•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 37
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012: Nibiru põhjustatud hiigelkatasroof?
#76
Gunnar. Inimene saab vaid ise selgeks teha enda jaoks mis on tõsi ja mis mitte. ENDA JAOKS.

Teiste eest pole vaja mõelda. Me saame ise kah sellega suurepäraselt hakkama. Me pole maailmaparandajad, kuigi neid mängime.
Vasta
#77
Tsitaat:Algselt postitas: mustpea
Mul tekkis kusimus selle Nibiru kohta, et kui tema tiirlemisperiood on 3600 aastat (ok mingi pluss- miinus ka voib olla) siis pidi kusagil 1588 e.m.a. ju ka mingi katastroof voi taoline olema...?

Sitchini järgijad on välja arvutanud, et viimati möödus Nibiru Maast aastal 1649 eKr. Siis toimus Maal hulk loodusõnnetusi, sh kuulus Santorini vulkaanipurse.
Vasta
#78
Suurematest loodusõnnetustest tõid ära ainult ühe vulkaanipurske? suuri ja ülisuuri vulkaanipurskeid on olnud ka hilisemal ja varasemal ajal? millega neid seletada? 79 - Vesuuv, 1883 - Krakatau, 1902 - Martinque, 1980 - St Helena.

Ma usun (tegelt olen päris kindel), et tegemist oli ainult juhusega. Ja kui oskuslikult arve moondada ja omasoodu käsitleda siis võib saada ükskõik millise möödumiseaasta ja mis samuti kattuks mõne tuntud ja teada vulkaanipurskega või mõne muu loodusõnnetusega.
Vasta
#79
Iseasi muidugi, kuidas on vulkaanipurse seotud taevakeha möödumisega. Ma saaks aru veel et mingid uputused või tsunamid...
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
David Wilcocki järgi hakkame telepaatiliselt suhtlema ja leviteerima jne.
Minu järgi lähevad kõik uue dimensiooni ootajad hulluks 2012 - 2016 aasta vahel ja me peame hakkama hullumaju juurde ehitama.
Vasta
#81
Me võimegi jääda vaidlema kas toimub mingi katastroof või mitte ja seda kuni selle hetkeni kui näeme, et Maas uunas midagi suurt liigub ja seda OMA PALJA silmaga.
Võimalik, et Nibirut ei ole üldse olemas. Võimalik, et tema tiirud ei ole kuidagi moodi seotud Maaga ja siin toimunud õnnetustega. Kõik on võimalik...

Aga siis palun seletage lahti MIKS ehitas Norra valitsus oma riigi 2 miljoni kodaniku jaoks maa aluse varjendi mis raiutud põhi kaljusse. Miks tehti see suur "Viimasepäeva" viljahoidla. Miks on USA valitsus juba alates 1940 aastatest ehitanud vähemalt 80 (igasse osariiki pluss mõned "reserviks") - sama teed on läinud ka mitmed suur komapniid nagu Lockheed -Martin, Grumman-Northrop, Garlyle Group ja mitmed teised - räägitakse, et isegi Microsoft olla omale sellise teinud ja kuhu mahtuvat mitu tuhat isikut.

Vaarikaks tordile on venelased. Nimelt ehitavad Venelased praegust PAANILISE kiirusega ja arvat, et sinna läheb sisuliselt SUUREM osa aastasest nafta rahast omale 3 kilomeetrise läbimõõduga objekti sina Uuralite kanti ??? Siia tuleb veel lisada Stlainile ehitatud 3 maa alust kompleksi - esimene kõige pisem kohe Moskvast idas kus paegust asub Valitsusside eriserveri keskus. Teine on kuskil põhjas Murmanski juurs ja kolmas Kaugidas Valdivostoki lähistel. Kusjuures KÕIK NSVL juhid hoidsid neid töökorras ning see raha "kanaldati" läbi NLKP Asjadevalituse.

Millest selline tung maa alla ? Kas peaks püstitama teooria, et ahvi asemel on inimene arenenud hoopis mutist ja maa aluste tunnelite kaevamine on meil lihtsalt "veres" ???
Vasta
#82
Milleks ehitatakse? Igaks juhuks ehitatakse. On juu teada tuntud fakt, et suurem osa Maast väga lähedalt mööduvad asteroidid avastatkse alles siis, kui nad parasjagu juhuslikult möödumas on võis siis, kui juba möödunud on. See, et Norra ehitab punkrit 2 miljoni elaniku jaoks on samasugune fiktsioon/spekulatsioon, nagu see, et venelased ehitavad samal põhjusel Uuralitesse punkrit. "Viimsepäeva viljahoidja" on kindel fakt, seda näitas isegi Rahvusringhäälingu uudistesaade AK, seal seletati ka ehitamise põhjusi. päris täpselt enam ei mäleta, aga mingi teaduslik eksperiment ja liikide säilitamise huvid, samas märgiti ära ka see, et seemned väga kaua vastu seal ei pea.
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas: neoon
Suurematest loodusõnnetustest tõid ära ainult ühe vulkaanipurske? suuri ja ülisuuri vulkaanipurskeid on olnud ka hilisemal ja varasemal ajal? millega neid seletada? 79 - Vesuuv, 1883 - Krakatau, 1902 - Martinque, 1980 - St Helena.

Ma usun (tegelt olen päris kindel), et tegemist oli ainult juhusega. Ja kui oskuslikult arve moondada ja omasoodu käsitleda siis võib saada ükskõik millise möödumiseaasta ja mis samuti kattuks mõne tuntud ja teada vulkaanipurskega või mõne muu loodusõnnetusega.

Minu lauses oli öeldud, et üks oli neist loodusõnnetustest vulkaanipurse sel aastal. Kahjuks pole meeles, millised teised loodusõnnetused olid. Keegi viitsib, otsigu üles...
Niisama ei ehita keegi tohutuid maa-aluseid baase. Küllap ikka valitsused kursis on, mis tulemas on...Aga muidugi on õige, et ei tasu rahvast paanikasse ajada...
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Me võimegi jääda vaidlema kas toimub mingi katastroof või mitte ja seda kuni selle hetkeni kui näeme, et Maas uunas midagi suurt liigub ja seda OMA PALJA silmaga.
Võimalik, et Nibirut ei ole üldse olemas. Võimalik, et tema tiirud ei ole kuidagi moodi seotud Maaga ja siin toimunud õnnetustega. Kõik on võimalik...

Aga siis palun seletage lahti MIKS ehitas Norra valitsus oma riigi 2 miljoni kodaniku jaoks maa aluse varjendi mis raiutud põhi kaljusse. Miks tehti see suur "Viimasepäeva" viljahoidla. Miks on USA valitsus juba alates 1940 aastatest ehitanud vähemalt 80 (igasse osariiki pluss mõned "reserviks") - sama teed on läinud ka mitmed suur komapniid nagu Lockheed -Martin, Grumman-Northrop, Garlyle Group ja mitmed teised - räägitakse, et isegi Microsoft olla omale sellise teinud ja kuhu mahtuvat mitu tuhat isikut.

Vaarikaks tordile on venelased. Nimelt ehitavad Venelased praegust PAANILISE kiirusega ja arvat, et sinna läheb sisuliselt SUUREM osa aastasest nafta rahast omale 3 kilomeetrise läbimõõduga objekti sina Uuralite kanti ??? Siia tuleb veel lisada Stlainile ehitatud 3 maa alust kompleksi - esimene kõige pisem kohe Moskvast idas kus paegust asub Valitsusside eriserveri keskus. Teine on kuskil põhjas Murmanski juurs ja kolmas Kaugidas Valdivostoki lähistel. Kusjuures KÕIK NSVL juhid hoidsid neid töökorras ning see raha "kanaldati" läbi NLKP Asjadevalituse.

Millest selline tung maa alla ? Kas peaks püstitama teooria, et ahvi asemel on inimene arenenud hoopis mutist ja maa aluste tunnelite kaevamine on meil lihtsalt "veres" ???
Eks nad kõik ole viimsepäeva jaoks tehtud. Tuumasõda, võimalik asteroid.
Aga, et kuskilt ürikutest lugeda mingist planeedist ja väita, et ta nüüd tuleb, eriti kui seda ei ole isegi näha.
Minu arust on järgmiseks 50 aastaks kõik võimalikud ohtlikud asteroidid kirja pandud ja neist räägitakse pidevalt aga vot Nibirurit, mis peaks lähima viie/ kuue aasta jooksul kohale jõudma ei nähta. Või vaikitakse hoopis maha?
Vasta
#85
Ma pole kuskil väitnud, et Nibiru TULEB lähima viie-kuue aasta jooksul. Ausalt öeldes olen ise ka sellise dateerimise suhtes suht skeptiline. Samuti kahtlen, et isegi kui see Nibiru tuleb etteantud ajavahemikul siis kas tema möödumine saab olema NII katastroofiline kui pakutakse.

KUID mitmed ja paljud märgid näitavad, et midagi saab juhtuma. Mis see nimelt olema saab eks aeg näitab. Mis aga puutub sellesse lausesse, et "nad ju ütleksid meile" siis see on küll (solvu terviseks ja kui muidu ei saa kutsu duellile) IDIOOTLIK NAIVISM. Valitsused on KORDUVALT jätnud ütlemata asju, ning valetanud ja petnud ning kui on oodata sellise suurusega katastroofi mille puhul on SELGE, et suudetakse päästa ainutl mingi osa elanikonnast siis ei ole mul hetkekski mingitki kahtlust, et hoitakse suud kinni ja tehakse ettevalmistusi kitsa kliki päästmiseks.

Mis puutub fiktsioonidesse siis selle Norra variant on käinud läbi ka paberil kohaliku valitsuse tasemel ning ka kohalikus riigikogus. USA suhtes olen ise näinud sellist masinat mis ametlikult ei eksisteeri valitsuse nimekirjades kuid tegelikult müttab ta nagu mutt maa all ning uuristab käike mis seovad erinevaid selle süsteemi maaaluseid linnu. Hetkel on Venemaa ehitus kõige vähem tõestust leidnud (minu jaoks) kuid arvestades allikaid kelle käest ma seda esmakordselt kuulsin ei ole minul kahtlustki, et see ehitus seal toimub. MIKS ja mida ehitatakse seda hetkel 100% täpsusega ei väida.

See aga, et meie "armsad" Postimees, Õhtuleht ja Eesti Ekspress ning ka Riigi Teataja sellest EI kirjuta ei ole veel tõestuseks, et selliseid asju ei ole olemas.
Vasta
#86
Sellega olen ma nõus, et kui ei kirjutata siis ei ole teda olemas.
Aga samas peaks olema üks planeet küllalt suur, ert teda võiks näha väga paljud inimesed. Kui isegi amatöör tähevaatlejad näevad kaugeid tähti ja asj mis asuvad väljaspool meie päikese süsteemi ja info lekkiks sellest ühel või teisel viisil avalikuse ette.

Aga nüüd hakkata süüdistama, et valitsused kontrollivd ajakirjndust on lihtsalt suur paranoia.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Iseasi muidugi, kuidas on vulkaanipurse seotud taevakeha möödumisega. Ma saaks aru veel et mingid uputused või tsunamid...


Suurem planeet "tõmbab" maakera sisemusest magma endapoole, millest siis tekivadki need suuremad vulkaanid, kui Nibiru siia peaks jõudma?
Minu arust peaks see võimalik küll olema, kui see planeet on meie omast suurem ja võimsam. See peaks ju meie planeedi sisemusele ka ju midagi tegema?
Vasta
#88
On tehtud uurimusi ja umbes ni isee ongi. Kui võtta vastavad graafikud - vulkaanide aktiivsus ja siis komeetide ja muude taevakehade aktiivsus seoses maaga, siis nende aktiivsuste piigid mingid määral kattuvad ja seega on seos olemas. Seega Nibiru kui selline mõjutaks kindlasti...
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Sellega olen ma nõus, et kui ei kirjutata siis ei ole teda olemas.
Aga samas peaks olema üks planeet küllalt suur, ert teda võiks näha väga paljud inimesed. Kui isegi amatöör tähevaatlejad näevad kaugeid tähti ja asj mis asuvad väljaspool meie päikese süsteemi ja info lekkiks sellest ühel või teisel viisil avalikuse ette.

Aga nüüd hakkata süüdistama, et valitsused kontrollivd ajakirjndust on lihtsalt suur paranoia.


Nibiru kui planeet ei ole palju suurem Maast. Asja teeb keerulsieks paljude jaoks see, et tegemist on (olla) pruuni (või oli see punane) kääbusega mis on enamuselt isegi teleskoopidele nähtamatud. Nibiru on aga planeet mis tiirleb selle ümber.

Ma kunagi isegi mingi hetk lisasin kuhugi postitusse pildi millel oli näha see täht ja selle ümber tiirlev Nibiru (vähemalt nii väidetakse) ja see olla tehtud just Maal paikneva suuremat sorti teleskoobiga. Seega näha on - aga NÄITAMINE on juba omaette teema.

Kuna meil siin para-web siis vastan ajakirjanduse teemalisele väitele. Asi on tipa teise ülesseehitusega. Otseselt EI kontrolli valitsused ajakirjandust ja seda väga lihtsal põhjusel - ajakirjanduist JA valitsust kontrollivad ühed ja samad isikud. Seega valitsus(ed) on ISE kontrolli alused.

Et sulle aga mõtlemis ainet anda siis väidan (mida on ka võimalik kontrollida, kuid protsess on pikk ja keerukas), et KOGU maailma MEEDIA on jagatud 5 perekonna vahel. Kui sa hakkad vaatama siis näed, et näiteks Eestis ilmuvad ajalehed (peale üksikute "ni¹¹i" väljaannete) kuuluvad mingitele välismaa kontsernidele. Alates Postimehest lõpetades mingi Kapa-Kohila Teatajaga. Neil on lubatud edastada AINULT kindlaks määratud uudisteagentuuride teateid ning igasugune isetegevus on keelatud.
Olen suhelnud oma elu jooksul päris mitme ajakirjanikuga ning "peale" tööd ning peale väikest ¹napsi on nad tipa jutukamad ning kurdavad oma kurba saatust. Kaineks saades paluvad jumalakeeli, et unustaksin nende pihtuimuse hetked sest tahavad edasi töötada sellel "kasulikul" kohal kus sulle kõik ettesöödetakse ning pead tihti ainult oma nime alla panema ...

Mõtle sellele - kontrolli on raske saavutada (Venemaal saavutati see peale 50 MILJONI inimese tapmise ja seda ILMA Stalini vallutuslike kampaaniateta) kuid kergem hoida sest ühel hetkel hakkab see "kontroll" elama OMA elu ...(i)
Vasta
#90
Üks uudis kaevamistest Põhja Koreas - seekord (hyes)

Tsitaat:Algselt postitas: Raul Aga nüüd hakkata süüdistama, et valitsused kontrollivd ajakirjndust on lihtsalt suur paranoia.


Salajased kontrollijad

Paranoia meelsetele lugemiseks

Muudetud: 27-4-08 kell 17:03:13 excubitoris
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: excubitorisNibiru kui planeet ei ole palju suurem Maast. Asja teeb keerulsieks paljude jaoks see, et tegemist on (olla) pruuni (või oli see punane) kääbusega mis on enamuselt isegi teleskoopidele nähtamatud. Nibiru on aga planeet mis tiirleb selle ümber.
Kust siis teatakse, et see üldse olemas on? Kas teda on üldse keegi näinud? See, et sumerid või kes iganes sellest aasta tuhandeid tagasi kirjutasid ei ole minu jaoks veel mingi näitaja

See, et kuskil on mingi pilt sellest ei ole veel näitaja. Igasugused töötlusprogrammid ja muu sellised lahedad värgid.
Vasta
#92
Raul sinuga hakkab sama jama mis siit juba koora eemaldatud Jasoniga. Püüa ÜLE olla - tõestus on suhtleine asi. Jahh on igasugused programmid ja ja on igasugused inimesed. Siin on paraweeb ja eelkõige käib arutlus selle üle mis võiks olla mitte ei otsita siin igale väitele põhjapanevaid tõendeid. Selleks on igasuguse skeptikute saidid kus inimesed otsivad tõendeid aastaid selle kohta, et kummitusi (näiteks) ei ole olemas. Meid siin laias laastus selline otsimine EI morjenda - kui inimene arvab, et nägi kummitust siis me siin suhtleme ja oleme talle toeks mitte ei hakka kohe kummituse allkirjaga dokumenti nõudma, et teda tegelikult ei ole olemas.

Sama kehtib ka Nibiru kohta - me arutame selle üle mida keegi asjast arvab mitte ei otsi tõestusi kas see planeet/täht on olemas või mitte. Kui sulle ei meeldi meie foorumi formaat siis otsi omale teine mitte ära koti meie oma ...
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Sama kehtib ka Nibiru kohta - me arutame selle üle mida keegi asjast arvab mitte ei otsi tõestusi kas see planeet/täht on olemas või mitte.
Aga mis kasulikke teadmisi keegi sellisest hämamisest peaks saama? Arutelu mõte peaks olema ikka selles, et välja selgitada kas see Nibiru on ka reaalselt olemas ja mis ta sel juhul endast tegelikult kujutab. Mis kasu on aga jutust stiilis..." kui see Nibiru võib-olla olemas on siis võib-olla põhjustab ta mingisuguse katastroofi ja järsku on tegemist tulnukate kosmoselaevaga....juhul kui ta muidugi üldse olemas on...Ja tegelikult on kogu see teema üks suur fantaasia ja kui ei meeldi ära loe."
Kuhu me sellise juraga välja peaksime jõudma? Kas see foorum hakkab põhinema vaid fantaasiatel või muutub hoopis mingiks para-sektiks (Vaimumaailma foorum) kus kõik, kes julgevad tõestust nõuda, bännitakse.
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Raul sinuga hakkab sama jama mis siit juba koora eemaldatud Jasoniga.

Mina küll mingeid reeglite rikkumist ei näe..

Mina arvan, et juba teema pealkiri on juba esitatud küsimärgiga, mis võimaldab spekuleerida nii skeptikutel kui ka teoreetikutel. Ma pole päris nõus ka sellega, et me peaks ainult spekuleerima ja tõendeid mitte otsima. Pisikestest puzzle-tükikestest peakski ju suurema pildi kokku panema.
Vasta
#95
Tõestage siis, keegi ei keela. Ma ainult ei näe varianti, kuidas see asi üht või teistpidi tõestatud saab. Mis ühe jaoks on tõestus, ei pruugi teise jaoks olla. Tõestus on see ju, et asi on 100% olemas. See on ideaal, mitte teaduslik tõestus või mõni muu tõestus. Arvata on, et jõuame tulemuseni, et ilmselt ei ole olemas või ilmselt on olemas. 90% või 10% ja seal pole enam tõestusega miskit pistmist.
Muidugi oleks tore kui keegi imbuks NASAsse ja uuriks välja, mis nad ikkagi teavad asjast jne. Muidu jääme natuke kaudsemate andmete juurde ja ei jõuagi püha tõeni.

Gunnar, kui sa tegelikult viitad tõestuse nõudmise ja bännimise seostele Para-webis, siis sama hästi võib tulla kobisema, et varsti bännitakse kõik, kelle nimi algab J tähega, või siis ise fantaseerida ja välja mõelda mingi muu leiutis, millel pole reaalsusega mingit seost.

Muudetud: 28-4-08 kell 12:27:30 Thorondor
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Raul sinuga hakkab sama jama mis siit juba koora eemaldatud Jasoniga. Püüa ÜLE olla - tõestus on suhtleine asi. Jahh on igasugused programmid ja ja on igasugused inimesed. Siin on paraweeb ja eelkõige käib arutlus selle üle mis võiks olla mitte ei otsita siin igale väitele põhjapanevaid tõendeid. Selleks on igasuguse skeptikute saidid kus inimesed otsivad tõendeid aastaid selle kohta, et kummitusi (näiteks) ei ole olemas. Meid siin laias laastus selline otsimine EI morjenda - kui inimene arvab, et nägi kummitust siis me siin suhtleme ja oleme talle toeks mitte ei hakka kohe kummituse allkirjaga dokumenti nõudma, et teda tegelikult ei ole olemas.

Sama kehtib ka Nibiru kohta - me arutame selle üle mida keegi asjast arvab mitte ei otsi tõestusi kas see planeet/täht on olemas või mitte. Kui sulle ei meeldi meie foorumi formaat siis otsi omale teine mitte ära huvita meie oma ...
Erinevalt Jasonist on mul teised põhjused.

Ma olen sellest teemas juba ka sellest rääkinud.
Sest minu arust kui rääkida ja arutleda võimaliku katastroofi teemal, eriti kui ei ole kindel, et kas Nibiru on üldse olemas või ei, siis minu arust inimesd ise kutsuvad sellele mõeldes ja sellest arutledes endale kaela.
Ehk inimene on Looja ja kui palju Loojaid/ inimesed mängivad ühe teoreetilise teemaga siis võib asi muutuda ka reaalseks.

Ja kui ma ei eksi siis on minu põhjus vägagi para teema Bleh

Muudetud: 28-4-08 kell 13:08:14 Raul
Vasta
#97
Siin lingil on Nibiru kohta graafiline värvipilt ka, kui kedagi huvitab:

http://www.crystalinks.com/nibiru.html

Kasutaja Exubitorsi toodud pilt on teemas lk.3 all.

Muudetud: 28-4-08 kell 11:44:11 Müstik
Vasta
#98
Jumal Mardukiga on see planeet seotud?
Siis ei ole meil mitte midagi sealt head ka oodata.
Marduk on röövel ja vägivallatseja.

Seega, Marduk lasi oma orjadel kirjutada teksit, et midagi juhtub aastal 2012 ja nüüd söödeti see info inimestele ette, et inimesed hakkaksid Nibirule enda mõttetega ja selle läbi end energiaga jõudu andma, et veelgi enam inimkonda mutta trampida ...

Muudetud: 28-4-08 kell 17:41:38 Raul
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: Raul
Jumal Mardukiga on see planeet seotud?
Siis ei ole meil mitte midagi sealt head ka oodata.
Marduk on röövel ja vägivallatseja.

Ebameeldivaid tegelasi on igal pool.

Muudetud: 28-4-08 kell 21:40:40 Albion

edit: quote?

Muudetud: 28-4-08 kell 21:42:11 Flash
Vasta
A ta läks juba mööda. Aastal 2003.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 37
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nibiru, planeet Maa "restart" ja 4D kehad volli 126 85,107 29-05-2023, 16:53
Viimane postitus: lumm

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat