduusku.

Vasta
Ilusti öeldud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Parawebi kokkutulek 12.-14. juuli 2013 Mägede liivakarjääris PiziIngliito 101 52,651 18-07-2013, 20:12
Viimane postitus: excubitoris
  Suvine kokkutulek 2012 Valgehobusemäel 13-15 juuli katz 115 51,484 29-07-2012, 22:30
Viimane postitus: Thorondor
  Meditatiivsed tantsud 8-9. oktoobril 2011 li_tai 0 2,147 01-10-2011, 19:36
Viimane postitus: li_tai
  Avanemise suvepäevad 12. - 14. August 2011 Cassiopeia 2 5,268 16-08-2011, 19:47
Viimane postitus: Aurora Blue
  Suvine kokkutulek 2011 Valgehobusemäel 22-24 juuli katz 172 67,677 26-07-2011, 20:52
Viimane postitus: Cassiopeia
  Webinar "Üks süda" 27.05.2011 Dannil 42 18,983 20-06-2011, 00:37
Viimane postitus: Cassiopeia
  Muuseumiöö 2011 "Öös on aardeid" - 14. Mai Ilo 0 2,556 14-05-2011, 12:41
Viimane postitus: Ilo
  Eesti sümbolijaht 2011 hulkuv hing 0 2,641 01-05-2011, 01:39
Viimane postitus: hulkuv hing
  Indiaanilaager 2011 Jõhvikas 3 4,617 27-04-2011, 22:47
Viimane postitus: Jõhvikas
  8000 püha trummi steremoonia 2011 hulkuv hing 0 2,710 16-03-2011, 22:59
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat