Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geopatogeensed tsoonid
#26
(25-05-2015, 09:55 )Müstik Kirjutas:
(24-05-2015, 23:04 )isemaag Kirjutas: Sellise tsooni neutraliseerimiseks tuleb must kass võtta pajukile, küll ta ise täpse asukoha leiab, kui neid kasse võtta mitu, siis tekib juba nurrmootor mis hakkab energiaid muundama. Enamuse aastaringist toimib isetoitumise põhimõttel. Talvel kõvema külmaga on vaja veidi juurde lisada laski i smazki. Ja pikk pai nii et sädemeid lendab, see on puhas Valgus ja kogu kohalik patoloogia saab avalikult ilmsiks.

Saan aru, et pilad teemat. Siiski küsiksin miks peaks näiteks positiivse GPT ära neutraliseerima?
On ju nii negatiivseid kui positivseid geopatogeenseid tsoone.
Positiivsetest GPT-dest on sageli põlvnenud kuulsaid, eriliste vaimsete ja füüsikaliste võimetega inimesi. Tahad, et eriliste vaimuannetega inimesi oleks Eestis vähem? Samuti kas eesti keelest ei piisa enda väljendamiseks?
..............................................................
Absoluutselt ei mõista kaksküsimuse esimest küsimust. Must kass alati on kodukoha kaitseks, on niimoodi oma sünni poolest häälestatud, annab kasvõi oma elu et kodu kaitsta. Eriti siis kui on täiesti ise tulnud. Mustakarva kassid kaitsevad oma kodu ja pererahvast. Kaksküsimuse esimese küsimuse teist poolt samuti ei mõista.
Kaksküsimuse teise küsimuse kohalt vastuseks: Jaa, eesti keeles ei ole selliseid väljendeid, mis otse ja täiesti selgelt mõningaid väljendeid väljendaksid. Universaalväljend Kurat pole siia kohaldatav.
Vasta
#27
(26-05-2015, 00:50 )isemaag Kirjutas: Absoluutselt ei mõista kaksküsimuse esimest küsimust.

Muidugi sa ei mõista kui sa ei tea, mis geopatogeensed tsoonid on.
Geopatogeensed tsoonid on alad mis kiirgavad maakiirgusenergiat kahjustades või soodustades organismi talitlust.
Geopaatia on teadus mis uurib maapinnal ja selle kohal olevaid nähtusi ja fenomene, mis mõjutavad nii eluta kui elusloodust meie ümber ja võivad toimida organismile nii tervendavalt kui kahjulikult.

Kassidele (mitte ainult mustale kassile, mis kuulub ebausu valdkonda)
meeldib viibida negatiivses kiirgusväljas. Näiteks meeldib kassidele magada veesoonel, kus näiteks inimene magada ei tohiks.
Kuidas sa metsas ja looduses siis neid tsoone (nii positiivseid kui negatiivseid) kindlaks teed? Jooksed musta kassi sabas ringi ja vaatad, kuhu ta põõnama heidab?
Vasta
#28
Aga sa katseta. Ise riskeerin ju kogu aeg, ehkki juba ette aiman, et minust võidakse valesti aru saada.
Taevast langevate esemete kohta on ju arvatud ka, et kõik need asjad tulevad teistsuguse võnkesagedusega maailmadest (Teised dimensioonid, Hüperruum). Ei usu küll, et keegi oleks selle teooria manimist solvanguna võtnud.
Vasta
#29
(26-05-2015, 10:02 )Müstik Kirjutas:
(26-05-2015, 00:50 )isemaag Kirjutas: Absoluutselt ei mõista kaksküsimuse esimest küsimust.

Muidugi sa ei mõista kui sa ei tea, mis geopatogeensed tsoonid on.
Geopatogeensed tsoonid on alad mis kiirgavad maakiirgusenergiat kahjustades või soodustades organismi talitlust.
Geopaatia on teadus mis uurib maapinnal ja selle kohal olevaid nähtusi ja fenomene, mis mõjutavad nii eluta kui elusloodust meie ümber ja võivad toimida organismile nii tervendavalt kui kahjulikult.

Kassidele (mitte ainult mustale kassile, mis kuulub ebausu valdkonda)
meeldib viibida negatiivses kiirgusväljas. Näiteks meeldib kassidele magada veesoonel, kus näiteks inimene magada ei tohiks.
Kuidas sa metsas ja looduses siis neid tsoone (nii positiivseid kui negatiivseid) kindlaks teed? Jooksed musta kassi sabas ringi ja vaatad, kuhu ta põõnama heidab?

..............................................................................................................
Kui ei mõista, siis lihtsalt ei mõista. NJE NASTUPITJ NA LITŠNOSTJI! Kui on mulle järeleklähvijaid isiklikul pinnal, davaite in priva, davaite kasvõi euroopalikus afrikaansis. Ühel mu kassil sõideti soolikad välja ühe narkarist sohvri poolt, ma pidin seda oma kõhus tundma. Paar tundi hiljem nood inimesekestas värdjad kippusid minu elu kallale. Ma panin neile peale. Palgest palgesse. Neil läks väga sitasti. Must kass andis oma elu minu kaitseks. See teie müstik vist , vist, pole veel Ise mõistnud, millist jõudu teenida või mitteteenida. Või hoopis teenindada? Sõnamaagia.
Must kass alati tuleb täiesti Ise, ükskõik kui võõras, geopatogeensetest tsoonidest tal pole õrnagi aimu. Tuleb kaitsjaks. Talle alati tuleb süüa anda, ta jääb oma elu lõpuni kaitsjaks. Punkt. Totška!


Vasta
#30
Kirjuta mustast kassist musta kassi teemasse:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...st+kass%22



Vasta
#31
(03-06-2015, 09:56 )Müstik Kirjutas: Kirjuta mustast kassist musta kassi teemasse:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...st+kass%22
...................................................................................
Mul siia teemasse on juba kõik ära kirjutatud. Musta kassi kohalt.
Absoluutselt isiklik kogemus. Seesuur veel et musta kassi silmade kaudu nägemine oli puudu. Peab olema absoluutne usaldus, et must kass lubaks oma maailmasse ta silmade kaudu nägema. See usaldus oli. Nüüd on kõik sel teemal.

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat